Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nádja

Oldal: 123456
igazad van. és köszi
igazad van, akkor módosítsák a feladat kiírását. Mert ez így nagyon nem jó!!!!
Sziasztok, lehet van valami szabály amivel nem vagyok tisztában, de kicsit meglepődtem most délelőtt!

Van a templomban egy feladat, hogy 3 állatom lépjen szintet portya közben.

bemásolom a csata végét:

A csatában összesen 11148 sebzést okoztál, és 2005 sebzést kaptál. Vámpírdémon 2. szintre lépett! Thargodan lovag 2. szintre lépett! Bogárdémon 2. szintre lépett! Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.

A feladatot mégsem tekintette késznek, még egyszer kellett egy állatomnak szintet lépnie, hogy beszíneződjön a kockája. Előtte már egy másik állattal szintet léptem, és így lett meg a három.

A kérdésem: ha egy csatában lép szintet 3 állatom azt miért nem fogadja el a rendszer?
Dátum: 2013.04.28. 14:52:05
köszönöm!
Dátum: 2013.04.26. 09:22:41
A licitet a Paraprotektusz tárgyra nyerte: Nádja (1 kincsponttal).

Sajnos nem találom a tárgylistámban. Tegnap Fricska szövetségi társam is így járt. Kérlek nézzetek utána mi történhetett!

Köszi. Nádja
Dátum: 2013.04.05. 08:48:18
A Szentek és Sérthetetlenek szövetség aktív tagokat keres a V1-es világon. jó kis csapat vagyunk, csináljuk a szövetségi feladatokat, megvédjük egymást, ha háborúzni szeretnél azt is meg tudjuk oldani. Épületeink maximálisan támogatják tagjainkat az ismételhetős küldetések végrehajtásában. Várunk minden olyan jelentkezőt, aki minimum 30-as szintű, legalább egy nap egyszer belép a játékba, és látjuk rajta, hogy nem csak vegetálni akar, hanem fejlődni is képes.
Ha úgy döntesz hogy jelentkezel hozzánk, kérlek jelentkezésedben írj egy rövid bemutatkozást magadról.

Üdv minden rubintnak!!! Nádja
Dátum: 2013.02.12. 11:18:54
félre értettél nem venni szeretnék támadás italát, mert van belőle 164 db-om, csak kicsit körülményesnek tartom, hogy belépek karakterlapra, ott tárgylista, és úgy tudom aktiválni, vagy nyitva hagyok egy oldalt, és ott nyomogatom, de mivel gyenge netem van ezért nem szeretek több oldalt nyitva tartani egyszerre.
Dátum: 2013.02.12. 10:06:42
Kedves fejlesztők!
Én úgy szoktam gyógyitalt vásárolni, hogy egy nagyobb vadászat sorozat után belépek, és veszek x gyógyitalt, meg lehetne oldani hogy a vásárlás gomb mellett legyen egy ablakocska, ahol be lehetne gépelni mennyit szeretne az ember az adott tárgyból? Akkor egyszerre tudnék venni akár 10-15 gyógyitalt.
Egyszer már felvetettem, de megismétlem mert szerintem nem kaptam rá választ, a gyógyital és a varázsital gombok mellé be kellene tenni a támadás italát is. Szerintem mindenki többet használná, ha nem lenne körülményes hozzáférni.

Előre is köszönöm a választ!!
Dátum: 2013.02.09. 16:12:18
Ki az az énekesnő, aki zenei albumot készített József Attila verseiből?

Keresztes Ildikó
Ágnes Vanilla
Tóth Gabi
Falusi Mariann



komolyan mondom nem értem, mi ebben a speciális? Kijelölöd a kérdést, és bemásolod a keresőbe, és ki is adja a nevet!!!!!

