Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - synthchild

Oldal: 1
Dátum: 2014.05.16. 07:14:41
Hogy nevezik azt a hangot ami az ötvonalas kottában a második vonalon íródik, és #-el van ellátva?

Mezzo Forte
Nyolcad hang
C"
Gisz

Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


ÉS a gyökér focis kérdésekre? arra nem csak egy speciális érdeklődésű réteg tudja a választ? zeneórája mindenkinek volt a suliban. foci órára nem emlékszem
és a sport csak egy a sok közül, ami szerintem nem tartozik az alapműveltséghez
fura elképzelésük van az embereknek a lexikális tudásról
Dátum: 2014.04.27. 09:00:00
Ha egy terméken 20%-os árengedmény van, hány %-kal kell emelni, hogy újra az eredeti ára legyen?

20
25
22,5
33

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint túl könnyű, vagy számtan feladat volt.


És az nem alapműveltség? -.-
Dátum: 2014.03.02. 08:48:29
Mélyen tisztelt Szerkesztőség!
Ezúton szeretném megkérni önöket, amennyiben lehetséges, hogy a cenzort kicsit pontosítsák.
Néhány hónappal ezelőtt szerettem volna egy kvízkérdést írni a basszusgitár kapcsán, de a bassz miatt visszadobta.
Az imént, egy történelmi témájú kérdést tettem fel, amit Adolf Hitler miatt dobott vissza.
Arra a következtetésre jutottam, hogy az egész játéknak egy cenzortára van, és például Hitler azért van benne, nehogy valaki az állatának ezt a nevet adja.
Véleményem szerint a megoldás az lenne, ha a kvíznek külön cenzort csinálnának, és külön az állatoknak, valamint ne csak szótöveket írjanak bele, hanem lássák el toldalékokkal, ragokkal.
Levelemet nem panaszként, hanem javaslatként közlöm, valamint megtisztelő válaszukat köszönöm.
Oldal: 1