Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Milka

Oldal: 12
Dátum: 2013.12.12. 19:00:03
Valaki tudna nekem segíteni eltűnt lélekgyémántok esetében? Vagy hogy hova írjak, kinek?

Előre is köszönöm.

Milka
Sziasztok!

Ismét egy probléma. Lehet, nem ide kéne írnom, de mivel délutántól nem lehet belépni az angol szerverekre, mert az oldal sem jön be, kénytelen vagyok itt segítséget kérni. Sajnos így a békés fejlődés lehetőséget sem lehet kihasználni.

Kellemes Ünnepeket!
Dátum: 2011.12.24. 18:10:30
Sziasztok!

A karácsonyi vacsi előtt felmerült egy problémám. Na nem a menüvel kapcsolatban, hanem a portyaleállással. Az nagyon szép dolog, hogy béke van, és lehet fejlődni az Ünnep alatt. De ha a Kristály horda támad, az bizony eléggé megkeseríti ezt a fejlődést. Márpedig támad, és nyer sajnos, és rabol is rendesen, mely a békés fejlődést igencsak hátráltatja.

Kellemes Ünnepet Mindenkinek!
Ne haragudj, de miért ne kérdezhetne, ha már értelmiségi?
Mondom, lehet neki összeállítani egy jó kérdést, ha már csak az a jó, amit ott írnak, mert úgy látszik erről van szó.

De látszik, hogy nem tudsz helytálló magyarázatot írni az előző hozzászólásomhoz, és csak kötözködsz.

Remek, ennyit a tapasztalatról.....

Mindenkinek szép napot!

Ui: Moncsa, fogadd meg a tanácsát, és légy túl a küldetésen, utána kövesd a nagy többség példáját:nem írunk kérdést, mert értelmetlen, és értelmetlen az igazadért is küzdeni....
Engedelmetekkel, hogy egyáltalán hozzászóltam...

Szerintem ennek az egész topicnak nincs lassan értelme, mert aki ide mer írni, lehordjátok, ha nem fogadja el az értelmetlen, és igazságtalan válaszotokat. Mondtam is Moncsának, hogy hagyja, mert nem lehet igaza. Azért ezen el kellene gondolkozni, nem, hogy volt-e valaha reklamálónak igaza. (és előre elnézést, hogy nem készítettem statisztikát )

Az említett topic látogatása meg ne legyen már kötelező. Játszanak itt értelmiségiek, és nem tinik is, akik fel tudnak tenni kérdéseket segítség nélkül is. Arról pedig nem tehet a kérdésíró, hogy valakinek nem a kedve szerinti szövegezést, vagy kitalációt használja. Vagy legyen kötelező a topic, de akkor minek bármit is kitalálni. A delikvens megírja, hogy kérdést szeretne feltenni, és írjatok neki egyet az adott topicban, amit utána el is fogadtok...

Én szívesen lennék kérdésértékelő egy hétig, hogy lássam a másik oldalt, és próbáljam megérteni őket is.
Szerintem Jerrylee iskolázottságával semmi baj nincs, legalábbis az utóbbi hozzászólásai alapján biztos. Talán aki próbálja lehordani, amikor csak igazat beszél, annak vannak értelmi problémája.

Sajnos régi játékosok már rájöttek, hogy kérdést írni blődség. Tudd le a küldid, és kész.

Adminoknak meg javaslat, hogy talán az adatbázisból ki kellene szedni a régi kérdéseket, melyekben helyesírási hiba van, logikátlan, vagy épp speciális logika szerinti választ igénylenek, vagy speciális érdeklődési kört érint, stb. (nézzétek ki, a kifogásaitokból) Mert hogy rengeteg ilyen elfogadott adatbázisbeli kérdés van. És ha ezek eltűnnének, helyük lehetne az új jó kérdéseknek, és a jelenlegi adminok is levetkőzhetik kifogásmesteri képességüket.....
Rövid távú cél: Kreatív 50-re
Hosszú távú cél: egy bajnoki megnyerése végre (azt hiszem ez inkább hosszú, hosszú táv )
Dátum: 2010.05.25. 17:11:37
Köszönöm a válaszod. El is felejtettem, hogy téged kérdezzelek. V2-ön nem nagyon látni mostanában.
Dátum: 2010.05.22. 22:27:30
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy meghívtam a párom játszani.
Hétköznap nincs itthon, ezért egész héten játszik egy IP címen, viszont amikor hétvégén haza jön, természetesen ő is azon az IP címen jelentkezik be, mint én.
Ez okoz-e valami hátrányt mindkettőnk számára, be kell-e jelentenem ezt valahol?
Amikor regisztrált, a hétköznapi címén tette, amelyiken én sose fogok belépni, ez biztos.
Előre is köszönöm a választ.

Milka
Dátum: 2010.03.30. 19:35:16
Sziasztok!

Túl sok mostanában az ilyen hiba. Mi van a szerverrel?

Milka
Dátum: 2009.12.28. 18:17:43
Már átmentünk privibe.
Bocsi!
Dátum: 2009.12.28. 17:42:25
33-as szintű vagyok.
Néztem a hordaváltást, de ahhoz őskő kell, és azt már gondolom átvitte a rendszer. Ugyhogy marad a magányos harcos taktika.
Dátum: 2009.12.28. 17:34:41
Én is most akartalak keresni. De sajna zafír vagyok.
Dátum: 2009.12.28. 17:10:55
Hát azt én sem gondolom, hogy ebben a formában folytatódni fog. Én is inkább arra tippelek, hogy valami teszt folyik, mielőtt újra indítanák. Remélem nem baj, ha mi is szórakozunk picit.
Dátum: 2009.12.28. 17:02:25
Hát én is nyomkodom, mivel az eredeti karakterem a 2-esen kényszerpihenőn van. Legalább van mivel szórakoznom.
Dátum: 2009.12.28. 16:14:48
Sziasztok!

Mi történt a 4-es világgal? Minden aktív benne.Nem értem. Néha benézek, hogy esetleg valamelyik szövitársam írt-e. Ma látom, hogy mindent lehet benne csinálni. Vadászni, portyázni, kvíz olimpiázni, stb....

Üdv.

Milka
Dátum: 2009.11.13. 18:27:14
Sziasztok!

Én először fogok részt venni ilyen megmozduláson, de már nagyon várom.

üdv.

Milka
Te meg egy nagyon okos vagy, és az kit érdekel, hogy mikor volt a Tatár járás, és hogy hány feje van Süsünek? Nem veszed észre, hogy nem arról szól a vita, hogy kit érdekel? Hanem, hogy jó vagy nem. Nagy különbség, de ha ezt nem tudod, akkor jobb ha Te nem teszel fel kérdéseket, vagy Te tetted fel a Hogy hívják Vuk anyját? című kérdést....?
Ja, de ha azt kérdezem milyen színű az ég, az jobb mi? A kérdésben pont az volt a kunszt, hogy változott év közben. Ennyi.
Szerintem nem sértegetlek, azért vannak ott a jelek. De ha úgy érzed, akkor biztos van valami igazságtartalma, nem gondolod?
Nem kell hozzá tudni! Azt kell tudni, hogy most mennyi! Világos? De látom Te sem tudod. Jó nagy IQ-d lehet (itt a játékban max.)
Oldal: 12