Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Árpi70

Oldal: 1
Dátum: 2015.03.04. 12:59:02
Sziasztok! Csak egy javaslatról szeretnélek titeket megkérdezni, hogy mit szóltok hozzá. Arról lenne szó, hogy a Lélekkufárnál ha gyógyitalt vagy varázsitalt szeretnék venni lélekenergiáért és mondjuk 10-t 20-t vagy annál többet is akkor miért kell egyesével megvenni "kattintani", és nem-e lehetni úgy megoldani, hogy kijelölöm, hogy nekem pl. 35 db kell, így csak egy klikk-el el lenne rendezve a vásárlás! Ez nem csak ezekre szól, minden olyanra amiből többet kell vásárolni.
Dátum: 2015.03.04. 11:10:59
Sziasztok! Csak egy javaslatról szeretnélek titeket megkérdezni, hogy mit szóltok hozzá. Arról lenne szó, hogy a Lélekkufárnál ha gyógyitalt vagy varázsitalt szeretnék venni lélekenergiáért és mondjuk 10-t 20-t vagy annál többet is akkor miért kell egyesével megvenni "kattintani", és nem-e lehetni úgy megoldani, hogy kijelölöm, hogy nekem pl. 35 db kell, így csak egy klikk-el el lenne rendezve a vásárlás! Ez nem csak ezekre szól, minden olyanra amiből többet kell vásárolni.
Dátum: 2013.08.24. 21:04:14
Biztos, hogy a V5-ön semmi nem lett visszaállítva, mert igenis, hogy lett. A VT-ben ma reggel megcsináltam egy olyan küldit, hogy 20x támadjak megy egy entitást ugyanazon a napon, na ezt én ma a reggeli órákban megcsináltam, és elég sok LE-m ment a gyógyitalokra, és most nézem, hogy csak 4x támadtam, csak azért mert nem rég támadtam.
Jóváírják vagy meg kell még 1x csinálnom???
Oldal: 1