Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2009.01.07. 19:59:10
Igen, bp-i Trófea. Elég jó a sejtésetek, a mozgás most nem nagyon megy.

Telk, tőlem Cirip ezt a mentséget nem fogadta el.
Dátum: 2009.01.07. 19:47:59
Nem fogtál be állatot véletlenül legutóbb? Mert akkor tolódik eggyel a kvíz.
Ezzel kapcsolatban még azt figyeltem meg, hogy ahol meg számok a válaszok, szinte soha nem a legnagyobb, és legkisebb a helyes válasz, én ha tippelek, a második legnagyobbat szoktam jelölni, és az esetek 80+ százalékában bejön.
Dátum: 2009.01.07. 19:41:50
Nem jó, mert minden második ember megkérdezi.
Dátum: 2009.01.07. 19:39:43
Pill, picit elbeszélünk egymás mellett. Én arra próbáltam rávilágítani, hogy ha szőrös szívű (vagy autóbuzi) értékelőket kapsz, akkor át sem ment volna a kérdésed, ehhez képest a hozzá nem értő válaszadóktól a 30% körüli válaszarány kicsit necces, de még mindig egy jó dolog. Ha simán válaszolnom kell a kérdésre vadászat közben, nem írtam volna ki ide, mert annak ellenére is érthető, hogy vitatható a fogalmazás pontossága.

Vagyis azután hogy kötözködtem picit, ugye hogy mindjárt sokkal pozitívabban tudsz hozzáállni ahhoz a 21 helyes válaszhoz.

...

Ja, Batman kapcsán viszont maximálisan neked adok igazat.
Dátum: 2009.01.07. 19:31:04
Ne várj jobbat, sajnos nem elvont, modern anime, hogy tudják a mai fiatalok.
Meglátjuk mit tehetünk.
Le a kalappal!

Megint tanultam valamit. Én is a legendát ismertem, hogy a készító kifelejtette a nyelveket, ezért öngyilkos lett.

Viszont ezek alapján az értékelőkről azt kell mondjam, hogy vagy a tipikus, ész nélkül átengedünk mindent kategória voltak, vagy Hatse, mert őszintén szólva nem nézem ki véletlenszerűen kiválasztott 15 emberből, hogy azért értékelje róla, mert tisztában van vele, hogy csak urban legend.
Dátum: 2009.01.07. 19:20:53
Ön nyert. Jöhet a következő kérdés?
Dátum: 2009.01.07. 19:18:52
Nem az a gond, hogy hol gyártják, hanem hogy olyan kapcsolatban állnak egymással, hogy az Audi, és két válaszlehetőség a harmadik válaszlehetőség leánycége. Ergo csak a VW-t lehet kötni az Audihoz, a másik kettőnek semmi köze hozzá.

Azt a vasárnapost a helyedben meggondolnám, mert arra jó eséllyel azonnal törölnit fogsz kapni, ha mégis átmegy, kb addig lesz benn, míg egy olyan ember meg nem kapja, aki kiteszi fórumra.

Ja és ha felteszel egy rossz kérdést, amit valaki elmagyaráz hogy miért rossz, akkor nem az a megoldás, hogy bevágod a durcit, hogy akkor innentől csak primitív kérdéseid lesznek, mert úgyis hülye mindenki.
Dátum: 2009.01.07. 19:10:26
Lassan negyven éve.
Dátum: 2009.01.07. 18:58:07
Szerintem te ismered a privát véleményemet, én csak arra válaszoltam miért lehetne törölni.
Dátum: 2009.01.07. 18:57:08
Beep, rossz válasz. A Ford eredetileg amerikai autó, az igaz. Viszont az európai Fordokat Németországban gyártják, és erről ne vitázzunk, mert évek óta Ford és Sierra clubos körökben mozgok, nekem is az van.

Az a hsz-em egyébként nem neked ment ha megnézed a címzést.
Dátum: 2009.01.07. 18:54:49
Igazság szerint rossz a kérdésed, mert a cég, amire te gondolsz, az a Volkswagen AG, aminek mind az Audi, mind a Seat, mind a Lamborghini leányvállalatai. Meg ezeken kívül a Škoda, Bentley és Bugatti. A Porsche pedig mondhatni testvérvállalata a VW-nek. Vagyis az Audinak egyik sem leányvállalata, egyedül a Volkswagen az anyacége. A wikiben meg előfordul hogy marhaságot írnak.
Dátum: 2009.01.07. 18:44:41
Azért mert reklám

Félre a tréfával. Pont azért nem jó kérdés, amiért nem lehet benn olyan kérdés sem, amit a wikin lehet megtalálni egy alacsonyabb szintűnek. Egy átlagos kezdő nem jön ki a fórumra, csak maximum akkor, mikor Drakint kell felkutatnia, előbb ritkán, sőt később se néz vissza hogy valaki válaszolt-e neki.(Tisztelet a kivételnek.) Máshonnan pedig nem értesülhetnek a wikiről, mert valljuk be, azoknak a nagy része aki rendszeresen forgatjuk a wikit, már magasabb szintű szövetségben van annál, hogy bevegyen egy kezdőt.
Már ne is haragudj Sir Ny, de egy magyar embernek Magyarország 19 megyéjét, és azoknak székhelyét illene fenntartások nélkül az általános műveltség kategóriába sorolni. Még akkor is, ha valami miatt, nem Mo területén él, ha magyarnak tartja magát, igenis illik tudni, de legalábbis szó nélkül utánanézni.

A fenti kérdés még csak speciális se nagyon lehet, mert a négy válaszból csupán Salgótarján az, ami még megyeszékhely.

Amire tippelni tudok, hogy azért küldték vissza, mert szinte tuti hogy már szerepel, de azt már nem biztos hogy bejelölte az értékelők többsége.
Dátum: 2009.01.07. 18:18:59
És csodálkozik, hogy oldalakat írunk tele két jelenléte között.

Ja, amúgy sziasztok. Fel se tűnt, hogy órákig nem voltam fórumon.
Dátum: 2009.01.07. 18:18:21
Atre, most tudom, hogy ki festette, azért tudtam rávágni, hogy biztos nem olyan bonyolult a neve. Azt mondtam, álmomból felébresztve nem tudnám.

Cirip, neked tudom, hogy mostmár hiába magyarázkodom, de maga a vers ismerős. De olyan régen hallottam, és olyan prímák a válaszok, hogy esküszöm, tényleg nem tudnám.

Egyébként most kissé be vagyok lassulva, az imént értem haza a Trófea Étteremből, nem tudom mond-e nektek a név valamit.
Dátum: 2009.01.07. 13:33:37
Úgy látszik sokat.

Jó, hogy beírtad a kérdésed, így nem fogok anyázni ha megkapom.

Atreusé meg tényleg nem vészes. Ha a Sikolyt nem is tudnám álmomból felébresztve, hogy ki festette, az akkor is biztos, hogy nem ilyen bonyolult nevű személy, a Picasso és Dalí képet meg nem részletezzük.
Nem. Van olyan réteg aki nincsen szövetségben és van olyan réteg, akiknél még nem áll úgy a szövetségi építkezés, hogy látható legyen az épületek közt a PC. Ez főként igaz sok világ2-es, és majdan induló v3-as szövetségre, ha v3-on egyáltalán bekerül.