Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Gyémánt szövetségek
fórumozóWhite wolfFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gyémánt szövetségek
841. hozzászólás - 2012.08.09. 10:31:00
nexus szövetség (V4)

Tagfelvétel: van!

################################

Szabályok
1.Legyél aktív!
2.Nincsen adó! Csak annyi Lélekenergiát tegyél be amennyivel támogatni szeretnéd a szövetség fejlődését!
3.Ha egy időre elmész akkor azt jelezd nekünk a fórumon! Ha ezt nem teszed meg akkor el kell távoznod a szövetségből!

################################

Mindenki legyenszíves adja át egyik szavazatát Asha-nak a jobb ügyintézés érdekében!

################################

Ha kérdésed van fordulj Asha-hoz!
Amit adunk:

1.Sok bónusz amit az épületek adnak!

2.Jó társaság (+ ami vele jár)

Célunk: Előretörni, jó társaságot kialakítani!


Üdv: Asha
Pontszám: 5
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gyémánt szövetségek
842. hozzászólás - 2012.08.25. 11:54:31
Az elmúlt napok óvatossá tettek. A vadászatok jól sikerültek, de az azt követő portyák során több alkalommal is vereséget szenvedtél, még mindig fáj a tőled elszívott lélekenergia elvesztése.

Amint ezen morfondírozol, félrehajtod az előtted lévő ágakat és óvatosan kikémlelsz az előtted húzódó tisztásra, meglepetésedben a földbe gyökeredzik a lábad.

A tisztáson vidáman beszélget egy kis csoport egy megrakott tábortűz körül. A tűz fénye kirajzolja a mögötte húzódó Védőfal (+60 védekezés) sziluettjét, amit meg-meg tör egy-egy égbenyúló épület árnyéka. A kis társaság tagjai éppen egymásnak mesélik aznapi vadász és portyaélményeiket. A Drenia nevű Végzetúrnő éppen azt ecseteli, hogy a Gyakorlótéren (+60 támadás) tanult új csellel, hogyan sikerült kivégezni ellenfelét, majd elhurcolni a kínzókamrába. Samotron az epikus szörnyekkel való csaták fáradalmait piheni ki éppen, miközben a zsákmányolt nyaklánc hatásait magyarázza a körülötte állóknak. A tűz fénykörébe ekkor ér be Lestaylor és O’bzas Tepre, akik idomított állataikat viszik a Kennel felé (19. szint). A tűznél egy idősebb Végzeturat is látsz, Halálfalót, aki érdekes történeteket mesél régi időkből, Sardullah Sharpa nevét hallod többször felcsendülni…… Ez egy szövetség!

„Óvatlan vagy barátocskám! Ez nem igazán kifizetődő idekinn!”. Az ereidben megfagy a vér, mert a hang közvetlenül mögötted csendül fel. Hát persze! A szövetség vezetője! Amint megfordulsz ott áll veled szemben Lordsylar. Lassan végigmér, majd a szeme megállapodik a hordajelvényeden. Lassan elsétál melletted, közben pedig hozzád intézni szavait: „Még nem láttál mindent! Ha érdekel a GYÉMÁNT TITÁNOK szövetsége, keress meg, és tőlem megkapsz minden információt. Ha csatlakozni szeretnél azt is megbeszéljük…. Egy jó tanácsot még kapsz tőlem: Egyedül senki vagy, préda, konc, amin marakodnak az erősebbek, egy szövetségben társ vagy és testvér.

V1
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 9.37
fórumozóGyakorolFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gyémánt szövetségek
843. hozzászólás - 2012.09.12. 18:03:57
Törölve
A hozzászólást Gyakorol módosította 2012.10.16. 17:20:54-kor
Pontszám: 5.67
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gyémánt szövetségek
844. hozzászólás - 2012.09.12. 18:11:22 (Válasz Gyakorol #843 hozzászólására.)
Ezek szerint a következők nem jöttek be?
V1-Farkasvezér-Farkasvezérek
V5-Hősök vezére-Hősök vezérei

