Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gwindor

Dátum: 2014.10.12. 16:55:52
Ne foglalkozz vele, hamar elhúzol tőle szintben
Aztán jön a következő POK
De ez ne szegje kedved, ha nincs még jó szövid keress egyet és kérj tanácsokat a fejlesztéshez (még ha nem is lépsz be most, csak később)
Dátum: 2014.10.10. 11:54:50
Ez van, ha toplistás vagy
Nem tudom kinek a karilapjáról szedtem...

"Kontinuumszűkítés kimaxolva.
Akik eddig is adakoztak számomra azoknak jusson eszébe Láng Vince.

"EGY ÓRA MÚLVA ITT VAGYOK"


Bocs ha fáj, majd lassan ütök!


A házi kedvencek épségéért nem vállalok felelősséget.
AVAGY
Az elkóborolt állatokat agyonverem.
(Néha a gazdit is)"
Dátum: 2014.10.09. 06:51:34
Talán még az inspiráció keverhet bele a képletbe
Dátum: 2014.10.07. 08:27:23
Dátum: 2014.10.05. 17:02:39
Végezd ki ellenfeledet úgy, hogy te támadsz!

Pl.:
1. Keress egy halott szövit amelyikben van legalább egy olyan tag akit le tudsz győzni.
Indítsatok ellenük háborút így óránként ütheted, nem tud regenerálódni.
2. Ha többen vagytok a szöviben egy szinten, nézzetek ki egy tagot támadjátok meg többen.

Persze nyomd fel a kivégzésed 5+5TT - re legalább, ez olyan 10-15 szint környékén még működik.

A másik kettőhöz keress partnert oda - vissza alapon, ha alacsony szinten vagy és a régi világokon akkor nehezebb lesz, a V5-n egy kicsit gyorsabb
Dátum: 2014.10.02. 05:20:31
Szerintem a számla miatt
Dátum: 2014.09.30. 21:42:33
Amit látok, hogy a felmerült ötletek inkább arra vonatkoznak, hogy általánosságban, a Végzetúrban milyen változásokat szeretnétek látni, hiszen a legtöbb javaslat akár globálisan, az egész játékra is érthető, nem feltétlenül csak egy világra.


Az igaz, de ezt a V6-t el kellene valahogy adni, többet kell nyújtani, mint eddig, vonzóvá kell tenni, stb. különben nem sok induló lesz
Dátum: 2014.09.30. 21:37:17
1. Azt hiszem annyi van csak, aki nevez. (Ügyfélszolgálat tudja megmondani a tutit, tőlük kérdezd.)

Plusz a nevezetteket leklónozzák kristály hordásoknak, de, hogy milyen szisztéma szerint azt nem tudom
Dátum: 2014.09.30. 05:55:16
Egyetértek, ment a 10-es.

Per pillanat csak a vadászatra és a hozzá tartozó dolgokra van inspiráció, de:
Meg kell nézni a normál ütemben haladó és egy inspirációval döngető karit: állatok, event jutalmak, eventek száma, dukát, stb. Egy ilyen karakter (ha csak nem ismeri elég jól a V5-t) elég gyenge karaktert tud építeni, ha ismeri akkor sem Ő lesz a Nr.1, hamar negatív élmények érik és töröl. Ráadásul olyan gyorsan fejlődik, hogy nincs „ideje” a játékot megtanulni.

Ha nem is kapna több TP – t és LE-t a portyáért TK – ért stb., de pl. lehetne, hogy az inspiráció mértékével több PP – t, TK pontot kapna, gyakrabban talál kalandot.

Azért az nem valami jó megoldás, hogy a kalandokért több TP, mert ha valaminek rosszabb a LE/TP aránya a vadászatnál, akkor az a kaland csata (főleg alacsony szinten, kis szövivel), tehát ez csak tovább rontana a helyzeten.

