Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A bolygó ura
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
41. hozzászólás - 2012.10.18. 17:50:59 (Válasz Kivert kutya #40 hozzászólására.)
Kivert kutya a bolygó ura.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 9.30
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
42. hozzászólás - 2012.10.18. 17:56:42 (Válasz Kivert kutya #40 hozzászólására.)
Kijavítanálak: Aki többet foglalkozik a játékkal nap-mint-nap ÉS annak minden elemét használja, az kap tápot. Akinek pénze is van a játékra, az ezt a tápot könnyebben éri el.
Emellett azok közül, akik megkapják a maximális tápot, lesz, aki kap egy plecsni, ami nagyjából nem fogja érdekelni, de a karakterlapon elfér.
Vannak, akik nem akarnak fizetni egy fillért se a játékért ÉS nem AKARJA használni annak minden elemét ÉS nem is foglalkozik a játékkal nap-mint-nap, azok nem kapnak semmilyen tápot ebből az eventből.

A kettő között van az átmenet, de akik nem kapnak tápot vagy sok tápot vagy épp plecsnit, azok egyik része elfogadja, hogy ez a hátránya annak, hogy ők egy saját taktikán vannak ÉS/VAGY nem foglalkoznak annyit a játékkal ÉS/VAGY még fizetni se akarnak érte se kavicsot, se LE-t, másik része pedig elkezd esetleg irigykedni azokra, akik a fentieket megteszik saját maguknak a táp érdekében.
Pontszám: 7.82
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
43. hozzászólás - 2012.10.18. 18:02:19 (Válasz Quellon #38 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2012.10.18. 15:53:12
De azt azért megvitathatnánk, hogy miért is lesz valaki a Bolygó Ura attól, hogy k*rva gyorsan tud piramisra mászni? Legyen inkább a Piramisok Ura.


Sztem félreértitek ezt a címet. Ez inkább olyasmi, mint a pünkösdi király. Dicsőség valódi hatalom nélkül.
Pontszám: 6.36
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
44. hozzászólás - 2012.10.18. 18:11:41 (Válasz Kocos #43 hozzászólására.)
Hát nem tudom, én ebben nem sok félreérthetőt látok:

Eljött az idő, hogy eldöntsék: ki a leghatalmasabb, ki az, akit uralkodójukként választanak. Ki lesz végül a bolygó teljhatalmú ura...

Ha meglátom a portyalistában, hogy "bolygó ura", már csak azért is bekamrázom, holott ilyet nemhogy nem illene, de talicskán kéne elé tolnom a lélekenergiát ha úgy parancsolja. Szóval egy kicsit szerintem is túlzás a megnevezés.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.78
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
45. hozzászólás - 2012.10.18. 18:17:44 (Válasz Offsboy #44 hozzászólására.)
Valóban rossz a cím, hiszen mindenki tudja, ki a bolygó tényleges Uralkodója. Nem Maedhros! Nem te.
Itt a győztesek, plecsnisek maximum helytartók lehetnek, ha jóváhagyjuk.
A hozzászólást Craslorg módosította 2012.10.18. 18:21:26-kor
Pontszám: 6.73
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
46. hozzászólás - 2012.10.18. 18:24:55
Ez egy vicc. A bolygó ura természetesen Bendő Atya... volt, amíg meg nem öltük.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.64
kedvelt tagKivert kutyaFérfi
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
47. hozzászólás - 2012.10.18. 18:34:35 (Válasz LanMaffia #41 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2012.10.18. 17:50:59
Kivert kutya a bolygó ura.




Az igen! Még ha összejönne (amit erősen kétlek...) sem kéne a cím, remélem a megszerzője majd kikapcsolhatja ezt is a beállításoknál...
V5 Kivert kutya
V4 Blöki és egyéb neveken...

