Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234
Szerző
Topic neve: Új jutalomrelikvia
kedvelt tagAbcdefgFérfi
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új jutalomrelikvia
21. hozzászólás - 2014.12.22. 12:48:48 (Válasz Miklós #20 hozzászólására.)
Hát, ahhoz képest, hogy elmondásod szerint sok, kiváló ötlet volt, elég sikerületlennek gondolom a végeredményt. Olyan dologra ad bónuszt, ami a legkövethetetlenebb az egész rendszerben. Nálam 1000-7000 között ingázik a lé nyeremény, erre 10-20% plusz..... Lehet, jobb lett volna szintenként +1% a vadászatra, azt jobban elhinném.
Mi ez, hagymás bab?
Nem. Krumplis hal.
Pontszám: 7.82
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3354 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új jutalomrelikvia
22. hozzászólás - 2014.12.22. 13:00:08 (Válasz Miklós #20 hozzászólására.)
Köszönjük szépen!

És nekem ez tetszik a legjobban :

Idézet: Miklós - 2014.12.22. 12:39:03

Köszönöm még egyszer a javaslatokat, jópár új relikviára lehet még számítani jövőre a javaslataitok alapján!
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.77
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új jutalomrelikvia
23. hozzászólás - 2014.12.22. 13:25:55 (Válasz Miklós #20 hozzászólására.)
Az újrafelhasználható tárgy Offsboy ötlete alapján így nézne ki:
(bronz/ezüst/arany/platina) kincsteremtő pálca
A platina fokozat elérésekor átváltozik epikus kincsesládává.

Tehát 10 kuponért (500 őskő) kapok 200 pechpontot, azaz 1 pechpontot 2,5 őskőért, hát köszi inkább tolom a mágiát varielnyelésért!
A hozzászólást Zooleee módosította 2014.12.22. 13:29:02-kor
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 7.93
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új jutalomrelikvia
24. hozzászólás - 2014.12.22. 13:33:28 (Válasz Zooleee #23 hozzászólására.)
Ja, Offsboy azért azt is írta, hogy ezt arany relikvia szintűnek gondolja.
Ugyan egyik sem túl megérős szerintem se így (egy pók bölcsesshége azért érné a platina szintet, de egy epik láda korántsem), mindenesetre köszönet a karácsony előtti melóért!
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.59
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új jutalomrelikvia
25. hozzászólás - 2014.12.22. 13:41:10 (Válasz Offsboy #24 hozzászólására.)
Nem az ötletet fik...zom, hanem a kivitelezést!
Egyezzünk ki arany fokozatban és 300 pechpontban!

Amúgy tényleg jól esik hogy karácsony előtt még gondoltok a játékra, valamint Baraty gyorsaságáért a fétis ügyben!
A hozzászólást Zooleee módosította 2014.12.22. 13:43:01-kor
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 7.93
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3622 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új jutalomrelikvia
26. hozzászólás - 2014.12.22. 13:42:31 (Válasz Offsboy #24 hozzászólására.)
Ja értem, ezért is nem akartam azt berakni, mert látszik, hogy még ragozni kell, láttam itt volt igény platinára, lehet olyat is, hogy epikus láda + valamennyi platina pl.
Pontszám: 7.66
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
911 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új jutalomrelikvia
27. hozzászólás - 2014.12.22. 13:47:23 (Válasz Miklós #20 hozzászólására.)
Ha elérem a platina fokozatot automata átalakul, vagy át kell alakítanom (pl.: gombnyomásra), arra gondolok, hogy ha hosszabb távra meg akarom tartani akkor, aranyként tudom használni vagy platinaként?

Tehát 10 kuponért (500 őskő) kapok 200 pechpontot...

