Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sünike83

Dátum: 2013.06.13. 12:53:46
Szóval ha jól értem, praktikusan kombózik a Trollvérrel.

Pl ha 50el nagyobb a trollvérem az ellenfélnél és ugyanennyit regenerálok, akkor egy maxos visszacsatolás harci körönként 50et sebez?
Javitsatok ki, ha tévedek. Ha meg véletlen igazam van, akkor csak annyit mondok: OMG, ez egy beteg kombináció!
Dátum: 2013.06.13. 00:59:45
Hali. A regeneráció visszacsatolás AF képesség melyik fél regenerációja után sebez? Nekem vagy az ellenfelemnek kell regenerálódni, hogy sebezzen?
Dátum: 2013.04.27. 21:14:57
Hali. Lehet, hogy most hülyeséget kéérdezek, de kiváncsi vagyok rá, szóval...
0%os fertőzéssel lehet növelni +5szinttel a tanulást? És ha igen, kapunk valamilyen új szakit?
Dátum: 2013.03.27. 11:08:43
Igen, ez engem is elgondolkoztatott már.
A 36++ esszenciák nélkül 64,5%os költségcsökkentést tudok csak össze irni. Akkor is minimum 350 szer kell megszerezni a 36os esszenciát.
Ezek után én azt mondom, hogy aki megszerzi 350szer, az meg is érdemli, hogy ingyen fejlesszen...
Dátum: 2013.03.26. 23:07:15
Olvasgattam kicsit Végzetúr Wikin, ahol egy igen érdekes részen akadt meg a szemem. Másolom:

,,36++.) Minden állatodnak +2*X szakértelempontja lehet, a szakértelmek és tulajdonságok fejlesztése (szerencse is) 0.1*X%-kal olcsóbb, 0.2*X%-kal több AF pontot kapsz. Szakértelmet adó gyakori esszenciáid hatásfoka megnő 5*X%-kal. (X=megaesszenciák száma-35)''

Ez az alkimista laborban előállitható esszenciák leirásából van. Na most a kérdésem annyi, hogy a 36 feletti megaesszenciákat többször megszerezve akár 100%-al is lehetne csökkenteni a fejlesztési költséget?
Jó, tudom, hogy ez idő szempontjából gyakorlatilag lehetetlen, mert ahhoz 1000szer kellene megszerezni az esszenciát, de elméletben lehetséges lenne, vagy ez korlátozva van valamivel?
Dátum: 2013.02.27. 17:26:08
Jó, de az nélkül nem lehetne?
Dátum: 2013.02.27. 11:35:57
Hali.
Arra szeretném felhivni a figyelmet, hogy elég zavaró, mikor az ember szeretne vásárolni X gyógyitalt és egyesével kell klikkelni, megvárni, hogy betöltődjön az oldal, majd újra klikkelni és igy tovább. Nem lehetne valahogy megoldani, hogy (ha a LE vagy őskő engedi) egyszerre több italt is lehessen vásárolni? Mondjuk egy kis mező a vásárlás gomb felett, amibe be lehetne irni a kivánt mennyiséget.
Dátum: 2013.02.23. 12:54:12
Hali. Nem találtam hasonló topikot, szóval ide irom:

Kufár csatában észrevettem (mentségemre legyen mondva hosszú ideje nem játszottam, néhány hónapja kezdtem újra a játékot) pár számomra új relikviát. név szerint: A(z) ... bronz/ezüst/arany pálcája (pontozott részre bármelyik alaptulajdonság).

Ezeket azelőtt még nem láttam sehol sem (bár benne van a pakliban, hogy én voltam figyelmetlen). A kérdésem az, hogy ezek valami speciális, csak kufárcsata eventhez tartozó relikviák, vagy egy újítás, amit most vezettek be és ezután több relikvia lesz a hasonló eventeknél?
Dátum: 2013.02.21. 14:26:28
Milyen pénz van Szlovákiában?
Lej
Korona
Forint
Euró

Azért ez függ attól is, hogy mikor íródott a kérdés! 2009előtt még korona volt. Kérem, hogy legalább egészítsétek ki a kérdést egy dátummal...
Dátum: 2013.02.08. 00:06:59
Lassan járj, tovább ... Fejezd be a mondást.
érsz*
félsz
mész
kélsz

Esetleg ÉLSZ vagy nem?!
Dátum: 2013.02.03. 14:00:31
Ja, bocs. Akkor csak a templomkristályokat kérdeztem.