Orosz szerveren: Aytuk

Pontszám: 5.51
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
48. hozzászólás - 2012.10.18. 18:44:18
Az aukciós ház igazán nyithatna egy dukát alapon működő fogadóirodát, hogy fogadni lehessen, ki is lesz a bolygó ura
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.72
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
49. hozzászólás - 2012.10.18. 18:46:25 (Válasz Ariel #48 hozzászólására.)
Fogadóiroda nem csak ezekre kellene, hanem több mindenre. Emlékeim szerint már több éve is sokakban felmerült egy ilyen.
Bajnokikra, Lady Alvarielekre, stb...
Pontszám: 6.34
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
50. hozzászólás - 2012.10.18. 18:48:19
Idézet: Craslorg - 2012.10.18. 15:28:43
Mire számítottál? A VT se azoknak készül, akik ülnek egy szinten és/vagy csak és kizárólag csak a fele/negyede erőforrást használják. Ez is azoknak készül, akik hajlandóak minden részét használni a játéknak. Ráadásul mivel ez is event, így 7-8 havonta egyszer kell döntened, hogy az ~1 havi kellemetlenség megéri-e a jutalmat, ami a következő fél évben visszahozza az árát.



Annyi a baj cras, h a vt is amolyan erőforrásként kezeli az őskövet. Mintha annak a mennyisége is nőne naponta... Itt ha szintenként 2 kiváltható lesz kaviccsal és a legjobb idő fogja jelenteni a győzelmet, vajon kik lesznek a bajnokok? csak nem azok akik kapnak egy számukra nehezet és már megy is a klikk az őskőköltésre?

Az optimalizáló pókoknak ill az egy szinten élem az életem kariknak meg annyit, h olyan őskő mennyiséget spóroltak meg azon, h nem vesznek pár hetente vmi új felszerelést, hha a hiányzót ráköltik pl az ilyen eventekre akkor jó esélyeik lehetnek- látatlanba is ezt mondom.
Ha pedig lenne egy ilyen bevételi forrás akkor lehet nem a rendszeresen fizető vendég lenne MÁR MEGINT megnyúzva.

tippelhetek? az irtóztató csomag hasznos lesz és ősköves?
Pontszám: 8.39
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
51. hozzászólás - 2012.10.18. 19:06:55 (Válasz Klarinét #37 hozzászólására.)
Idézet: Klarinét - 2012.10.18. 15:52:30
A jutalmak nekem nem érnek annyit a VT-ben hogy agyon tömjem magam tp-vel. Többek között ezért is tünt el a 109. szintü karim, de ez más lapra tartozik.

Szerintem túl türelmetlen voltál. A VT-nek több idő kell, hogy meglátsszon az előnye.. A mithril jutalmak és a +20% közelharci sebzés hiánya is csak hosszabb távon lesz szembetűnő.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.87
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
52. hozzászólás - 2012.10.18. 19:37:29 (Válasz Ariel #51 hozzászólására.)
+20% bónusz sebzés? Ariel, mire valaki megcsinálja a 20 templomot, úgy hogy tolja ezerrel.... Az felszed annyi tp-t rosszabb LE aránnyal hogy nem érvényesül az ellenfelével szemben. Vannak kivételek akik keveset gyengülnek, de ezekböl kevés van.
Amíg el nem kezdtem templomozni a régi karimmal, elég jó voltam a szintemhez képest. Bejött a templom, no uccu neki lezavartam belöle vagy hatot ha jól emlékszem. Ezalatt beszoptam annyi TP-t a vadászatok miatt, hogy látványosan legyengültem azokkal szemben akikkel elötte simán tartottam a lépést. ( rossz LE/TP arány )
A kis karim köszöni, de nagyon jól elvan a templom nélkül és el lesz a piramis nélkül is. A szakizós fázisban is van olyan erös hogy ne nagyon háborgassák.
Az én véleményem az hogy a VT semmitmondó jutalmakat ad, az egész arra megy ki hogy lépjük gyorsabban a szinteket ész nélkül és költsük a kavicsot. ( Tisztelet a kivételnek. ) A Piramisban is csak ezt látom, bár remélem event lévén tényleg hasznos/értékes jutalmak lesznek...
Nem pedig haszontalan kacatok mint a VT nevü testvérében.
Tudom hogy nem kötelezö csinálnom ezeket, de azért leírom a véleményem róla.
Pontszám: 7.65
kedvelt tagKivert kutyaFérfi
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
53. hozzászólás - 2012.10.18. 19:51:59 (Válasz BaalCain #50 hozzászólására.)
Idézet: BaalCain - 2012.10.18. 18:48:19
Idézet: Craslorg - 2012.10.18. 15:28:43

tippelhetek? az irtóztató csomag hasznos lesz és ősköves?


Szerintem nyertél
V5 Kivert kutya
V4 Blöki és egyéb neveken...

