Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234
Szerző
Topic neve: aug.24.karbantartás - kompenzáció
kedvelt tagThianFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: aug.24.karbantartás - kompenzáció
61. hozzászólás - 2013.08.26. 20:56:37
koszi a kiskaracsonyt
V2 Thian
Pontszám: 5.83
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: aug.24.karbantartás - kompenzáció
62. hozzászólás - 2013.08.26. 21:51:57
Igen a kompenzációt a V5-ösök is megkapták, hiszen ők sem tudtak játszani délután, és a templom és a feladatok nekik is vissza lett állitva. Örülök hogy elégedettek vagytok a kompenzációval, még egyszer elnézéseteket kérjük a kellemetlenségért.
Pontszám: 8.38
népszerűBlack DeathFérfi
Végzetúr tehetség
198 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: aug.24.karbantartás - kompenzáció
63. hozzászólás - 2013.08.26. 22:22:57
.
A hozzászólást Black Death módosította 2013.11.06. 23:10:38-kor
V1,V2,V3 - Black Death
V5 - Black Toxic
V6 - Black Fétis
Pontszám: 5.47
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: aug.24.karbantartás - kompenzáció
64. hozzászólás - 2013.08.26. 22:49:20 (Válasz Black Death #63 hozzászólására.)
Hihetetlen, hogy kaptunk egy nagyon korrekt kompenzációt, és te még most is képes vagy itt sírni. Nézzél már egy kicsit magadba. Úgy reklamálsz, mintha direkt veled szúrtak volna ki. Történt egy hiba, elnézést kértek, kaptál egy nagy ajándékot. Köszönd meg és örülj neki.
Pontszám: 7.36
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: aug.24.karbantartás - kompenzáció
65. hozzászólás - 2013.08.27. 06:18:49
Egyébként meg azt is írhatták volna a szerverkiesésre, hogy ez benne van a dologban, ennyi...

Szóval a komp. oké, szerintem korrekten lett intézve a dolog...
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 9.15
közkedveltRiska1959Férfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: aug.24.karbantartás - kompenzáció
66. hozzászólás - 2013.08.27. 07:01:13
Köszönöm a kompenzációt! A Költs el... kezdetű templomot kellett újra csinálnom miatta. Igaz csak két nap múlva értem rá még egyszer elég ideig. Ez legalább nagyon jól kompenzálta a pluszba felgyülemlett erőforrást.
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: aug.24.karbantartás - kompenzáció
67. hozzászólás - 2013.08.27. 07:24:52 (Válasz Black Death #63 hozzászólására.)
Követeljük, hogy a kompenzációt bővítsék ki 120 percnyi idővel is, lehetőleg egy szép, napsütéses napon!
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 9.44
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
906 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: aug.24.karbantartás - kompenzáció
68. hozzászólás - 2013.08.27. 08:07:45 (Válasz Black Death #63 hozzászólására.)
Nem tudom a MÁV-nál, Volánnál, OTP-től, Microsoft-tól, stb. mit kapsz hasonló esetekben?
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.13
kedvencKuzma.f.tFérfi
Végzetúr tehetség
116 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: aug.24.karbantartás - kompenzáció
69. hozzászólás - 2013.08.27. 08:15:59 (Válasz Crimson #67 hozzászólására.)
Így van! Csatlakozom. Időutazást mindenkinek!

Az sem lenne hülyeség, hogy minden játékos mellé egy-egy admint rendelnénk, aki online követné, krónikásként jegyzetelné, mit, miből, miért, mikor és mennyi idő alatt csinál a user. Ilyen alkalmakkor milyen jól jönne, hiszen teljesen személyre szabott kompenzációt kaphatna minden játékos... Hívhatnánk ezt Nagy Testvér funkciónak. Ráadásul a Beholder ezzel csomó új munkahelyet is teremthetne.

Az időutazást látom a megoldhatóbbnak. Tihor úr! Intézkedjen, vagy mondjon le!
v5 - Harlequin
v6 - Hitmebabyonemoretime
Pontszám: 8.44
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: aug.24.karbantartás - kompenzáció
70. hozzászólás - 2013.08.27. 08:16:34 (Válasz Gwindor #68 hozzászólására.)
Az általad felhozott pálda cégek nem ügyfélorientáltak, és sokkal inkább te függsz tőlük, mint fordítva. Ez itt nem igaz.
Mondjuk a kompenzációval én is nagyon elégedett vagyok, az i-re a pont viszont még hiányzik, hogy pluszban megkapjam a keréken pörgetett UR-t.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.97
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
906 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: aug.24.karbantartás - kompenzáció
71. hozzászólás - 2013.08.27. 09:56:06 (Válasz Offsboy #70 hozzászólására.)
Az első mondatodban a lényeg
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 9.17
kedvencSapphyreFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: aug.24.karbantartás - kompenzáció
72. hozzászólás - 2013.08.27. 09:58:05 (Válasz Offsboy #70 hozzászólására.)
Minek neked még egy láda?
Pontszám: 8.54
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: aug.24.karbantartás - kompenzáció
73. hozzászólás - 2013.08.27. 10:27:20 (Válasz Sapphyre #72 hozzászólására.)
xDDDDD
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.52
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: aug.24.karbantartás - kompenzáció
74. hozzászólás - 2013.08.27. 11:32:19 (Válasz Gwindor #68 hozzászólására.)
Idézet: Gwindor - 2013.08.27. 08:07:45
Nem tudom a MÁV-nál, Volánnál, OTP-től, Microsoft-tól, stb. mit kapsz hasonló esetekben?


