Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Aisling

Dátum: 2009.06.04. 08:42:57
ma. 8:40 - szövi fórum frissítés lett volna.
De ez így butaság. Hónapok óta létezik ez a jelenség, nekem kb hetente 2x generálódik és nem kapcsolódik helyhez vagy időhöz.
Dátum: 2009.05.28. 09:26:20
Na, ennek a kérdésnek az azonnali törlését kérném. Köszönet.

A méregfelhő eladásával mennyi LE-t kapsz?
900
1254
526
787*
Dátum: 2009.05.11. 14:13:48
Március elején már jelezve volt, ám még benne van, de szerintem ezt kapásból törölni kéne:

Mi az anstekker?
Nincs ilyen!
Német harci kifejezés!
Kitűző tű!(kárpitozásban használt)*
Hústű!(töltött hús)

Magyarul még véletlenül sem lehetett erről semmit találni, csak a 2 VU-s bejegyzést adta ki a gugli
Német és valami finn típusú nyelvjárásban adott még találatot, de egyikhez sem konyítok. Ezen kívül a kárpitozás rejtelmeiben sem vagyok járatos. Túl speciális minden szempontból.
Dátum: 2009.04.02. 18:25:45
Szavaztam, a ne legyen ilyen küldetésre.
Már elnézést, de mi az, hogy büntetni a ki/be lépéseket?
Ez itt kérem egy játék, aminek szabályai vannak. Ha ezek alapján játszom, mégis kinek mi köze van hozzá hová lépegetek, pláne a saját szabályai ellen még "büntesse" is... no nem. Vagy a fő szabályok változzanak, vagy ne akarjanak arra "kényszeríteni", hogy másként játszak.
Ezen kívül az átlépegetéseknek is vannak hátulütői - az most lényegtelen, kinek mennyire bosszantóak, vagy sem ezek -, így mindenki valamilyen szinten fizet az ugrálásokért.
Nyilván ez egy bizonyos szint után tárgytalan, de a szövetség egy opció. Más küldetések is kettősek a prém/nem prém miatt. Ha én úgy döntök, egyedül akarok haladni, miért kapnék olyan küldetést, amit képelen lennék teljesíteni?
Na.
Dátum: 2009.02.18. 14:06:33
Melyik film nyerte 2001-ben az Oscar-díjat a legjobb film kategóriában?

Traffic
Csokoládé
Gladiátor
Tigris és Sárkány

Ahogy néztem, a kérdés 2001-re vonatkozik, a válaszok meg a 2000-s év nyertesei. Szóval nem passzol. Szivem szerint nem javítást kérnék, hanem törlést úgy hogy van. Talán szerencse, hogy nem én döntök
Dátum: 2009.01.20. 15:28:40
Idézet: cirip - 2009.01.20. 14:59:10
Mi történik akkor, ha valaki angol fordítási kérdést tesz fel?
Felcsapjuk a szótárt és megfejtjük a kérdést.
Mivel angolul szinte mindenkinek illik legalább pötyörésznie,aki netezik,megoldja.
Valami műveletlen b@rom rossz, hibás kérdésnek értékeli,hogy csak etgy speciális érdeklődésű réteg..
Neten utánanázünk a helyes válasznak.

azonnalit kapott, mégse jelölhettem csak simán rossznak, nehogy műveletlen b@rom legyek
Eseteg egy azonnal eltiltást is tudnék javasolni, bár sejtem, nem úgy fogná fel "najó, máskor nem szórakozom másokkal" hanem inkább úgy "****, **** ! ***** *** ** *** *!!!"
Dátum: 2009.01.20. 15:27:29
Idézet: Zoltanszon - 2009.01.20. 14:56:15
Szerintem beugratós akart lenni, csak kimaradt a naponta szó.
Napi 3x10 órát nem lehet pihenni objektív okok végett
Egen, de akkro legalább legyen pontos az a szerencsétlen. Amúgy, magamat ismerve el tudnék alukálni 3x10 órát, már ha valahogy lehetséges volna
Dátum: 2009.01.20. 14:38:51
Kaptam ma egy ilyet:

Hány órát pihenhetsz a végzetúrban?

A helyes válasznak a 24-et adta meg. A kérdező arra gondolt, mennyi időt lehet a bekapcsolt monitor előtt a billentyűzetre borulva maximálisan aludni? Vagy csak egy nagyon hülye "beugratós" kérdés akart lenni (3x10=több mint 24) ?
Dátum: 2009.01.12. 20:04:34
Dakharion Titkos Szervezetének hölgyei szomorúan búcsúztatták társukat, kit a kemény élet megtört, így nem tudta elviselni a mindennapi élet buktatóit, a gyakori Térkapus csatákat és a hamarosan elkészülő Epikus emlékmű komor fenyegetését, még a Mágustorony, az Aréna és a Védőfal óvó árnyékában sem. A Katakombába vonulás helyett a magányos életet választotta, így üresség maradt utánna. Femme Fatale várja azt a Végzetúrnőt - rövid bemutatkozásal -, aki helyét átvéve szövetségünk hasznos, céltudatos tagja lenne cserébe egy segítőkész, fejlődni képes csapat támogatásáért.
Igen, egytértek, az alsó felső határt én is mindig kilövöm
Sőt, ha a 4-ből kettő kezdődik ugyan úgy, vagy kettő van nagyon közel egymáshoz, akkor csak azok közül választok. Illetve a becsúszó kakukktojásoknál is, ha két azonos betűvelkeződőből kell válaszani
Van egy mókás dolog a kvízkérdésekkel. Ami kicsit bonyolultabb vagy nem annyira forog közszájjon, jó eséllyel a helyes választ kapod ha azt jelölöd, ami a leghosszabb, vagy a legkifejtősebb. Ez alapján elég sok olyan jó válasz lehet, amiről amúgy fogalmad nincs. Mondjuk lehet, hogy az oroszlános kérdésnél ez nem volt annyira feltünő, de működő dolog. De azért is röhelyes,mert a kérdést félreírtam, és kértem Hatsepsutot, ha már nem tudok helyesen írni, akkor legyen kedves még értékelés előtt az orosz lányokat oroszlánokra javítani
köszönet érte
Igen, elnézést. Elfeledtem, hogy ez a topic a morgolódáson kívül a magyarázatokra is szolgál
Megcsillagoztam

