Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12
Szerző
Topic neve: Hall of flame
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Hall of flame
1. hozzászólás - 2009.07.08. 18:34:23
Tudom már többen voltak olyanok, akik megérdemelték volna, hogy ez a topic velük induljon, de előbb nem jutott sajnos eszembe. Ha utólagosan tud bárki nagy játékosról hasonlót írni, hát tegye meg, szerintem mindenki csak örülni fog neki. Viszont annyit kérnék, hogy lehetőleg legalább ezt a topic-ot ne OFF-oljuk szét, mert megérdemlik azok, akikről itt emlékezünk meg...



48. szintű végzetúr

Rubin Horda

Erő: 150 (-15)
Támadás: 210 (-21)
Védekezés: 195 (-20)
Egészség: 100 (-10)
IQ: 210 (-21)
Mágia: 129 (-13)
Taumaturgia: 167 (-17)
Szerencse: 230

az ELIT HORDA szövetség tagja

Eredmények és tettek:
Melyik horda ellen/Győzelem/Vereség
Smaragd horda ellen: 3284 / 39
Zafír horda ellen: 752 / 9
Gyémánt horda ellen: 6200 / 37
Összesen: 10236 / 85

Legtöbb okozott sebzés: 1615
Tulajdonságösszeg: 1391
Szakértelemösszeg: 170

Teljesített küldetés: 74

Összes építés: 19.406.158
Zsákmányolt lélekenergia: 14.593.492
Elvesztett lélekenergia: 18.225
Helyes kvíz-válaszok: 2.830
Fertőzés: 22%

A pókok nemzedékének egyik legelső és legnagyobb királya, ha nem a legnagyobb. Sajnos nem emlékszem pontosan, hogy volt-e valaha nála nagyobb mennyiséget rabló játékost, ami viszont biztos, hogy jóideje Ő ennek a kategóriának a legjobbika, és az élről hagyja el a VU világát. A taktika, amit az elsők között fedezett fel, azóta hódit a játékban, és többen próbálják követni, példaképpé vált. Ugyan a játékban köztünk nem sok kapcsolat alakult ki, mindig szívesen olvastam a fórumos hozzászólásait, amik mindig rövidek, de ugyanakkor lényegre törőek és gyakran igen humorosak voltak. Egy örök rubin, aki a vég előtt még mindenét odaadta szövetségének, amit csak tudott, kiérdemelte a halhatatlanságot!

Minden jót a továbbiakra, Crimson!
A hozzászólást pityu módosította 2009.07.08. 18:39:27-kor
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 9.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hall of flame
2. hozzászólás - 2009.07.08. 18:41:49
Vmi indoklás, hogy miért ?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 3.60
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hall of flame
3. hozzászólás - 2009.07.08. 19:19:10 (Válasz Mortimer #2 hozzászólására.)
...
A hozzászólást Szabinho módosította 2009.07.08. 21:48:06-kor
Hiéna-ZP

Pontszám: 5.40
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hall of flame
4. hozzászólás - 2009.07.08. 21:40:08 (Válasz Szabinho #3 hozzászólására.)
Én a törlés okára gondoltam, nem a topikra. Azt hittem ez nyilvánvaló.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 3
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hall of flame
5. hozzászólás - 2009.07.08. 21:48:41 (Válasz Mortimer #4 hozzászólására.)
Oké, azt nemtudom, de az előbb hülyeséget irtam.
Off vége
Hiéna-ZP

Pontszám: 4
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hall of flame
6. hozzászólás - 2009.07.08. 21:59:40
Mindenképpen megemlíteném TrueBlood-ot - szerintem ő "fedezte fel" a pók taktikát (amit azóta többen tökéletesítettek). Az egyetlen pók, aki rengeteg csp-t elvesztegetve később utol tudta érni az élbolyt, és top1 helyről törölt.


Álljon itt Aranyalma neve is, aki a már a játék elején hírnevet szerzett magának, mint a legtöbb LE.diff szerző, szintén egykori top1-es.

Vagyunk még páran, akik emlékszünk rájuk.
Pontszám: 7.67
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hall of flame
7. hozzászólás - 2009.07.08. 22:03:37 (Válasz pityu #1 hozzászólására.)
Idézet: pityu - 2009.07.08. 18:34:23

A pókok nemzedékének egyik legelső és legnagyobb királya, ha nem a legnagyobb.


szóval a másik karaktered. get a room. ja, hogy "a játék közben nem alakult ki köztetek kapcsolat"?

még mielőtt jönnek az ilyen fejű karcsiszemüvegesek.

az ötlet jó. remek. de, ha én lenne az, aki "az élről hagyja el a játékot" (NOT!), akkor elnézését kérnek ezért a kommentedért. valahogy fura, mert dicséred, de akkora nyelvcsapásokkal, hogy nem lehet komolyan venni, azonnal azt gondoltam, hogy ironikusan írod, vitriollal fűszerezve. (ld. a topik címe). akkor viszont nem értem a szándékot.

szóval felteszem, hogy valóban jóindulatú a megemlékezés. de akkor az istenért, legyen vállalható a szöveg, lehet isteníteni ízlésesen is...
Pontszám: 1.59
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hall of flame
8. hozzászólás - 2009.07.08. 22:20:13
Winnie neked megint mi bajod van?-.-
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.75
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hall of flame
9. hozzászólás - 2009.07.08. 22:21:50 (Válasz winnie #7 hozzászólására.)
Winnie, süsd meg! Fejezd már be!!!! Legalább ezt a topikot tartsd tiszteletben, hogyha már mást nem tudsz, csak köpködni és hányni mindenkire!!!
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 5.83
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hall of flame
10. hozzászólás - 2009.07.08. 22:22:47
Lehet megint piros betűs ünnep van.... semmi seggnyalás nem volt abban amit Pityu írt....miért baj az, ha vlk tiszteli a játékostársait?
V1:Eliteninja
Pontszám: 3
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hall of flame
11. hozzászólás - 2009.07.08. 22:22:55 (Válasz winnie #7 hozzászólására.)
Pontszám: 5.33
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hall of flame
12. hozzászólás - 2009.07.08. 22:24:44 (Válasz Eliteninja #8 hozzászólására.)
Winnie egy úgynevezett fórum-troll.

