Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Syabo

Dátum: 2015.10.05. 21:50:17
Idézet: Gainmaster - 2015.10.05. 21:20:37
Aztat nem értem minek az építés szaki ha nem lehet vele számoltatni az eventen. minek akkor nekem pl 115-s építés szakértelem....



Én meg a kérdésedet nem értem. Ámbár irigyellek, hogy 70 dbvégzet medálod van... ezt nem sokan mondhatják el magukról...
Dátum: 2015.10.03. 00:36:38
A barátság kristályt vegyétek ki, vagy csökkenjen a Pechpont értéke...
Dátum: 2015.10.01. 10:34:05
Nem, ugyanis a küldihez olyan kell, ami "piros"

Kapsz előtte egy szöveget, valami ilyesmit, hogy: "A következő térkapus ellenfél különlegesen erős lesz, használhatod ellene a támadás italát"

Az ilyen csatákból lehet szerezni az extra térkapus fúkuszkristályokat...
Dátum: 2015.10.01. 08:04:29
Csak akkor számolja gyakorlatozásnál, ha letelik az idő, ha közben kisajtolod a gyakorlatozó állatot, akkor megkapod.

Egyébként csak a gyakorlat végén....

Magyarán, ha úgy értél a feladathoz, hogy a sor megkezdése után éppen lejárt egy pl.48 órás gyakorlat, akkor kapásból teljesítetted...
Dátum: 2015.09.29. 15:01:41
Idézet: Syabo - 2015.09.28. 00:06:26
Idézet: Miklós - 2015.09.27. 13:54:37
Ja igen, a barna mytokronit. Ez igazándiból egy "red herring", néha ilyenre is szükség van, mint pl. a TF-en a szuperpszi volt. A jövőben lesz barna mytokronit, sőt, más módon is bővülnek majd a csatlósok és képességeik, de jelenleg ez egy olyan feladvány, aminek nincs megoldása.


Kedves Miklós!

Most nagyon vissza kell magam fogni, mert amit első írnék, azért kitiltanátok innen...

Aztán eszembe jutott egy nyuszikás vicc....

Nyuszika próbálgatja az új biciklijét az erdőben, gyorsulgat, majd az egyik kanyarban hatalmasat esik, felszántja a füvet telemegy a szája földdel, a bicikli kereke kiszakad, a ruhája rongyokban lóg rajta, tiszta horzsolás lesz a bőre. Az erdő apraja-nagyja összefut, mindenki tátott szájal bámul, majd a nyuszika dühösen csapzottan felpattan a földről és elkiáltja magát:
- Mi van k*csögök! Így szoktam leszállni....

Aki érti a párhuzamot annak gratulálok, aki nem az írjon privátban elmagyarázom...


Senki nem keresett meg levélben, szóval mindenki ért és szereti is a nyuszikás viccet....
Dátum: 2015.09.28. 11:54:48
Idézet: LanMaffia - 2015.09.28. 11:30:55
Idézet: Offsboy - 2015.09.28. 07:04:15

Kiderült már mijazaz univerzum ládikó?


Kaptam kettőt ma, nyitottam és ezek lettek:

A következő tárgyak(at) találtad: mytokronit csomag, szubplazma



WÁÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ........
Dátum: 2015.09.28. 11:15:10
Regisztráltam egy újat, elosztottam a Le-t, nem lehet kilépni a katából...
Dátum: 2015.09.28. 10:17:49
Haj kérem, ízlések és pofonok...

Akárhogy is, nekem személy szerint nincs jó szájízem az event miatt...

Tudom, egyéni szocprobléma....
Dátum: 2015.09.28. 10:01:18
Idézet: Kvnoemi - 2015.09.28. 09:23:05


A sor végi jutalmakat ha megnézed: kapsz 325 db őskövet tisztán és 375 db kiégettet. Tehát összesen 700 db őskő jön ki az eventből. Bocsáss meg, de nem értelek.


Semmi gond. Én se értelek, mert nekem a kiégett nem lesz automatikusan rendes őskő.. Hidd el a 7500 kiégettem mellett ez a 325 nem oszt nem szoroz...
Dátum: 2015.09.28. 09:00:48
Na akkor!

A gond azzal van, hogy kevés kivételtől eltekintve, aki eljut a második piramisig, az legalább 2 de inkább három vagy több dekrétumot elnyom.

Ha őskőből dekrétumozik, akkor legalább a 30 őskős dekrétummal tud indítani a második piramisnál.

Itt kapásból az első sorban DEKRÉTUMOZNI KELL. A barna mytos feladat ugyanis HAHAHAHAHAHAHAAA. csak vicc, nem lehet megcsinálni...istenem mekkora poén...

Aki 100 kalandot lenyom, annak benyalok csontig ( bocsánat ha vulgáris voltam) de ennél erőforrás igényesebb feladattal még nem találkoztam. Persze lesz aki megcsinálja, én nem. Tehát megint egy dekrétum, ez már ( 40 ősköves) majd a költs 100 őskövet feladat, amit vagy elköltesz vagy dekrétum ( 50 őskő) A többi még hagyján...

Következő sor, legyen 5 csatlósod, nekem nem gond, de biztosan lesz olyan akinek igen, tegyük fel, hogy a nagy többségnek már van öt csatlósa, nem ússzuk meg az őskő költést, mert az 5 vörös kristályital ( mindig mindenhol zöldet kell venni, itt miért is nem?) 25 őskő...

