Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2009.01.01. 17:30:38
Ezek szerint nem vagy az a kimondott rockzenekedvelő ember.
Egyszerűen fogalmazva fejrázás, de annál sokkal több.
Dátum: 2009.01.01. 17:27:00
Volt némi csendespihenő úgy 6-9-ig, de a levegő túl hideg, a padló meg túl kemény volt ahhoz, hogy aludjak is.
Dátum: 2009.01.01. 17:25:12
Nekem jelen állapotomban minden régen van, amit adott oldalon nem látok.
Dátum: 2009.01.01. 17:08:25
A piros, sárga, kék nem alapszínek, hanem főszínek. De ezt mintha ma már mondta volna valaki.
Dátum: 2009.01.01. 17:02:01
Én úgy tudom, ebben a református és katolikus vallás tér el, egyikben így mondják, a másikban úgy.
(bár ma semmiben nem vagyok biztos)
Dátum: 2009.01.01. 16:59:25
Nem, én a mait.

Byzon, ne is mondd. Hazaértem, család már Szatmári Szilvával, meg pezsgővel fogadott. Viszont egész jót tett.
Dátum: 2008.12.31. 16:43:24
És még a jó válasz sincs benne. Ha én azt a kérdését értékelhettem volna, három napig még a jó válaszai se gyűlnének, az a kisebbik baja lenne, hogy Lét nem kap érte.

Idézet: Kapik - 2008.12.31. 16:28:05
Ha felteszek egy kérdést akkor azt menti a kviz menüpont alatt és látom hány % ban adtak rá jó választ.Gondolom ez mindenkinél igy van...Akkor nálam miért tünt el erről a listáról 2 db kérdés amiért már az LE-t is átvettem tehát a kérdés jó volt?


Kicsit gonosz leszek, de az hogy Lét kaptál érte, nem azt jelenti, hogy jó a kérdés, csak azt hogy el lett fogadva. Ha mindenki csak a jó kérdéseket fogadná el, nem tartana már a második hibás kérdésekkel foglalkozó topic 160 oldalnál.

Azért tűnhetett el, mert egy admin kivette, vagy azért mert már szerepelt, vagy azért, mert nem volt jó kérdés.
Dátum: 2008.12.31. 14:57:34
Köszönjük
Dátum: 2008.12.31. 14:56:56
Szerintem fuss neki még egyszer.
Dátum: 2008.12.31. 14:37:58
Ezt szerintem küldd el Hatsepsutnak.
Dátum: 2008.12.31. 13:53:47
Igazából tök felesleges ez az egész vita, az SI meggebedhet, a számítógép akkor is 1024-gyel fog számolni. Az adathordozókon viszont az SI prefixum szerinti 1000-es szorzó szerinti méret van, ezért van az, hogy a 4,7 Gigás DVD-re tulajdonképpen csak valami 4,3 G adat fér rá.
Dátum: 2008.12.31. 12:46:08
Boldog Újévet mindenkinek innen is! Byzon, látom nem leszek egyedül abban a gödörben. Piát ne felejts el hozni, mert még a végén megfázunk ahogy Kyron mondta.
Már látom hogy őt nekem is érdemes figyelemmel követni, és beajánlani azon ismerőseimnek, akik elérik.
Dátum: 2008.12.30. 23:54:48
Látom, van amiben egyetértünk.
Nem is lett volna semmi bajom, ha nem vörös fejekkel megtűzdelve kérted volna a törlést egy teljesen egyszerű, csak kicsit elmésen feltett irodalmi kérdésre, kijelentve hogy ez nem műveltség. De, az irodalom műveltség. Az lehet különböző minden egyes ember megítélése szerint, hogy mekkora mélységig nevezhető általános műveltségnek. De ha ennyivel indítasz, hogy szerinted specgyanús, egy szóra nem szálltam volna vitába. Vagy ha nem lett volna ott zárójelezve a mű címe, szintén vitán felül áll, hogy rettentő speciális,
mert ki a fenétől várható el, hogy három sorból felismerje egy költő stílusát (kivéve persze, ha olyan versről van szó).

Egyszerűen az csapta ki a biztosítékot, hogy egy elmésen megfogalmazott, "Ki írta az Az orhológusokra című művet" tartalmú kérdésre simán közlöd, hogy ez nem műveltségi kérdés.
Remélem így már nem áll messze egymástól az álláspontunk.
Dátum: 2008.12.30. 22:42:39
Na, vele például megfogadtam, hogy többet nem tárgyalok. Ráadásul nem elég, hogy egy idióta, mindent különféle lexikon-idézetekkel magyaráz, anélkül, hogy leírná, ő mit értett meg belőle.
Dátum: 2008.12.30. 21:26:53
Hasonlóan vélekedek, bár nekem Sir Ny, nem jelent különösebb gondot, mert nem szokott érvekkel alátámasztva indokoltak kötözködni, ez a cement jellegű mindenbe belekötök mentalitás pedig ismerős önmagamból.

Kage tényleg bosszantó néha, de többségében neki is igaza van az általa kigyomlált kérdésekben.
Dátum: 2008.12.30. 21:13:23
Nem lehet hogy időközben túl magas szintre húztad az idomítás szakit, és nincs annyi LE nálad?
Dátum: 2008.12.30. 21:08:43
Fogalmazzunk úgy, pont a hozzájuk hasonló idióták ellen. Azt azért nehezen hagyom szó nélkül, mikor mint ma is, valaki tajtékozva követelte, hogy töröljenek egy kérdést, mely egy Arany János idézetet és zárójelben a mű címét tartalmazta, az iránt érdeklődve, hogy ki írta a kérdést. Tudom, hogy Hatse úgyse törölné, de úgy vagyok vele, hogyha nem rakjuk helyre, akkor legközelebb ha ilyet értékelhet, simán törlésre javasolja...
Dátum: 2008.12.30. 21:01:24
Miért nem szokták mérgezni a shurikent?
Fogalmam sincs, ezért töröltetem a kérdést.
Mi az a shuriken?
Mert a ninjáknak tilos volt a méreg használata.
Mert aki dobta, megvághatta magát is.



Melyik film nem trillogia az alábbiak közül?
Lord of the rings
Star Wars
Resident Evil
Matrix

Nem lehetne magyarul azokat a filmcímeket? Na meg trilógia

Mikor van Szilveszter?
szept. 1.
április 1.
márc. 1.
dec. 31.- jan. 1.


Január 1. már Újév, nem?

Elment a Lidi néni a vásárba...
félcipőben
fél kézzel
fél ésszel
fél pénzel

pénzzel

Hány "TY" vel kezdődő település van Magyarországon?
1
5
16
7

Ezt tudják azok is, akik nem azon az egy szem településen élnek?

Hány nagydíjat nyert meg R. Schumacher a Formula-1-ben 2000 végéig?
3
2
1
Egyet sem

Spec

Hány szám hallható az Ossian Küldetés című albumán (introval együtt)?
14
15
12
13

Megvan a dedikált album, de akkor is spec

Hogy hivjak a Kung-Fu pandaba a madarat?
Master Crane
Master Eagle
Master Peacock
Master Bird

Tévénézés helyett inkább tanulj meg írni...
Dátum: 2008.12.30. 20:18:27
Ezt inkább nem szeretném tudni...

(Ami a kvíz topicot illeti, azért én örülnék ha nem szoknátok le teljesen róla, mert akkor lassan én is kénytelen leszek feladni a hiábavaló küzdelmet.)