Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gwindor

Dátum: 2014.10.29. 08:34:20
Alapból 2-t tudsz ütni, de itt én is néztem, hogy 3 után minuszol

Még annyi lehetne, hogy az alapbeállítás 15PP-s legyen, hogy amikor 4. szintre érsz ne nullázódjon az addig sehova fel nem használható PP-d
Mód.: arra gondoltam, váltanod kell mert tök nincs célpont és ezáltal a PP nullázódik
Dátum: 2014.10.29. 08:11:51
1-es szakival is pár vadászat alatt meg kellene lennie
Dátum: 2014.10.29. 08:05:12
Idézet: Bpetya75 - 2014.10.29. 07:44:16
Nekem olyan gyorsan jött az állat, hogy azt hittem, direkt belenyúltak, hogy minél többen tesztelhessék.

Elvileg úgy is szokott lenni, hogy ha megkapod feladatba rögtön el is fogsz egyet
Dátum: 2014.10.28. 21:20:02
Jól számolok?
148 ünnepi embléma jön össze a napi ajánlatokkal és ehhez jön ami még esik a korsóból
Dátum: 2014.10.28. 15:19:40
De ha arányosan csökkentesz mindent akkor megint ugyanott vagy: vadászatból fejlődsz
Ezért írtam:
pl. lehetne, hogy az inspiráció mértékével több PP – t, TK pontot kapna, gyakrabban talál kalandot, nagyobb több jutalmat kap az eventekre


Ja, és az inspiráció meg a CSP csökkentés azért elég ellentmondásos
Dátum: 2014.10.28. 13:36:15
Inspiráció kiterjesztése. Sajnos, ez csak egy általános javaslat volt, mindenféle konkrétum nélkül. Ha van köztetek BÁRKI, aki pontosan leírja, hogyan kéne az inspirációt megváltoztatni

Nem annyira összeszedett a dolog de azért megpróbálok egy-két gondolatot leírni:
Az inspiráció mindenre értsd: MINDENRE hasson: az event jutalmak, portyára, kaland, TK, feladatok, állatfejlődés, kínzó, hűségbónusz stb. Tehát az arányokat kell megtartani, különben tényleg új V5 lesz belőle.

Pillanatnyi helyzet: csak a vadászatra és a hozzá tartozó dolgokra van inspiráció, de: meg kell nézni a normál ütemben haladó és egy inspirációval döngető karit: állatok, event jutalmak, eventek száma, dukát, tejlesített templom stb. Egy ilyen karakter (ha csak nem ismeri elég jól a V5-t) elég gyenge karaktert tud építeni, ha ismeri akkor sem Ő lesz a Nr.1, hamar negatív élmények érik és töröl. Ráadásul olyan gyorsan fejlődik, hogy nincs „ideje” a játékot megtanulni. - mert ugye az új játékosokat akarjuk megfogni. A feladatok megoldása tényleg gáz, volt olyan, hogy láthatatlanul kellett levadásznom, hogy a szintlépésbe beleférjek.

Lehetőség lenne:
- pl. 20. szinttől induljon az inspiráció
- esetleg kikapcsolható legyen
- ha nem is kapna több TP – t és LE-t a portyáért TK – ért stb., de pl. lehetne, hogy az inspiráció mértékével több PP – t, TK pontot kapna, gyakrabban talál kalandot, nagyobb több jutalmat kap az eventekre, pl.: elért egy aranyat akkor kap mellé egy bronzot
- az inspiráció mértékével CSÖKKEN a Spec. váltás ideje
- az állatok az inspiráció mértékével gyorsabban fejlődnek
- szintküldi feladatokat csökkenteni
Itt azért arra figyelni kell, hogy az okosabbak ezeket ne tudják kihasználni és később indítani egy karit ami a minimális vadászaton kívül mindent mást fullon járat, ide jöhetne Birka PP feltöltős javaslata: vadásztál - portyázhatsz

Ez most jutott eszembe:
- a szövibajnokihoz 3db aktív 20-as szintű kari kell, valószínűleg elég kevés lesz a létszám, így a portyás küldik, feladatok nehezen teljesíthetőek esetleg lejjebb vinni a szükséges szintet.