Orosz szerveren: Aytuk

Pontszám: 7.87
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
54. hozzászólás - 2012.10.18. 20:00:03 (Válasz Kivert kutya #53 hozzászólására.)
Hogy kerültem ebbe az idézetbe?
Pontszám: 7.68
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
55. hozzászólás - 2012.10.18. 20:21:35 (Válasz BaalCain #50 hozzászólására.)
Idézet: BaalCain - 2012.10.18. 18:48:19
tippelhetek? az irtóztató csomag hasznos lesz és ősköves?

Szerintem nyertél

^E helyett sikerült...^

Idézet: BaalCain - 2012.10.18. 18:48:19
Idézet: Craslorg - 2012.10.18. 15:28:43
tippelhetek? az irtóztató csomag hasznos lesz és ősköves?

Így

Csak a szövegrészletet törölte, ha idézel abból a hszből látni fogod.
Jó mi? Bármit a másik szájába lehet adni, persze aki tudja hogy kell az látja azt is ha "hamisítanak".
A hozzászólást Quellon módosította 2012.10.18. 20:25:38-kor
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.43
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
56. hozzászólás - 2012.10.18. 21:50:02
Végre valami izgalmas
Quellon megtisztelő, de azt hiszem enélkül a valóban hangzatos - és nem kevésbé röhejes - megnevezés nélkül is meglennék. De azért persze szívesen megmérettetném magam, mint gondolom még jópáran. Jó kis móka is kerekedhet ebből... Habár baljós előérzeteim vannak, ha a közelmúlt kissé haszonmaximalizáló fejlesztéseire gondolok. Naponta vásárolható borzalom csomagok... korlátlan őskőért kiváltható dekrétum... Okét tudom a hatalom a valós életben is kb a kessről szól, de olyan romantikus elképzelés lenne feltételenzi hogy itt nem
Amúgy ezeket a félelmeimet és a tényleg kissé fani címet leszámítva (ahol én is csatlakoznék a névváltozásért kampányolok tömegéhez) én nagyon bizakodóan tekintek a fejlesztés elé, hajrá!

Klarinét: ezt számold át majd még párszor, sajnos(?) a VT az utóbbi idők legnagyobb tápja. A szintlépős és kavicsos résszel viszont egyet kell értenem.

Fogadóiroda: Igen és igen! Szerintem is nagyon kellene ilyesmi. Bajnokira, Alvarielre és ilyesmikre. AMúgy a Bolygó ura szerintem Winnie lesz. Vagy Asmodeus Mortimer.
A hozzászólást Aurri módosította 2012.10.18. 21:53:02-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.50
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
57. hozzászólás - 2012.10.18. 22:11:55 (Válasz Aurri #56 hozzászólására.)
Idézet: Aurri - 2012.10.18. 21:50:02
...AMúgy a Bolygó ura szerintem Winnie lesz. Vagy Asmodeus Mortimer.


Már írtam. A bolygónak van már Ura!
Pontszám: 6.34
kedvelt tagKivert kutyaFérfi
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
58. hozzászólás - 2012.10.18. 22:19:14 (Válasz Quellon #55 hozzászólására.)
Nem állt szándékomban hamisítani, akár hiszitek, akár nem!
Csak idétlenkedtem az idézettel.....

Címjavaslat:

A VILÁG URA

esetleg:

LEGÉNY/LEÁNY A GÁTON
V5 Kivert kutya
V4 Blöki és egyéb neveken...

Orosz szerveren: Aytuk

Pontszám: 6.05
kedvencKoklerkeFérfi
Végzetúr tehetség
186 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
59. hozzászólás - 2012.10.19. 08:18:13
A Bolygo Megmentoje, a Rettenet Piramisanak Ura

a bolygo ura lehet tenyleg kicsit tulzas, vicces lenne, ha valami penzeszsak nyeri, aztan a nagy Ur minden reggel 10 kinzokamraban kezdi a napjat
Pontszám: 9.18
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
60. hozzászólás - 2012.10.19. 08:29:57
Egyébként ugye ez a plecsni sok bónuszt nem adna, de azt el tudom képzelni, hogy ne lehessen kamrázni. Le lehet győzni, de nem lehet kamrázni. Igaz, ezzel több látogatója lehet (bár azt már a plecsni is generálhatja pár napig, hétig), no de úgyis mindenki a főnököt akarja letaszítani.
Pontszám: 6.78
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!