Következő sor, az energiakoncentrárumos feladat. Gondolom mindenki - én is - a Landragórba benyomta az összes szabad Le-t, tehát hacsak nem egy elvakult szüreti kosár gyűjtő volt, nem lesz neki 20 szabad cucca erre. Ergo dekrérumozni kell ( 60 őskő)

A hatodik sor happy, meg lehet csinálni, csak idő kell hozzá... ( gondolom kifelejtették az őskőves részt, legközelebb tessék rá figyelni!!)

A 7. sor viszont egyértelműen szivatás, a megaesszencia még hagyján, de különleges esszenciát azért a nagy többség még szerintem nem tud csinálni ( itt nem az alapító atyákra gondolok ) ja meg a lidércmester - 35 őskő.... hagyjuk... Itt már 70 őskő a deka, plussza a lidércmester 35 őskő ...

össze se számolom...

Persze lehet dekázni Le-ből is, én is ezt tettem, jelentem, eddig négy dekrétum ment el, a következő már 1035550 le....

A korrekt az lett volna, ha az új piramisnál a DEKRÉTUM KÖLTSÉGEK ÚJRA KEZDŐDNEK. Azaz 10 őskőről és alap Le-ről....ha már új a piramais... ugye...

Igen Offs. te meg fogod csinálni.. Te ilyen ügyes vagy....
Dátum: 2015.09.28. 00:06:26
Idézet: Miklós - 2015.09.27. 13:54:37
Ja igen, a barna mytokronit. Ez igazándiból egy "red herring", néha ilyenre is szükség van, mint pl. a TF-en a szuperpszi volt. A jövőben lesz barna mytokronit, sőt, más módon is bővülnek majd a csatlósok és képességeik, de jelenleg ez egy olyan feladvány, aminek nincs megoldása.


Kedves Miklós!

Most nagyon vissza kell magam fogni, mert amit első írnék, azért kitiltanátok innen...

Aztán eszembe jutott egy nyuszikás vicc....

Nyuszika próbálgatja az új biciklijét az erdőben, gyorsulgat, majd az egyik kanyarban hatalmasat esik, felszántja a füvet telemegy a szája földdel, a bicikli kereke kiszakad, a ruhája rongyokban lóg rajta, tiszta horzsolás lesz a bőre. Az erdő apraja-nagyja összefut, mindenki tátott szájal bámul, majd a nyuszika dühösen csapzottan felpattan a földről és elkiáltja magát:
- Mi van k*csögök! Így szoktam leszállni....

Aki érti a párhuzamot annak gratulálok, aki nem az írjon privátban elmagyarázom...
Dátum: 2015.09.26. 16:09:01
írtam...
Dátum: 2015.09.24. 12:26:46
Biztos menet közben változik, tehát pl.a 2. napon az egyik feladat hirtelen megváltozik...
Dátum: 2015.09.14. 00:18:21
Na gyerekek. Befizetési akció van.
Dátum: 2015.09.11. 08:18:02
Idézet: Riska - 2015.09.11. 06:43:13
V1, V5, V6, Szintén működött. Akkor most mi van? Dikó úr már megint tévedett? Nem először.



Dikó úr nem téved.... Soha...

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
Dátum: 2015.09.08. 10:58:09
Elképzelem ahogy remegő gyomorral megnyitja az illetékes az ÜSZ mappát.... vajon mi kavaroghat a fejében?

Kétségtelen, hogy frappánsabb lett volna helyesírási hiba nélkül, de ami engem inkább zavar, az az, hogy ha már többen ( igen, kettő az több) kérdezzük ÜSZ-en, akkor ide is ki lehetne írni..

Az, hogy "bocs de még nem döntöttük el", számomra nem válasz, mert ilyet el lehet, el kell dönteni előre, nem olyan bonyolult 1 hetet kiválasztani egy hónappal előre....
Dátum: 2015.09.07. 15:59:38
Ej-ej Dikó Úr!

Az a fránya ctr-c, ctr-v.....

ma, 10:20
Syabo
Sziasztok!

Mikorra várható befizetési akció?

Üdv:
Péter

ma, 11:38
István
Szia.

Lesz hamatosan, a pontos időpontot időben ki fogjuk irni a fórumra és hirben is.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető

Micsoda véletlen, hogy még a helyesírási hiba is ott van, mint Offs válaszában....
Dátum: 2015.09.07. 10:20:04
Elkezdődött..

A feladatok ahogy nézem nem változtak, a jutalmakhoz bejött a fétisszilánk....
Dátum: 2015.09.04. 11:35:03
Levél ÜSz-től...

ma, 11:09
Syabo
sziasztok!

Mikor indul a szüret miniesemény?

Landragór 2015. aug. 12. - szept. 2.
Szüret miniesemény

Csak a könnyebb tervezhetőség miatt...

Üdv:
Péter

ma, 11:24
Miklós
Szia!
Ld. a hírt a főoldalon, amit tegnap kiraktunk, a szüret hétfőn indul.

További jó játékot,
Miklós

Jó én vagyok a hülye, de sehol sem találom....

Mod: A landragór esemény lezárásának alján az utolsó sorban van írva....
Dátum: 2015.09.04. 11:31:59
Majd valamikor, nemsokára....