Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Saboteur

Oldal: 1
Dátum: 2013.02.21. 07:15:44
Szép reggelt!
Nem tudok még topicot nyitni, ugyanis nem régen kezdtem el fórumot hazsnálni aktívabban... Nekem lenne egy ötletem:
az újítás úgy nézne ki, hogy valaki elküldi vadászni a kariját, utána beálíthat mondjuk négy nevet, hogy azokat támadhat automatikusan, utána meg menjen pihenni, vagy igyon gyógyitalt. EZ azért lenne jó, mert sok (jó játékosnak) nincs sok ideje a játékra....
Üdvözlettel,
Saboteur
Dátum: 2012.12.31. 22:27:11
Szia! Régebben játszottam, majd áttértem az általad emlitett játékra. Azzal is felhagytam. Másfél évig semmit nme játszottam, majd visszatértem Ghallába. Igen, az ötletek valóban onnan jöttek. És talán annyira nem is vagyok új. Amúgy a karaktem jelenleg 4. szintű, dicső smaragd harcos jónak modnható stattal.
Köszönöm az oldalt ismerem, naponta bújom és írom ki a kombókat.
Minden kedves játékos társamnak B.U.É.K. és LÉ-ben gazdag játékot

Saboteur
Dátum: 2012.12.31. 19:37:15
Elég furcsa, mások min próbálnak hasznot húzni.
Dátum: 2012.12.31. 17:44:02
Szerintem igazábol nem rossz ötlet, nbem is kényelmeskedés. Akinek több szettje van annak tetszene.
Dátum: 2012.12.31. 17:33:49
Sziasztok! Azért ide írom, mert nem tudok topicot nyitni.
Lenne pár ötletem, de ha nem tetszenek nem kell mindját elkergetni.
1. Szakmák
Arra godnoltam. hogy lehetnének különféle szakmák, mint pl.: főzés, páncél készítés, bányászat...
Úgy nézne ki, hogy mindegyik szakmához tartozna egy- esetleg kettő szakértelem melyet lehet húzni. Pl.: a páncél készításhez a nyúzás, vagy abányaszat+kovácsolás. Vadászat közben az elejtett állatokat meg lehet nyúzni, és kisebb nagyob sikerrel páncélt lehetne készíteni (idegen szóval) kraftolni. A bányászattal lehetne acél kibányászni, a kovácsolással pedig "megformálni" azt. De ezek csak példák, lehetnének még más szakmák is. Ilyenekre gondoltam:főzés, páncélkészítés, fokuszkristálykészítés, fegyverkészítés, bájital készítés és modnjukékszer készítés. Itt pl. lehetne kombinálni a bányaszatot-(acél foglalat+gyémánt)

2.Kastélyharc
Itt nem a szövetségek küzdenének, hanem úgynevezett légiók. Nem lennének itt horda korlátok azaz egy légión belül lehetne gyémánt, rubin mindenféle horda belé harcos. Mondjuk vasárnap esténként lenne a harc- durván egy fél óra. A légióba minden szintből a köépmezőnytöl fölfelé lévő karakterek jelentkezhetnének, és mondjuk 4 tapasztalt karakter lenne a légiók vezetője.MIkor megvan minden akkor vasárnap este-random módon lenne a válogatás. A kastélyokban rettenetes erejű epikusok lennének, és mondjuk 1-2 őr. Őket kellene legyőzni-esetleg msáik légió ellen harcolni. Ha legyözte az egyik légió az epikust-másik légiót akkor gey hétig övé lenne a kastély és élvezné annak minden előnyét. Pl.: a lélekkkufárnál -20%al vásárolhat, -20% fejleszhet tul.-t, vagy akarmilyen kiváltság.

3.

Az egyéni epikusok csapása. 5 szinttöl lehetne találnio "nyomokat" a vadászat során. Ezek a nyomok elvezetnének valahova, és ott bele lehetne kezdeni egy egyéni epikus leölésébe. Ha végzett vele akkor kapna valami erős tárgyat, pl. fegyvert. Ez úgy nézni ki, hogy 5-szinttöl kezdve lehetne találni nyomokat és ezek nyomán el lehet indulni. Olyan lenne mint egy mini kaland. Esetleg lehetne csinálni csoportban is-mondjuk 2-3 hárim azaonos "minikalandot" csináló végzetúr, csoportba verődne. Azért írtam, hogy aznonos szintű, mert akkor nem származna előny abból, ha van mondjuk egy 20-as egy 100-as szintű VÚ. haverja.

4.Piac
Ide lehetne kirakni amár VÚ.nak nem kellő dolgokat. Ez azért lenne jó, mert ha valaki kinövi é s már neki nem kell akor mondjuk pár100 LÉ-vel olcsóbban berakná és a kis szintű kari meg megvenné. Ide nem fogok kisregéynt írni, mert mindenki tudja, hogy mire gondolok. Megjegyzés:így esteleg juthatnának azok is ősköves cucchoz, akiknek nincs rá HUF-juk.

5. Számlázás
Ez annyit takar, hogy el lehet levélben küldeni egy vagy több tárgyat egy másik VÚ.-nak, és ő csak akkor tudja kibonta, ha kifizeti. Mondjuk: küdlök xy-nak egy z fegyvert zy LÉ-rt. Megkapja és mielött kibontaná a levelt, felugrana egy kis ablak melyben ez a szöveg állna: 'számláott tárgy: ára xy. Csak akkor zudod kicsomagolni ha kifizeted az összeget.' miután rakittaint,. hogy ok megkapja- a LÉ levonásra kerül- a tárgy a trágylistára karül. A msáik- a számlázó karakter pedig levélben kapná meg a LÉ-t.

Eddig ennyi jutott eszembe, bocsi a helyesírási hibákét-nem kell értük korholni és vélemyéneket, hogy tetszik-e. Esetleg valaki leírhatná, hogy lehet topicot nyitni.

Tisztelettel Saboteur
Oldal: 1