Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Syabo

Dátum: 2013.04.21. 00:08:35
Idézet: Khuin - 2013.04.19. 19:15:33
Syabo kísérlete kezdetnek nem rossz, de azért azt érdemes kipróbálni, hogy melyik esik jobban: az, amelyikért sír az ember, vagy amelyiktől viszolyog.


Muhahaahahaahahahaa.....

Még egy lélekkút generátor, egymás után kettő.... komolyan mondom van humora a Behonak.... Öcsém!!! Fetrengtem a röhögéstől, miután úgy ahogy felállítottam a felborult monitort, és visszaraktam a billentyűket a szana-széjjel aprított billentyűzetbe....

Még mindig sírok....
Dátum: 2013.04.19. 08:11:15
Lassan már úgy nézel ki ennyi medállal, mint valami szovjet marsall, vagy tábornok... illene mínuszt kapnod a csatákra, elvégre ennyi medál, már jelentős túlsúlyt eredményez....

Hát én annyira, de annyira utálom az ultra-implantot, hogy na!! A több, esetleg kettő vagy három ultra implanttól, pedig lever a víz...... a tudás könyvétől pedig viszolygok.... a reflexek könyve pedig a sátán műve.....

( aki nem értené: belekezdtem egy érdekes kísérletbe )
Dátum: 2013.04.18. 08:05:47
Ez csak így lehetett...
Dátum: 2013.04.18. 06:57:42
Én máshonnan ismerem a Fekete Ligát, az egyik "legbetegebb" Rowan Atkinson sorozatból:

( http://hu.wikipedia.org/wiki/Fekete_Vipera#6._A_fekete_liga_.28The_Black_Seal.29 )

Íme a Fekete Liga titka:

Ők Sir Wilfred a Dög (nagy bajvívó, mikor Edmund megtalálja őt, három írt köt fel egy fára a herezacskóiknál fogva), Háromujjú Pete (profi íjász, mikor Edmund megtalálja őt csalással megnyer egy íjászversenyt), Guy de Glustonbury (útonálló, a jelszava pénzt és életet), Sean az Ír Bunkó (rabló, nem átall vak koldusokat is meglopni), Bendő Atya (a rábízott szüzekkel hál, amikor azok szülei a gondjaira bízzák őket, mondván, hogy csak benne bíznak), és Óriás Jack (egy törpeméretű gyilkos). Belőlük hozza létre a Fekete Ligát, és megállapodnak, hogy ha eljön a nap, ő küld nekik jel gyanánt valami feketét, mire ők mind a királyi palotába mennek, hogy meggyilkolják a királyi családot, és átvegyék a hatalmat.

A turó megfejtését rátok bízom....

Mintha Bendő Atya nevét errefelé is hallottam volna
Dátum: 2013.04.17. 08:30:59
Na ha megengednek az urak néhány gondolatot:

- Én akkor kezdtem játszani..... na de őszintén kit érdekel ez? Akkor kezdted amikor kezdted.. oszt' jóvan....

A vélemények különböznek, hál istennek... a végzetmedált és a többi "kacatot" a SZERENCSEKERÉKEN lehet nyerni... újra leírom l a s s a b b a n: S-Z-E-R-E-N-C-S-E-K-E-R-É-K.... aki esetleg így sem értené: ez azt jelenti, hogy amikor megforgatod a kart, és várod, hogy megálljon nem fogod tudni, hogy mit nyersz..... más aspektusból: aki k.rvának megy ne csodálkozzon, ha megdu.ják... ha kockáztatsz, benne van a pakliban, hogy nem azt kapod amit szeretnél.... az előbbi példánál maradva, benne van, hogy sok pénzt keresel, de az is, hogy....... nem tudom másképp leírni, és nem is akarom....

De tényleg, most komolyan ott tartunk mint óvodában? Futunk az ovónéniherz, ha nem az van a farsangi zsákbamacskában amit szeretnénk?
Dátum: 2013.04.15. 09:32:38
Lélekkút generátor 23 pechpont...
Dátum: 2013.04.15. 09:22:34
Idézet: Syabo - 2013.04.13. 21:32:50
A sorozatból eddig volt:

- 1 db relikkupon
- 2 db kvízmedál
- 1 db végzetmedál
- 1 db brilliáns karkötő
- 1 db epiláda
- 30 db őskő
-1 db tüskés bőr

Nem panaszkodom, de mondjuk lehetne egy olyan szabály, hogy medálból addig ne essen új amíg miden cucc nem pörgött ki legalább egyszer...


