Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sünike83

Idézet: Miklós - 2013.12.12. 13:39:12
Az sosem volt cél, hogy az ultra-implant legyen a játékban a legerősebb állatfelszerelés. Már akár 50.szinten megszerezhető, nem sok értelme lenne, ha attól kezdve nem lehetne jobban szerezni. Mondjuk inkább, hogy univerzális és nagyon tápos, de magas szinten azért van olyan, ami bizonyos szempontból jobb nála.

Az evolúció fejlesztését hamarosan elkezdjük. A december elég húzós szokott lenni, szóval nem feltétlenül ígérem, hogy idén még beüzemeljük, de igyekszünk


Kérdem én, ha már 50es szinten beszerezhető, akkor annak ellenére, hogy tápos, mit kezdjek vele egy 114es karival? Vagy lehessen valahol beállítani, hogy ne essen ilyen a szerencsekerékből, vagy magasabb szintre találjatok ki helyette mást, vagy bármit, ami megoldja, hogy ne essen ultraimplant annak, akinek már nincs rá szüksége...
Átment. De köszönöm a kritikádat. Viccen kivül építő jellegű volt, legközelebb majd a tanácsodat is figyelembe veszem.
Azt igazából én sem tudom megindokolni, miért igy irtam. Talán mókásnak tartottam, vagy valami. És ha mondjuk pl nem ugyanazokat a számjegyeket használnám?
Dátum: 2013.12.12. 23:43:46
Idézet Miklóstól a Végzetúr friss hirek nevű topicból:
,,Megvalósításra kerül majd az is, hogy legyen statisztika a tagok részvételéről, és ezek alapján kincspont is fog majd járni.''

A kérdésem, hogy ez a kincspont beleszámol-e majd a VT küldetésbe? Személy szerint mindig azzal bajlódok legtöbbet.
A ,,tiszta arany'' 24 karátos, szokták mondani. Hány százalék aranytartalmat jelent 1 karát?

4,167%*
7,614%
1,746%
6,471%

Igyekeztem úgy fogalmazni, hogy jó legyen. Akinek egy kis esze van, rájön, hogy a tiszta arany a 100%os aranyat jelenti. Nos mivel az 24 karátos, ezért ha egy digitron van a közelben (vagy az embernek van annyi sütnivalója, h 100 osztva 25tel az 4) ezért szinte rögtön fel lehet fedezni, hogy melyik válasz van legközelebb a valós értékhez. Persze aki tudja a helyes választ, annak számolni sem kell. Döntsétek el, hogy jó-e.
Jól eltért a topic az eredeti témától...

Mindenesetre mikorra várható ez a fejlesztés? Az én tetszésemet megnyerte, van is már nagyszintű, felemelkedésre váró állatom.
Dátum: 2013.12.09. 02:14:30
Hali. Nagy dilemmában vagyok, ugyanis lassan összejön 100 őskövem és már egy ideje kinéztem magamnak a Bibor esszencia konvertert.
Ugyebár ez a szöveg van alatta:
Típus: relikvia
4 egyforma gyakori esszenciából előállíthatsz egy másik, gyakori esszenciát. (kivéve katalizátor esszenciát)

A kérdésem, hogy én választhatom ki, hogy melyik esszencia jöjjön létre így, vagy az totál randomra megy?
Ha random a dolog, akkor azt hiszem, inkább Őrült démonba fektetek...
Idézet: Miklós - 2013.11.27. 16:05:40
A kiképzés a rendszertől független, ahogy megbeszéltük, nincs jelentősége, hogy most képzel ki, vagy később, nem lesz nerfelve, de ahogy írtam, valószínűleg lesz fétis templomkristályért, tehát én a helyetekben nem nulláznám ki magam templomkristályból most.


Az sem mindegy, mennyi templomkristályba fog kerülni a fétis. Hogy ne csak az elit réteg élvezhesse a csatlósokat, remélem olcsóra csináljátok.
Maga az újítás számomra jól hangzik. Az egyetlen dolog, amibe belekötnék, az a 4 új relikvia. Most akkor kezdjek el HKK-t játszani csak hogy ne maradjak le a mezőnytől. Amilyen tápos az a 4, javasolnám, hogy valamilyen formában legyenek elérhetőek a játékban is (amennyiben elérhetőek, légyszi közöljétek hogyan, mert nálam nem jelenik meg alattuk a vásárlás őskőért gomb).
Dátum: 2013.11.27. 12:28:53
Akkor én kérek elnézést. Portyázás után toltam és nem figyeltem a minuszt... Bocsi
Dátum: 2013.11.27. 11:34:04
Most meg mi a rákomat csináltatok az eventtel?!

Tegnapelőtt letoltam több mint 1000 CSP-t és összesen 3-4 vereségem volt. Ma 20 CSPből 2 győzelmem van! És ne próbáljatok azzal jönni, hogy nem lett módosítás, szivat a random, mert az nem veszem be. Miklós, mit állítottatok?!!!



Mód: nem tudom mi lett, de most helyreállt a dolog...
Dátum: 2013.11.16. 11:10:44
Sziasztok. Gondolom mások is egyetértenek velem abban, h bosszantó a kritikus ütés/varázslat miatt elbukni egy csatát, amikor minden más tulajdonság/harci szaki jobb, mint a legyőzőnké.

Javaslatom két új AF képesség:
Kritikus ütés/varázslat ellenállás 50AF
Beállitásoknál megadhatod, hogy harcban a kritikus ütés/varázslat szakértelmed 1.5X szorzót kapjon, de cserébe te ne üthetsz/varázsolhatsz abban a harcban kritikus sebzést (ha beállitásoknál kikapcsolod, az eredeti szbályok érvényesek).