Szerintem többen megírták már neked. NE akarj mindenáron saját szövetséget! Keress egy meglévő szövetséget kis kúttal, aktív tagokkal, akikhez tudsz csatlakozni! Jobban jársz.
Pontszám: 8.45
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gyémánt szövetségek
845. hozzászólás - 2012.09.12. 21:07:15 (Válasz Craslorg #844 hozzászólására.)
Hagyd már! Csak gyakorol....
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.94
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gyémánt szövetségek
846. hozzászólás - 2012.09.24. 22:39:02
Az elmúlt napok óvatossá tettek. A vadászatok jól sikerültek, de az azt követő portyák során több alkalommal is vereséget szenvedtél, még mindig fáj a tőled elszívott lélekenergia elvesztése.

Amint ezen morfondírozol, félrehajtod az előtted lévő ágakat és óvatosan kikémlelsz az előtted húzódó tisztásra, meglepetésedben a földbe gyökeredzik a lábad.

A tisztáson vidáman beszélget egy kis csoport egy megrakott tábortűz körül. A tűz fénye kirajzolja a mögötte húzódó Védőfal (+60 védekezés) sziluettjét, amit meg-meg tör egy-egy égbenyúló épület árnyéka. A kis társaság tagjai éppen egymásnak mesélik aznapi vadász és portyaélményeiket. A Drenia nevű Végzetúrnő éppen azt ecseteli, hogy a Gyakorlótéren (+60 támadás) tanult új csellel, hogyan sikerült kivégezni ellenfelét, majd elhurcolni a kínzókamrába. Samotron az epikus szörnyekkel való csaták fáradalmait piheni ki éppen, miközben a zsákmányolt nyaklánc hatásait magyarázza a körülötte állóknak. A tűz fénykörébe ekkor ér be Lestaylor és O’bzas Tepre, akik idomított állataikat viszik a Kennel felé (19. szint). A tűznél egy idősebb Végzeturat is látsz, Halálfalót, aki érdekes történeteket mesél régi időkből, Sardullah Sharpa nevét hallod többször felcsendülni…… Ez egy szövetség!

„Óvatlan vagy barátocskám! Ez nem igazán kifizetődő idekinn!”. Az ereidben megfagy a vér, mert a hang közvetlenül mögötted csendül fel. Hát persze! A szövetség vezetője! Amint megfordulsz ott áll veled szemben Lordsylar. Lassan végigmér, majd a szeme megállapodik a hordajelvényeden. Lassan elsétál melletted, közben pedig hozzád intézni szavait: „Még nem láttál mindent! Ha érdekel a GYÉMÁNT TITÁNOK szövetsége, keress meg, és tőlem megkapsz minden információt. Ha csatlakozni szeretnél azt is megbeszéljük…. Egy jó tanácsot még kapsz tőlem: Egyedül senki vagy, préda, konc, amin marakodnak az erősebbek, egy szövetségben társ vagy és testvér.

V1
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 8.62
irritálóTrimble2Férfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gyémánt szövetségek
847. hozzászólás - 2012.09.25. 12:52:33
Cinkes helyzetben vagyok.

Nemrég kezdtem újra a játékot, viszont csak egyedül én... a szövetség gyakorlatilag halott. Nincs elég szavazatom a lélekkútból építéshez. Mindenkit próbáltam már elérni pm-ben, senki nem ír vissza. Új tagokat toborozni és utánna szövit vezetni nincs energiám. Mehetnék másik szövetségbe, be nem akarom kárba veszni hagyni amit együtt anno a skacokkal felhúztunk. Most meg itt sírok. Tudtok valami jó megoldást?
Fejleszd az oszlopod mozgalom egészséges tagja.
Pontszám: 4.56
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gyémánt szövetségek
848. hozzászólás - 2012.09.25. 13:41:54 (Válasz Trimble2 #847 hozzászólására.)
Igen, menj másik szövibe. Ha a többiek úgyis abbahagyták és pirosak, akkor teljesen felesleges ottmaradni. Keress egy hasonló szövit, ahova az építésed is elég és válts.
Pontszám: 8.45
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gyémánt szövetségek
849. hozzászólás - 2012.09.25. 13:47:15 (Válasz Trimble2 #847 hozzászólására.)
Ha nem akarsz szövit vezetni válts. Nem fog elveszni amit együtt építettetek, csak ha az utolsó tag is kilép/töröl.

