Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LordRydel

Oldal: 1
Dátum: 2013.04.25. 07:24:39
Sziasztok! ha van 200 őskövem és kisütöm őket 33. szinten akkor kb mire számíthatok "jutalomként?"
Dátum: 2013.04.22. 18:42:55
Mikor leeht következő bajnokira jelenkezni? mert 1 nap vana templomomból...
Dátum: 2013.04.11. 22:28:17
tégy fel egy kvízt ,hogy elfogadják helyesen

Honnan rabolta el Jumurdzsák Jancsikát az Egri Ccillagokban?

Budáról
Sopronból
Egerből
Esztergomból

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


6. rossz kérdés..aha szűk réteg..-.- általános iskola kötelező olvasmány.
Hol halt meg Wolfgang Amadeus Mozart?

Prága
Bécs
Salzburg
Augsburg

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.



Na most már tényleg marhára elég..ennél hülyébb kérdést még feltenni is nehéz...még che guevarát akartam kérdezni..szerencsére nem tettem. Most komolyan , olyan nehéz?lexikális? mi nem az? totálisan tele van az oldal olyan kérdésekkel mégis átmentek..sőt új kérdések is! Magyarázatot kérek!!! Zeneelmélet..a VILÁG egyik leghíresebb zeneszerzőjéről
nevetséges... legalább azt a küdletést emgadná végre... wikipédia,google mindenhol le van írva ez a válasz.
Üdv! A segítségeteket szeretném kérni, elég régóta próbálkozom a kvízes küldetéssel de semmi, esetleg van valami ötletetek hogy mi az amit elfogadnának? Előre is köszönöm.
igaza van mindkettőtöknek! DE kritikáén alulinak nem mondanám pláne a többi kvízkérdés között
Hányat lép a veréb egy évben?

12000000
3000000
200000
semennyit

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Legalább a hülye küdletést csinálták volna emgoldottra... de neeem. persze az imént futottam bele egy olyan kédésbe ami hasonló..hány napot töltött hamupipóke a töpök között? semennyi volt a válasz.


Nos a veréb sem lép egyet sem mert csak ugrálni tud. annyira de annyira megnézném kik azok akik bírálják a kérdéseket..-.-
Oldal: 1