Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Revos

Oldal: 1
Esetleg amikor egy csatlóssal megetetek egy beidomított állatot, akkor is lesz lehetőség esszencia találására?
Dátum: 2013.07.18. 00:24:55
Azért az kár, hogy az építési energiával történő építés hatására nem nő a lélekkút. Pedig az is jól jönne, ha már a kis szövik megsegítéséről van szó.
Energiahasznosítást maxoltam, így jobban hozok portyából mint vadászatból, ezért a tulajdonságok az elsődleges, hogy több célpontom legyen. Bajnokit nyerni persze esélyem sincs, 40-es szint körül van akinek már 1000 a TÖ-e. Nekem 500 alatt... Nem tudom hogy csinálja az az 1-2 ember.
Plusz, most már az eventeken is szeretnék eredményesebb lenni.
Idézet: Revos - 2012.06.05. 19:13:22
Most regeltem újra V1-re. 4-es szinten vagyok. Rövid távú célom 1600 építési pont elérése Xenóba.
Hosszútávú terv: Lélekkútba még 1.377.536 lélekenergiát betölteni.

Hát mindkettő sikerült. Azóta EH maxolva van.
Terv: Nagy tulajdonságösszeg növelés.
Hosszútávú: Sajtolás és spektrális maxolása.
Dátum: 2013.01.05. 23:29:36
Sziasztok!
Nézegettem az őskőrendelés lehetőségeit és az utalásosnál azt írja, hogy: "A közlemény rovat második sorába írd be a postai címedet!"
Na most érdekelne, hogy ez miért is kellene nektek pontosan? Előre is köszönöm a válaszokat.
A kérdések kb. 50%-a olyan amiket kapok vadászat során hogy vagy lexikális, életemben nem hallottam róla, ki írta, ki játszotta stb. Vagy épp olyan téma ami engem speciel nem érdekel, nem foglalkoztam vele soha, tehát számomra érdektelen, speciális kérdés amire nem tudom a választ. Próbáltam feltenni hasonló kérdést mint amit kaptam, ki játszotta pl. Az én esetemben már rögtön érdektelen kérdés lett. Mire föl? Erre keresek választ. És akkor a többi kérdés korábban hogy juthatott át a rostán?
Dátum: 2012.07.17. 21:24:27
A Végzet Temploma 1. szinttől elérhető. Nem értem a problémádat. Nekem speciel 13-as szintű a karim a világ 1-en. A kákán is csomót keres itt mindenki?
Melyik évben lett Talmácsi Gábor világbajnok?
2007
2004
2010
2011

Érdektelen kérdés!!! Ugyan mit számít hogy egy magyar Világbajnok lett a motoGP-ben. Híradóban benne volt. Kit érdekel, csak egy magyar... Most had ne jellemezzem a kérdést bírálókat. Remélem érzitek az iróniát a soraimban...
Dátum: 2012.07.17. 20:53:30
Milyen bónuszt ad a templomi medál az alábbiak közül?

+1 AF a templom végső kincsében
+1 építés
1%-al olcsóbb vásárolni a Lélekkufárnál
1%-al olcsóbb a szakértelmek fejlesztése

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Na ez már komolyan szánalmas. Bármilyen kérdést válaszolok meg az beletartozik egy "speciális" kategóriába. Minden szubjektív, hisz mindenkinek más az érdeklődési köre. Ez az egész kvíz azért van hogy széles körben érdekes kérdéseket lássunk, ezzel is bővül a megszerzett tudás. Mindig találok olyan kérdést aminek a témájáról, szereplőiről még csak nem is hallottam. Még is bent vannak. Ez viszont végzetúrra vonatkozó kérdés. Mégis rossz értékelést kap. Ennyi erővel kérem vegyék ki a kvíz kérdés feltevésének a lehetőségét. Főleg hogy az adatbázist elnézve gyakori a nagyon hasonló kérdés, mégis kaptam olyan elutasítást is hogy: ez a kérdés már szerepel az adatbázisban. Nálam számít másnál meg nem számított?
Most regeltem újra V1-re. 4-es szinten vagyok. Rövid távú célom 1600 építési pont elérése Xenóba.
Hosszútávú terv: Lélekkútba még 1.377.536 lélekenergiát betölteni.
Dátum: 2012.06.05. 17:28:00
Most regisztráltam újra az 1-es világra. Rengeteg játékos alacsony szinten is, gondoltam portyákból milliókat össze lehet szedni. Meg egy már jól felépített szövibe csatlakoztam. Azt az 1 milliót meg majd portyákból befolyt LE-ből be tudom tölteni a kútba. 1-es 2-es szinten még találtam is olyan ellenfeleket akiknél van LE, de azóta akár vesztek akár nyerek 0 LE, csak TP-t kapok. A Xenóval meg harcolok de 3-as szinten a csatáim felét megnyertem. 4-esen meg már 5-ből 1-szer ütöm csak le. PP-ért ütöm de csak TP-t kapok pedig van nálam min. 100 LE. Nem igazán van motiváció és segítség a fejlődéshez. Találtam olyan fórum topicot ahol megszavazták az inaktív karik törlését vagy legalább jelölését, archiválást de úgy látom abból se lett semmi. Kicsit kusza ez a fórum és nagyon sok a régi topic is.
Oldal: 1