Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Syabo

Dátum: 2012.10.01. 23:50:01
A kólaautomata mellett, közvetlenül az akváriumnál....

Mekkora ordas nagy puruttya vagyok....öcsém...
Dátum: 2012.10.01. 23:44:50
Neked már reszeltek komám, ennyi

Én meg csak gyűjtöm a redves térképeket, van már vagy 153 db....
Dátum: 2012.09.24. 22:39:02
Az elmúlt napok óvatossá tettek. A vadászatok jól sikerültek, de az azt követő portyák során több alkalommal is vereséget szenvedtél, még mindig fáj a tőled elszívott lélekenergia elvesztése.

Amint ezen morfondírozol, félrehajtod az előtted lévő ágakat és óvatosan kikémlelsz az előtted húzódó tisztásra, meglepetésedben a földbe gyökeredzik a lábad.

A tisztáson vidáman beszélget egy kis csoport egy megrakott tábortűz körül. A tűz fénye kirajzolja a mögötte húzódó Védőfal (+60 védekezés) sziluettjét, amit meg-meg tör egy-egy égbenyúló épület árnyéka. A kis társaság tagjai éppen egymásnak mesélik aznapi vadász és portyaélményeiket. A Drenia nevű Végzetúrnő éppen azt ecseteli, hogy a Gyakorlótéren (+60 támadás) tanult új csellel, hogyan sikerült kivégezni ellenfelét, majd elhurcolni a kínzókamrába. Samotron az epikus szörnyekkel való csaták fáradalmait piheni ki éppen, miközben a zsákmányolt nyaklánc hatásait magyarázza a körülötte állóknak. A tűz fénykörébe ekkor ér be Lestaylor és O’bzas Tepre, akik idomított állataikat viszik a Kennel felé (19. szint). A tűznél egy idősebb Végzeturat is látsz, Halálfalót, aki érdekes történeteket mesél régi időkből, Sardullah Sharpa nevét hallod többször felcsendülni…… Ez egy szövetség!

„Óvatlan vagy barátocskám! Ez nem igazán kifizetődő idekinn!”. Az ereidben megfagy a vér, mert a hang közvetlenül mögötted csendül fel. Hát persze! A szövetség vezetője! Amint megfordulsz ott áll veled szemben Lordsylar. Lassan végigmér, majd a szeme megállapodik a hordajelvényeden. Lassan elsétál melletted, közben pedig hozzád intézni szavait: „Még nem láttál mindent! Ha érdekel a GYÉMÁNT TITÁNOK szövetsége, keress meg, és tőlem megkapsz minden információt. Ha csatlakozni szeretnél azt is megbeszéljük…. Egy jó tanácsot még kapsz tőlem: Egyedül senki vagy, préda, konc, amin marakodnak az erősebbek, egy szövetségben társ vagy és testvér.

V1
Dátum: 2012.09.20. 08:09:36
Bezony! Meg kell feszülni rendesen...

A gond az, hogy szvsz. ezzel megint ott tartunk, hogy ez a dolog a meglévő TOP karik játékban tartása miatt lesz bevezetve....
Persze fontos ez is, nem mondom, de tényleg nem lenne egyszerűbb a KH bővítése?

Csak halkan kérdem meg szerintetek mennyiben ösztönzi egy új játékost az a tény, hogy bármekkora szintkülönbségből elverhetik, igaz nem veszít Le-t meg nem kap TP-t , de az első tapasztalata az lesz, hogy sz@rrá verik naponta többször is, na gyönyörű élmények...

Na én itt fejezném be a játékot.... Miért? Mert senki nem szereti gyengének érezni a karakterét, főleg ESÉLYTELENNEK! És itt ez a lényeg, mert engem is vertek már el, fognak is, na bumm, vagy kiértem a hatótávból, vagy fejlődtem vagy nem támadtak többször ennyi, volt kiút, figyeltem az erősebb karit.....
De itt, legyek bokszzsák? Itt nem tudsz menekülni....

A lényeg: Értem én, hogy Miklósék nem akarnak hátrányt okozni ( LE vesztés, TP kapás) de egy kezdő, vagy éppen a játékba belemelegedő játékosnak BIZTOSAN elveszi a kedvét az egész játéktól, hogy agyon vissza verik nap-nap után...

Mellesleg megmondom őszintén én se nagyon díjaznám, ha naponta 2-3 emberke 10-20 vagy még több szint magasságából bucira verne,pl. Landragór alatt, meg úgy egyébként amikor kell az ÉP...
Dátum: 2012.09.19. 23:01:26
OFF!

De!

Az elején talán egy piros autó volt asszem..


A Halál Labirintusa elején meg egy sokszemű szörny volt, aki valami trutyiban feküdt....

Húúú de bazi öreg lettem hirtelen...

1 ujj, 2 ujj, 21 ujj szabály? senki többet?
Dátum: 2012.09.19. 13:15:07
Na mielőtt elfajulna az amúgy tényleg felesleges traccsparti Cras, csak egy kérdés:

10.000 című topikban tettél egy kijelentést, minthogy forgattál Kaland-Játék-Kockázat könyvet...

(Megjegyzem, a wikis hivatkozást megnézve emlékeim szerint ( meg mivel a könyv is megvan valahol) a Tűzhegy varázslója volt az első a sorozatban, de ez szvsz. mellékes...)