Definíció lásd itt: (http://www.urbandictionary.com/define.php?term=forum+troll) Sajna magyart nem találtam.

Ez az állatfajta abban leli örömét, hogy szánt szándékkal bosszantsa a többi fórumozót.
Pontszám: 6.50
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hall of flame
13. hozzászólás - 2009.07.08. 22:25:59 (Válasz Ajgatsz #12 hozzászólására.)
szerintem van winniere egy egyszerűbb megfogalmazás: elmebeteg.
Hiéna-ZP

Pontszám: 6.50
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hall of flame
14. hozzászólás - 2009.07.08. 22:26:43 (Válasz Szabinho #13 hozzászólására.)
Elmebot, nade off vége, nem winnieről szól ez a topik!
Pontszám: 3
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hall of flame
15. hozzászólás - 2009.07.08. 22:30:02
hamár híres pókoknál tartunk akkor azt hiszem ez a megfelelő sorrend: TrueBlood, Sameed, Nephila és Crimson (ez időrendi sorrend). de nyugodtan lehet másokat is említeni akik kimagaslóan jó teljesírményt nyújtanak.

ettől függetlenül nem látom a topic létjogosultságának okát.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5.33
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hall of flame
16. hozzászólás - 2009.07.08. 22:31:51 (Válasz S0laris #15 hozzászólására.)
Megemlíthetjük még Egont és Csuhit...
Pontszám: 3
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hall of flame
17. hozzászólás - 2009.07.08. 22:33:36
kreaffinitás exploit FTW.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hall of flame
18. hozzászólás - 2009.07.08. 22:34:10
Tudom csak vickeltem
Pontszám: 5
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hall of flame
19. hozzászólás - 2009.07.08. 22:47:12
lemaradtam, most vettem észre hogy Crimson törölni készül. kár. a legutóbbi "összetűzésünk" miatt kicsit nehezteltem rá, de ettől függetlenül a V1 egyik ikonja marad, sok sikert kívánok neki a továbbiakban.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hall of flame
20. hozzászólás - 2009.07.09. 17:30:43
Hmm... Hall of Flame. Az ötlet jó, csak kellenének az elvek, hogy mi alapján lehet ide említeni valakit. Vannak sokan, sokféleképpen. Én mindenesetre szeretnék előhozakodni két névvel... Lehetne sokkal többel is (Jerikó, Sanyi a Jani, Piciklon, Damage, Barrique, LanMaffia, de őket úgyis mondja majd más, de bennük kettejükben nem vagyok biztos, sajnos).

Tierga

Vagyis nekünk, fórumozóknak cirip. Bár legjobb tudomásom szerint játékát tekintve sohasem volt roppant kiemelkedő új technikák kitalálója, stb, (bár gyengének aztán nem mondanám), mégis úgy érzem itt a helye, mert:
1. Fórumon nagyon hosszú ideje ő a kezdők gyámolítója, melynek hatása van a játékra, konkrétan segítőkészsége és türelme okán, mellyel a kérdésekre válaszol sok játékos szerez jó tapasztalatokat és marad velünk a "picik" közül.
2. Igen hosszú ideje a különböző kvíz topicokban folytat kemény csatát a kérdésanomáliák ellen, nem is tudjuk hány ostoba kérdéstől óvott már meg minket.
3. Nagyon sokáig a Lélekőrök Szövetsége diplomatája volt. Bár top gyémánt klánról beszélünk, háborús ellenfeleiken kívül nagyobb részt az ő munkásságának és ismertségének köszönhette a klán ismertségét, szinte ő volt a reklámarcuk.
Jelenleg Tierga hordát váltva a Tyrant szövetség sorait erősíti, eddigi munkássága előtt fejet hajtva kívánok még neki sok-sok sikerélményt és hosszú játékot!

Khetty

Khetty sem tartozott soha úgymond a játék legnagyobb nevei közé, sokan tartották vitathatónak fórumos megjegyzéseit is, melyeket azonban mindig erős, egyenes gerinccel vállalt. Amiért mégis úgy érzem, hogy itt a helye, az az, hogy aki ebben a játékban A szerepjátékot is keresi, annak a Napkapu/az Egy utazás krónikája topicokat kell látogatnia. Az újdonságoktól mentes, sokszor unalomba fulladó játékba élményt, újdonságot az ő fantáziája visz bele. Szerintem ez van olyan fontos, mint a TÖ, SZÖ, rablások, csak más szemszögből. Emellett egy top szövetség, a Napkapu alapítójáról van szó személyében. Játéka nem kiemelkedő, de taktikus és ügyes.
Remélem még sokáig szépíti meg mindennapjainkat történeteivel!

Leheet folytatni (méltán) a legnagyobb játékosokkal, de őket meg kellett említenem...

EDIT: közben rám szóltak, hogy ez a topic az elbúcsúzó nagy játékosoké (nem beszélni angol Akkor remélem sosem lesz ez aktuális)
A hozzászólást Byzon módosította 2009.07.09. 18:19:58-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 9.17
Oldal: 12
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője