Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gwindor

Dátum: 2014.04.26. 10:52:44
Nézd meg a karakterszámukat is, talán mindegyiküknek összesen annyi, mint az enyém egyedül
Nincs is ezzel gond, mindenki úgy fejleszti a kariját ahogy jónak látja, de talán egy kicsit élvezhetőbb lenne mindenkinek ha a jobbára vadászatból fejlődő karakterek több bónuszt kapnának.
Ráadásul a V5 inspiráció miatt ez hatványozódik. A többi világon egy vadászó kari is lehet "full" erős.
Dátum: 2014.04.24. 21:57:36
A kalandoknál a legutolsó kalandod gomb alatt van
Dátum: 2014.04.24. 21:33:28
A mostani beváltható jutalmak közt lesz új csatlós fókusz

Ezt elírtad? Nem fétis lesz? Csatlósfókusz már van a relikek között


a játékban akkor lehet taktikázni, ha napról napra csatáznak a csapatok, és növelik a pontszámot

Én meg ezzel nem értek egyet. Ha mindenki csak a 60+- csatát nyomja egy nap akkor hol a taktika? Ha jól emlékszem az előzőn sem voltak világmegváltó csavarok a versenyben.


ha van kívánság valami egyéb beváltható tárgyra, írjátok meg

Az idő ura - a várakozási idők feleződnek
Familiáris idomár - lehet 4 familiárisod
Gyógyító mester - portya esetén a sebgyógyításodnak megfelelően gyógyítasz magadon a csata végén (lopott ötlet)
A neveken még lehet csiszolni
Dátum: 2014.04.24. 14:02:14
Támogatom és "jóváhagyom"
Bocs Biri
Dátum: 2014.04.24. 13:37:29
Kicsit irreálisnak tűnt az előzőn az a 2x10 ősköves csomag.
Ha számolunk akkor megéri de mégis 420 őskő egy eventre?

Személy szerint lehet, hogy többet költöttem volna őskő mennyiségben ha olcsóbb, mondjuk ha a gyógyitalt kivesszük mert azt meg tudod venni anélkül is (jó kevesebbet) akkor olyan 5 őskő az jónak tűnik
Dátum: 2014.04.22. 13:58:29
Meghalni nem tud csak elájulni.
Ha portyázol, kihívásokat csinálsz akkor kap tapasztalatpontokat amit az intelligens kedvenc szaki növel...
De itt többet megtudhatsz:
http://vegzetur.wikidot.com/allattartas
Dátum: 2014.04.21. 05:46:28
Ha kufár ablakból támadsz akkor kapsz egy bizonyos mennyiségű LE-t az ellenfél szintje alapján.
Ha portyalistából akkor van lehetőséged többet rabolni, de akit ott megtámadsz az valószínűleg inaktív kari és LE sincs nála ezért csak az alap 15LE/TP-t kapod meg vagy amennyi az EH-ra jár.
Ha Toplitán támadsz kard ikonnal és nevezett a kufárra akkor is kufár csata fut le
Dátum: 2014.04.20. 19:17:27
Idézet: Zoole - 2014.04.19. 22:40:32
ez csak egy event

Így is kellene kezelni
Idézet: Buildermann - 2014.04.20. 11:33:42
csak a jutalmazas tekinteteben ne essunk at a lo tuloldalara sem


Vegyük a mostani kufár eventet:
Mi a max jutalom annak aki a győztes kufárnál van és 300 győztes csatája van? Arany szintű relik.
Mi a jutalma aki lenyomott 1400 csatát? Arany szintű relik.
Akkor miért nyomatjuk? A jó LE/TP-ért, a templomkristályért, csatlóskristályért, stb. Tehát van további jutalom amiért érdemes csinálni, ott görnyedni a gép előtt, beleölni az időt és pénzt?
Ez a rendszer pedig pont azoknak kedvezhetne akik őskő nélkül de szívesen regelnének a V4-re. Mert olyan jutalmakat kaphatnának amelyet a normál világon csak őskőért. És ha több lenne az induló létszám, talán sok fizető vendég is visszajönne és talán még az is "küldene egy SMS-t" aki nem akart...
Dátum: 2014.04.20. 10:35:14
Eddig mindegyikre dobott amelyikre kellett, de passz. Szerintem korlátlan
Dátum: 2014.04.20. 08:57:20
Ha lányokat támadsz
Meghajolsz előtte, majd udvariasan megkínálod egy gyógyitallal. Ő kedves mosollyal viszonozza gesztusodat, és átnyújt egy grifftojást (+1530 lélekenergia).
Dátum: 2014.04.20. 06:09:53
Volt egy ötletelésünk a V4-vel kapcsolatban először nem akartam leírni, de látom mást is érdekel
Avval mindenki egyetért, hogy ez szövi V4 elég soványra sikerült és gyanítom, hogy a 60-as szintű sem lesz jobb (a korábbi sem volt az)
Miért regelnek kevesen? Mert ha végig nyomod és nem vagy benne egyik listán se a topba, akkor kvázi nulla a jutalmad a rengeteg befektetett időért és energiáért (és pénzért).
Miért nem regelnek a régiek akik már sokat lenyomtak? Lsd. előző és ehhez még hozzá jön a nulla versenyhelyzet ami elég demotíváló.
Szerintem egy kicsit vonzóbbá is lehetne tenne ezt a V4-s aktivitást anélkül, hogy a Behonak kevesebb lenne a bevétele, egy kicsit olyannak kellene lennie, mint egy eventnek, ha nyomod rendesen kapj jutalmat.