És! a mai napon 113 pechpontnál kiesett egy lélekkútgenerátor! VIVA sírásgenrrátor!!! (akit érdekel 23 pechponba került, majd betáplálom a wikibe....)
Dátum: 2013.04.15. 09:09:28
Khmm. az attól függ kinek a pénzén tankol az ember
Dátum: 2013.04.15. 06:49:37
Karácsonyi süti..... aha.... 22253 Le-t (69.szint ) vegyek 5 őskőért?

Gondolom még nagyon reggel van és ezért nem lehet kiégettért venni.... azt később árazza be a piac... merhogy' ez a süti rárohad a boltra, az tuti.....
Dátum: 2013.04.13. 22:20:16
Nem vitatkozni akarok,de tegyük fel, hogy lottózunk mind a ketten, mindketten hiszünk abban, hogy lehet ötösünk..

Ráadásul ugyanolyan feltételekkel is játszunk ( ugyanannyi szelvényt veszünk stb...)

Ugyanannyi idő alatt, neked 4-5 alkalommal is ötösöd van, nekem pedig egyszer sem.... te mit szólnál hozzá?

A példa szándékosan sarkított... téma lezárva hiszek a szerencsében...

Egyébként meg Arthur király is első volt az egyenlők közt nem?
Dátum: 2013.04.13. 21:32:50
A sorozatból eddig volt:

- 1 db relikkupon
- 2 db kvízmedál
- 1 db végzetmedál
- 1 db brilliáns karkötő
- 1 db epiláda
- 30 db őskő
-1 db tüskés bőr

Nem panaszkodom, de mondjuk lehetne egy olyan szabály, hogy medálból addig ne essen új amíg miden cucc nem pörgött ki legalább egyszer...
Dátum: 2013.04.13. 19:00:03
A szerencsével nincs bajom, szeretem...

de az arányokkal... főleg ha kirívóak? azzal gond van....
Dátum: 2013.04.13. 17:24:45
Jelentem 110 pechpont ( elnyomtam a sorsjegyeimet és forgattam kettőt )

Semmi.. büdös nagy semmi... azért érdekes, hogy van aki -975 pechpontra beteker egy pirosat és leugrik -1030-ra....

persze, persze... türelmes vagyok...

Hívjatok így: "The Cryin'Man"
Dátum: 2013.04.12. 23:04:35
Hát Cryin'Man itt is van bőven...
Dátum: 2013.04.12. 21:18:15
101 pechpont, tehát holnaptól 10% kell/ene/, hogy legyen, kíváncsian várom az eredményt...
Dátum: 2013.04.11. 09:57:18
Hmmm... akkor talán az elején kezdeném...

Mindenkinek és mindenre vonatkozott... félreértés ne essék, messze nem játszom olyan régóta mint te vagy ti , akik aktívan véleményeztek, kritikát fogalmaztok meg, vagy éppen javasoltok...egyszóval jóval tapasztaltabbak vagytok a játék terén...

A mondatom annak szólt, hogy legyen akármilyen fejlesztés, vagy újítás a játékban a hozzászólások egy része arról szól, hogy :
" jó-jó szuper fejlesztés, de mit csináljak a 135 darab támadás italával..."
" ez hülyeség, megöli a játékot"
" ezzel mit kezdjek?"

és még sorolhatnám....

Egyszerűen - véleményem szerint - nem lehet és nem is várható el olyan fejlesztés végrehajtása, ami mindenkinek, minden karakternek egyedileg jó, vagy ajánlatos...valószínűleg nem is ez a cél....

Mindenesetre számomra viccesnek tűnik, ezt olyan emberektől - és itt most tisztelet a kivételnek - hallani, akik messze magasan vezetnek minden létező listát, a legerősebb karaktereik vannak... mégis a legnagyobb problémájuk, hogy mit csináljanak x erőforással, vagy mit kezdjenek a relkiviakuponokkal... sajnálom, én nemrégen álltam neki a játéknak, nekem igenis jól jön, amit meg tudok venni/szerezni... most komolyan attól leszek majd verhetetlen, hogy mondjuk a + %-ot kapok vadászatra és ezért fizetek 4 relikviakuponnal?
Dátum: 2013.04.11. 06:48:13
Tudom, hogy nem fog tetszeni amit írok, de szerintem a karaktert kell a játékhoz optimalizálni és nem fordítva....
Dátum: 2013.04.06. 00:05:28
dettó,

a cucc is bejött meg az ára is... gyanús...

3 nap mindháromszor őskő....
Dátum: 2013.04.02. 22:51:48
Emán' tökös beszéd!

Kongassa csak kend, addig mi összekórésszuk a térképdarabokat...
Dátum: 2013.04.01. 16:15:02
Na majd mindjárt megiszom egyet, aztán neked ugrom