Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sünike83

Dátum: 2013.08.25. 18:48:39
Idézet: Viszok009 - 2013.08.25. 14:11:01
Kritikus ütés, vari, kábítás, 12 lépett szint, 20. szintű állat, 25 tkp szörny, 7 cucc, soroljam? Ha nagyon gyorsan akarok vele végezni 1 óra alatt meg van, persze függ, hogy ki, hogy miért csinálja, régebben nekem is nehéz szülés volt, jószerint templom végére lettem meg vele.


1óra alatt? Bravo! Mindenesetre csak azt áruld el kérlek, hogy hogyan. Már pl a kritikusozás szempontjából is nehézségbe ütközök. 60 kritikus az én szemszögemből: egy portya alatt 6X ütök, mint mindenki más, szóval ha 10portyában minden ütésem betalál és kritikus, akkor megvagyok (amire ugye elég kicsi az esély). De ezt ha 20X ismételem, akkor 200portyát kell produkálnom úgy, hogy minden ütés betalál kritikussal. Ha esetleg beleszámolom, hogy melléütök, vagy nem jön be a kritikus ütés, akkor kb 250-300 portya szükséges. Te lezavarsz ennyit 1 óra alatt?! Még ha rengeteg portyázás italát is használsz, a -10% rád is érvényes... Vagy valamilyen tárgyat/relikviát használsz, amiről nem tudok...

Félretéve, hogy igazat mondasz-e vagy sem: ird le nekem légyszives lépésről-lépésre, hogy mit hogyan szoktál csinálni. Ja és persze, hogy ha van valami szaki vagy AF, ami segíti az ismételhetőket (mondjuk a kritikus ütés és varázslat alap, de azokon kivül van-e még).
Dátum: 2013.08.25. 14:08:55
Kicsit sokallom azt a ,,Vedd át 20 sikeres küldetés jutalmát'' részt a templomban. Még ismételhető küldetésekkel is irtó nehéz (pl. nekem még soha sem sikerült dekrétum nélkül és mindig tépem a hajam új teplomnál, mikor meglátom). Mondjuk le lehetne csökkenteni 10-15re.

Bár ha van valakinek bármilyen tippje számomra, hogy ő hogyan oldja meg ezt a részt, azt is szivesen meghallgatom...
Dátum: 2013.08.25. 13:38:50
Melyik nem J.S.Bach műve?
- Négy évszak
- D-moll toccata és fuga
-H-moll mise
- F-moll preludium és fuga

Hát ez mióta alapműveltség??? Száz emberből ha 8-10 tudja a választ...
Dátum: 2013.08.25. 12:31:45
,,Ez a portyázás +1 portyázáspontba került.''

Megnéztem a karakterlapot. Se büntető tárgya, sem relikviája nincs, a végzetúrnőnek, ami ilyen hatást eredményezne. Akkor mitől veszítettem PP-t?
Dátum: 2013.08.24. 19:26:18
,,Jelenleg -1 portyázáspontod van.''
DAFUQ??? XD
Dátum: 2013.08.14. 19:54:18
Idézet: Little Richie - 2013.08.13. 13:09:30
So-so. Ez a xenos event +8 állatszint meg +40 kereskedelem ingyen, 5. szinten eléggé a megérös fajta volt. Ehhez képest viszont a kufár le / tp aránya siralmas.


Egy kicsit erős túlzás az az ,,ingyen''. Meg 5. szinten minden elismerésem, hogy összehoztál 4. szintű jutalmakat, de ez elég sok TP-t is hozott neked nem? Én speciel abba a csoportba tartozom, amelyik a sok tp-közepes LE párosítást igenis hátránynak tekinti. Pláne, hogy fél év múlva eltűnik a +40kereskedelem, de a tp megmarad örökre.
Dátum: 2013.08.14. 19:48:50
Nem mindig.
Van egy idegesítő szakértelem, ami sok bosszúságot okoz nekem is. Ez az ún. ,,kivégzés''. Ha a csata végén ellenfelednek kevesebb életpontja marad, mint a kivégzés szakid*5, akkor a sebzéstől függetlenül te nyersz (sőt még több lélekenergiát is rabolsz picivel). Ha az 5. világon játszol, akkor a képlet a következő: kivégzés szintje*5*(1+a te karid szintje/40)

Később, 60. kariszint felett lehet majd szerezni úgynevezett alternatív fejlődéspontokat, amikből új képességekre tehetsz szert. Ezek között lesz egy ,,haláltánc'' nevű. Ha még majd akkor is zavarni fog az ellenfelek kivégzése, akkor azt fejleszd be. Az csak annyit csinál, hogy az ellenfeled kivégzése annyival fog csökkenni, amennyi a te kivégzésed (ergo ha elég magasra felhúzod a kivégzést, téged nem tudnak majd kivégezni).

