Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Damage

Dátum: 2010.05.03. 16:46:33
Tök jó, még sosem hallottam olyanról, hogy valaki megszemélyesítse a scriptjét.
"Társam"... beszarás!
Dátum: 2010.04.28. 21:35:29
Paypal-t tudom ajánlani.
Nincs átfutási idő, és elég valószerűtlen, hogy kiesik a szolgáltató mint az smsnél.

Kérdéseim viszont lennének:

Aukciós ház
Miért kell? Az azonnali szintlépés folyamatos parafaktor ha az ember szintre gyúr.
Van állatszintre és rabolt LE-re is ható relikvia.
Előzőn is ki lett szedve, mert értelmetlen v4en, most miért van?

HKK relikviák?
A császári tekercset kell részleteznem?
Dátum: 2010.04.17. 13:06:40
Csalódott vagyok és irigy, mert kiderült, hogy nem lehetek légiós
Ez nem valóságszagú Cras! Ha az álmaim kivetülése lenne, akkor (ezt mégsem írom be) VAGY legalább Te nem lennél benne.
Ez a Femmés sztori is engem igazol.
Szereted nézni, ahogy nőnek öltözött férfiak reguláznak férfiakat, huh?
Zűrös...
Dátum: 2010.04.17. 11:18:11
Ezt Te honnan tudod Solina? Beléptél hozzám IS ütni hajnalban és olvastad a személyes üzeneteim, vagy mi????
Őszintén, Fenék Tibi sexual-erotikus élménybeszámolói még kicsit nívósabbak ennél az izzadságszagú slicckeresésnél, de jó úton haladtok.
Nyitna valaki egy új topicot ennek? Például "Negédes, erőltetett kéjelgés a légió gaybarlangjából - IRIGYEKNEK" vagy hasonló
Te Cras, ez nincs összhangban a napi 5 könyörgéseddel, amit - több szemtanú egyöntetű állítása alapján - térdelve végzel egy Kócos poszter előtt, miközben Tankcsapdát dúdolva csapkodod magad a kilencágú S/M szexkorbácsoddal!
Tudod: "...Szíjazz oda az ágyhoz / elég ha annyit mondasz : "Lábhoz!" / és én leszek majd / a leghűségesebb kutyád..."
Bukta van
Dátum: 2010.04.17. 10:31:12
Én iszonyatosan szurkolok "ferfi karakter #1"-nek, hogy sikerüljön neki kiverni állíłtólagos "noi karakter #1" avatárjára
Kérlek tarts minket naprakészen! Nincs már Móúnika só, kell a pótcselekvés...
Dátum: 2010.04.16. 15:40:00
Pont mint ti
Dátum: 2010.04.16. 14:59:58
Miért? 1 Miklósi hónap* alatt szerinted nem sikerül kimaxolni mindent? Ne viccelj már.

* nem SI mértékegység, átfordítva 2-3 hónap lesz legalább
Dátum: 2010.04.16. 09:39:30
A háborús rendszer természetesen megérett egy ráncfelvarrásra, ezt senki sem tagadta - mi sem.
Ugyanakkor viccesnek tartom, hogy félénk, sütiárus kislány mivoltotokkal akarod ezt megérvelni
Dátum: 2010.04.16. 09:17:39
az Azúr Légió szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +823796 töltődés a szövetség Lélekkútjába. Ápr 11. 02:25
az Azúr Légió szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +232745 töltődés a szövetség Lélekkútjába. Tegnap, 08:10
Csinálhatnátok még egy szövit gyorsba (fizetem az átnevezés kőköltségét). Hét napon belül háromszor kapitulálni egyszerűen priceless lenne
^^^^
Idézet: Damage - 2010.04.15. 23:17:57
...A "légió bábjátékos szakköre"...

Név nélkül
Elrontottátok Prófétát, tiii rohadékok!
A "légió bábjátékos szakköre" szerintem sokkal jobban vitte volna, mint a többi azúr multit.
Bocs, most már exodus multit.
Küldeném neked a Cry me a river c. számot Zsüsztintől, és mindenki másnak is, aki szereti.
Az efféle jellegű besírások táplálnak minket. MUHAHA!
(Viccen kívül pedig el ne mondja senki neki, hogy ez egy játék, mert a végén még...)

Amúgy Kócos ne szépíts, jó?
Ez nem irigység.
Cyron is megmondta, hogy "bárminemű ok nélkül lőttünk".
Szerinted hazudik?
Vagy... rosszabb... nem lát valamit tisztán??? JESSZUS!
Dátum: 2010.04.13. 10:26:44
Idézet: Rokamoka - 2010.04.12. 14:07:26
...(Egész szerver alatt nem esett le senkinek, hogy átlag 20 perc alatt nyomtunk le egy szörnyet, csak hát [mi] nem voltunk arrogáns seggfejek, hogy ezt közzé is tegyük, többet gondolván magunkról, mint kellene.)...


Jaaa, hogy ezzel a makogásoddal most erkölcsi fölényt próbáltál reprezentálni? Pfff... FAIL.
Dátum: 2010.04.11. 23:45:49
Csendben jegyezném meg, hogy rengeteg tapasztalt játékos hisz vakon Wurgolx "feltételezéseiben", még akkor is, ha részegen, kialvatlanul és/vagy frissen lobotomizálva teszi azokat közzé. Ha valakinek, neki biztosan megvan a joga arra, hogy gizduljon, ha akar.
Persze tudom, a szemellenzőn nem ütnek át a tények.
Szerinted Kócos sem tud karaktert fejleszteni.
Csak a Ti taktikátok a király (ami mellesleg semmi eredményt sem hozott...)
Csak így tovább!
Dátum: 2010.04.09. 20:01:54
Idézet: Ricskosz - 2010.04.09. 18:01:33
[...]lehet, hogy top1 karid van v1-en, de ebben az egyben Te tévedtél. és ezt az egész Halhatatlan Bajnokok szövi megerősítheti


És természetesen a V4 végeredménye is alátámasztja
Dátum: 2010.04.09. 20:00:55
Tudod Blazek, én direkt írom így a halgatot, mert nálunk Balmazújváros környékén így írjuk az sms-ekben. A csonkamondatot is.
"Hivatalos levélben vagy ilyesmiben nem így írnám, de ide, a fórumra, jó ez is."
És akkor most hasonlítsd össze piramidális hibáimmal az általam kipécézett egyedével.
Szakértői véleményt kérek a hibák súlyáról!
Cserébe küldök neked egy leírás a SHIFT gomb használatáról, "SMS-MSN szlengben".
Dátum: 2010.04.08. 23:55:29
Láthatóan kihívásokkal szenvedsz az írott szövegben folytatott kommunikáció terén, éppen ezért vagy szórakoztató.
A tények ugyanakkor még mindig engem igazolnak, de ne zavartasd magad.
Folytasd csak a pörgést, jó az.
A "Kócos nem tud karaktert fejleszteni" résznél például majdnem leestem a székről.
Gondolom ő is önelemző érdeklődéssel halgatja rosszul tagolt, de annál kevesebb értelemről árulkodó csonkamondataidat
Dátum: 2010.04.08. 13:58:21
Faustka,
Tudod az orkánt nem érdekli, hogy mi az általa sodort szemét véleménye...
Elhiszem, hogy baromi nagy szakértőnek és szuperjó játékosnak érzed magad, de amíg az összes karaktered (minden világon) egy kalap szar, addig inkább a bizonyításon fáradozz, ne az ítélkezésen.