Indulásnak ennyi...
Dátum: 2014.10.28. 08:24:37
Ha jól emlékszem 4. szinttől
Dátum: 2014.10.28. 05:47:31
potenciális új ügyfeleknek

Ez jó
Dátum: 2014.10.27. 19:26:05
Nem lehet a fórumra belépni úgy , hogy ne kelljen újra belépned, ha meg belépek kidob az összes többi világról ahova beléptem (V4, V5)

A szövetség létrehozására irányuló kérésedet a játékvezető felé továbbítottuk, 2 munkanapon belül jóváhagyja vagy elutasítja - ezt azért meg kellene gyorsítani

Mód: hu, így visszaolvasva elég érthetetlen amit írtam
A lényeg, hogy ha teszt világról lépek a fórumba, akkor újra be kell írnom a felhasználónevet + jelszó, ha meg beléptem a fórumra, akkor dob ki a többi világról
Dátum: 2014.10.27. 19:05:31
Hosszú és kimerítő lenne az összefüggés: rossz gombot nyomtam

Minek agyaltunk a sok ötlettel?
A V5 ugyanezt adja, sőt a szövibajnokival meg többet, az ÉE-vel már kis szinten is egy elég jó szövibe vagy.

Korábban írtam, hogy sokkal többet kell nyújtani, hogy legyen elég! (nem 10kari) induló.
Dátum: 2014.10.27. 18:26:10
Lehet késő, de nem lenne jó egy szavazás az indulni akaró létszámról?

Pl.:
Indulok
Lehet, hogy indulok, még nem tudom
Dátum: 2014.10.27. 12:28:54
"Nem támadhatod a karaktert, ugyanannál a kufárnál vagytok!"
Ja és nem is ugyanannál voltunk
Azt hittem vége van ...
Dátum: 2014.10.23. 17:05:55
Az alábbi hírességek közül egy nem a saját neméhez vonzódott (vagy nem tudunk róla). Melyik?

Paul Verlaine
Kossuth Lajos*
Pier Paolo Pasolini
Arthur Rimbaud

No comment...
Dátum: 2014.10.23. 17:01:23
Én úgy értelmezem, hogy aranyra platina jön hiába van több csatád és ha platinád van arra jön a Mitril, ha meg van a +csatád
Ha úgy választasz arany díjat, hogy az adott tárgynak a platina fokozata is megvan, és legalább 500 (400/450/475) győzelmet elértél, mithril díjat fogsz kapni.
Dátum: 2014.10.22. 05:24:59
amit a nem aktív csatlós is megad

Gondolom Birka úgy értette, hogy akkor is megkapd a tápot ha nem aktív a csatlósod
Dátum: 2014.10.21. 18:59:10
Ezt itt írta Miklós a fórumon:

Jutalmazás
Elég hihetetlennek tűnik számomra, hogy vannak játékosok, akiknek az összes jutalomrelikvia megvan már platina fokozatban, és nincs mit választaniuk.
De kérésetek alapján bővítjük a választható jutalmakat a következő módon:
Ha úgy választasz arany díjat, hogy az adott tárgynak a platina fokozata is megvan, és legalább 500 (400/450/475) győzelmet elértél, mithril díjat fogsz kapni.

Remélem ezeket megfelelő megoldásnak találjátok.
Dátum: 2014.10.21. 18:08:06
Ezek a specializált fétisek nem is lennének rosszak
Pl.:
vadász - több LE a vadászatért
kaland - több LE és/vagy LGY
epik - több sebzés vagy kevesebb sebződés
stb.
Kicsit jobban hozzá lehetne rendelni tevékenységhez és nem csak a +TÖ-ért tartani némelyiket

Vagy: olyan, ami növeli a valóságformázást - úgy is kezd kevés lenni a PP
Dátum: 2014.10.21. 11:09:02
Offs - Maci 1:1

Idézet: Maci - 2014.10.21. 09:25:53
Az event alatt megoldható lenne, hogy a Kristályokat ne lehessen kivégezni?
Pörgetném a küldiket, de egyszerűen 20 portya kell egy kritikus ütés küldihez mert az első ütés után kivégzem a klónok nagy részét, ha meg játékos karit ütök egynél többször, azonnal jön a sírós levél hogy megmond az anyukájának.

Gyengítő varázslattal?
Dátum: 2014.10.20. 20:49:59
Záporoznak az ötletek, már csak szemezgetni kell
Dátum: 2014.10.20. 14:25:42
Esetleg?
Szubtéri érzékelés II. vadászat közben gyógyitalt találsz (torta vagy must) alapból minden 101. vadászatodra. A szaki minden szintje után 1-vel kevesebb vadászat kell, hogy kapj egyet. Max szintje: 90, amikor is minden 10. vadászatra kapsz egy gyógyitalt. Kicsit vadászat népszerűsítés, lesz egy új szaki amit érdemes nyomatni - egy ideig (már akinek).
Finomítani lehetne rajta
Vélemények?