- Ha mindenképp a régi romok közt akarsz vegetálni és az emlékeken merengeni akkor maradj és játssz ahogy és amit tudsz - spec megoldás, ha másként nem megy regelj 3 karaktert, vedd be őket (mivel egyedül vagy aktív a szavazások menni fognak) és a 3 1-es szintű 1-1-1 szavazatot neked ad, lesz 5, mindenben döntés és módosításképes leszel. Az építéshez elég lenne 1 is, de így minden más is menni fog. Arra figyelj, ha így csinálod, hogy soha semmi másra ne használd ezeket a karaktereket, mert akkor multizásért zárolhatnak. Ha nagyon szigorúan vennénk a dolgokat akkor ezt sem szabad, de igazából ez nem csalás, nem okoz senkinek hátrányt, ennél sokkal ordítóbb szándékos előnyszerzést okozó csalásokat sem mindig büntettek.

- Ha aktívan és/vagy eredményesen akarsz játszani akkor keress egy arra alkalmas szövetséget. Aminek egyik fő ismérve, hogy aktív és együttműködő tagjai vannak.

Valamit valamiért.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.95
irritálóTrimble2Férfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gyémánt szövetségek
850. hozzászólás - 2012.09.25. 14:22:06
Köszönöm a válaszokat, azt hiszem szövit váltok...

83. szintűként egy 38 millás lélekkutat feltölteni - van realitásértéke? EH-s vagyok vadászatra van kb. 150 csp-m.

Kisebb szövetséget válasszak mi?
A hozzászólást Trimble2 módosította 2012.09.25. 14:22:47-kor
Fejleszd az oszlopod mozgalom egészséges tagja.
Pontszám: 4.56
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gyémánt szövetségek
851. hozzászólás - 2012.09.25. 14:27:42 (Válasz Trimble2 #850 hozzászólására.)
83. szintűként még lehet is, ha VF-es vagy és vadászol. Nagyon durván 1 CSP 2000 LE. Napi 40 CSP-vel 80000 + térkapuból valamennyi, mondjuk napi 100k LE. Maxos építéssel ez napi 325k-nyi építés, mellette mondjuk manakonsti naponta 275k-nyi, csak hogy kerek lehessen, ez 600k-nyi építés 1 nap, max 2 hónap és kész van, de gondolom van már valamennyi építésed, amit azért be fog számolni, így ennél csak kevesebb lehet, pláne, ha 50 CSP-n vagy.
Pontszám: 8.45
irritálóTrimble2Férfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gyémánt szövetségek
852. hozzászólás - 2012.09.25. 14:36:51
Értem, azt hiszem EH-sként ez egy kicsit tovább fog tartani.
Fejleszd az oszlopod mozgalom egészséges tagja.
Pontszám: 4.56
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gyémánt szövetségek
853. hozzászólás - 2012.09.25. 14:55:25 (Válasz Craslorg #851 hozzászólására.)
Cras, ha jol emlekszem (bar mar regen volt) amig nincsen beepitve a kut nincsen terkapu.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 8.64
irritálóTrimble2Férfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gyémánt szövetségek
854. hozzászólás - 2012.09.25. 14:57:01 (Válasz Truth80 #853 hozzászólására.)
Ez biz így van. Addig se Védőfal, se semmi.
Fejleszd az oszlopod mozgalom egészséges tagja.
Pontszám: 4.56
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gyémánt szövetségek
855. hozzászólás - 2012.09.25. 14:59:28
És manázással kutat sem lehet tölteni.
Ugrálj lentről felfelé a szövik közt, előre építs, amikor megvan a következőhöz kellő építés akkor válts - ha az minőségileg megéri.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.95
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gyémánt szövetségek
856. hozzászólás - 2012.09.25. 15:06:36 (Válasz Quellon #855 hozzászólására.)
Ha sokat ugral csokken a szerencseje. Ezzel nem biztos hogy erdemes szorakozni. Szerintem valtson nyugodtan, toltse fel LE-bol a kutat, szep nagy szerencseje lesz legalabb. Egyebkent mennyi toltesed van jelenleg?
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 8.64
irritálóTrimble2Férfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gyémánt szövetségek
857. hozzászólás - 2012.09.25. 15:11:21 (Válasz Truth80 #856 hozzászólására.)
Írtókevés, 9.6 M