Kifogast.
Pontszám: 7.30
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: aug.24.karbantartás - kompenzáció
75. hozzászólás - 2013.08.27. 12:00:39 (Válasz Sapphyre #72 hozzászólására.)
Ódeviccesekvalakik...
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.94
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: aug.24.karbantartás - kompenzáció
76. hozzászólás - 2013.08.27. 16:32:01 (Válasz Black Death #63 hozzászólására.)
Idézet: Black Death - 2013.08.26. 22:22:57
A kompenzáció nem rossz egy kis részről, viszont az időveszteséget semmi sem pótolja, pl 3 állat idomításával 3*30 perc ment el, a vadászattal pedig egy-másfél óra + portyák (30 perc), nem beszélve, hogy az állatoknál kiesett x+y idő a kennelben (értve a visszaállítás időpontja után nem tudtam/tudott mindenki azonnal reagálni (azaz itt még további csp-pp kiesés is valószínűsíthető egyes játékosoknál), erről a részről a kompenzáció nem ér semmit, és kicsit felháborító is. Itt ülünk elég sokan (épp hétvégén), és gyakorlatilag elvesztegetjük az időt, miközben a befektetett anyagi javak részéről a szolgáltatásból már kiveszett a minőség. Utóbbira nagyon jó példa ez a kompenzáció. Idedobtatok valamit ami kompenzál ezt azt, de pont a befektetett időt nem, ami az egyik leglényegesebb, holott a játék nem igényel sok időt, csak rengeteget (!!!). Szerintem elég volt már a toldozgatás-foltozgatásból.. ami a kompenzációt is illeti úgy érzem ez történt itt is, nagyon "valamit idedobtatok és el van intézve" szagú az egész (Meggondolatlannak tartom, hogy az időveszteséget ami az egyik legnagyobb tényező, annak a kompenzálásán egyszerűen áthaladtatok). Másrészt nem korrekt, akinél például túlcsordult a csp/pp ugyanazt kapja, holott ezen játékosoknak megjárna az ami kiesett nekik (Nálam szerencsére nem, csak az időveszteség bosszant).

Jó lenne azon elgondolkodni, hogy vannak akik szeretik ezt a játékot (még!), pénzt és időt fordítanak rá, és történik egy ilyen eset ami erőteljesen kirívó, az ember azt érzi, hogy az idejét, pénzét az ablakon dobja ki.

Összegezve egy 10-es skálán, a kompenzáció szerintem erős 2-es.



Összegezve az iqd is...
Portyázás itala vadászat itala csp-t, pp-t ad, kaptál két térkapu stimit, ami 24 tkp, ami nem gyülik 1 nap alatt, kaptál 5x szintszer valamenyi lét a kinzóra, plusz munkaidőn kívül meg lett csinálva, kb fél nap alatt. Amit ember csinált, ott hiba lesz, benne van, korrekt volt minden, köszönjuk a teljes vezetőségnek, a perfect hibamegoldást.
трамвай-инженер
Pontszám: 7.04
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: aug.24.karbantartás - kompenzáció
77. hozzászólás - 2013.08.28. 06:59:15
Szépen összefoglaltad... nekem már nem volt türelmem leírni egy hisztiző emberkének újra....

Kellemesen meglepődtem a dolog intézésén a beho részéről.... Igen, mert sajnos hozzá vagyunk szoktatva (T-Home, stb..), hogy a szolgáltatáskiesés benne van a pakliban...

Amikor ez utóbbi ügyintézőjét (T-Home, vagy Com ) megkérdeztem, hogy akkora félnapi kiesés - addig nem volt az optikai kábelen semmi, se tévé, se net - ugye nem kell kifizetnem, mivelhát szolgáltatás díja havi, itt pedig kiesés volt, amii ugye az ő részükről mint SZOLGÁLTATÓ merült fel elkezdett vernyogni az ÁSZF-el.. Közöltem vele, hogy ráérek böngésszük át együtt, mutassa meg hol van ez a rész

Akkor már izzadt, mondta, hogy NEM. Közöltem vele, hogy semmi gond, csak indokolja meg.. na akkor elkussolt.. nézett bután... Azt felelte, hogy akkor írjak a Jogi Osztálynak.. már majdnem röhögtem... mondtam, hogy akkor majd beleírom ezt a beszélgetést is..

Mielőtt valaki megkövezne, hogy mit szivatok egy szerencsétlen ügyintézőt:
- Nem a pénz miatt csináltam, az a fél nap talán 160 forint lett volna, hanem egy egyszerű BOCSÁNATKÉRÉST vártam volna... ennyi..az nem kerül semmibe...

Ezt itt többször, több formában megkaptuk... ez az ami szimpatikus...ezt hiányolom ebből az európai országból.. ha valamit elszúrunk, akkor kérjünk bocsánatot és ne óbégassunk, meg a kifogásokat keressük...

Ez tökös dolog volt....
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 9.43
Oldal: 1234
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!