Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345
Szerző
Topic neve: 2015 Eseménytervezet
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2015 Eseménytervezet
21. hozzászólás - 2015.01.29. 10:58:56 (Válasz Birka #18 hozzászólására.)
Hát fogalmam sincs miért ne szeretnéd, csak ez a Miklós mögé bújás (+továbbvariálás, mint ez az 1-2 év szöveg) olyankor szokott előjönni, mikor nem akarsz valamit.

PErsze ha az 1-2 év Miklóstól származik, akkor megkövetlek, bár szinte biztos vagyok benne hogy ilyet még csak privátban sem jelentene ki, tudván hogy mennyire kampányolnak az SZB-ért az érintettek.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.89
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2015 Eseménytervezet
22. hozzászólás - 2015.01.29. 11:16:39 (Válasz Birka #20 hozzászólására.)
A top szívatás vu találmány, még ha talán volt is értelme akkor elavult, a fejlesztések helyet reform kellene, van egy pár játék elem amit újra kellene tervezni, van amit törölni, a hordák harcát szerintem teljesen át kellene alakítani, akár a felismerhetetlenségig. Na de ez egy másik téma. A lényeg hogy sokan örülnének egy hivatalos és részletes tájékoztatásnak a v6 szb-vel kapcsolatban.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 9.17
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2015 Eseménytervezet
23. hozzászólás - 2015.01.29. 11:28:01 (Válasz Offsboy #21 hozzászólására.)
0 azaz 0 infóm van az SZB-ről. Kampányoltam érte eleget, a "V6 fiatal hozzá" ennyit kaptam vissza. Ez nem 1-2 hónapos távlatokat szokott jelenteni Miklósnál...
A hozzászólást Birka módosította 2015.01.29. 11:33:35-kor
Pontszám: 5.88
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2015 Eseménytervezet
24. hozzászólás - 2015.01.29. 11:36:00 (Válasz Birka #23 hozzászólására.)
Egységben az erő, kampányoljunk többen
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.33
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2015 Eseménytervezet
25. hozzászólás - 2015.01.29. 11:37:05
Az a baj ezzel a V6-os SzB-vel kapcsolatban, hogy a szerver indulasa ota ott virit a karakterlap mellett az ikonja egyertelmu, vilagos leirassal, hogy mik az indulasanak a felteteleli. Ehhez kepest nem indul el, ilyen-olyan indokokkal. Ezek az infok pedig csak elrejtve, forumos hsz-ekben erhetok el. A hirek kozt, a jatekleirasban, a 6. vilag szabalyai kozott sehol semmi. Azt, hogy a jatekosok szamara netalan jo helyen lathatova teve a 6. vilagon belul legyen feltuntetve meg sem emlitem. Arrol nem is beszelve, hogy eleg sok agyalas folyt a vilag indulasa elott, meg otlet szinten sem merult fel emlitolegesen sehol sem, hogy a tobbi vilagtol eltero lesz a mukodese V6-on.
Ezek utan ne jojjon senki sem olyannal, hogy "mibol gondoljatok, hogy ez jar nektek?" es hasonlokkal. Mi nem vilagos a tenyeken?
Pontszám: 9.41
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2015 Eseménytervezet
26. hozzászólás - 2015.01.29. 11:49:03 (Válasz Buildermann #25 hozzászólására.)
Ott a pont Build. Én nem fogom beérni ennyi tájékoztatással, minden kihagyott héten panaszkodni fogog itt a fórumon, azt megígérhetem.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.57
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2015 Eseménytervezet
27. hozzászólás - 2015.01.29. 12:50:13
Oké! Fiatal a V6 az SZB-hez. Tudjátok az a helyzet, hogy én a fétisért reggeltem, illetve azért is mert régen indítottam új karit. De igen, kövezetek meg én a fétisért kezdtem el. De emellett van más világon is karakterem, aki azért viszi az időmet is rendesen. Szóval aki már vitt 2 ne'adjisten 3 karaktert, azt tudja, hogy csak ideig-óráig lehet ezt csinálni. Mondjuk az 50. szintig.

