Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Syabo

Dátum: 2013.06.06. 21:45:40
Idézet: Rodriguez - 2013.06.06. 20:01:26


A szavazásnál ugye sokkal több ember szavazott aki már kész a 20 templommal, ezért lett ez az eredmény. Mindenki arra szavazott ami neki jobb a játékban, de senki nem gondolt bele, hogy az alacsonyabb szintű vagy kevesebb templommal végzett játékosoknak mi lenne a jobb.



Azért szerintem annyian nincsenek...
Dátum: 2013.06.05. 19:33:53
Igen-Igen... az jó lenne...
Dátum: 2013.05.31. 19:34:19
Én nem leszek ott, valaki fizet nekem, remélem

És igen rengeteg pálcát szeretnék
Dátum: 2013.05.31. 17:42:53
Pálcák

Akarom mondani pálcák, rengeteg pálca
Dátum: 2013.05.31. 13:17:13
Kihagytam a teljesen szót, illetve felületesen fogalmaztam, elismerem..

A tény-tény marad, úgy néz ki nem lesz pálca, pedig vártam, mert elhagytam a 20. templomot.
és mostantól jönnének igazán a kuponok....
Dátum: 2013.05.31. 08:28:15
Mér másnak is feltettem ezt a kérdést:

Miből gondolod, hogy kotta ugyanazok lesznek a feladatok?
Dátum: 2013.05.31. 07:53:47
Ugye-ugye.. nem kellett volna annyira érvelni ellene, akkor most nem lenne gpnd..

Egyébként várható volt, mint ahogy kivették a barátság kristályt is, vagy mifenét, két talival előbb volt, az utóbbin már nem.

Soha nincsen egymást követő két akcióban ugyanaz
Dátum: 2013.05.30. 11:56:26
Idézet: Syabo - 2013.05.29. 12:11:32
Namost, mi ez a 10 hűségszilánkos kompenzáció?


Na ez érdekes lesz... várom a fejleményeket.....
Dátum: 2013.05.29. 14:44:34
akkor te nagy spíler vagy

asszittem' van valami speckó durva képleted....
Dátum: 2013.05.29. 13:26:24
a számolgatós rész érdekelne...

Gondolom az efffektív töltésből számoltad ki, de honnan tudod, hogy mennyi jött vissza?

A gondom az, hogy mivel csak 6 db hűségszilánkom van, nem tudom, hogy járna-e kompenzáció, addig pedig nem akrom átvenni a jutalmat...
Dátum: 2013.05.29. 13:22:23
Khmm... a fertőzéscsökkenés OPCIÓ! tudomásom szerint.......

Szóval adja magát a kérdés:

Miért vetted át?

szerintem írj az ÜSZ-re, hogy mámoros állapotban véletlenül átvetted....
Dátum: 2013.05.29. 12:11:32
Namost, mi ez a 10 hűségszilánkos kompenzáció?
Dátum: 2013.05.24. 11:13:24
ma napi első nyereményen, harmadikra őskőért:

Nyereményed 1 kvízmedál..

Pechpont: 25

Na gondoltam betolom az epikus ládát, mire jó 200 pechpont:

3 sorsjegyem maradt ( a napi pörgetés elment )

1. A nyereményed: ultra-implant
2. A nyereményed:vadászat itala
3. A nyereményed: A tudás könyve, 90 TP

Iiiiiiiiigeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnn

Pechpont: - 445
Dátum: 2013.05.24. 08:07:46
Jaja, hol van a "nagyonmegéri" napi cucc?
Dátum: 2013.05.23. 13:47:49
Ja jóvanakkor'

Re: Végzetúr friss hírek
336. hozzászólás - Ma, 13:17:27

Most már az AF pontok oldalon is lehet látni, ki hány AF pontot költött.
Dátum: 2013.05.23. 11:48:44
Kiírja az összes elköltött Af pontot az AF oldalon.... új fejlesztés?
Idézet: Craslorg - 2013.05.20. 10:51:55
Syabo: Elnézést, amennyiben a játékosok nagy része vagy akár rajtam kívül mindenki a regisztráció után első fdolga, hogy minden menüt, almenüt, tooltippet végignézzen, akkor visszavonom a kérdéseddel kapcsolatos véleményemet és egyetértek, ez nem rossz kérdés, simán belefér. Ezek alapján csak én vagyok az egyetlen, aki elolvassa maximum a legfontosabb részeket (játékleírás, FAQ) és a különböző menüket szépen folyamatosan néhány nap vagy 1-2 hét alatt, amikor már próbálgatom és haladok előre. Valljuk meg, ez nem is elvárható. Az említett két opción kívül a többi olvasgatásától csak elmenne a kedve bárkinek, mert nem 5 percbe telik végigrágni magunkat a teljes játék minden leírásán, megjegyzésén. Viszont könnyen meggyőzhető vagyok, jelezd az ÜSZ-en, hogy nem értesz egyet az értékeléssel, csak ne ilyen hangnemben.