A őskőért csak egy plusz kuponszerzési lehetőség, hiszen a VT-ért is jár, illetve a minieseményeken ha már kivetted az összes fétist akkor 5-6 kupont is be lehet gyűjteni, az évente akár 50 relikviakupon
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.75
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3354 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új jutalomrelikvia
28. hozzászólás - 2014.12.22. 13:47:44 (Válasz Miklós #26 hozzászólására.)
Így is jól hangzik, a platina is elfér mindig
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.55
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új jutalomrelikvia
29. hozzászólás - 2014.12.22. 13:51:51 (Válasz Gwindor #27 hozzászólására.)
Hát Gwindor melletted kampányoltam, nem ellened! Tehát a 10 kupon szimpatikusabb? Felőlem....
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 8.62
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
911 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új jutalomrelikvia
30. hozzászólás - 2014.12.22. 13:57:02 (Válasz Zooleee #29 hozzászólására.)
Ja, akkor nyomtam egy 10-t
Most ahogy gondolkozom tényleg elég sok az a 10 kupon
Sajna még úgy sem tartok ott, hogy ne tudnám mire költeni a kuponokat
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.84
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új jutalomrelikvia
31. hozzászólás - 2014.12.22. 14:04:50 (Válasz Gwindor #30 hozzászólására.)
Ja még nekem is van mire költeni!

Most feltennék egy kérdést, ami a játékosok 1%-át érinti (engem nem egyenlőre ): Javítsatok ki, de ha jól tudom a specializált tul. fejlesztésénél 80% kedvezmény a max., ha ezt a játékos eléri pl. megaesszenciákkal, vagy AF-el és így kiesik a relikvia pálcákból származó bónusz, az akkor csak dísznek marad a karakternél?(azért az 7 tulajdonságnál nem kevés kupon!) Vagy ez másként működik? (minden cinizmus nélkül)
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 7.95
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új jutalomrelikvia
32. hozzászólás - 2014.12.22. 14:22:03 (Válasz Zooleee #31 hozzászólására.)
Felteszem, hogy így igaz. Nemrég olvastam ezt a max 80%-ot itt a fórumon Kiaphettől.
Pontszám: 8.09
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új jutalomrelikvia
33. hozzászólás - 2014.12.22. 14:26:15 (Válasz Miklós #26 hozzászólására.)
Nyilván bármilyen egyéb jutalom dolog jól jön pluszban.
A platina szinttel tényleg az a bibi, hogy az 10 kupon. Ez sok. Akkor is, hogy ha nem az 50 ősköves áron számoljuk, hanem a templomvégi jutalomnak fogjuk fel, mivel abban is benne van az ára, csak nem annyira direkt módon. Ahhoz hogy ez jól legyen árazva, más szintekben kell gondolkozni. Ezért hoztam az előbb a pók bölcsességét példának, ami fixen egy szemmel látható/"maradandó" táp, míg ha a kicsesládádért pörgetsz keréken egy reliviakupont és 10AF-et (ne adja az ég 2 kupont), akkor jöhet a tarkóvakarás és szemöldôkemelés a monitor előtt, hogy mintha kicsit átvertek volna a 10 kuponomért..
Lehetne mitrill fokozat (hogy ne pörögjön annyira a vásárlása) az elhasználódó tárgy, és a jutalom egy kincsesláda+pók bölcsessége?
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.59
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új jutalomrelikvia
34. hozzászólás - 2014.12.22. 14:27:53 (Válasz Zooleee #31 hozzászólására.)
Így van ahogy mondod, ha megvan egyéb úton (azért az nem egyszerű, szerintem Arielen kívül másnak kég nincs meg), akkor megspórolhatod a pálcák fejlesztését.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.88
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új jutalomrelikvia
35. hozzászólás - 2014.12.22. 14:28:49 (Válasz Offsboy #33 hozzászólására.)
Na ez már tetszik!
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 7.95
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új jutalomrelikvia
36. hozzászólás - 2014.12.22. 14:36:36 (Válasz Offsboy #34 hozzászólására.)
Hát igen...

Azért csak lesz előbb - utóbb még pár ember, akinek meglesz a max.! Ezért nem lehetne hogy minden relikvia, ha eléri a platina/mithrill/kryxónium fokozatot, átalakítható legyen valami jutira! Ez nem csak pálcákra vonatkozik, mondjuk megunom hogy ott díszeleg egy mithrill csatlósfókusz, mert jó ötletnek tűnt, de már nem látom értelmét, miért ne válthatnám be valamire, ami hasznosabb...
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 7.95
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3622 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új jutalomrelikvia
37. hozzászólás - 2014.12.22. 14:47:42
A pók bölcsessége egy ingoványos talaj, eredetileg jó ötletnek tűnt, de ahogy itt valaki rávilágított, lenne aki attól kezdve semmi másra nem költené a relikviakuponokat, idővel valszeg nagyon beteg karakterek lennének ebből, szóval az az ötlet elvetve