Oké ott leáll mondjuk az aktív játékosállomány durván 50%-a, aha és maradék fog majd Szövetségi bajnokságot nyomni? Komolyan?
Hányan lesznek? Marad egyáltalán annyi és olyan szövi, hogy kitermelje a 6 forduló állandóan változó sorsolását, vagy össze vissza talán marad 5-6 szövetség?

Az, hogy mi lesz mondjuk egy év múlva nem érdekel, ha azt írná valaki, hogy majd lesz SZB 2106. január 01.-től, azt elfogadnám, de ez a túl fiatal szöveg, kicsit olyan, mint egy gyereknek azt mondani, hogy "csak!".
A hozzászólást Syabo módosította 2015.01.29. 12:51:10-kor
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 8.57
kedvencHanspeterFérfi
Végzetúr mester
451 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2015 Eseménytervezet
28. hozzászólás - 2015.01.29. 14:37:09 (Válasz Syabo #27 hozzászólására.)
Na akkor fordítsuk meg kicsit. Minek tennének be egy relatív nagy létszámot igénylő eventet addig, amíg pont az az indok, hogy a játékosok többsége úgyis abbahagyja egy hónapon belül? Hogy akkor majd azért menjen a nyivákolás, hogy unalmas, mert alig van aktív szövi? Vagy akkor majd állítsák le?
Kiképző - v3
Pontszám: 6.76
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2015 Eseménytervezet
29. hozzászólás - 2015.01.29. 15:31:39 (Válasz Hanspeter #28 hozzászólására.)
Fordítsuk. Ha most bevezetik, és 50. szinten abbahagyják a népek, akkor pláne szükség lesz az SZB-re, mert nem lesz kit ütni azon kívül.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.60
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2015 Eseménytervezet
30. hozzászólás - 2015.01.29. 15:58:48 (Válasz Hanspeter #28 hozzászólására.)
Hanspeter, ezt ugye te se gondoltad komolyan?
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 9.05
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2015 Eseménytervezet
31. hozzászólás - 2015.01.29. 16:00:43 (Válasz Offsboy #29 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2015.01.29. 15:31:39
Fordítsuk. Ha most bevezetik, és 50. szinten abbahagyják a népek, akkor pláne szükség lesz az SZB-re, mert nem lesz kit ütni azon kívül.


Köszönöm. Röviden összefoglaltad....
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 7.85
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2015 Eseménytervezet
32. hozzászólás - 2015.01.29. 18:08:26
Jelenleg mindent meg kellene tenni azért, hogy 50 után is maradjanak játékosok, ebbe nem fér bele szerintem, hogy komplett játékelemek maradnak ki "mert csak" alapon.
Pontszám: 7.82
kedvencHanspeterFérfi
Végzetúr mester
451 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2015 Eseménytervezet
33. hozzászólás - 2015.01.29. 19:33:17 (Válasz Syabo #31 hozzászólására.)
Idézet: Syabo - 2015.01.29. 16:00:43
Idézet: Offsboy - 2015.01.29. 15:31:39
Fordítsuk. Ha most bevezetik, és 50. szinten abbahagyják a népek, akkor pláne szükség lesz az SZB-re, mert nem lesz kit ütni azon kívül.


Köszönöm. Röviden összefoglaltad....