A hangnemmel igazad van, nem tagadom, de nem is bánom... egyszerűen kijött belőlem, akit bánt vagy sért, sajnálom...
Az olvasással kapcsolatban az a véleményem, hogy ez még mindig az a verzió ami azt eredményezheti, hogy valaki/k/ veszik a fáradtságot és utánaolvasnak a játéknak, akár a wikin,, vagy bárhol máshol.... és nem is hangzanak el periodikusan ugyanazok a kérdések ......

Írni az ÜSz-nek? Legyek én is szánalmas és nyafogjak? Én már a kezdet kezdetén is azt kértem, hogy aki elutasította, az indokolja is meg, támassza alá, miért "speciális" a dolog... Nem, köszönöm, abból a korból már kinőttem, hogy szaladjak az ovónénihez

Veled kapcsolatban pedig sajnálom, hogy téged találtalak meg a dologgal.... részemről a téma lezárva...
Idézet: Craslorg - 2013.05.19. 23:59:08
Nem az a gond itt, hogy a szerencsekerék oldalon a tooltip kérdőjelét megtalálja, hanem hogy a szerencsekerék oldalt megtalálja. A napi rutinok oldalon csak akkor lehet rákattintani a közvetlen linkre, ha már szerzett TP-t portyából vagy vadászatból. A mentor alapban vadászni küld. Ha megkapná a kérdést, akkor csak lesz, hogy a nyitóoldali link nem használható, mert az, hogy a lélekkufárnál található egy almenüben, nincs leírva (én legalábbis nem találkoztam vele).
Azzal egyetértek, hogy néha nehéz határvonalat szabni, de valljuk meg az a kicsit több, mint 1 perc, ami első szinten a vadászat, kevés a keresgélésre. Alapvetően amondó vagyok, hogy a VÚ-s kérdéseket el kéne felejteni,


Cras! Ez most komoly? Tényleg itt tartunk? Ha egyszerűen azt írtad volna, hogy legyek felnőtt és vegyem tudomásul a dolgokat, bizisten' lenyelem a békát...

De ez indoknak? nem találja a szerencsekerék oldalt? Muhahahahahahaha... komolyan megnevettettél.....Ilyen alapon az összes kérdést ki lehet venni, kedves barátom... Mert pl. amikor I. Istvánról tanultak a suliban akkor beteg volt, vagy ez nem volt tananyag, ezt a filmet nem látta az illető stb....

Idézet: Craslorg - 2013.05.19. 22:53:17
Ja, ez szerintem se jó kérdés. Sőt, az összes VÚ-s kérdést törölném, ami egy itt-ott fellelhető leírásra hivatkozik, pláne ha az a leírás nem a játékleírás és csak egy hosszas kereséssel elérhető tooltip, mint eben az esetben.


Nem akarok vitázni, de..

Az a hosszas keresés az kimerül abban, hogy a Szerencsekerék oldalán a pechpont melletti kérdőjelre ráhúzod az egeret és már ki is írja a gép, hogy mi a helyzet...

Ellenkezőleg, kellenek az ilyen kérdések, ugyanis ebből lehet MEGTANULNI a játék szabályait, és akkor nem kellene itt válaszolgatni a kérdések nagy részére..

Felteszem, ha lenne egy ilyen (fun) kérdést:

Hol található Drakin?

1. A Legenda oldalon
2. A lélekkufárnál
3. A kínzókamrában
4. A Citadellában

Akkor elkerülhető lett volna a Drakin mizéria...
Nem erről van szó....... az ÖNKÉNYESKEDÉSSEL van ki a cipőm...

Egyébként nem csinálok belőle titkot... V2-n indítottam egy karaktert, őskő nélkül, kipróbálom , hogy milyen így a játék, és bizony nagyon a küldetések elején van egy ilyen küldi hogy írj egy megfelelő kvízkérdést.... na ezért írtam a kérdést....emiatt lett volna fontos...

V1-en már rég letettem erről, és persze bólogatva olvasom az idiótábbnál idiótább kérdéseket, főleg amikor a kvízolimpia keretében kapom meg őket, szépen elosztva, 50 kérdésben legalább kettő olyat, hogy milyen színű volt Petőfi Sándor kedvenc kutyájának nyakörve, vagy az egyik nagy kedvenc, hogy az alább felsoroltak közül melyik egy tradicionális japán versláb megnevezése... ja ez NEM SPECIÁLIS b.zdmeg... ezt minden kis érettségizett pubi tudja, és totál otthon van a japán versmértékekben...

HÁT ÉN NEM TUDTAM! Még jó, hogy nem vagyok kvízadmin, vagy mim, vagy mi... kénytelen lettem volna, visszakú.. visszadobni a kérdést, annyival, hogy : Kiskutyám, ez a SPECIÁLIS kérdés...

Az idejét se tudom, mikor szabtam ( sz=3, b=1 ) így fel az agyam valamin... speciális ... öcsém, ehhhh....