Időközben lett egy másik kérdésem:
Van ez a tudás réz/bronz/ezüst/arany kulcsa. Szerintetek megéri megvenni? Ha pl veszek egy rézkulcsot és utánna egy bronzkulcsot, akkor mi történik? Bezavarnak egymásnak, vagy a kisebb eltűnik, vagy mi lesz? Előre is köszönöm a válaszokat.
Dátum: 2013.02.02. 17:14:20
Hali. Mi történik olyankor, ha még nem vagyok 60as szintű, de már van Indiana ostora, meg 8 templomi medál nálam és teljesitek egy újabb templomot. Megkapom előre az AF pontokat, valami mást kapok helyettük, vagy csak simán megszivattam magamat, hogy előre megvettem?
Oké, akk keresek mást.
Egy próbát megért...
Hali. Az újabb ,,jelöltem'':

A Gyűrűk ura cimű könyvekből ismert főgonosz (Szauron) az első korban melyik Vala hadseregének volt a tábornoka?
Aule, a föld és a drágakövek alkotója
Melkor, a tűz és a sötétség alkotója*
Manwe, a szelek és a felhők alkotója
Ulmo, a vizek és a jég alkotója

Nos a kérdés először specnek tűnhet, de sima logikával ki lehet találni a választ, még ha nem is olvastuk ,,A Szilmarilok'' cimű könyvet, amiben a leirtak megtalálhatóak. Szóval a logika: Szauron gonosz, ergó a felsoroltak közül legnagyobb esélyes rögtön Melkor lesz, mivel ő teremtette a sötétséget is. Arról nem is beszélve, hogy a filmekben/könyvekben egyaránt meg lehet figyelni azt, hogy legtöbbször Szauron szolgái használják a tüzet. Plusz (de lehet, hogy ez már csak az én képzelgésem) nekem a másik három név önmagában is olyan ,,nyugodt'' személyiséget sugall, de Melkor neve ,,ordit'', hogy gonosz.

Bár megjegyezném még azt is (főként azok számára, akik olvasták a könyvet) csak hogy félreértés ne essék: tudom, hogy Szauron eredetileg Aule szolgálója volt és Melkor csak később csábította át magához a hamis igéretekkel, viszont a kérdésem nem úgy szól, hogy ,,Kivel érkezett Szauron a földre?'' hanem hogy ,,Melyik vala hadseregének volt a tábornoka?''. Amikor még Aulet szolgálta, nem voltak háborúk. Mire a Valák először összecsaptak Melkorral, addigra meg már az ő szolgálatában állt. Szóval trükkös a kérdés, de helyesen van feltéve.
Dátum: 2012.12.26. 23:13:15
Kedves adminok/tapasztaltabb játékosok. ÉP-met mindig 15%alatt tartva vadászok, most viszont legnagyobb vadászós ellenségemmel találkoztam, a szintlépéssel... Ugyebár azt mind tudjuk, hogy szintlépéskor az ÉP és VP maxra töltődik. Nos, úgy tűnik, valami gebasz van, mert jelenleg 4046/4504 ÉP van a karakterlapomon, a játék mégsem enged szinte semmit sem csinálni, mert szerinte még 1óra 23percig alacsony az életpontom.

Ezt most hogyan, miért és mióta csinálja a játék??? Vagy csak nálam van ilyen? Lehet, h ideiglenes bug, de akkor is idegesitő. Most nem nagyon merek vadászni, nehogy megtámadjon egy nagyobb és sokat vigyen. Viszont semmi mást nem is birok csinálni, mert ,,alacsony az ÉP''... WTF?
Hali.

Az alábbiak közül melyik híres helyen fordulhat néha elő, hogy a tetején akár 40 celsius fok is lehet, miközben az alján olyan hideg van, hogy jeget is lehet találni?

Nos, a kamuválaszokon még nem gondolkoztam, egyenlőre a kérdésről szeretném elolvasni a véleményeiteket. A helyes válasz mindenesetre a Grand Canyon. Épp ma délután néztem a tévében és ott mondták ezt az infót...
Dátum: 2012.12.18. 13:20:16
Hány része van a Star Warsnak?
1
6*
8
4

Tényleg nem kötődni akarok, de ezta kérdést nemsokára módositani, vagy törölni kell majd. Ugyanis már nem sokáig lesz helyes a megjelölt válasz. Jönni fog még pár (ha jók az értesüléseim 3 darab) Star Wars film.
Laikusoknak, vagy akik nem hisznek az én szavamnak még linket is rakok, bár ez szinte felesleges, mert mostanában ezzel van tele a net:
http://www.gamestar.hu/breking-a-disney-felvasarolta-a-lucasfilm-et.html
Kösz.

Kocos: oké, akk átirom a kamu választ valami más, kevésbé egyértelműre.
Az alábbi megfogalmazások közül melyik NEM ugyanazokat a dolgokat jelöli?

Io, Europé, Kallisztó és Ganümédész
Ezek a Jupiter holdjai
Galilei holdaknak nevezik őket felfedezőjük után
Ezek olyan bolgyók, amelyek egy másik naprendszerben találhatóak*

Remélem jó lesz. Várom a véleményeket...
Dátum: 2012.11.11. 16:12:05
Akkor meg pláne nem... Osztom az előttem szóló véleményét: ha ahhoz, hogy megtudjak válaszolni egy kérdést, tudnom kell az összes fantasy szereplőt, akkor az a kérdés speciális.

Kevesebbért is dobtak már vissza kérdést, remélem, ezt is törlik...