Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lexan

Oldal: 1
Dátum: 2008.11.26. 10:54:24
Nekem tetszik a játék csak egy bajom van.
Az állatok rész nincs eléggé kidolgozva számomra. Alig van róla információ. Ezen fejleszthetnének majd.
Amire gondolok:
1, Legyen adatlapjuk, amin ha változtatni nem is tudok, de legalább tudom milyen képességű lényt fogok be.
így látom, hogy a befogott lény erős és jól támad, de védekezni alig tud vagy fordítva, nagyon erős, nagyon jól védekezik, de nem igen tud támadni.
Mert pl. nem mindegy, hogy az öskövekből mit is veszek és teszek rá. Vagy mindegy?

2, Információk a szint lépésekről. Engem betámadott egy 2szinttel magasabb játékos, akinek 7.szintű lénye volt. Az ő lénye 1-et sebzett az én 1-es szintű lényem 4-et. Vicces, persze örültem, hogy az ő lénye nem sebzett sokat és így én nyertem.

Jelen pillanatban nem igen látom sok értelmét az állatnak. Ha tudnám milyen képességekkel rendelkezik, az egyes szintlépéseknél milyen tulajdonságai nőnek, akkor lenne értelme. Néhány lénynek lehetnének extra képességei, pl.: manaszonda tud elszívni VP-t az ellentől pl.: Szint*1 vagy szint*2

Így lenne értelme annak is, hogy többet befogjak.
Az is elég idegesítő, amikor befog az ember 1 lényt, sok LE-t elkölt az idomítására, majd a harcban semmi haszna nincs.
Ezzel is lehetne taktikázni amúgy és így máris érdekesebbé lehetne tenni a játékot. Hisz, ha egy olyan ellenfélt akarok megtámadni, aki erős varázslattal bír és valószínű használni fogja, akkor nem mindegy, hogy az állatom el tud-e tőle szívni vp vagy sem?

Én továbbra is játszom és reménykedem, hogy lesz ez irányban fejlesztés
Oldal: 1