Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - DonGuba

Oldal: 1
Dátum: 2016.02.01. 09:51:07
Kvízkérdést kaptam.
Ki nem hal meg a Star Wars-ban?
Válasznak Han Solo-t adta be, mint helyeset.
Rossz, hibás kérdés ez szerintem; vagy már idejét múlt.
Solot a saját fia szúrja keresztül a kardjával! Jedik nem szokták túlélni az ilyent a film előző részeiben; szerintem Solo sem élte túl. Írom: szerintem.
Javítjátok majd ezt a problémámat?
Köszönöm
Dátum: 2014.01.01. 18:05:19
Igazán örültem megtisztelő figyelmeteknek. Rendkívül jól esett.
Csak azért, mert tisztában vagyok, hogy Kemény Dénes már "NEM" a kapitánya.
És mégis az volt a jó válasz. És ezt csak; és kizárólagosan a '10 éven át' begépelése miatt tudhattam rá ÉN a választ.
KÖNYÖRGÖM!
Ha már úgy is visszadobják a kérdéseket, nem lehetne a régieket aktualizálni? Vagy törölni azokat is, az idő elmúlására hivatkozva?
Tök ciki ez a modiknak, akik a Kvízkérdéseket osztályozzák, elbírálják, kritizálják.
szerintem...
Dátum: 2013.12.30. 13:07:57
Hanspeter! Pontosan ez történt. Még 33++óra vissza van a banomból.
RoscoBorlo! Tényleg igazad van Hát ezért lettem banolva- mert megint béna voltam. Két helyes választ is megadtam; és volt arcom hozzá, hogy még el is küldtem!!
MEGÉRDEMELTEM.
Kérdés: Ki a magyar vizilabdaválogatott szövetségicsapatkapitánya?
A válaszokat is és a Végzetúr5-ben is várom.
Köszönettel: ÉN voltam
Dátum: 2013.12.29. 08:26:08
Köszi a válaszokat. Így már nem csodálkozom, mért voltam annyira elutasítva a sok, normál kérdéssel.
De most végre tudom, mért is lettem letíltva egy kis időre a kérdések megfogalmazásában, és feltevésében; No, meg a lényeg: az ELKÜLDÉSÉBEN!!!! értékelésre.
A válasz egyértelmű volt: ne fáradjak vele, valószínű ugyse fogadják majd el. Természetesen a "Rossz, hibás kérdés" értékelést kaptam. ÍME:
"Melyik kérdés a jó kérdés?

bármelyik
egyik se
amit nem te teszel fel
amit más tesz fel

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!"
Nekem egyértelmű az értékelése. Így most ebben a témában NEKEM pihi lett-van-ban volt.
Húúú, de #&@ˇ^˙vagyok-voltam!
Dátum: 2013.12.28. 15:59:37
Idézet: Azazel - 2013.12.28. 11:30:59
A "behós kontárról"( ) nem tudtam,de nem vagyok biztos benne ,hogy az összes "agyrém" kérdés az ő munkája.

Tőlem,mint esetleges kérdésírótól,elvárják a magas szinvonalat, a szájbarágós,hamegfeszülöksetudomegynéltöbbféleképpenértelmezni megfogalmazást,de emellett legyen érdekes,ne száraz lexikális ,kortól,nemtől,érdeklődési körtől függetlenül bárki tudja a választ, legyen szépen irodalmiasan megfogalmazva,stb...Mindezek után,az arcomba kapom a "Tele van a tököm..",meg a " Mit evett Brad Pitt tegnap" jellegű kérdéseket.

Velem szemben az elvárások az egekben,a saját munkájukkal szemben viszont finoman szólva is engedékenyek,valahogy nagyon nincs egyensúlyban a kettő.

Ui.

Mélységes tiszteletem mindazoknak az adminoknak,akikre a fentiek nem vonatkoznak,ők ne vegyék magukra az inget.

