Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.10.20. 09:07:30
Az első igen, a második is szerintem, de az nem biztos, csak a véleményem. Kérdezd meg az Ügyfélszolgálaton közvetlen őket!
Dátum: 2012.10.19. 20:39:05
Ahányszor őskővel bírod.
Dátum: 2012.10.19. 18:58:14
Vagy lehet, hogy tőled még a hülyeséget is megeszem, ha nem ordítóan baromság
Dátum: 2012.10.19. 18:34:32
Ez tény vagy tipp?
Dátum: 2012.10.19. 16:26:16
ÜSZ-en jött a válasz, mert ott is megírtam Miklósnak.
ma, 16:12
Miklós
Szia,
Közben ennél jobbat találtam ki
Még átgondolom, véleményezzük, utána kirakom a fórumra.

További jó játékot,
Miklós
Azért tettem ide ki a válaszát, hogy ne csak az én oldalam furdalja a kíváncsiság
Dátum: 2012.10.19. 16:17:57
Nem tudom más is jelezte-e, de én tegnap óta a nyakukra jártam és most már lehet PP italt is kérni.
Köszönjük!
Dátum: 2012.10.19. 15:44:40
Karakterlapom most már látszik a kristálypont is, köszönjük!
Dátum: 2012.10.19. 15:11:52
Nekem a relik jött előbb.
X6: előző landin nekem sem esett az egész event alatt, pedig minden más meg igen. Most esett a 88. győzelmemre.
Csépeld őket kitartóan, hátha lesz!
Dátum: 2012.10.19. 15:07:00
A napi rutinból származó LE-re gondolsz? Vagy a hűségszilánkból beváltható +3 ultrspecre?
Szerintem a LE számít, az ultraspec nem, de a szintén beváltható +5 spektrális a sanyiölés közben számít.
Dátum: 2012.10.19. 13:01:16
Nekem az is rémlik, hogy többen egyet is értettek abban, hogy így lesz ahogy történt is
Dátum: 2012.10.19. 12:47:21
Mekkora meló lenne úgy megcsinálni, hogy ~7 havonta a győztes magának választhasson egy tetszőleges címet és hozzá színt (természetesen amit a JV-k jóváhagynak)?
Aki a Bolygó Ura akarna lenni, az lehetne, aki más az megadhatná a jutalom átvételekor, hogy mi legyen a címe. Az átvétel után módosítani már nem lehetne - csak 50 őskőért
Dátum: 2012.10.19. 12:42:58
Idővel hegyeket lehet építeni belőle azt mondják a nagyok
Katt a kékre, ott meg az aláhúzott szavakra, ha bővebben érdekel.
Dátum: 2012.10.19. 09:11:02
Dátum: 2012.10.19. 09:04:39
A programozási részéhez nem értek, ha az teszi megoldhatatlanná vagy brutál melóigényes akkor nem erőltetem.
Idézet: Craslorg - 2012.10.19. 08:32:52
Emellett, ha én valamit mágiával építek, akkor az biza úgy marad, ahogy van.
Kivéve, ha mágikus a pusztulás is... A szörnyű káoszvortexviharok pusztításának semmi nem áll ellen amit nem táplálnak Lélekenergiával.
Dátum: 2012.10.19. 09:00:37
Hát igen, a színesítő szöveg is módosítást igény/het, ha a cím változik, de az már a legkevesebb lenne.
Dátum: 2012.10.19. 08:59:24
Ez egy akkora 10-es, mint a ház, minden betűjével egyetértek!
Szegény Morti, hogy levitézlett sajnos. Anno az első, igazi gazdájától tanultam a legtöbbet játékból és legnagyobb sajnálatotokra ő szoktatott ide a fórumra is

Idézet: Kivert kutya - 2012.10.18. 22:19:14
Nem állt szándékomban hamisítani, akár hiszitek, akár nem!
Nem is gondoltam, csak közöltem, hogy lehet vele ügyeskedni.


Névjavaslat: A Bolygó Kapitánya

Komolyan: A (legnagyobb) Sírrabló
Dátum: 2012.10.19. 08:41:11
Tényleg nem voltam, de hiba volt megszüntetni. Persze volt árnyoldala is amit mindenképp el kell(ett volna) törölni, de az a kisebb részre, mindegy ezen már túl vagyunk és nem idevaló.