Remélem birtam segiteni...
Dátum: 2013.08.13. 13:00:25
Gyakorlatilag majdnem minden event tárgytalan kis szinten, mert nincs esély, hogy olyan jól telyesitsd, h megérje.
Dátum: 2013.08.12. 11:46:14
Hali. Elsősorban azokat kérdezném, akik már kifejlesztették a Varázslatelnyelés AF-et: miután ki van fejlesztve, valahol kiirja az igy kapott értéket, vagy állandóan számolgatni kell majd?
Dátum: 2013.08.08. 20:19:35
Hali. Mi történik akkor, ha (valami csoda folytán) nem lesz leütve határidőre az összes Xenó királynő? Mert v5ön ahogy nézem, néhol még a csapda fele sincs kész...
Tényleg nem akarok szőrszálhasogatni, de amint az a Kócos által megadott linkben is irja ,,fenyegetés KIFEJEZÉSE''. Az, hogy egy szóval kifejezel valamit, vagy hogy mit jelent tudtommal nem ugyanaz. Példa: mikor egy illetőnek a nőnemű szülőjét emlegetem (röviden anyázok) akkor is maga a szó csak az anyát JELENTI, miközben én azt akarom ezzel KIFEJEZNI, hogy valami nem tetszik nekem az illetővel kapcsolatban.
Persze ha van közöttünk magyartanár, az gyorsan állítson le engem, de én így tanúltam középben.

Mindemellett: Kócos, ha átírom a kamuválaszokat, akkor maga a kérdés szerinted megállná a helyét?
Dátum: 2013.07.23. 14:53:37
Egyszerű és (szerintem) nagyszerű dolog jutott eszembe (ha már valaki megelőzött, akkor sorry, lusta vagyok utánnaolvasni).

Ha már bejött ez a tudás fája a játékba, lehetőség nyílik új VT-s küldetésekre. Pl.: szerezz X energiatéglát, építs be egy épületbe X építési energiát, szerezz X jutalmat a tudás fájából, építs X LE-t a tudás fájába, stb.
Hmmm... Oké. Akkor a következő próbálkozásom:

Az alábbi szavak közül melyiknek van jelentése is?
Kárikittyom
Lunula*
Ingyom-bingyom
Irgum-burgum

A másik három szó ugyanis mindamellett, hogy jól hangzik, értelmetlen.
Itt a megfejtés is, hogy bizonyítsam, nem légbőlkapott a dolog: http://wikiszotar.hu/wiki/magyar_ertelmezo_szotar/Lunula
Szintén kérem a véleményeket.
Hali. Kérnék véleményeket erről a kérdésről:

,,Avatar - Aang legendája'' című könyvben a négy nép képes volt a saját őselemén kívül mást is az uralma alá hajtani. Melyik állítás hamis ezek közül?
A föld népe képes volt még a fémeket is uralni.
A tűz népe képes volt még a villámot is uralni.
A levegő népe képes volt még a növényeket is uralni. *
A víz népe képes volt még más emberek vérét is uralni.

Szerintem elég népszerű könyvről/rajzfilmről van szó ahhoz, hogy az emberek 80%-a tudja, a maradék 20% meg úgyis rá googlezik. ráadásul az erről készült élőszereplős film is elég nagy port kavart még pár éve. Abszolút nem találom specnek, de szóljatok rám okvetlen ha tévednék.
Dátum: 2013.07.22. 11:36:57
Hali. V5ön mitől van az, hogy csak 4 relikvia van az AH-ban? Ebből is 2 a +1 valamelyik tulajdonságodra kavics, szóval csak 2 nagyobb relikvia van már legalább egy hete.
Dátum: 2013.07.20. 21:49:36
Köszönöm a részletes választ.
Elszürtam, nem Xenót, hanem Térkép eseményt akartam irni (nézzétek el, a sör az oka)

