Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2015.11.22. 09:04:00
A következő tárgyak(at) találtad: Csatlóskristály, 1 kiégett őskő, 1 sisakszilánk, templomkristály, hűségszilánk, Lélekgyémánt csomagocska
Dátum: 2015.11.20. 14:55:47
Ja, de ahhoz nehéz alkalmazkodni, ha mondjuk holnap arra érek haza, hogy nincsenek xenók, pedig még 70-et ütnék
Dátum: 2015.11.20. 14:17:22
Igen. Elég szar ez a kiszámíthatatlanság. Egyszercsak elkezdenek maguktól felépülni a még hiányzó csapdák és könnyebben döglenek a királynők is. Oké, beletörődik az ember, hogy ez van tetszik-nemtetszik, de jó lenne, ha ez a folyamat legalább nem 24 óránál kevesebb idő alatt zajlana le, hogy legalább legyen lehetőség teljesíteni a még hiányzó célkitűzéseket.

Pl lehetne egy ilyen: Világesemények kipirosodik:
A föld megremeg, helyenként beomlik és maga alá temeti a már kiirtott Xenó bolyokat. Tudjátok, hogy közel a háború vége, most már könnyebben elbántok a maradék hordákkal.

És akkor kb 1,5-2 nap múlva fejeződnének be a csapdák és játékosoktól függően halnának ki a királynők.
Persze a beomlott bolyok mindig maguk alá temetnek pár túlélőt a legeldugottabb földmélyi tárnákban és azokból épülnek ki és szaporodnak el újra, ahogy a leírás is próbálja sugallni.
Dátum: 2015.11.20. 12:15:32
Wiki szerint nem, de minden másba beleszámít. Biztosra tesztelheted 1 CSP árán - az még nem borítja végzetesen a LE/TP-t
Dátum: 2015.11.18. 22:14:37
Plusz mellesleg, ha harcolni akartak volna a hazájukért, akkor már megtehették volna ott és akkor, nem kellett volna "retur" bejárni az EU-t szóval nem hiszem, hogy ez lenne az "üdvösség útja", egyik félnek sem.
Dátum: 2015.11.18. 17:09:51
"A titkosszolgálat mi a fenét csinál?"

Origós cikk, nem kell készpénznek venni az egészet, meg kell szűrni, de azért vannak benne érdekes és origótól függetlenül igaz dolgok is + kommentek közt is olvasni érdekességeket.

Egyébként érthető, hogy az emberek nem akarják, hogy turkáljanak a magán dolgaikban. Ugyanolyan önző, gyarló, esetenként rosszindulatú emberek a titkosszolgálatok emberei is, mint bárki más és a titkosszolgálatok is ugyanilyen emberek parancsaira ugrálnak és kémkednek és nem restek az ártatlanokat a saját céljaik érdekében feláldozni. Csoda, hogy nem bízik bennük és nem osztaná meg velük az utolsó még magánszféráik egyikét az átlag, nemzetiségtől független nép? És persze amit jóra lehet használni, azt rosszra is.
Dátum: 2015.11.18. 08:29:48
A következő tárgyak(at) találtad: Kisebb portyázás itala, 1 aranydukát, szubplazma
Dátum: 2015.11.15. 20:58:05
A következő tárgyak(at) találtad: mytokronit csomag, 1 sisakszilánk, szubplazma
Dátum: 2015.11.14. 20:29:21
Igen szomorú, hogy a francia, brit, amcsi sokkal többet nyom a mérlegen, mint bármely más nép szülötte. De ezen már azóta merengek, hogy elindult az isis és abszolút nem úgy reagálták le, mint a 9/11-et. Ott "pár ezer emberért" (ami nem kevés, de lényegesen kevesebb, mint amennyi a közel keleten és környékén pusztul) évtizedes háború, stb. Az isis meg 10-100 ezreket öl, rabszolga sorba taszít, erőszakol, pusztítja évezredes emlékeit az emberiségnek mindezeket nyíltan és igazán nem tesznek ellene, csak teszegetnek/toszogatnak, mismásolnak. És nem azért, mert nincs rá pénz, az csak kamu.

A legnagyobb gond, hogy mindig az "egyszerű" emberek mennek a vágóhídra a hatalmasok játszmáiban. Felőlem nyugodtan felrobbanthatnák egymást a hatalmasok vagy hatalomra törők. Vagy a legtisztább az lenne, ha 2 ember akinek problémája van egymással lerendezné azt szemtől szemben 1 v 1-ben első vérig vagy utolsóig, az ügy természetétől függően.
Dátum: 2015.11.14. 10:54:14
Igen, ha van hely. És a vadászatnál levő 5 beállítási lehetőség is működik CSP-s xenónál is (autósajtra gondolok leginkább).
Dátum: 2015.11.14. 10:51:21
Sajnálom az áldozatokat és hozzátartozóik. "Részvétem" - mondjuk/írjuk illendőségből, de aki nem járt még így, nem tudja milyen ez és ha tudná, talán nem szeretne "részt venni" belőle.

