Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Syabo

Dátum: 2012.09.05. 07:53:25
Nos nekem az lenne a kérdésem, hogy a VT medálok későbbi elszámolásáról lehet-e már valamit tudni?

Értem ezalatt, hogy lépte át valaki mostanában úgy a 60. szintet, hogy volt medálja? Kapott AF pontot?

Azért kérdezem, mert most csinálom a 8. templomot, és az én értelmezésemben majd ha elérem a 60. szintet, kapnom kéne a jelenlegi állás szerint 1+2+3+4+5+6+7+8 =36 AF pontot

Most alulról karcolom az 50. szintet, szóval 60. szintig még legalább 4 de inkább 5 templom belefér, akkor ezek szerint +5 templommal számolva ( 36+9+10+11+12+13) 91 AF pontot kapok?

Helyes elgondolás ez, vagy hibás?
Ja maxos kreaf, + Tél Gyűrűje, ami +25%-ot ad a rabolt Le-re....

Néha nem értek egyes embereket... engem is raboltak, jobban figyeltem, megoldódott a dolog..

Sőt, volt, hogy NORMÁLIS hangvételű levélváltás után megeggyeztem az illetővel....
Idézet: gabibácsi - 2012.08.29. 20:05:18
Mennyit raboltál?


14.000 LE-t

47. szinten
Nem tudom, hogy jóhelyre teszem-e de azt hisze itt korábban már volt ilyen..

Na a tegnap esti "sarcolásomnak" (gigantikus kaszálás volt megjegyzem) volt visszhangja, üzenetet kaptam az egyik áldozattól:

"Szia.
Amíg te engem, a férjem a rendedböl veri a tagokat.
Köszönöm!!"

Hát erre most mind mondjak? Sok szánalmas dolog van, de ez nálam eddig vezet...
Mert ha még azt mondja, hogy köcsög vagyok, meg ilyenek az oké, de a férjével fenyeget, ráadásul nem engem, hanem a szövitársaimat....

Azért kiváncsi lennék, hogy mit mondott a férjének: "Te! Apa! Gyalázzad már le akit tudsz abból a #&>{} szöviből...! "

Azért válaszoltam egy szépet, hogy miattam azt és ott vernek meg amit akarnak....

Egyébként meg nem akartam puruttya lenni és közölni, hogy az nem rend, hanem szövetség....
Dátum: 2012.08.27. 12:23:46
Ez így van, ugyanis, nemcsak a nevezés alatt, hanem az EVENT ALATT is lehet gyűjteni...
Dátum: 2012.08.27. 11:39:45
Idézet: Quellon - 2012.08.27. 10:39:36
Na ezt hiányolom én is a leírásból... ja meg azt, hogy besárguljon az a qrva esemény/térkép fül, ha már nevezési díj is van ami attól függ, hogy milyen hamar nevezünk be b+


Srácok, nálam bepirosodott az "Egyebek" plussz sárga is lett a térkép, és első helyre is került az egyéb menü, ikonja közt..

Szóval nálam mükszik....
Dátum: 2012.08.27. 10:14:05
Idézet: Paco - 2012.08.27. 10:09:40
Bug (?):

Nem enged csatlakozni a TÖ csökkentős alakhoz (ebből platinám van), de a kereskedelmeshez viszont igen, holott abból pedig mithrill fokozatom van. Tehát nagyobb, mint a platina.
Ez így hogyan jön össze?


Akkor te abból kaderonium-bizbasszium fokozatot fogsz kapni...
Dátum: 2012.08.27. 10:12:56
Idézet: Miklós - 2012.02.17. 13:17:12
Összeállítottuk, hogy milyen változásokat tervezünk a korábbi térképhez képest. Köszönöm a segítséget Craslorgnak!

1.) Csapatot legfeljebb 2 alkalommal lehet váltani, és legkésőbb az esemény vége előtt 1 héttel. Az első váltásnál a térképdarabjaid 15, a második váltásnál a térképdarabjaid 30%-kát veszted el. Amelyik kufárt elhagyod, ezt a mennyiséget megkapja, amelyikhez csatlakozol, attól ezt a mennyiséget levonjuk (nem 100%-kot, hanem a 15 ill. 30%-kot!).

2.) Volt eddig lehetőség, hogy ha vki legalább 50 (ill. ennek módosított értéke) számú térképdarabot elér, akkor eggyel jobb jutalmat kap. Ezt bővítsük ki azzal, hogyha valaki legalább 100 (ill. ennek módosított értéke) számú darabot elér, akkor kettővel jobb jutalmat kap, 150-nél hárommal jobbat.