Nyilván tudod mi az az 1 ujj 2 ujj 21 ujj szabály?

Szóval, valami ilyesmi van ezzel a bejelentősdivel is....
Dátum: 2012.09.19. 11:58:34
Oksa, csak aki mondjuk postán adja fel a pénzt, az zizeghet, hogy hétfőn még fel tudja adni a pénzt, jobb esetben kedden, hogy az csütörtökre odaérjen, és feldolgozzák még péntekig....

Csak csupán ennyi...

Mert ugyebár nemmindenki utalja a pénzt számláról....
Dátum: 2012.09.19. 11:53:47
Idézet: Quellon - 2012.09.19. 11:17:03
Nagyon pihent vagy Ennyire nincs munka?


Nem éppen... de erre úgy éreztem, hogy megmozdítom a fantáziám...
Dátum: 2012.09.19. 11:02:26
De lesz! Promotáljuk, hogy szóljanak hozzá az illetékesek a topikhoz..

Különben is 22-e szombat... tehát hétfőn 24-én jelentik majd be a promót...

Ami az lesz, hogy aki a születésnap napján pontosan 1460 Le-t rabolt térkapus ellenfelektől, vagy vesztett portya során ( 4 éves a Végzetúr ugye ) az kap egy kupont, amivel az öt éves születésnapon a kiégett ősköveire, már amennyiben pontosan 1825 db lesz 0.00 perckor kap egy "Születésnap" relikviát, amivel ELŐRE MEGTUDHATJA AZ EVENTEK PONTOS IDŐPONTJÁT, ILLETVE AZ EGYES TERVEZETT PROMÓCIÓK ÉS AKCIÓK időpontját is...

Ez lesz a legnagyobb becsben tartott relikvia....
Dátum: 2012.09.18. 15:47:53
Akkó' jó van, már megijedtem, hogy keresni akarnak vele....
Dátum: 2012.09.18. 15:25:19
Na? Valami?
Dátum: 2012.09.13. 15:29:25
Én se panaszkodom:

Ahhoz, hogy hárommal jobb díjat kapjál (ha a csapatod nem a legerősebb díjat nyerte), még legalább 32 térképdarabot kell gyűjtened.
Te eddig 88 térképdarabot találtál.

Van pálca, meg szaki....

Ja és 800 Csp-vel, meg 300 pp-vel indultam, 30-as PP beállítással...

A csp-, PP elfogyott

Ja, szintén Terrgath...

u.i.: Balumaci told a szakit az L.A.-n, mert beérlek
Dátum: 2012.09.11. 23:40:33
Köszi! Erre nem gondoltam...
Dátum: 2012.09.11. 15:58:12
Nem! Csak kalandoldalon, mindegyiket külön, néha még el is olvasom, ha normálisabb kaland..

Ezért nem értem...
Dátum: 2012.09.11. 15:50:39
Namost ezt nem igazán értem, nekem volt olyan kalandom, amit mondjuk már két hete egyszer megcsináltam, azt gond nélkül újra megcsinálhattam újra...

Arra gondolsz, hogy nem frissítette az oldalt, vagy ilyesmi....
Dátum: 2012.09.11. 15:16:06
Ide is felrakom, nem tudom, hogy a KALAND topikot mennyire gyakran látogatják a "mindentudók"

Miért van az, hogy megtalálok egy kalandot, de amikor el akarom vállalni, akkor kiírja, hogy ezt a kalandot nem teljesíthetem...

Ez miért van?

A félreértések elkerülése végett, nem elbukom menet közben, hanem amikor az elvállalom gombra ráklikkelek, akkor kiírja, hogy ezt a kalandot nem vállalhatod el, és eltűnik a kaland a listáról...

Miért?
Dátum: 2012.09.11. 15:12:54
Lenne egy kérdésem:

Miért van az, hogy megtalálok egy kalandot, de amikor el akarom vállalni, akkor kiírja, hogy ezt a kalandot nem teljesíthetem...

ez miért van?

A félreértések elkerülése végett, nem elbukom menet közben, hanem amikor az elvállalom gombra ráklikkelek, akkor kiírja, hogy ezt a kalandot nem vállalhatod el, és eltűnik a kaland a listáról...

Miért?
Dátum: 2012.09.11. 13:53:11
Összesen hány darab medálom lehet? 10 vagy 20 darab, netán vételen mennyiségű?
Dátum: 2012.09.07. 15:54:51
Ez az esemény 5. napja. A verseny Október 03. 10:00 fog véget érni.

Ahhoz, hogy kettővel jobb díjat kapjál (ha a csapatod nem a legerősebb díjat nyerte), még legalább 30 térképdarabot kell gyűjtened, a hárommal jobbhoz pedig 70 darabot.

Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően eggyel erősebb jutalmat fogsz kapni (ha a csapatod nem a legerősebb díjat nyeri)
Dátum: 2012.09.05. 14:49:50
Ja, már számolni sem tudok....

Hát köszi a választ neked is Cras, "őjöm mega bódottág" lett volna a 91 AF pont, de legalább akkor úgy időzítem a befejezést, meg a szintlépést (majd a messzi jövőben), hogy a jutalom átvétele előtt lépjek szintet...