Ez meg kár volna, ha kiesne a 100%-os határon (legalábbis szerintem)

Hogyan repül a kockásfülű nyúl?

erősen csapkod a karjaival
propellert csavar a füleiből
a szárnyaival
a fején van egy propelleres sapka

A kérdésre eddig 13 jó és 0 rossz válasz érkezett.
Mi a különös a Széchenyi lánchíd kőoroszlánjaiban?

nincs nyelvük
a nyelvük alulról (a járdaszintről) nem látszik *
nincs foguk
a szobor készítője öngyilkos lett miattuk

A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!
Dátum: 2008.12.02. 13:43:03
Elnézést, ha már voltak, de most nincs erőm durván 100 oldalt végigolvasni

Hol van Rockenbauer Pál sírja?

Szombathelyi köztemetőben
Kerepesi temetőben
Hamvait a Dunába szórták
Pécsváradi szelidgesztenyésben*

"Sírját a Mecsekben, a Zengő oldalában, Zengővárkony több száz éves szelídgesztenyésében találjuk, egy nagy nyers, vörös márványkő alatt, ahová saját kérésére temették"

Pécsvárad és Zengővárkony ugyan az? De a gesztenyés stimmel

Az alábbiak közül ki az Fc Barcelona gólzsákja?

Ronaldinho
Deco
Lionel Messi
Carlos Tevez

Nem hiszem, hogy tudni szeretném, és tengap a híradóban sem mondták.

Ki lesz Harry Potter párja?

Hermione
Nem lesz párja
Cho
Ginny

Hol, mikor, milyen alkalommal, és egyébként is. Könyvrészletbe belekérdezni?

Texas Holdem Pókerben hány közös lapot raknak ki középre az asztalra?

3
2
5
4

Továbbra sem tudok pókerezni, de úgy látom, a világ összes kártya és szabadtéri játékának szabályait össze kéne gyűjtenem egy oldalon
Dátum: 2008.11.18. 11:28:26
Ki verte szájon a vetési varjút (a Belga együttes számában)?
Elemér a denevér
Szöcske mester
Zsolti a béka *
Bauxit

Mire mindet végignézem... Még jó, hogy súgott az uram
Melyik mű foglalkozik Munkácsy Mihály életével?

Az ember nyomában
Ecce Homo
A nap szerelmese
A falu hőse

A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!
Kár érte, remek könyv, folytatása az Aranyecset, ajánlom.
Dátum: 2008.11.17. 14:26:59
Melyik nem GF játék?

Adventure Quest
Ogame
Gladiatus
Battleknight

Mi az a GF?

Melyik Sienkiewicz mű nem illik a sorba?

A kislovag
Özönvíz
Tűzzel és vassal
Keresztes lovagok

Legalább egy keresztnevet azért megérdemelt volna. És nem tartom jó kérdésnek, mert kakukktojás.

Hány lába van egy tranzisztornak?

4
1
2
3

Ezt tényleg kell tudnom?

Melyik gyorsétterem lánc kabalája egy bohóc?

Burger King
Mc Donald's
Cora
Tesco

Ez egy csúnya kérdés, ráadásul reklám.


Milyen színű a macskapárduc?

zöld
kék
sárga
piros

Alacsonyabb szintűek nem tudhatják.

Ki az Internazionale olasz focicsapat edzője?

José Mourinho
Roberto Mancini
Bobby Robson
Carlo Ancelotti

Melyik évben?

Uszkve mennyi lehetett egy teljes lovagi nehéz páncélzat súllya?

cca. 20 kg
cca. 50 kg
cca. 40 kg
cca. 30 kg

Ez elég speciális, szerintem, ráadásul különböző helyeken különféle adatokat találtam, és a helyesírása is érdekes, bár ebben lehet hogy tévedek.


Melyik a Föld lehmélyebb tava?

Tanganyika-tó
Kaszpi-tó
Viktória-tó
Bajkál-tó
Dátum: 2008.11.16. 13:11:11
Volt egy kérdés, miszerint London 2012-ben hányadszorra rendezheti meg a nyári olimpiát. A kérdező szerint 3, de én ezt találtam:
IV: 1980
XIII: 1944
XIV: 1948
Hiába nem került megrendezésre a 1944-es, a jogot megkapta. Ez alapján a következő a 4. rendezési jog...