Teljesen el megy a kedve az embernek hogy kérdést tegyen fel!!!!
Dátum: 2012.09.03. 12:53:31
Lehetne róla szó, hogy a támadás itala a gyógyital és a varázsital mellé kerülhessen? Könnyebb lenne a használata, ha nem kellene folyton a tárgylistába lépegetni, hogy használni tudjam.
Dátum: 2012.09.03. 12:14:54
Ki volt Nagy Gábor?
zenész
költő
sportoló
szinész

Ha beírod a keresőbe, akkor kiad több oldal Nagy Gábort, akiknek hihetetlen sok foglalkozása van.
Elnézést kérek mindenkitől, ha tudatlan vagyok, és nem tudom fejből, ki is az a Nagy Gábor. Szerintem ez nem jó kérdés!!!!!!!
Dátum: 2012.07.19. 15:40:16
nagyon tuti lett az új karakterlap nem tudom mennyit dolgoztatok vele, de megérte. Gratulálok hozzá!!!
Dátum: 2011.07.06. 14:49:22
Az Idő Porszemei szövetség felvesz aktív tagokat, minimum 20-as szint, aktivitás, és jókedv szükséges. A trágár szöveget, és a tiszteletlenséget nem tűrjük, ha ilyen vagy ne jelentkezz kérlek. V1-en.

Nincs kötelező építés, elég magas szintű épületek vannak, 26-os palota, 34-es térkapu, 33-as kennel, 19-es kincseskamra. Tudunk visszafelé menni epikus ölésben, ha valami nagyon hiányzik a ruhatáradból. Jelentkezz bátran!!
Dátum: 2011.05.03. 16:31:40
Sziasztok.
Jó lenne egy kereső ablak, amibe ha beírom, pl.: epikus, akkor azonnal oda rakna a rendszer és nem kellene külön a szövetségbe bemenni és ott kattintani. Nem lustaságról van szó nálam, hanem lassú a netem, és mire megiszom a gyógyitalt, és átmegyek az epikhez, van amikor már leütnek.
Dátum: 2010.10.04. 10:27:29
Add vissza LE-t, ad térkapus cuccokat, remélem a relikvia is jó lesz. Nekem bejön.
Dátum: 2010.09.24. 14:10:10
Nekem is meg van a medál köszönöm......
Dátum: 2010.09.24. 10:19:55
Én harcoltam sokat a Zarknodnál is, meglett a transzcendális, és a mágiaelnyelő is a portya gömb kimaradt, egyszerűen nem volt idő rá a harmadikban. Ez van. Nem sírtam, nem esett ki hát nem esett ki. Milyen unalmas lenne a játék, ha mindenkinek mindenből lenne......
Most ez egy kicsit jobb hogy mindenre 10 nap van. És ha nincs portya gömb, hát nincs lesz más. Örültem a bérletnek, talán így lesz lehetőségem az aukciós házban nekem is. Bár erre még gyúrnom kell. A lényeg a lényeg nekem tetszik a fejlesztés.
Dátum: 2010.09.24. 09:45:33
Emberek komolyan mondom nem értelek benneteket. Kaptatok egy jó kis felrázást, jó az event, hasonít Zarknodra? Na és, végre van mit csinálni. Megjöttek az emberek a nyaralásból. Lehet nyomatni a játékot. Én majdnem az indulás óta játszom, és eddig ez a legjobb játék amit elkezdtem. Akinek nem tetszik a fejlesztés el lehet ballagni. Komolyan mondom ha valaki fontos infót szeretne a fórumon ezernyi nyavajgást kell végig olvasnia mire valamit ki tud szűrni.
Én azt mondom Miklóséknak, hogy köszi. És csak így tovább!!!!
Dátum: 2010.09.14. 09:14:44
Én is örülök ennek az eventnek. Végre történik valami......
Dátum: 2010.05.12. 13:23:01
Segítségre lenne szükségem. A V1-en a V3-on, és a V4-en van karakterem, a V3-on lévőt át szerettem volna adni egy másik embernek, de ha valamelyiken jelszót, vagy e-mail címet változtatunk akkor viszi magával a másik két karaktert is. Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy ugyanaz a jelszava mind a háromnak, és ha ő be akar lépni, akkor engem kidob a rendszer a másik világon. Mit tudunk tenni?
Oldal: 123456