De sajnálom, hogy nem csak én vagyok így egyedül!
De attól függetlenül még mindig érdekel, ÉN HOGYAN TUDOM ELDÖNTENI A KÉRDÉS ÉRTÉKÉT? HOGYAN TUDOM ÉN ÉRTÉKELNI? MI A MÓDJA, HOGY A KÉRDÉSEKRE REAGÁLHASSAK? És nem csak itt a Fórumon, hanem a Kvíz-tesztekben. Az is érdekel, hogy a rendszerbejutás előtt is tudnám-e ÉN értékelni, elolvasni, osztályozni, stb stb stb..
Dátum: 2013.12.18. 16:54:03
Halika mind !
Látom, egyik kérdésem foglalkoztatta a csapatot. Igazatok van. Elrontottam- rossz választ adtam meg. Arra nem térnék ki, melyik is volt az; de nekem nagyon égés, hogy elszúrtam.
KÉRDÉSEM : Hol tudom osztályozni a kérdéseket? Nekem van ilyen lehetőségem, hogy egy kérdésre valamilyen hozzászólást fabrikáljak? (persze nem mindjárt a kvízbe, hanem máshol! )
OK: több kérdést is kaptam, aminek a válasza nem jól volt beállítva- mint pl. az enyémnek, amit elrontottam.
"Ki volt az öreg Joda-mester ifjú tanítványa egy sötét jeditől megszerzett bolygón?

Vuk
LUKE
Leia
Limberdon-padavan

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ."
Ezt tettem fel kérdésnek, mert ilyennel jött vissza a többi is. És mivel nem akartam speckósat, vagy nagyon egyszerűt, ezért ezt a köztudott kérdést gépeltem be.
"A nyelvtörténet tanulsága szerint melyik korban ismerkedtek meg a magyarok elődei a lótartással?
Levédiában
Etelközben
Az ugor korban
A Kárpát-medencében"
ezt kaptam most. SAJNOS én nem vagyok nyelvész, vagy történész. Pedig a töri tanárom nagyon jó volt, és a nyelvtant muszáj volt tudjam. Ezt a speckós kérdést csak tippelni tudom, mert a gyerek töri könyvében se találtam meg rá a választ.
Vagy csak a köztudott infó speckós, és a nagyon lexikális infó az elfogadottan NEM speciális csoportot célzó?
Vagy mi az, amit én nem tudok, hogy a kérdéseim jók legyenek, és ne a rossz-hibás értékelést kapja? Mért van a rendszerben latin nyelvet ismerőknek külön kérdéscsokor? Mert a holt nyelv ismerete felénk speckós! És nem egyszer az jön ki, hogy érted azt, vagy nem. És itt csak kérdezek a kérdéseim nélkül! Nincs összefüggés azok és ezek közt. Csak annyi, hogy speckósak vagy nem; és mért azok vagy mért nem azok.
Mások kérdései: volt több kérdés is, amire egy rossz válasz volt bejelölve. Azokat hol tudom és kinek jelezni, hogy tobja már vissza, törölje ki? Csak mert azoknál a vadászatoknál NEM kapom meg a plussz LE-t, és az nagyon kell ebben a játékba!
Köszike a választ; bárki is gépeli be
Dátum: 2013.11.13. 19:03:44
A supportna akartam volna írni, de sajna nem találtam meg!
Az a gondom csak, hogy elírás történ itt:
"ultraspecializáció:

Specializációd hatékonysága megnő: szintenként 0.5%-al. Maximális hatékonyságát 40. szinten éri el, ekkor a specializáció 10 helyett 30%-al csökkenti a tulajdonságnövelés költségét.

6588 lélekenergiából fejleszthető."
Többszöri olvasás után értettem csak meg, hogy ott 20-nak kell lennie.
Bocs, hogy így hívom fel rá a figyelmet, de tényleg nem találtam rá más megoldást.
Oldal: 1