Igen, valóban lehet hogy akkor szükség lenne rá. Bár amennyire kezd széthúzódni a mezőny már most, a kristályhorda bevezetése még bőven ellensúlyozni tudja/tudná az 50. szinten törlőket. Már most is túl sok lehetőség, túl sok opcionális cselekvés van benn a játékban alacsony szinten ahhoz képest, hogy a többi szerver indulásakor miket lehetett csinálni. Már most is sokan azért morognak hogy túl bonyolult a játék közepes-magas szinten is, olyanok akik évek óta játszanak, és folyamatosan adagolva kapták a funkciókat. Most is bőven van kit támadni. Ti azért akartok szb-t, mert fanyalogtok a kis LE bevételes csatákon. Ez a vezetésnek érthetően nem megfelelő érv, hogy azért kell az szb, mert nekem nem pálya óránként négyet támadni minimális bevételért.
Kiképző - v3
Pontszám: 7.34
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2015 Eseménytervezet
34. hozzászólás - 2015.01.29. 19:51:15 (Válasz Hanspeter #33 hozzászólására.)
Túl sok a lehetőség a többi szeróhoz képest? Oké, kikapcs a kaland, a szintfeladat, csizma, sisak, kihívás, egy rakás szövi épület, a landi eventen kívül minden event, meg még ki tudja mi, csak mert a régebbi szerókon nem volt, csak majd idővel fokozatosan aktiválni őket. Ja az nem gond hogy csak azért nem volt a régi szerókon, mert akkor még nem is léteztek. Aki a v6-on van az profitálhatna, aki meg nem, annak meg mindegy lenne hogy van ott szb vagy nincs, nem is értem hogy mért vannak ellene játékosok, de az adminok meg csendben. Jót beszélünk a témában, meg fogunk is. Mert jobb híján csak találgatások mennek.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.57
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
909 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2015 Eseménytervezet
35. hozzászólás - 2015.01.29. 20:16:10
Szerintem a V6 csak akkor lesz sikeres ha valami pluszt tud adni a többi világhoz képest
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 9.17
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2015 Eseménytervezet
36. hozzászólás - 2015.01.29. 20:40:46
SZB
Kell, mert ott virít az ikonja.
Ja és szerintem jó móka szövik ellen taktikázva győzni.
Igen, ad LE-t is rendesen, de ezt ugye át is lehet állítani, hogy máshogy adjon v6-on.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.27
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2015 Eseménytervezet
37. hozzászólás - 2015.01.29. 20:59:29 (Válasz Gwindor #35 hozzászólására.)
Igaz, ha pluszt ad és nem hogy még hitványabb mint a többi, ha már portya világnak indult, akkor lenne mit módosítani. Teszem azt 20/40 pp beállítástól függően. A 15le/tp-s minimum jó de kellene egy szint szorzó, teszem azt 20 szintenként nőne 15-tel, vagy az eh-ra egy szorzó de csak a normál portyáknál, szb-re nem, meg ilyenek. Nem kellenek nagy változtatások, de azért kell a plussz.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.89
kedvencHanspeterFérfi
Végzetúr mester
451 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2015 Eseménytervezet
38. hozzászólás - 2015.01.29. 21:21:17 (Válasz Mortal55 #34 hozzászólására.)
Nem vagyok ellene, én is örülnék ha lenne, mert a többi világon is élvezem, és itt is van olyan közösségünk hozzá, hogy ne a táp érdekeljen belőle, hanem a szövetségi rész. De ettől még piszok unalmas az az álhiszti ami a fórumon megy szb kampány címszóval. Mindenki arra hivatkozik, hogy azért kell, mert mekkora táp, meg felesleges a pp, meg különben is, ő csak rohanna fel 50. szintre, és szb-vel sokkal hamarabb törölhetne?
Ezek kizárólag az önös érdekekről szóló sirámok, egy szem fejlesztői szemmel mérvadó érv nincs köztük. Mert az nem az, hogy ha nincs az nekem milyen rossz, mivel a többieknek is ugyanolyan rossz, tehát semmilyen hátrány nem ér. Senki nem beszél arról, hogy mennyire jó alternatíva a szövetségek közti versengésre a háború helyett, amiről évek óta tudjuk hogy elhibázott koncepció. Senki nem beszél arról, hogy milyen közösségi élmény a bajnokizás, ami netán közreműködne olyan magok, társaságok kialakulásában, hogy ne akarjon "mindenki" törölni 50. szinten.
Kiképző - v3
Pontszám: 8.48
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2015 Eseménytervezet
39. hozzászólás - 2015.01.29. 21:30:36 (Válasz Hanspeter #38 hozzászólására.)
Hans, minden embernek maga felé hajlik a keze, vegyék le az szb fizuját, mondjuk max 15le/tp-re, megnézném hogy mennyi izgalmat adna ha szinte senki se csinálná
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.89
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2015 Eseménytervezet
40. hozzászólás - 2015.01.30. 08:47:42 (Válasz Miklós #6 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2015.01.28. 12:46:25
Hamarosan befejezzük az új mini-esemény leprogramozását. A Végzetúr Farsang feb. 2-án, hétfőn indul, a részleteket várhatóan pénteken már ki fogom tudni rakni.


Kíváncsian várjuk.....
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 7.86
Oldal: 12345
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!