Azt hiszem félreértés történt. A közelében sem járok annak, hogy ilyen problémám legyen, csupán csak ELJÁTSZADOZTUNK A GONDOLATTAL, HOGY MI LENNE HA...
A dolgoknak utánna szoktam járni, köszönöm. Azt az egy apróságot leszámítva, hogy előbb voltak az eventekkel elérhetők a relikviák mint a kuponokkal, minden más általad leírt dologgal tisztában vagyok. Csupán érdeklődni szerettem volna KIVÁNCSISÁGBÓL, hogy mi van ilyen helyzetben és mivel egy topicban sem találtam még hasonló kérdést sem (lehet, h van, de nem találtam) ezért felírtam ide.

Sem az előző, sem a mostani bejegyzésemet nem tudom már ennél szebben, higgadtabban megfogalmazni. Hangsúlyozom megint, hogy sok kommentelővel ellentétben nem az a célom, hogy belekössek valamibe, csupán a kíváncsiság hajt. Akinek inge, nyugodtan vegye magára.
Dátum: 2013.07.19. 22:57:57
Üdv. Nemrég igen érdekes témáról beszélgettünk kollegámmal a platina és mithrill szintű relikviákról. Többek között egy olyan lehetőség is eszünkbe jutott, amire nem tudjuk a választ. Mi történik akkor, ha mondjuk Xenó vagy Kufár event alatt arany szintű díjat kapnánk, de az adott díjból már van egy Mithrill? Az adott kari nem kap semmit, vagy van valamilyen szintű ,,kárpótlás'' ilyen esetre?
Jó, elég kicsi rá az esély, de csak idő kérdése, hogy némely végzetúrnak mindegyik maximum szinten összejöjjön.

Ha pedig még nincs semmi ,,kárpótlás'' kidolgozva ilyen lehetőségre, akkor lenne egy javaslatunk. Mivel a relikviák normál esetben kuponból válthatóak ki (amikor nincs event) ezért az ötlet szinte adja magát: X event végeztével, ha az adott karakter arany fokozatú díjat érdemelne, de a választható díjak közül már mithrill szintűek vannak a birtokában, akkor a választható jutalmak között megjelnik a Relikviakupon is.
Sőt, szerintünk méh 2-3 kupon is reális lenne, ugyanis ha csak kuponból akarunk kiváltani valamit mithrill szintre, ahhoz köztudottan 15 kupon kell.
Kiváncsi vagyok, hogy a játék fejlesztők milyen módon gondolják (vagy ami még roszabb: akarják-e egyáltalán) kárpótolni ez a baki miatt a károsultakat...
Hali, gyors válaszra lenne szükségem.
Mikor beirom a jelszavam és felhasználónevem a megfelelő mezőkbe, az opera el kezdi betölteni, de még percek után sem lép be a játékba. Bármi más oldal jól működik, csak a végzetúr vacakol. Kb 100.000LE van nálam és egy aktiv 50CSP-s vadászat, az ÉP-m meg kb fél óra múlva 15% fölé megy, szóval muszály bejutnom mielőtt valaki megtámad.

HELP!!!
Dátum: 2013.06.15. 21:15:14
Hány kötetes a "A Tűz És Jég Dala" nevű könyvsorozat?
7
5
3
9

Nagy fan vagyok ami a könyvet illeti és biztosan állíthatom, hogy az író több intrejúban is azt nyilatkozta, hogy eredetileg 7 kötetre tervezte, de a történet annyira kinőtte már saját magát, hogy ha hű akar maradni a minőséghez, minimum 8, de az is lehet, hogy több kötet lesz a vége, annyi vázlata és melléktörténete van még.
Ezen felül JELENLEG még csak 5 kötetes.
Viszont ha a kérdés régebben iródott, akkor a 3 is jó. Szóval gyakorlatilag minden válasz jó, attól függően honnan nézem.

Nagyon jó kérdés lesz ez egyszer, de majd csak akkor, ha már hivatalosan is befejezettnek tekinthető a mű. Addig is, amíg ez nem következik be, csak annyit mondok: törölni, Törölni, TÖRÖLNI és TÖRÖÖÖLNIII!!!!!!!!!!!!!!!