Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sünike83

Dátum: 2014.10.03. 12:57:49
Specializáció maximumát ki lehetne tolni, vagy pedig be lehetne rakni a játékba olyan tárgyakat és/vagy épületeket és/vagy relikviákat, amik ezt a limitet kitolják.
Dátum: 2014.09.30. 01:06:59
Érvek és ellenérvek...
Csak hogy félreértés ne essen, elárulom, hogy igen, nekem is volt jól menő pók karim, töröltem is olyan 13-14. szint körül. Az az idő alatt sem tudtam rájönni, hogy egyesek miért élveznek arra, ha maguk körül mindenkit legyalulnak a sárgaföldig. Nem azért utálom a pókokat, mert levernek, hanem mert szerintem az a legunalmasabb játékstílus. Kb addig van benne kihívás, amíg fel nem hízlalod magad, utánna tudod, hogy az összes portyát megnyered, esetleg csak egy másik pók jelent kihívást. Viszont ennek az az ára, hogy megragadsz a kis szinteken és a játék izgalmasabb részeihez el sem jutsz.
Örülök, hogy nagyobb szinten vagyok, ahol már nincsenek ilyen tamagocsizó játékosok. Ha megindul az új világ, ballisztikus ívben tenni fogok a LE/TP arányra, és felhúzom a karimat minimum 10es szintig, hogy még véletlen se kerüljek egy légtérbe pókokkal. És nem, nem a játékos ellen vagyok, hanem a tamagocsi játékmód ellen...
Dátum: 2014.09.29. 20:40:59
Támogatom Rosco javaslatát, mert utálom a pókokat.

Saját javaslatom pedig a regeneráció valamilyen szintű reformálása. 80000ÉP mellett kitörölhetem azzal a 110es körönkénti regennel, pláne ha az ellenfél legalább 5-6000et üt egész csata alatt. Egy picit lehetne erősíteni rajta. Mondjuk alacsony szinten még okés, de magasabb szinten elveszíti az értelmét...
Dátum: 2014.09.29. 20:19:11
Végzet medál! Köszönöm szépen. A nagy kapkodásban észre sem vettem, hogy egyel több lett.
Dátum: 2014.09.28. 22:37:08
Lanmandragoran: én sem tudom, hogy te mennyire csinálod az eventet, viszont nekem meglesz a fétis. Ha lecsúszok róla, akkor csak 2-3 szőlő híjja lesz. Meg lehet szerezni a fétist jó taktikával, de az bosszant engem, hogy lesznek néhányan, akik félvállról veszik az egészet, megveszik a mai ajánlatot és lesz fétisük, mások, akik güriznek vele, meg lehet, hogy meg sem szerzik.

Tigrisnyúl: ez meg a fórum dühöngő topicja, ahol mint a neve is mutatja, dühöngeni járnak az emberek...
Dátum: 2014.09.28. 13:25:41
Na jó lesz már a hülyeségből!!! Az ember vesződik azon, hogy tisztességesen játszon és megszerezze a szüreti fétist, erre beb*sznak egy ilyen napi ajánlatot: 50szőlő 80 őskőért?! Itt öltétek meg a játék ingyenes részét!!! Ezzel az erővel rakjátok ki az összes fétist őskőért egy külön oldalra és akkor nem azok lesznek a legerősebbek, akik jól játszanak, taktikáznak, itt vannak napi pár órát, hanem azok, akik többet fizetnek. Ollónyitogatás 4ever...
Dátum: 2014.09.26. 00:29:49
Idézet: Clyde - 2014.09.25. 19:15:29
No őskő; no limit!

Támogatom. Inkább legyen a LE/lélekgyémánt/sisakszilánk költség dupla, de egy őskőmentes világ szerintem is szuper lenne...
Persze tudom, hogy ilyen formában nem fog megvalósulni, mert a fejlesztőknek is kell valami profit, de azért álmodozni lehet egy picit...