Ezzel valamennyire lehetne balanszolni a játékot ugyebár. Bár lehet, hogy 5percen belül kapom a kommenteket, h ez miért nem jó ötlet, nekem meggyőződésem, hogy (ha nem is igy ahogy leirtam de) valamit kezdeni kell a kritikusokkal, mert túl idegesitőek...
Dátum: 2013.11.14. 23:13:23
Valaki meg tudná nekem magyarázni, hogy hogyan sérülhetnek az állataim, ha nincsenek is kijelölve harcra???
Dátum: 2013.11.11. 17:02:42
A random megeszi az idegeimet!!! Leirom az eddigi esszenciáim listáját:

Tér-idő
6 db transzcendális projekció (+10)
2 db elementáris fúzió (+10)
2 db kreatív affinitás (+5)
2 db valóságformázás (+20)
energiahasznosítás (+10)
varázslatelnyelés

Hűség
5 db sebgyógyítás (+10)
3 db vastagbőr (+10)
2 db meggyőzőkészség (+20)
2 db idomítás (+10)
2 db intelligens kedvenc (+5)
barátság (+5)

Harc
2 db kritikus varázslat (+20)
3 db kivégzés (+20)
2 db kritikus ütés (+20)
2 db másodlagos támadás (+20)
szívósság (+40)
másodlagos varázslat (+20)

Élet
7 db mászás (+20)
4 db építés (+5)
7 db csapdaészlelés (+20)
5 db zárnyitás (+20)

Speciális
4 db átokeltávolítás
feltámasztás
2 db biztonság
2 db lélekgyémánt
ultrakatalizátor
2 db katalizátor

Miért nem találok Lopás esszenciát??? Létezik, hogy ennyire szivat engem a random, hogy már le is birnék gyártani még1 kör ultra esszenciát (meg az életből is már lopáson kivül mindenből megvan min 4), de még igy sem azt adja, ami kell?!
Eleinte még elnéztem, de már beleöltem egy rakat élet gradulátumot és még mindig nem találom a jó esszenciát!!!
Dátum: 2013.11.10. 14:35:12
Hali. Állatok leirásánál láttam a következő sort: ,, A sebzés és a támadás a szörny találati esélyét (találati esély %-os értéke = 50 - célpont szintje + szolga alapszintje + szolga lépett szintje /max 90%/), illetve az általa okozott sérülés (Sikeres találat esetén a karakter normál /kritikus nélküli/ sebzésének 25%-a, két találatnál 25%+20%, háromnál 25%+20%+15%, négynél 25%+20%+15%+10%!) mértékét befolyásolja.''

Szóval praktikusan az első állatom üti a legnagyobbat és az utolsó a legkisebbet. A kérdésem azt, hogy állat esetén (hivjuk most őket a példa kedvéért A-nak, B-nek, C-nek, és D-nek) az számít, hogy mily sorrendben jelltem őket ki harcra? Ha pl a C-D-A-B sorrendet választom, akk C lesz a nagyot ütő és B a kicsit ütő???
Állatfelszerelést vásárolnék életemben először és jól akarok választani... Az már tuti, h +sebzésest csak az egyik fog kapni.
Dátum: 2013.11.07. 17:31:01
Hali. Nem életbevágóan fontos kérdés, csak arra lennék kiváncsi, h mitől zöldült be a szakiknál az irányított vadászat?
Mikor a térképkeresés zöldült, az értettem. Újítottak rajta. Viszont most az IV-nál nem tapasztalok változást...
Dátum: 2013.10.31. 22:13:21
1. helyről lecsúszva a 4.-re. Gratulálok rubint horda, ennyire már rég sikerült elb.sznunk akármit is...
Dátum: 2013.10.25. 11:31:46
Én még 90% LE szivással sem kapok LE-t, szóval vagy kamuzol, vagy van valami, ami felett átsiklottam. Megosztanád velünk, milyen tárgyakat viselsz és hogyan lehetséges, hogy neked működik a LE szivás event alatt???
Dátum: 2013.10.24. 23:03:47
Mikor is lesz vége ennek? Elfelejtettem követni, hogy hány napja is megy + a sok változtatás közben, lehet, hogy az esemény időtartama is (ami utóbbi értesüléseim szerint 21 nap) változott, ezért inkább rákérdezek.
Dátum: 2013.10.24. 15:40:06
Egyszerű a képlet. Bármikor amikor írok egy kommentet, a következőt csinálom:
-megírom azt, amire gondolok, legyen az anyázás, vagy bármilyen szidás
-utánna 3X végigolvasom, amit irtam. Először a helyesírást javítom (azidő alatt is nyugszok valamennyit) másodszor átgondolom minden egyes mondatnál, hogy nekem hogy esne, ha ilyet irnának nekem (és átfogalmazom úgy, hogy csak olyat irjak, ami engem sem dühítene fel) harmadszor pedig átnézem az egész szöveget egyben, meg az idegen szavakat (szerbiából játszok és nem kevés olyan szó akad, amit ha úgy írok le, ahogy az itteni magyarok mondják, akkor a fórumozók 90%-a csak vakarná a fejét, hogy most mit akartam mondani ).
-közben pedig figyelek, hogy az írás eredeti mondandója is megmaradjon

Általában beválik, de olyankor, amikor a billentyűzetemből merül az elem és közben sietek, elég vicces végeredmények szoktak lenni.
Dátum: 2013.10.24. 14:55:53
Akk megbocsájtva.
Bocsánat, rosz napom volt. Most, hogy fordultam egyet a friss levegőn a boltig meg vissza, már sokkal nyugodtabb vagyok.