Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - RapMonsteR

Oldal: 1
Értem értem No azért köszönöm a válaszokat, legközelebb inkább lemondok a lehetőségről
Tisztelt Valaki(k) (aki magyarázatot ad nekem )
Kérni szeretném valaki magyarázza már el, hogy az alábbi 3 kvíz kérdésem miért is rossz.

Íme:
Kit vagy mit védelmezett a hét mesterlövész, az azonos című klasszikus western filmben?

az Amerikai elnököt
egy mexikói falut
egy apacs törzset
nem védelmeztek senkit

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
(( Melyik válasz nem egyértelmű (mert hogy a "megadott válaszok rosszak voltak, az érdekes dolog, mivel 3 rossz válasz eleve kell hogy legyen)))
----------------------------------
Ki írta a "Hamu és gyémánt" című regényt?

Jerzy Andrzejewski
Albert Camus
Günter Grass
D. H. Lawrence

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Mutassák már meg HOL IS TALÁLHATÓ???? Mert átnyálaztam az adatbázist, és hát csodák csodájára NEM TALÁLTAM!!!!!
--------------------------------
A Végzetúr "Aukciós ház"-ban mi a fizetőeszköz neve?

Őskő
Kristálypont
Aranydukát
Lélekgyémánt

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Kvízt csak az tölti ki, aki több lélekenergiát szeretnie kapni vadászatból. Nem hinném, hogy aki nem játszik ezzel a játékkal, azt érdekelné az ilyen kvíz. Tehát akkor most mi is van??
De egyébként a legutolsó kérdés még meg is értem, hogy elutasítva, mert tényleg csak a játékosok tudhatják.
De az elsö 2 kérdés azt nem vágom miért nem jó

Nem tudom ki mikor és hogy értékeli a kvízt, de valami nagyon nem frankón megy! Ha unod, és találomra értékel, akkor inkább hagyd a fenébe.

Válaszokat elöre is köszönöm.
Oldal: 1