Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - NorbRt

Oldal: 1
Dátum: 2011.02.07. 09:25:48
Eléggé érezhető ,h nem sok közöd van a játékhoz! Szerinted mi alapján választja ki egy POK ,h kit támad? Segítek nem a képe alapján!!! Jézus miért adsz írástudást a formának!
Dátum: 2011.02.07. 09:21:18
"örömködjél"

Tesa ez az én "levédett" kedvencem!:D Na gyere csak át!....
Dátum: 2011.02.07. 09:06:11
Korrekt mondatok!
Dátum: 2011.02.07. 08:51:32
Irigy izé vagy te! Csak tippeld meg ,h mennyi plusz odafigyelés igazi portyásnak lenni! Ha ismernéd a háttérben mozgó nem egy perces összetett melót azért ,h a legjobb lehess akkor tudnád és nem beszélnél badarságokat!
Dátum: 2010.11.15. 19:25:28
Amúgy pedig ne légy balek
Dátum: 2010.11.15. 19:24:17
Te apám már az oviban is a fiúk kukiját lested Enyémet is megkóstizhatod kis traveszti
Dátum: 2010.11.10. 00:13:24
Nem figyelsz? Még a részleteket is
Dátum: 2010.11.10. 00:10:10
Dicsak tesókáim ez az első értelmes és okfejtő bejegyzés ide. Akiknek van és lehetne vagy lehetett volna azok így is ott élnek a gép előtt mint idáig.
Dátum: 2010.11.10. 00:06:12
Milyen pontos adatok ezek Még én hittem magam kockának:D
Dátum: 2010.11.09. 23:57:28
Most jut eszembe egy film címe: Fogd a nőt és fuss. Ezt most lefordítom mindenkinek igazi VU-s magyarra: Küld a pénzt és kuss! Lehet törölni ezt is hiszen van netikett
Dátum: 2010.11.09. 23:54:59
Szerintem +törődjünk bele h úgy kell játszani ahogy épp a nagy gazdinak eszébe jutnak a hibák. Értelmetlen viták, max. csak azt hiteti el ,hogy van beleszólása bárkinek.
Dátum: 2010.01.21. 12:42:29
Sziasztok! Nem szokásom irni ide de most megteszem. Azért kezdtem el játszani mert jónak tűnt ez a game nem úgy mint a hasonló próbálkozások más cégektől. Most kezdem azt érezni h nem h jobb de egyre rosszabb a helyzet. Szeretném megkérni személy szerint egyedül a kedves vezetőséget h a változásaikat nem ártana átgondolni és az összeset átvinni magukkal a készülő v5re(ha lesz). Én nagyon szeretem ezt a játékot és tettem is bele pénzt(persze ezt nem kérte senki) de most nem ez a fontos. Az h v3-on mi változik az nagyon nem érdekel hiszen az egy "békés világ". De picit belegondolva v1-v2 nem az(!!!!!!!!!!!!) és nagyon rosszul venné ki magát pl ez az automata háború hiszen a legtöbb izgalmat számomra a háborúzás az összeszokott csapat taktika jelenti ,nem pedig az h elkezdődik és holnap vége is és valakik megvertek valakik pedig nem. ÉN SZERETNÉM megvívni a csatáimat és az én általam kiválasztott/elért arcok ellen úgy mint idáig. Nem fenyegetés és valószínű h senkit sem fog érdekelni de ha ez bejön mint"fejlesztés" akkor minden karakterem törlöm és ajánlani nem nagyon fogom senkinek sem h itt játszon.... Pusztán ezt akartam hozzátenni mint egy porszem a sivatagban.

U.i.: Szerintem még sokan fognak igy tenni, minden esetre egy darab kövecskét sem fogok venni nem h 700-800akat ,amig ki nem derűl mi lesz a sorsa a dolgoknak. Többet hozzátenni nem szeretnék. Azok pedig akik panaszkodnak h milyen nagy tárgya van és milyen kicsik azok meg gondolkozzanak el h nekik vajon miért nincsen!!! Ezt mindenki érti de ha mégsem akkor leírom: mert buták a játékhoz és inkább menjenek tamagochizni vagy flipperezni a játékterembe... Minden sértés nélkül terveztem ezt a levelet. De aki hülye az az is marad édesapám szerint.
Gondolom egy tesztböl volt kimásolva. De ha azt a tesztet egy hozzáértő irja akkor vajon ki és milyen okból nem fogadja el?? Az ilyen teszteket egy hozzáértö szokta összeállitani vagy több is akár. Nekem egyértelmü volt... akkor ki a ??????
De, meg lett adva és jó is mert a Mecsek keleten van ebben szerintem a búrád becsapott.... Az északi középhegységnek pedig vannak ilyen felosztoot részei és a többi oda tartozik Üdv:Földrajztanár... Általánosban vajh megbuktál???
Szerintem jó a kérdés mert a keleti részén van a mecsek és az északi középhegység az pedig északon nem?
Törölt karakter
Ma, 11:35:40
csá bazdmeg! sajnálattal közlöm hogy ezt a karit feltörték és most leszek oly rendes és törlöm! mert a kari gazdája egy rakás fostalicska! xDxDxDxDxDxD

U.I: sziasztok bazdmeg! xDxD
csácsumicső csöcsök! xDxDxdxDxD




Ez várt minket a szövteségben egyik tagunktól!!!!! Jelentem ahol csak lehet!!!!!!!!!!!!! V2 Káoszlovas igy hivták mig ki nem törölték.....
l
Oldal: 1