3.) A handicap szorzót (ha van több arany jutalmad, kevesebb eséllyel találsz térképdarabot) teljesen megszüntetjük, mivel relikviát már számos más módon is lehetett szerezni a játékban.



A 2.) ponttal kapcsolatban a mostani kiírásban nem olvastam a részleteket, de nyugtassatok meg, hogy ez most is így lesz...
Dátum: 2012.08.25. 11:54:31
Az elmúlt napok óvatossá tettek. A vadászatok jól sikerültek, de az azt követő portyák során több alkalommal is vereséget szenvedtél, még mindig fáj a tőled elszívott lélekenergia elvesztése.

Amint ezen morfondírozol, félrehajtod az előtted lévő ágakat és óvatosan kikémlelsz az előtted húzódó tisztásra, meglepetésedben a földbe gyökeredzik a lábad.

A tisztáson vidáman beszélget egy kis csoport egy megrakott tábortűz körül. A tűz fénye kirajzolja a mögötte húzódó Védőfal (+60 védekezés) sziluettjét, amit meg-meg tör egy-egy égbenyúló épület árnyéka. A kis társaság tagjai éppen egymásnak mesélik aznapi vadász és portyaélményeiket. A Drenia nevű Végzetúrnő éppen azt ecseteli, hogy a Gyakorlótéren (+60 támadás) tanult új csellel, hogyan sikerült kivégezni ellenfelét, majd elhurcolni a kínzókamrába. Samotron az epikus szörnyekkel való csaták fáradalmait piheni ki éppen, miközben a zsákmányolt nyaklánc hatásait magyarázza a körülötte állóknak. A tűz fénykörébe ekkor ér be Lestaylor és O’bzas Tepre, akik idomított állataikat viszik a Kennel felé (19. szint). A tűznél egy idősebb Végzeturat is látsz, Halálfalót, aki érdekes történeteket mesél régi időkből, Sardullah Sharpa nevét hallod többször felcsendülni…… Ez egy szövetség!

„Óvatlan vagy barátocskám! Ez nem igazán kifizetődő idekinn!”. Az ereidben megfagy a vér, mert a hang közvetlenül mögötted csendül fel. Hát persze! A szövetség vezetője! Amint megfordulsz ott áll veled szemben Lordsylar. Lassan végigmér, majd a szeme megállapodik a hordajelvényeden. Lassan elsétál melletted, közben pedig hozzád intézni szavait: „Még nem láttál mindent! Ha érdekel a GYÉMÁNT TITÁNOK szövetsége, keress meg, és tőlem megkapsz minden információt. Ha csatlakozni szeretnél azt is megbeszéljük…. Egy jó tanácsot még kapsz tőlem: Egyedül senki vagy, préda, konc, amin marakodnak az erősebbek, egy szövetségben társ vagy és testvér.

V1
Dátum: 2012.08.25. 11:37:48
Térképre hogy alakul a nevezési díj? ha jó emlékszem első nap szint*500 LE? Aztán naponta drágul?
Dátum: 2012.08.24. 09:37:06
Imáink meghallgatásra találtak...
Dátum: 2012.08.24. 08:22:11
Lesz, persze, hogy lesz, záros határidőn belül természetesen lesz...









Majd......
Dátum: 2012.08.23. 16:23:19
Köszönöm...

Aki töröl azért töröl, mert már unja a játékot, valszeg 2-3 év alatt én is megunom.

Nem a változtatások miatt törölnek, ez csak indok, valami amire rá lehet fogni, nekik így könnyebb...

A valódi ok szerintem az, hogy egyszerűen beleunnak, ami természetes...

Ha igazán érdekel valami, azt nem hagyod ott......
Dátum: 2012.08.23. 16:20:17
Ejnye-ejnye... dehogyisnem olvassák....

Ha neked van egy vállalkozásod, ami potenciálisan nyereséges, és igazándiból hangulatfüggő - értem ezalatt, hogy senkit semmilyen szerződés nem köt ide, csak a saját szórakozása - te komolyan elhiszed, hogy nem figyelik a fórumot?

Egy kérdés: Te elárulnád pl, jóval előtte, hogy mikor lesz az event, mikor tudod, hogy napjában többször is fellép egy csomó ember, csakhogy tájékozódjon...???