Mindazonáltal nem lepett meg. Érdekelne kik és miért?
Csak idő kérdése volt, hogy elkezdődik és ki tudja, ma holnap, holnapután hol lesz ez. Lehet, hogy a migránsok bizonyos csoportja csinálta, de lehet, hogy migráns ellenes szélsőségesek, akik így akarnak félelmet, ellenérzést kelteni minden idegen személlyel és dologgal szemben.
És persze, "a titkosszolgálat hol volt?" (Kérem a forrást a Nógrády-s interjúhoz!), de 5 beszivárgott terrorista aki már rég az volt, vagy csak most azzá lett valami indokból bárhol élt is eddig, simán szóban megbeszélhette egy kietlen játszótéren ezt és a titkosszolgálatnak abszolút esélye sem lehetett előre lefülelni őket. Persze, minél nagyobb volumenű és szervezettebb (lesz) ez a dolog annál inkább észre kell(ett volna) vennie a titkosszolgálatoknak és megvédeni a "népet", de van ami kivédhetetlen.
Majd ha nem dolgozol, lesz időd és kedved, akkor ragozd kérlek, ezért kérdeztem, hogy "Miért ne érné meg?"
Dátum: 2015.11.14. 10:10:19
Most nézek utána - tegnap délután óta még nem voltam olyan felület előtt ahol találkoztam volna vele, csak most hogy ide írtad - azután reagálok.
Miért ne érné meg? Legalábbis játék szempontjából. Szerintem csak annak nem éri meg, aki nem tud fizetni érte - ugye a rengeteg Asztrálkőre gondolok és a Sárga mytokronit préselőre.
Dátum: 2015.11.14. 09:57:41
A szubplazmát át kéne alakítani.
2 fő irányvonal mentén.

- szubplazmás csaták nem fogyasztanák a PP-t
- ezért a szubplazmás csatákban ütött kritikus ütés, varázslat és kábítás nem számítana bele a küldetésekbe, nem fejlődnének az állatok, nem kamrázna, stb, tehát semmi előnyszerzés nem lenne belőle

Ez arra lenne jó, hogy aki csak szórakozásból, harci kedvből, nem fosztogatási célból szeretne másokkal megküzdeni az megtehesse anélkül, hogy LE vagy ÉP szempontból kiherélné az áldozatát, ellenfelét és elvesztené a játék fő erőforrását a PP-t.

Ha a szubplazma jelenlegi funkcióját is szeretnénk megtartani - mert bizonyos dolgokhoz így is van értelme/szükséges, akkor lehetne választható, hogy melyik módon szeretnénk használni a szubplazmáink. Mondjuk, mint a PP beállítás (15/30), x időkorlátos lenne a módosítás és amelyik beállításon lenne a szubplazma (alap/új javaslat szerinti), úgy tudná használni a játékos.


Érdekelne a véleményetek Játékostársak!
Ha jónak tartanátok vagy legalábbis nem elleneznétek sokan, akkor elküldeném ÜSZ-re.
Szedjük össze lassan a találkozóra, fórumra a listát, hogy miket tartunk a legfontosabb még hiányzó, esetleg már be is ígért dolgoknak.

Én nekem elsőnek jut eszembe, ami leginkább hiányzik az állatoldal reformja. Az Offsboy-féle tervezet kifejezetten jó volt (Köszönet a belefektetett időért és munkáért! ), ha a játékvezetésnek vagy másnak nincs egy annál is jobb a mellényzsebében, akkor azt a rendszert szeretném minél hamarabb a játékban viszontlátni.
Ha úgy javasoltad volna, hogy Sorsjegyből nem eshet, csak ősköves pörgetésből, akkor lehet pozitív elbírálást kaptál volna
Dátum: 2015.11.12. 14:07:52
Kérdezd ÜSZ-en, én is ott értem el ezt a kis eredményt - és persze lehet nem egyedül zaklattam őket, ez is a siker kulcsa lehet.
Dátum: 2015.11.12. 11:57:33
A következő tárgyak(at) találtad: 3 szubplazma
Dátum: 2015.11.09. 10:32:21
A következő tárgyak(at) találtad: 1 energiatégla, 2 sisakszilánk