Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Khuin

Dátum: 2013.07.17. 17:43:00
Én tökéletesen értem Kisapo indítékait, és pontosan tudom, hogy most be fogja nektek bizonyítani, hogy az idő és a humortartalom növekedésének függvényyében nyugodtan megállapítható, hogy rajta kívül az egész VÚ-s társadalom veszélyes az emberiségre, azáltal, hogy idecsalogatja az űrben portyázó csőrekoppantó gazkutyimokat, amik azonnal el fogják önteni a földet színezett homokkal.
Dátum: 2013.07.17. 17:36:03
Miért zavar téged a kínzókamra? Mert más fejldőik a te „károdon”? Miért is a te károd? Más fejlődik, persze, de ne mondd már, hogy szerinted abból a +1%-ból fejleszti annyival jobbá magát, hogy ne tudd leverni. Ha pedig hajnali három és hat között nem tartasz magadnál LE-t, amikor a többség kamrázik, akkor te nem vesztesz semmit az egészből.
Dátum: 2013.07.16. 19:40:58
Az, hogy a becsületes, szorgalmatos emberektől kapja a LÉ-t, a portyára vonatkozik? Mert ha igen, akkor az egy szabályos – bár eléggé idegesítő – dolog.
Dátum: 2013.07.16. 09:29:49
Mit kell bejelölnöd ha a kérdésben helyesírási hibák vannak?

Jó kérdés
Azonnal törölni
Rossz kérdés
Nem kell bejelölnöd semmit[qoute]

Elég régi kérdés.
Dátum: 2013.07.15. 18:10:21
Melyik kiegészítéssel igaz a mondat? A Föld forgása...

5,9 évente enyhén felgyorsul, majd megint lelassul.
állandó.
fokozatosan gyorsul.
folyamatosan lassul.


Egyrész jelölt válasz (túl hosszú a többihez képest), másrészt meg nehogy már egy néhány napos hírt kelljen mindenkinek tudnia majd tíz év múlva. Nem tudom, most ki mennyire van tisztában vele, én speciel tudtam, de lehet, hogy jövőre már el is felejtik, az egyszerű ember szemszögéből annyira nincs jelentősége.
Dátum: 2013.07.13. 13:51:35
Szia!

1. Ha valamit elírsz/elrontasz/kihagysz a hozzászólásodból, a hozzászólás jobb felső sarkában megjeleneik egy „Módosítás” gomb, és akkor nem kell több hozzászólást nyitni.
2. A központozás szabályai szerint a mondatvégi és mondat közbeni írásjelek (pont, vessző, kettőspont, hármaspont, stb.) után szóköz kell, a mennyiségjelzős szószerkezetet pedig külön kell írni, a számot pedig, ha rövidebb, lehetőleg betűvel. Mondat végére mondatvégi írásjelet kell rakni. (Pont, kérdőjel, felkiáltójel, esetleg hármaspont.)
3. A netikett nem nagyon tolerálja, ha csupa nagybetűvel írsz, pláne ha ez még háromféle módon ki van emelve. Akkor is észrevesszük, ha nem így teszel.
4. Valljuk, pénz kell, nem tehetik, nem tudnak, őskőre, jobban, hosszú távon, többen, halott karakter-szövik
5. A játékvezetés célja azonkívül, hogy alkossanak valamit, a pénz szerzése. Amit mondasz, azt eredményezné, hogy minden felszerelés csak a felébe kerülne, ergo feleannyi őskövet vennének a fizető játékosok. A nem, vagy alig fizető játékosok nem hinném, hogy többet vennének, mint most, mert ha akarnának erre pénzt szánni, akkor megtennék így is. A játékvezetés részéről tehát ez bukás lenne, tehát ez nem fog megvalósulni.
6. A kevésbé tehetős játékosokra is gondolnak. Ősköves küldetés nincs, mindegyiknek van alternatívája. Őskövet lehet szerezni hűségszilánkból és templomkristályból is, amiből a feladatokat szerintem meg lehet oldani, a VT-ben és az Irtózat Piramisában LE-ből is lehet dekrétumot venni. Az ősköves felszerelések pedig adnak ugyan plusz előnyt, de ez pont azért lett kitalálva, hogy a játékosokat vásárlásra csábítja.

Röviden: figyelja a helyesírásra, és a javaslaotd nem fog megvalósulni.
Dátum: 2013.07.04. 10:49:42
A Heisenberg-mobil egy olyan jármű, aminek ha ránézel a sebességmérőjére, elveszel.

Mi a különbség az Eiffel-torony és a villamos között?
Az Eiffel-torony így (↑) magas, a villamos meg így (→) sárga.

Hány fekvőtámaszt tud lenyomni Chuck Norris?
Az összeset!

Farkas sétál az erdőben, találkozik Nyuszikával.
– Farkas, mondd, hogy 33!
– 33.
– Nyald a seggem télen-nyáron. – mondja Nyuszika, és elszalad.
Másnap megint találkoznak, mondja Nyuszika:
– Farkas, mondd, hogy 66!
– 66.
– Seggem a szádra pattanhat. – futás.
Harmadnap a Farkas úgy dönt, hogy visszafág.
– Nyuszika, mondd, hogy 49!
– 49.
– A kurva anyád!

Gandalf Frodónak:
Mondd, nektek mi a hobbitok?

Két pogácsa sül a sütőben. Mondja az egyik:
– Hű, de meleg van itt!
Mire a másik:
– Úristen, egy beszélő pogácsa!

