Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123
Szerző
Topic neve: 2017 szülinapi akciók
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2017 szülinapi akciók
41. hozzászólás - 2017.09.29. 09:31:05 (Válasz LanMaffia #40 hozzászólására.)
Természetesen. Közjegyző jelenlétében megismételni...

Lehet itt viccelődni, de a minimum az lett volna, hogy legalább egy félhivatalos bejegyzést írnak róla, hogy "Bocs srácok, ebből nem lesz semmi".

Ez olyan nagy elvárás? Szerintem nem. Simán elfogadom azt is, ha azt mondják, hogy nincs benne pénz és nem foglalkozunk vele, de ezt a maszatolást szerintem nem nagyon szereti senki.
A hozzászólást Spellatrix módosította 2017.09.29. 09:31:34-kor
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 8.30
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2017 szülinapi akciók
42. hozzászólás - 2017.09.29. 10:52:42 (Válasz Spellatrix #41 hozzászólására.)
persze, jogos

Mondjuk én jobban örülnék valami újabb fejlesztési iránynak, mint egy-egy szerver speciális feltételeinek állítgatásának. De ha abszolút többség van teljesen jogos az érvelés (csak zárójelben jegyzem meg, hogy én ebben az esetben sem vagyok az abszolút demokratikus szavazás híve. Nyilvánvaló, hogy azok akarnak változást, akik a legjobban ismerik és használják a rendszert, így ebben az esetben nem adnék szavazati jogot annak, aki külső szemlélelő, vagy szabálytól függetlenül ugyanúgy "játszaná" [kattintgatni mindegy alapon] az SZB-t)
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.54
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3616 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2017 szülinapi akciók
43. hozzászólás - 2017.09.29. 13:42:57 (Válasz Spellatrix #41 hozzászólására.)
Elnézést, tényleg nem raktuk ki a szavazás végeredményét. Viszont ilyen esetben nyugodtan próbálj kommunikálni velünk, rákérdezni, szívesen segítünk mindenkinek, aki ír a supporton keresztül

A szavazás egyébként arról volt, hogy tegyük-e anonimmá a csapatokat a V6-on az SZB során. A szavazás végeredménye pontosan 50-50% lett, ugyanannyian szavaztak igennel és nemmel, úgyhogy ezen sajnos nem fogunk változtatni

Én is szeretném, hogy az SZB pont olyan legyen, mint a játékosok szeretnék, és nagyon sokat, nagyon hosszat leveleztünk erről az ügyfélszolgálaton keresztül, de a a konklúzió tényleg az volt, hogy csak azért nem változtathatjuk meg a szabályokat, hogy azok valakinek jobban kedvezzenek, és nem zárhatunk ki / büntethetünk szövetségeket csak azért, mert kevesebben vannak, vagy inspirációjuk van, mert ezzel valójában nem jutnak semmiféle olyan előnyhöz, amit ne lehetne kompenzálni azzal, hogy ti is kidolgoztok egy taktikát és tartjátok magatokat hozzá, ill. optimalizáljátok a pp tartalékolást / felhasználást. Ez az egy javaslat volt, ami tényleg nem érintett volna senkit hátrányosan, ezért került fel szavazásra, de láthatjátok, ennek sem volt megfelelő támogatottsága.
Pontszám: 6.82
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2017 szülinapi akciók
44. hozzászólás - 2017.09.29. 17:07:43 (Válasz Spellatrix #31 hozzászólására.)
nekem 66 , a dinárium kevés 6400 feletti csatlós erővel , af el egy alapban 10 pontos ellenfél 27 dinárium ad , mégis karcsú , és 5 csatlóssal

De persze ez csak idő kérdése mert van az a szint ahonnan majd nem lesz tovább , ügye szürke képesség .. karakter szint stb .. nem részletezem

Aki nem költ annyit azis be éri azokat akik költenek, mert ez ne egy végtelenbe futtatható dolog , most csak átmeneti az előny azért a pénzért

amúgy minden kronittal ez a helyzet , ha be szerzed az összes fétist csak idő kérdése mikor érik el a max fejleszthető szintet mindannyian
Pontszám: 7.86
Oldal: 123
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!