Más, Napi rutin: Vigyázz Petya el ne veszítsd út közben a szilánkjaid, még a végén kipotyognak. Egyébként ez a hűség csak vicc ugye vagy már tudtok valamit fű alatt?
Dátum: 2012.10.19. 08:26:08
Én továbbra is azt mondom, hogy általánosan be kéne vezetni az amortizációt. Egy város sem terjeszkedik örökké féktelenül. Van, hogy dinamikusabban, máskor megtorpan, de a kész épületek karbantartása, felújítása mindig feladat és a régi rossz állapotú vagy feleslegessé váltak lebontása, helyettük újak építése, akár ugyanazt a funkciót ellátó modernebb épület vagy más, a jelen szükségleteit kielégítő teljesen új épület.

Ha ez az amortizáció játékba kerülne (játékvezetés jól átgondolná, finomhangolná) akkor minden kész épület állapota romlana, ugyanolyan építéssel (LE, VP) lehetne karbantartani, mint ahogy felépült. Ha nem tartanák rendben, egy bizonyos idő után csökkent hatásfokkal látná el a funkcióját, majd még később összedőlne, leomlana, tehát megsemmisül. Így az inaktív szövetségek épületei akár teljesen meg is semmisülhetnének. A Lélekkút kivételével, így a szövetség nem szűnik meg csak úgy - mesebeli magyarázat erre az lenne, hogy a Kutat átjárja a Lélekenergia és ez a külső romboló hatásokon kívül elpusztíthatatlanná teszi.

A rombolódás/amortizáció mértéke függne az épület korától és Lélekkút mértékétől - vagy a JV-k mást (is) látnak jónak akkor attól (is).

Jó-jó, persze, kaphattok bányát meg homokozót és még EU-s játszóteret is építhettek, de ezek csak szépségtapaszok. Az építésben ugyanúgy a végtelenítettség a megoldás (nem HT-vel), mint a javasolt AFK-knál és a szakik közt is mindig jó, követendő példának hozzátok fel a kritikusakat.

A 10 szint építés szövi küldit meg szimplán módosítani kell X építésre, mint mondjuk a kihívásnál, dukát szerzésnél, stb, hogy aktív tagok létszáma*X-et kell építeni és kész is a komplex rendszer.

Lehet, hogy nem tökéletes, de azzá lehet tenni és mindenképp jobb megoldás, mint nyekeregni 1 évet, kapunk 1 épületet ami csak arra jó, hogy levezessétek a felesleges VP-t, növeljétek a szerencsét, készüljenek a küldik és pár hónap alatt kész lesz aztán kezdődhet a sírás-várás-sírás-építés-sírás körforgás elölről.



Nem tetszik? Nem baj, találj ki jobbat és addig ne sírjál!
Dátum: 2012.10.18. 20:21:35
Idézet: BaalCain - 2012.10.18. 18:48:19
tippelhetek? az irtóztató csomag hasznos lesz és ősköves?

Szerintem nyertél

^E helyett sikerült...^

Idézet: BaalCain - 2012.10.18. 18:48:19
Idézet: Craslorg - 2012.10.18. 15:28:43
tippelhetek? az irtóztató csomag hasznos lesz és ősköves?

Így

Csak a szövegrészletet törölte, ha idézel abból a hszből látni fogod.
Jó mi? Bármit a másik szájába lehet adni, persze aki tudja hogy kell az látja azt is ha "hamisítanak".
Dátum: 2012.10.18. 15:53:12
Minden rendben az event most megismert dolgaival kapcsolatban, kíváncsian várom.

De azt azért megvitathatnánk, hogy miért is lesz valaki a Bolygó Ura attól, hogy k*rva gyorsan tud piramisra mászni? Legyen inkább a Piramisok Ura.
Jó-jó, igen csak kötekedek valami apró hülyeségen, nevesítve, hogy nem találtatok jobb nevet a VT 2.0-nak, de ettől az event még lehet jó buli, többet nem rugózok a nevén, aztán ki tudja, talán ha már 1 teljes műsor lement akkor én sem vitatom a címet a tapasztaltak alapján.