És egy kis nyelv:
– Two Martini, please!
– Dry?
– Nicht drei, zwei!

A legrövidebb viccek:

Megy a csiga hazafelé.

Két pápa beszélget.
Dátum: 2013.07.04. 10:39:50
Na persze, lehet magasabb szintűt is kérni. Csak gondoltam 60 „indulásnak” elég.
Dátum: 2013.07.04. 09:40:28
Kvízmedál, végzetmedál (ebből egyszerre több is?), barátság kristály, ultraesszenciák, relikviakupon (szintén több lehet), templomkristályok (30? 60? 100?), kincsesláda. Mindez templomkristály-szerűen, tehát minél több van, annál táposabb jutalmat vehetsz érte.
Vagy pedig valami nagyon egyedi, például új, tápos fókuszkristályok. (AF-növelő, szakicsökkentő, +szakik, max. fölé is, stb.)
Dátum: 2013.07.04. 09:30:26
Egyáltalán minek a szerepjátékos háttér? Meg a sok kattintgatás? Adják ki az összes képletet, és mindenki töltse azzal az idejét, hogy kiszámolja, melyik a legoptimálisabb taktika, elküld Miklóséknak 500k forintot, elmondja, hogy milyen taktikával játszik, mire költött követ, és kap egy fullos hatvanadik szintű karit. A többi meg hülyeség…
Dátum: 2013.07.03. 09:12:54
Ultraesszenciát előállíthatsz egy csoportba tartozó öt különböző esszencia, és egy katalizátor esszencia segítségével. Minden csoportnak egy ultrája van (hűség – barátság, harc – szívósság, stb.), a különleges esszenciáké (amit felejtés, transzplantáció, LE-sajtolás, ultraspec. és SM esszenciákból és egy katalizátor esszenciából állíthatsz elő) a katalizált esszencia.
Dátum: 2013.07.02. 20:32:20
Melyik illetve melyikük nem "Barbarossa"?

Török tengernagy, kalóz
Német hadművelet a II. világháborúban
Német-római császár
Calico Jack angol kalóz egyik hajója


Értem én már, hogy mire gondolt, de eléggé zavaros.
Dátum: 2013.07.02. 20:19:59
Vadászzsákmány 2×8/2×10, egyet kapsz a szint jutalmául.
Dátum: 2013.06.20. 17:26:39
A harcolj az arénában és nézd meg a szövetségi fórumot feladatoknak az a lényege, hogy legyél tagja olyan szövetségnek, ami rendelkezik az alábbi feltételekkel, mert amúgy mindkettő egy olyan küldetés, ami nem igényel semmit.
Dátum: 2013.06.19. 09:22:54
Engem most a lények csak sajtolás miatt érdekelnek, és azt akartam tudni, hogy érdemes-e egy magas alapszintűt beállítani, ami több LE-t ad, de ezek szerint nem. Köszönöm a választ.
Dátum: 2013.06.19. 08:40:09
„Csapdakészítésed elérte a 20. szintet, így speciális lehetőséget kapsz: beállíthatsz egy konkrét lényt, amire vadászol! Undorodsz a pókoktól, de szeretnél egy sárkányt? Semmi akadálya! Add meg egy olyan lény nevét, amellyel néha találkozol az aktuális vadászatok során, és ekkor ennek a lénynek a foglyul ejtésére kétszeres esélyed lesz! De amíg van ilyen beállításod, másfajta állatot nem foghatsz el.”

Ez azt jelenti, hogy minden egyes állatnál lefut mindig az elfogás százalékos esélye, ami 20-as szinten ugye 7%. Ha beállítom ezt, akkor azt az adott lényt, amit megadok, kb. 11% eséllyel ejtem el, ennek 2×7=14%-a elfogás lesz, ami azt jelenti, hogy kb. 1,55% esélye van annak, hogy lényt fogok el. Magyarán sokkal kisebb az esélye így egy lény elfogásának, mint ha nem adok meg egy lényt sem, mert úgy marad a 7%.

Ezzel kapcsolatban csak annyi a kérdésem, hogy jól értelmeztem-e az egészet, vagy valamit nagyon elrontottam.
Dátum: 2013.06.19. 08:14:43
Jó öreg kontinensünk Európa, mely kulturkörből kapta "nevét"?

görög
germán
kelta
latin


„Az Európa szó eredetét leggyakrabban a görög eurüsz (széles vagy szép) és opsz (arc) szavakra vezetik vissza. Más vélemények szerint a szó sémi eredetű, és az ereb (naplemente) szóból eredhet…”
Forrás

Hány Vezért (királynőt) lehet felállítani egy sakktáblán, hogy egyik se üsse a másikat ?

7
2
9
8


Három válasz is jó: 2, 7, 8, mert ha nyolc vezért fel tudok rakni, akkor nyilvánvalóan fel tudok rakni kettőt és hetet is. (A vezér kisbetű, a kérdőjel elé nem kell szóköz, mellesleg.)

mod.: link
Dátum: 2013.06.18. 13:22:59
Melyik a legkisebb állat?
Patkány,
Vakond,
Cincér,
Egér,


Hirtelen nem találom a legkisebb állatot, de a korongállatka vagy a macskabolha bizotsan kisebb nála.
Dátum: 2013.06.18. 12:20:54
Akinek van három órája nézegetni…
Dátum: 2013.06.18. 08:17:19
Szerintem Khaleesi nem pont ezekre a feladatokra készült, mert még be is volt ígérve a változtatás, és a típusokat (küldi, epi, enti, tkp, csp, pp, stb.) lehetett tudni.