Tehát bizonyos eredmények elérése esetén kapjon a kijelölt, normál világon levő karaktered jutalmakat.
Néhány példa
- aki elér X. szintig, minden szint után kap egy: csatlóseledel, védelem italát, PP italt, vadászat italát, stb., tetszés szerint
- X teljesített küldetés után kapsz: 200 kiégett őskövet, stb.
- állatod eléri az X. szintet, kapsz megint valamit, pl.: csatlóskristály

A lényeg, hogy a jutalom megszerzése sávosan emelkedjen, tehát minél tovább jutsz, annál többet kapsz!!!! 2PP italért senki nem fogja lenyomni, de 20...

A jutalmak listája a szokásos lehetne, egy két extrával megspékelve:

Gyengébbek: csatlóseledel, PP ital, Vadászat itala, Templom kristály, Platina, Kiégett őskő

Közepes: csatlóskristály, védelem itala, hordatrófea

Erősebb: Relikviakupon, esetleg egy V4 fétist belevenni (ez lenne a legvonzóbb) - nem az én ötletem

Szövetségi szinten ugyanezt a jutalmazási rendszert bevezetni:
- Épületek száma eléri a x. szintet, minden tag kap …
- LK eléri a XY milliót akkor a szövi minden tagja kap …
- Stb.

Egyéb:
Ne fusson egy időben eventekkel.
60-as szintű V4-ről az AH-s relikek valamilyen formában áthozhatóak legyenek - ez sem az én ötletem

Nem kell mindenkinek egyet érteni ezzel, ezért lehet továbbgondolni, de egy biztos: így teljesen ki fog halni.
Dátum: 2014.04.19. 16:52:39
Mert nincs náluk LE és csak az alap 15 LE/TP-t kapod.
Dátum: 2014.04.18. 16:05:44
Tanulás: 7
Vezetőkészség: 5

Ha harcolni is akarsz velük
Tanulás: 38
Hordázás: 10
Dátum: 2014.04.13. 18:50:56
Én minden játékidő csökkentő fejlesztést csak támogatni tudok
Mód: nem játékidő, várakozási idő
Dátum: 2014.04.12. 17:29:07
Vagy a többi tényezőt is hozzárendelni:
- eventeken 3x-os jutalom
- térkapu reg 3x
- portya LE
- feladatok vadászatát harmadolni
- stb, stb, stb.
Dátum: 2014.04.12. 10:48:58
Maci, indíts egy karaktert V5-ön, és nézd meg milyen az inspirációs effekt... Kb 3x-os szorzót kap most egy frissen indult karakter


Mire is kap inspirációt? Vadászatra...
Idézet: RoscoBorlo - 2014.04.10. 18:18:25
"DE BOCS ROSZ INDULATBÓL 5 KAPSZ"

Ki az a Rosz?
És miből vettél be indulatból 5 kapszulát?


Ez jó
Dátum: 2014.04.11. 04:35:26
Idézet: Street05 - 2014.04.11. 00:42:33
aki azon a taktikán van, hogy "legalább" a top szintlépők közelébe akar lenni, az mit tegyen?

1,5 év top 70-en belül és van aki jobban nyomja.
Egy új világ indításával ugyanúgy széthúzódik a mezőny, lsd.: V4 Top1: 58. szint, pl.: a 70. 27. szintű.
Dátum: 2014.04.10. 16:54:05
Ez most valami vicc?
Megint április 1. van?
Dátum: 2014.04.07. 16:56:45
Idézet: Máté96 - 2014.04.07. 16:38:07
A hűségbónusznál nem szokott adni támadás italát?

Azt csak egy bizonyos szintig ad