Másik ötlet: gyógy- és varázsitalok, amik %-ra töltik az ÉP-t/VP-t (nem olyan drasztikusan, mondjuk 20-25%ot maximum). Ez a must az eventen nagyon jó ötlet volt, de ha meglehetne venni kufárnál az jó volna. Pl. 100K ÉP-vel rohangáló végzeturaknak meg sem kottyan, ha az ital 10000ÉP-t tölt csak vissza. Inkább költök el 10X annyit egy darab italra, minthogy annyit kelljen kattingatnom...
Dátum: 2014.09.23. 19:53:56
Mondjuk látok néhány karinál olyat, hogy Xenó harcmedál. Értelemszerűen arra gondolok, hogy ezt Xenó eventen szerezték. Ha tippelnem kellene, toplistások lettek a győzelmeikkel. Arra lennék kíváncsi, hogy ugyanígy a top építésért jár-e valami???
Dátum: 2014.09.19. 20:09:47
Ja majdnem el is felejtettem, hogy miért jöttem fel eredetileg: a plazma vadász feladatra nem lehetne valami alternatívát kitalálni? Naponta CSAK (!!!) 50 CSP-t kapok és annyiból nem dob plazmát.
Ezt kb 60 vadászat után írtam, és igen, van detektorom + AF-em...
Dátum: 2014.09.19. 19:54:49
Hát ezt most hogy és miért látod ilyen bezárkózottan? Azt akarod bemagyarázni nekünk, hogy minden karakter egyforma?! Pfff...
Ahogy azt már pár kommenttel ezelőtt is írtam: mutass nekem két 60+os karatert, akik teljesen egyformák. A bal herémben mernék fogadni, hogy nem tudsz!
Hanyas világon játszol? V5ön aki küzdött már Sámánnal, tudja, hogy miről beszélek. Kevés híjján 40000ÉP-ről kivégez az alak. Hát mi a rongybatekert, ecetbeszaggatot pék ****-a ez, ha nem egyéniség?!!!

Bocs a hangnemért, de ez már nekem fájt, amit Kwisatz összehordott és ki kellett adnom a gőzt...

Kiegészítés, mert közben elolvastam a másik hsz-t is: azt próbálom mondani, hogy bármilyen apró eltérés két kari között mégnagyobb egyéniséget jelent. Az, hogy részt vesz 100%ban az eventen vagy sem, pedig szerintem igen is eltérés.
Ja és egy szóval sem mondtam, hogy nem lehet végigtolni az összes eventet (én vagyok az élő példa. Két éve, amióta 60+ vagyok, minden eventet megcsináltam legyen az kicsi vagy nagy. Mindezt templom mellett persze). De az tény és való, hogy jól kell taktikázni hozzá, ugyanúgy az is tény, hogy nem tudja mindenki végigtolni. Attól hogy te megcsinálod, a többi párezer ember nem biztos...
Dátum: 2014.09.18. 23:27:08
Dejóneked. Én nem tudok már mit csinálni, hogy mégtöbb AFP-t szerezhessek. Van még jópár, amit szeretnék kimaxolni, de a felénél sem járok. A fejlődés hatalmát még el sem kezdtem, pedig a maga 11000AF-ével jól feladja nekem a leckét.
+ a 2000 elköltött AFP, hogy egyáltalán engedje a rendszer fejleszteni.
Légyszives adj tippet, hogy hogyan érhetném el azt a szintet, amikor már azért panaszkodhatok, hogy túl sok AFP-m van...
Dátum: 2014.09.18. 19:48:18
Nagyjából ugyanaz a válaszom, mint amit BMiki megfogalmazott, csak még kiegészíteném egy példával.
Mondjuk van két végzetúr. Az egyik rágyúr, hogy megszerezze a fétiseket, de nem marad erőforrása Xenóra, Landragórra, és a többire. A másikat nem érdeklik a csatlósok, ő maximálisan akar teljesíteni a fő eventeken. Eredmény? Az első végzetúrnak lesz egy csomó csatlós szintjétől függő bónusz az összes tulajdonságára, meg egy egyedi bónusza attól függően, h melyiket használja. A másodiknak lesznek magasabb szintű (gondolok itt a bronz-, ezüst-, arany-, stb. előtagokra) eventeken beszerezhető relikviái.
Persze megint csak vissza lehet kontrázni azzal, hogy ettől függetlenül a második is szerezhet csatlósokat és az első is relikviákat. Erre csak azt tudom mondani, hogy az megint csak plusz idő. Amíg a 2. végzetúr azzal foglalkozik, hogy szert tegyen csatlósokra, addig az 1. (akinek addigra már van az adott fétisből) koncentrálhat másra.

Akárhogy csűrjük-csavarjuk, minnél több a lehetőség a játékban, annál egyedibb karakterek fognak születni.