(Egyszer váltottam zafírra, másik szövi, mentem a többiek után, aztán vissza gyémántra és vissza a mostani szövibe, mert úgy tűnt lesz élet. Nem lett. Most van viszont időm. Játszanék.
Fejleszd az oszlopod mozgalom egészséges tagja.
Pontszám: 4.56
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gyémánt szövetségek
858. hozzászólás - 2012.09.25. 15:19:19 (Válasz Truth80 #856 hozzászólására.)
Nekem válaszoltál az első felében, de szerintem tőle kérded mennyi a töltése ugye?

Egyébként nem kell minden vakondtúrásba bemászni, azért írtam, ha a váltás minőségileg megéri. Itt a saját példám annak akit érdekel. Van aki okulhat belőle, van aki okíthat az is biztos, szívesen fogadom az építő kritikát
Én tavaly novemberben nulláról indultam, építést maxoltam turbóval meg egy kis speki, 8. szinten elkezdtem tölteni egy 200 ezres kutat, kész lett 1 vagy 2 hét alatt, már nem emlékszem pontosan, mire 15-ös lettem már bőven Térkapuzhattam, transzplant, fontos szakik maxig vagy amíg kell, addig semmi TÖ, aztán amikor a szerencse szint*2-n tartással (nem vonalzóval, csak legyek felette mindig) és a manázással elértem egy 2,4 millás szövit akkor átléptem, ez kb fél év volt, kicsit több, most 11 millán vagyok, Landi után benézek egy jelenleg 12 millás szövibe amíg elérek a tervezett (és remélhetőleg vég) célig aminél többet már nem ad egyik szövi sem, csak kinek melyik szimpi ilyen vagy olyan okok miatt. Tehát összesen 3 váltással a nulláról csúcsra lehet érni, ha az ember jól választja ki a helyeket. Pár percet el kell tölteni azzal, hogy melyik szövinek mije van annyi építésből, hogyan optimális a váltás, ha úgy tetszik.
Ez semmi szerencsecsökkenéssel nem jár. De ha valaki sűrűbben akar mászkálni az kiszámolhatja mi a határ, ott van wikin a képlet.

*helyesírás és/vagy érthetőség - amit visszaolvasáskor észrevettem
+1 Az építésed 80%-a számít a következő szövid kútjába és ha az nem fedi be akkor a fennmaradó mennyiséget kell LE-ből beépíteni.
A hozzászólást Quellon módosította 2012.09.25. 15:37:10-kor
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.95
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gyémánt szövetségek
859. hozzászólás - 2012.09.25. 15:26:55 (Válasz Trimble2 #857 hozzászólására.)
Trimble: Kb. akkor 7 millaval indulsz neki alapbol, ezert ugy nagyjabol 31M kell toltened. Epites beleszamit, ugyhogy 10M LE-vel szamolj. Nem olyan nagy gaz, szep nagy szerencsenovekedest fogsz kapni belole, utan egy ideig nem lesz gondod vele. Szerintem erdemes ezt csinalni.
Vagy ha turelmes vagy manakonstrukcioval epitesz a jelenlegi szovidben mondjuk egy honapig es kozben nem csinalsz semmit), akkor no az ossz epitesed. Ha jol emlekszem, akkor a jelenlegi epitesed - 25 %-ot atviszel a kovetkezo szovibe. Majd a szakik pontositjak a szamot, de valahogy igy van. Manakonstival ha turelmes vagy, kozelebb hozod magad a sikerhez Kozben szerezhetsz dukatot, stb.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 8.64
fórumozóGyakorolFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gyémánt szövetségek
860. hozzászólás - 2012.09.27. 14:44:37
Törölve van
A hozzászólást Gyakorol módosította 2012.10.16. 17:20:30-kor
Pontszám: 6.07
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője