Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Syabo

Dátum: 2015.11.27. 08:30:48
Hát ez már kb 120-130. szinten elkezdődött nálam, hogy pl. a szerencsefejlesztős pajzsból, páncélból, simán ki-ki hagytam egyet egyet, mivel csak +1%-ot adott, így minden másodikat vettem csak meg....

Látható, hogy amíg az első 100 szinten tényleg variálva voltak a tárgyak, varázslatok, mind a nevükben, mind a képességeikben, addig a szintek emelkedésével ez egyre egysíkúbb és lineárisabb lett.

Ennek gyönyörű példája az epikkincs....magas szinten annál ötlettelenebb megvalósítást még keveset láttam.
Dátum: 2015.11.26. 15:52:55
Idézet: Miklós - 2015.11.26. 13:14:12
Ill. a valóságformázással van még egy gond: több olyan eseményünk is van, ahol a toplisták alapja az elköltött PP. Jelen formában a világok top alkímistájának úgy mellesleg az esszenciák ezekben a kategóriákban is automatikus győzelmet jelentenek.

A valóságformázásos problémát pedig át kell gondolni, abban már megegyeztünk, hogy a jövőbeli PP/CSp alapú versenyeredményeknél az elköltött mennyiséget osztani fogjuk az inspirációval. Hasonlóképp, lehet, hogy az ilyen események alatt is a valóságformázás esszenciát tiltani kéne, vagy nem kapna bónuszt.


Gratulálok, hogy észrevettétek... nem semmi volt.... feltűnt, hogy szinte mindig ugyanazok vannak legelöl?
Dátum: 2015.11.25. 20:21:51
V6 kész...
Idézet: Offsboy - 2015.11.20. 19:25:04
Összegzés(féle)

Aki szeretne valamit, az tegye be...........


Hát ja.... ere mit mondjak?

hajrá, hurrá....
Dátum: 2015.10.21. 16:53:58
Occó kínai szerver...
Dátum: 2015.10.21. 12:48:00
Mi a gond? Állítsd vissza az óráidat 8 perccel....

nem értem, csak nekem ennyire egyértelmű a dolog....

Mindig csak a sírás....
Itt a fórumon szinte mindig ugyanazokat az embereket látom aktívnak, tehát számomra a megoldás pofonegyszerű.

A játékon belül kéne egy olyan platform, ahol Szinttől-Hordától-Szövetségtől függetlenül tudnánk együtt játszani, ha akarnánk.

Hogy ezt hogyan és milyen formában, arra sajnos nincs ötletem, de ha valóban aktív játékosokat akartok együtt játszatatni, akkor a fenti három feltételnek teljesülni kell....egyszerre....
Dátum: 2015.10.19. 19:37:54
Köszi...
Dátum: 2015.10.19. 11:10:05
superadmin?

Mondom mi kéne:
- inspirátor
- 1.000.000. őskő ( ha csak 800.000. megy akkor annyi)
- zeongyűrű
- alkímia kő
- 10.000 ősi aranytallér ( nem tudom mire jó, dehát kell)
- barna mytokronit 50.000 db

hirtelen ennyi, nem akarok telhetetlen lenni...
Dátum: 2015.10.19. 11:03:18
Azé nem.. mer nem .... kész.... lütyő konvertert nem vejszünk....na...

Kék konverter persze... holnap mi lesz.... BARNA mytokronit? ugyan már....


Télleg.... hol a kis sza... azaz barna mytokronit.....

U.i.: sajnálom a nyelvezetet, meg a helyseírást, dehát sörefsztivál van...hukk....
Dátum: 2015.10.19. 10:40:23
Idézet: Baraty - 2015.10.19. 10:05:01
Elindult a sörfesztivál minievent, a jutalmakat kibővítettük, és a mai nap még ez az új jutalomrelikvia is be fog kerülni:

120 ünnepi embléma
kék mytokronit konverter (min 65. szint)
Kattins rá, hogy kék mytokronitjaidat mytokronit csomagokká konvertáld át! 4 kék mytokronitból lesz 1 mytokronit csomag.

(nem konvertálja majd át az összeset, kiválaszthatod, mennyit)


KIIIIIRÁLY......... söjt ide...... azannnnnnnnyyyyyyúristenitneki.......

Erre iszunk.....

Ezt a BITANG relikviát -amitsoseabüdöskeserveséletbenemsoha- amúgy sem váltok ki, legalább igyunk rá.....
Dátum: 2015.10.19. 09:07:26
A következő tárgyak(at) találtad: 1 kiégett őskő, 1 szubplazma
Dátum: 2015.10.19. 06:46:23
Ha minden okés, 10:00 -kor csapja verjük a hordókat
Pl. Unobtánium veteránpajzs 265. szint.

Mire beírtam , megelőztek.... ej-ej...
Dátum: 2015.10.14. 12:39:19
Idézet: Baraty - 2015.10.14. 11:46:12
A mytokronit fétis eggyel több mytokronit csomagot adott, mint kellett volna (ha volt mytoaffinitás, akkor még többet), ezt javítottam, a megkapott csomagokat visszamenőleg nem bántjuk.


Szerintem pedig jó volt..

A kristály mytoaffintás fétis nélkül ad 1 db csomagot, amit a fétis minden 50. szintje + 1 -el megtold. tehát 50. szinű fétisnél már 2 db csomagot kapok, 100- szintnél 3 db-ot, 150. szintél 4 csomagot kell kapnom...

Mivel nekem 3 db kristály mytoaffintásom van, összesen 12 csomagot kaptam naponta....amit most átírtál 9 db-ra....

Ez eddig így volt, szerintem így is kell lennie....

Kérlek Baraty írd le, hogy te hogy gondolod...
Dátum: 2015.10.14. 08:19:35
Idézet: Nagymacs - 2015.10.13. 18:05:40
jó kérdés
ez melyik kategóriába tartozik? ált. műveltségnél mert nem emlékszem hogy valaha is találkoztam volna vele
Hány billentyű található egy Bösendorfer 225-ös zöngorán?

88
85
97
92


Neked nincs otthon a nappaliban egy Bösid?

Pfhhhhh... ide már mindenkit beengednek?
A vitátokba nem kívánok belefolyni. Erről ennyit...

Nos a véleményem röviden az, hogy nem kellene egy amúgy kikapcsolódásnak hobbinak szánt játékot SZIG( személyi igazolvány) regisztrációhoz kötni.

Aránytalannak érzem, ahogy Ariel is írta.

A csalás elítélendő. Értem és Miklóst, hogy egy elvet akar védeni, hiszen többször elmondta, hogy az élő aukció lényege, hogy aki ott van az kap különleges lehetőséget...

Az, hogy a befizetést, Beho szemét akarják sokan ezzel összemosni, azért nem szerencsés, mert az előbbieknél nincs versenyhelyzet, míg az aukció lényege a versenyhelyzet, aminek pont az első lépcsője a helyszíni jelenlét. Ennek tisztának kellene maradni. Azaz befolyástól, visszaéléstől mentesnek.

Igen a befizetést megtehetik helyetted mások, ahogy a postán is feladhatják helyetted csekked. Az, hogy nem tudsz elmenni, de másnak más befizet, neked pedig nem, ez sajnos azért gond, mert akkor a játékon belül nem alakítottál ki olyan kapcsolatot ami ezt lehetővé tenné. Ergo nincs egy cimboréd/haverod akiben megbízol, akár látatlanul is....

Feleslegesnek, izzadtságszagúnak érzem ezt a dolgot, és semmiképen nem támogatom a SZIG-es megoldást, drasztikus és túlzó. Más formában elképzelhetőnek tartom....
Dátum: 2015.10.08. 12:38:35
Na cimibi!

-446 pechpont... egy darabig nem kell álmodnod semmiről....

Mégis hogy sikerült ezt összehozni? Mert ahogy nézem a felsorolt cuccok közül egy sem piros...
Kis tápoló...mit szeretnél?
Dátum: 2015.10.05. 22:18:25
Nekem ennyiért nem kell..

Nem csináltam maxos befizetéseket, de a mostani Bu-ból meglett a 10. szilánk, úgy, hogy vadászatból is csak egyet vettem ki..

260 pont nagyon sok...