A feladatokat tényleg gáz teljesíteni, volt olyan, hogy láthatatlanul kellett levadásznom a végét, mert nem fért bele TP-vel, itt lehetne csökkenteni az inspiráció mértékével a teljesítendő (elsősorban vadászat) feladat számát.

Az inspiráció később induljon, pl.: 10. szinttől

Kikapcsolható legyen egy magyarázattal.

A lényeg, hogy az inspiráció ne büntetés legyen.
Dátum: 2014.09.29. 21:23:17
Baj van a V4-vel, csak 44 tudtak regelni
Bocs
Dátum: 2014.09.27. 22:02:05
A legkönnyebben manakontrukcióval tudod nullázni a VP-d.
http://vegzetur.wikidot.com/skill48

A mágikus gyógyítást (regen) itt találod:
http://vegzetur.wikidot.com/skill46
Dátum: 2014.09.27. 21:49:42
Ha ez nem inspiráló akkor mi?
- Pörögnek a küldik, ha mellé ütsz az is kritikus
- Majdnem 2x LE, mint egy normál EH csatáért
- Dobálja a fuxokat
- Pihenés nélkül üthetsz
- Regenerálódsz a csata végén
- Nincs PP felhalmozódás (mondjuk nekem eddig sem volt )

Kihagytam valamit?
Dátum: 2014.09.26. 19:42:08
Bár nem tervezem, hogy regelek, de ki tudja ...
Pár ötletem azért lenne, amelyek közül némelyik a jelenlegiekre is érvényes lehetne:
- Várakozási időket (vadászat, TK, epik, portya) csökkenteni, felére esetleg ... félek leírni: V4-es szintre
- „Nemzetközi” legyen: tehát a nyelvet lehessen beállítani, ne a nyelvhez, országhoz indítsanak új világot. Talán a külföldi szerverek karijai is indulnának egy kevésbé halott világban.
- Inspiráció jó ötlet a később indulóknak de: ne csak a vadászatra legyen, hanem minden TP (portya, kaland, TK, feladatok) szerzés és természetesen vele együtt a LE is illetve az egyéb jutalmak (VT, eventek, stb)
- Ha már lehet 1 szinttől kalandozni, lehessen kihívásozni is- ha nem is 1. szinttől
- 100% fertőzöttnek induljon mindenki - ha később kevés lenne a célpont
- 15 PP-s beállítást eltörölni, 30PP mindenkinek és lehet alacsonyabb, magasabb szintűeket is támadni - máig nem értem, miért azt büntetik aki halad
- Birkával egyet értek a PP feltöltős rendszerrel
Dátum: 2014.09.23. 21:25:38
Térképkeresés zöld? Nem léptél szintet?
Dátum: 2014.09.22. 10:54:59
Jött válasz:
A kalandokat bármennyiszer próbálhatod naponta, amig nem sikerül teljesitened azokat.

Nem tudom, hány karilapon látom majd.
Dátum: 2014.09.22. 10:13:44
Esetleg valami leírás róla tényleg jól jönne
ÜSZ-en rákérdezek
Dátum: 2014.09.20. 17:18:32
Jobb égérgomb, megnyitás új lapon - így vetted át? Mert ilyenkor ha túl gyors vagy akkor nem írja ki mit kaptál
Ha nem így, akkor nincs tippem
Dátum: 2014.09.19. 05:40:36
Pont azért lett így megoldva, hogy aki nem akarja (LE/TP miatt) annak ne adja oda a rendszer automatikusan.
Sanyi jól mondja, legyen kipipálva és a megváltoztat gombbal kell "jóváhagynod"
Ha ez meg van akkor ha kész a feladatsor szintlépésnél minden jutalmat megkapsz.
Dátum: 2014.09.17. 14:30:35
Ilyen táblának akartam nekiállni
Kösz, nyomtam egy 10
Dátum: 2014.09.17. 12:47:21
Bor lesz belőle

Jól hangzik