Igen, van egy 80%-kos limit a tárgy fejlesztés költségére, még ötletelünk, hogy a további bónuszt hogy lehetne hasznosítani (pl. a szerencse fejlesztéshez hasonló módon).
Pontszám: 7.66
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új jutalomrelikvia
38. hozzászólás - 2014.12.22. 14:53:50
A pálcáknál lehetne egy megjegyzés, hogy a specializált tulajdonság maximum 80%-os kedvezmény határ felé is növel. Így a pálcáknak megmaradna a hatása 80%-ot elérve is.
Pontszám: 8.54
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új jutalomrelikvia
39. hozzászólás - 2014.12.22. 15:01:08 (Válasz Miklós #37 hozzászólására.)
Ok, rendben, ha elvetve, akkor nem feszegetem. De az gondolom látszik, hogy 200 pechpont nem jó csere egy ~1000pechpont értékű kuponért (most nem néztem meg de valami 100 körül van darabja). Nagyon könnyen egy csúnya "sajnos nem nyert" jöhet ki belőle, ha már csak egy kupon is esik. Ezen nemigen segít a plusz platina sem. Szóval az ötlet jó, csak az ára nem.
Szerintem 1-2 lutri nélküli kézzel fogható kiegészítő jól nézne ki még mellé (pl.medálok?)
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.88
kedvencNEMESIS 13Férfi
Végzetúr mester
350 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új jutalomrelikvia
40. hozzászólás - 2014.12.22. 15:04:57 (Válasz Zooleee #36 hozzászólására.)
Jó felé tapogatódzol...
Előszöris leszögezem, hogy az ezután következő szöveg a részemről csupán találgatás. Majd megmondják az igazságot a nagyok...

Ha naívan állok hozzá a dologhoz: mivel a pálcáknál úgy van megfogalmazva a szöveg, hogy " a(z) <tulajdonság> növelésének költsége csökken X/al" és nem pedig úgy, hogy "a specializált tulajdonságot X%al kevesebb fejleszteni" ezért a gyermeki lelkem szeretné azt hinni, hogy a kettőnek köze nincs egymáshoz és a pálcák spectől függetlenül adják a bónuszukat.

Ha realisztikusan közelítem a dolgot: volt már rá példa, hogy a pontatlan/kétértelmű/nem teljes megfogalmazások miatt félreértettek a játékosok pár dolgot. Reméljük ez a pálcáknál a kivételek egyike.

<<<<<<<>>>>>>>
Amennyiben mégis feleslegessé válnának 80% specnél, lenne egy öteletem:

"A nagymester bronz/ezüst/arany/stb. pálcája"
Típus: relikvia (ugyanúgy a relikvia kuponokra kattintva mutatná a listában ezt is, mint a többit)
Specializációd maximuma megnől 0.5/1/1.5/stb. %al.
Költség: ingyenes
Előfeltétel: a másik 7 pálcád "szintje" csökken attól függően, hogy melyik nagymesteri pálcát váltod ki.

Például: a bronzpálca 1el, az ezüst 2vel, az arany 3al csökkenti a maradék 7 pálca szintjét és így tovább. Értelemszerűen ha arany fokozatot akarsz kiváltani, a másik hét pálcának is minimum aranynak kell lennie és olyankor az arany szintű pálcák eltűnnek (mivel 3-3=0)

Ez adna egy új lehetőséget a pálcák felhasználására, a sokak által annyira megvetett mágia pálcát is használttá tenné, illetve sok játékos tetszését megnyerné egy ilyen "össze lehet olvasztani különböző tárgyakat" dolog.

Persze ez csak egy ötlet, viszont a Zooleee által megfogalmazott problémára megoldást jelenthet kisebb-nagyobb módosításokkal...

Szerk.: ha kryxónium szintű tárgyat "ádoztál", kapsz mondjuk 15-20 relikviaforgácsot. Ezzel nem veszik kárba a forgácsgyűjtögetés sem.
A hozzászólást NEMESIS 13 módosította 2014.12.22. 15:08:44-kor
Pontszám: 8.55
Oldal: 1234
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!