Mód.: másik példa is eszembe jutott. Mutasson nekem bárki két darab olyan 60+os karit, ami 100%ban egyforma. Tulajdonságok, szakértelmek, AF-ek ugyanúgy fejlesztve, ugyanazok a tárgyak, fókuszkristályok és relikviák, stb. Minden karakter egyedi és minnél több dologban fognak különbözni, annál egyedibbé válnak majd...
Dátum: 2014.09.18. 15:20:08
Úgy gondolom, hogy nem olyan vészesek a mini eventek, mint sokan gondolják. Én személy szerint most rágyúrok mind a négyre (azért gondolom, hogy ennyi lesz, mert multkor volt a nyári, most meg az őszi van. Értelemszerűen minden évszakra 1) és kiváltom a fétiseket elsőre, a fő eventeket meg visszafogottam tolom. Utánna jövőre már (mivel addigra meglesznek a fétisek) ballisztikus ívben birok tenni a mini eventekre és azokat csinálom visszafogottan. Azt a kevés napkristályt, szőlőt, vagy a két még ismeretlen event fizetőezközt, amit összegyűjtök, abból relikviakupon lesz. A fő eventekre meg ugyanúgy tudom tartalékolni az erőforrásokat mint eddig. Sima ügy...
Legalábbis én mindenképpen úgy érzem, hogy 4 fő event végigtolása úgy, hogy nem tartalékoltam előtte nagyon-nagyon csekély ár azért a 4csatlósért cserébe. Persze aki nem szedi össze elsőre a 100 fizetőezközt, az vessen magára...
Dátum: 2014.09.18. 13:56:43
Jár plecsni azért, ha 5. lettem építésben?
Már csak hogy várjak-e valamit érte...
Dátum: 2014.09.18. 12:59:43
Látom picit nehezebb feladatok vannak, mint a nyárinál. Reménykedek, hogy a szüreti kosarakkal együtt meglesz a fétisre való.

Annyi event van mostanában, hogy azt sem tudom, melyiket csináljam. Bravó, ez tetszik. Ez hiányzott eddig a játékból. Most mindenkinek el kell döntenie, hogy mire akar erőforrást tartalékolni és így még egyedibb karakterek fognak születni. Vagy aki jól taktikázik, megcsinálhassa az összeset, szóval a fejlesztők nem estek túlzásokba. Le a kalappal, kezd feléledni a játék...
Dátum: 2014.09.16. 16:59:54
Biztos nem vagyok benne, de szerintem nem. Van már elég csatlós tp módosító, +20%tp a csatlósoknak nagyon OP lenne...
Bár el tudok képzelni bármit ebben a játékban, szóval ne ved készpénznek a szavam...
Dátum: 2014.09.14. 14:07:39
Hali. Azt szeretném kérdezni, hogy mi a különbség a lélekszívás védelem és a lélekvédelem között?
Eddig azt hittem, hogy ez a kettő egy és ugyanaz, csak megfogalmazási hibák miatt máshogy van írva, most viszont megjelent nálam a lélekkufárnál egy fókuszkristály, ami mindkettőt adja...
Dátum: 2014.09.10. 10:31:53
véradáskor mennyi vért vesznek le az embertől?
0,850
0,550
0,350
0,450l

Abszolút nem jelölt válasz... Törölni!
Dátum: 2014.09.08. 19:47:40
Maradjunk annyiban, hogy egyikünk sem egyezik a másik nézőpontjaival.
Mehetne itt a szópárbaj még oldalakon keresztül, de lusta vagyok annyit írni, ezért inkább ráhagyom a dolgot.
Részemről befejezett a dolog, ehhez a témához már nem szólok hozzá...
Dátum: 2014.09.08. 17:34:53
Idézet: Offsboy - 2014.09.06. 20:05:14
Idézet: NEMESIS 13 - 2014.09.06. 16:44:49
Idézet: Marcsa - 2014.09.05. 21:51:21
Nem akarok kekeckedni, de:

350+67%=350+67/100=350,67


Atyaúristen! Te matekból hogy jutottál át az általános iskola alsó osztályain???



Matematikai értelemben igaza van. A százalék az egész (=1) valahányad része. A 67% az 0,67. Nyilván poén volt, mert itt pont arról megy a tök felesleges értekezés, hogy mi az itteni "egész", de lehet neked sem ártana ezek szerint egy kis ismétlés.


Azt én értem, hogy a 67% valójában egy 0,67es szorzó. Ha ennyire szigorúan akarjuk venni a tankönyveket, akkor az, amit te írtál, csak akkor állja meg a helyét, ha a "67%" mindenféle egyébb szám és műveletjel nélkül áll. De ha odaírom hozzá, mint ahogy Marcsa is, hogy 350+67% akkor már más értelmet nyer, mivel akkor már nem önmagának, hanem a 350nek a 67%át jelenti ilyen felállásban.

Ez is kb olyan kategória, mint a régen nagy népszerűségnek örvendett feladvány: 1+1+1+1+1+1+1*0+1+1+1+1+1-1=?
Ezen is mennyit vitázott a sok hülye felnőtt, holott a 12 évesekből álló cserkészörsömből mindannyian rávágták egyből, hogy 10...