Csak gondolj a reklámokra, amik futnak a fórum mellett alatt felett..... klikk-klikk-klikk...
Dátum: 2012.08.23. 15:03:15
Idézet: Kocos - 2012.08.23. 14:58:52
Idézet: Syabo - 2012.08.23. 11:24:02
Ez így van, köszönöm...

Szóval a "medálfetisiszták" is megtalálhatják a számításukat, igaz kicsit borsos ára van, dehát kinek mi éri meg....


Párezer LE boror ár érte? Az még optimalizátorként is megéri. Vagy a vadászatra gondolsz?


Az teljesen mindegy, hogy én mire gondolok, mert ahogy látom, itt mindenki mindenhez "akciós áron" akar hozzájutni

Valakinek 5000 Le is sok, valakinek meg nem....
Dátum: 2012.08.23. 15:00:34
Idézet: Ricskosz - 2012.08.23. 14:19:51
Szerintem akkor sincs gáz, ha valaki csak ezüstöt tud nyerni a neki kellő relikviából, a templomból jön a relikviakupon folyamatosan, azokból a kívánt szintre lehet emelni.
Más kérdés, ha valakinek csak a platina jutalom jöhet szóba...


Ezt már nem is " mertem" leírni....
Dátum: 2012.08.23. 13:53:05
Idézet: Quellon - 2012.08.23. 13:41:06


Csak annyit tennék hozzá, hogy igen kell spontán játék is és a biztosító kötél hajigálása is, de aki tervez az előbb végrehajtja a terve(i)t és utána (csúcson vagy ott ahová érni akart) kezd bele az efféle játékba, addig pedig idegölő minden ami keményen belepisál a "világmegváltó tervek" nevű levesbe


Hahaha! Pontosan. Idegölő, fantasztikus érzés volt a korábbi térkép ami nekem az első eventem volt, hogy nap nap után változott az állás... 1szerűen jó volt végigizgulni... bejött....
Dátum: 2012.08.23. 12:59:56
Jogos vélemény a harcról, a küzdelemről... egyetértek...

DE! Az ember egyszer eljut arra a szintre, hogy nem akar biztosítókötéllel mászni.....

Megöli a spontaneitást.... ha érted mire gondolok... néha szó szerint jó veszíteni, jó padlóra kerülni, mert az ember onnan tud felállni, a könnyű, megkockáztatom kiszámítható győzelem kényelemessé tesz.... lankaszt.... küzdj, miden erőddel és tudásoddal... rendben van, de alkalmasint legyen szerencséd is, kell hozzá hidd el....

ha pedig nincs szerencséd, hát barátom így jártál, de megtettél mindent... csak ez számít.... ugyan már... te akarsz lenni a legnagyobb végzetúr? Szerinted van tuti recept?

Soha nem gondolkodtatok rajta, hogy látszólag miért hoznak teljesen őrült változtatásokat a játékban? SOHA? Ugyan már......

A STATUS QUO öli meg a játékot, a kitaposott út... a berögzültség, kell a változás, legyen bármilyen őrült is, ez szüli az új lehetőségeket, ez hozza az új hősöket.... Igen pl. az új relikviára gondolok...

Minél tovább tartasz fenn változatlanul egy rendszert annál nyilvánvalóbbá vállnak annak határai, lefordítva, ha nem hoznak gyökeres változást a TOP 10 örökre TOP 10 marad, az előnyük behozhatatlanná válik pont azért mert ők jöttek rá legkorábban a siker titkára....

Eljön az idő amikor mi is elgondolkodunk majd azon, hogy abbahagyjuk, ahogy most a "régiek" de nem most.... a mi időnk most jön/jött el...
Dátum: 2012.08.23. 11:24:02
Ez így van, köszönöm...

Szóval a "medálfetisiszták" is megtalálhatják a számításukat, igaz kicsit borsos ára van, dehát kinek mi éri meg....
Dátum: 2012.08.23. 10:03:22
Én nem akarok meggyőzni senkit... Miért kellene egy irányba mennünk? Nekem ez a véleményem...

Itt a fórumon ahogy látom mindig az van, hogy két különböző véleményű ember próbálja győzködni egymást..... Minek?

Másképp gondolkodunk és kész....

Ez egy ilyen event, ilyen feltételekkel... kell vagy nem kell döntsd el....

Ne nevezz, de akkor ne sírj, hogy nincs relkiviád... vagy nevezz, de akkor törődj bele, hogy veszíthetsz, vagy nem azt kapod, amit szeretnél...

Ha meg megvan az összes relik? Akkor ne nevezz és kész....