Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.12.04. 21:36:51
Semmiképp, ha nem lesz változás. Ami azért jó lenne...
Dátum: 2012.12.04. 21:30:23
Ne legyél ennyire jóhiszemű, levonást fogsz kapni
Dátum: 2012.12.04. 18:40:29
Világ, karakterszint, ékszerszint?
Dátum: 2012.12.03. 22:45:06
Egy szintrétegbe tartozunk. Ha kombinálod ismételhető küldikkel, VT-vel, szövi küldikkel és ésszel (nem úgy értem, hogy Te hülye vagy, hanem hogy a 4 játékrészt ésszel összedolgozod, hogy egymást segítsék), akkor szerintem jól hoznak együtt.
Én is az alsó 4 sort csinálom csak, mert addig lehet 60 alatt ésszerűen. Az építés nem LE kidobás, mert nő a szerencse ami mindenhez kell. Ha csak alsó 4 sorban gondolkodunk, akkor nem is kell rohanni, 3 hét, időzíthető minden úgy, hogy egybevágjon a 4 játékmód. Ha részletesebb leírás érdekel valakit akkor nekifoghatók holnap, de szerintem ha belegondol valaki akkor átlátja amire célozgattam.

Egyet sajnálok, hogy a nyakék lószar. Kevesebb TÖ-t ad, mint egy TKP-s kincs, nemhogy epikus és az AFP % sem fixen 5%, hanem kicsiknek az is kisebb. Ráadásul csak akkor érvényesülne az AF bónusz, ha folyamatosan viselnénk, de az több kárt tenne, mint hasznot. Úgy kéne működnie, mint a maszknak: relik, folyamatos hatásokkal viselés nélkül és medállá vált fél év után, ennyi TÖ plusszal úgy is csak dísz.
Közép-/jobb gomb/görgő-bezár.
De egyébként igazad van, csak míg kiharcolod ez az alternatíva
Dátum: 2012.12.03. 22:06:12
Csak névlegesen sérülsz, mint Arénában, ha te ténylegesen az bug és írj ÜSZ-re. Vagy rosszul tudom/másként valósult meg?
Dátum: 2012.12.03. 22:03:26
Ez azért tényleg szar... nem kötelező a fam és így az már egyből 110 kő, a dekrétum meg drágítja a többit vagy akár már önmaga is a többedik, tehát alapból drága + időbünti. Szerintem ÜSZ, kérdezz rá, hogy nem lehetne a fam nélkülieknek csonterősíteni, ha meg valaki 60 alatti az úgyis dekázva jut csak odáig és el kell fogadni, hogy nem 60 alattiaknak lett tervezve az utolsó 3 sor.
Dátum: 2012.12.03. 19:21:17
Hogy pontosan mennyit kell építeni azt nem tudom, de biztos, hogy szintfüggő, mert maga az építős küldi megvan az 1-es és a 200-as karinak is.

A sorvégi jutalom pl így jön ki
1. sor: szint*500(legalul és felfelé haladunk)
2. sor: szint*1000
3. sor: szint*1500
...
Dátum: 2012.12.03. 17:57:34
Hehe, így lehetne izgalmas háborúkat vívni Csak még mindig nem éri meg! Szóval mehetnek vele amerre akarnak. Nem fog változni semmi.
Ja Mindenkinek megvan a maga hülyesége. Persze amikor frissítek, akkor mindig jobbra cserélem az elavultat, de voltak (és lesznek is) olyan cuccok amiket átugrok. Annyira nem optimalizálok a TÖ bónuszokon, hogy minden prémes felszerelés meglegyen, szépen kisakkozom, hogy melyik öltözék kiegészítő mérföldkő a kategóriájában és hogy elkerüljem a nekem nem tetsző darabokat.

Mondok egy egyszerű példát: 57-es vagyok, még az 50-es Diabolica van rajtam Zu'lit varázsgömbjével, kb 20 szint óta, mert a úgy ítéltem meg, hogy +20-20 védekezést beáldozok és még várok a *78-as LGY-s pajzsra meg a 80-as páncélra*. A Lélekpáncél súrolja a viselhetőség határát nálam (gondolkodtam is rajta, hogy inkább Lidércmester legyen-e), de még azt hiszem bele fog férni, viszont a Főmágus látóköpenye már nem esett ebbe a kategóriába, se a Földanya páncélja, se semmi ami nagyon nem tetszik és/vagy kifejezetten női "ruha" a nevéből vagy kinézetéből ítélve (királynő páncélja, eleven jég, méhkirálynő akármije, hogy magas szintűt is mondjak). Plusz nem veszek újabb felszerelést csak azért mert nagyobb a szintje, ha nem ad lényegesen több TÖ pontot/elnyeléseket és/vagy nem olyan elosztásban, mint amit a fejlesztési irányom szempontjából jónak ítélek.


Elég kimerítő válasz lett azt hiszem és nyugodtan beutalhattok a zárt osztályra (csak legyen eltáv meg kábeles net ), ez az én bónám.

*Jelenleg 20 szinttel látok felfelé, tehát válogatni volt miből, csak finnyás vagyok, de most már csak 1 ill. 3 szint a váltásig.
Dátum: 2012.12.03. 15:10:07
Kihívásnál én is egyszerre nyomok 10-et, mert én a kalandot, az állatok a TP-t így is úgy is megkapják a kristálypont meg nem érdekel, ha elvész. De ha krit ütés/vari/kábítás küldiről van szó akkor inkább egyesével.
Dátum: 2012.12.03. 12:39:17
Én (is) használom az omnit, mert ezek itt *alább, mind olyan dolgok amik jobbá tették a játszhatóságot és semmi jogtalan előnyhöz nem juttat. Hogy ez kövér-e vagy nem azt nem tudom, de gond nélkül át tudtam venni eddig minden jutalmat, közt a BU-sakat is.

* na nézzük:
- Automata állat intelligencia növelés
- Minimalizált tárgy képek
- Fölös elemek eltávolítása (Reklámok, flash, bannerek stb.)
- Fejléc eltávolítása
- Rendszeridő megjelenítése a karakternév fölött is
- ÉP/VP/TP %-os kijelzése
- %-os TP kijelzés helyett szinthez szükséges TP kijelzés
- Portya összegzés a lap tetejére
- Kalandpróbák kinyitása a kalandokban
- Kaland szövegek eltüntetése

Üzenet/Kihívás/Támadás gombosítása mások karakterlapján -> ezt is jó lenne, a szubplazma megjelenéséig be is volt pipálva, azóta viszont nem, mert a sárga kardból nem csinál gombot, magyarán aki használja az omni e funkcióját az nem tud szubplazmával támadni (mondjuk még nem is akartam, de nem veszem el a lehetőséget magamtól), szóval hozzáértők megbabrálhatnák/frissíthetnék az omnit, köszi
Dátum: 2012.12.03. 11:47:49
Szerintem helytálló, ha elküldöd ÜSZ-re, akkor tűzd majd hozzá légy szíves, hogy a portyaszimulációt is bárkire lehessen indítani, legyen az hordabeli, szövitárs, ütőtávon kívül és akárhányszor támadott. *Már, ha egyetértesz ezzel a szimulációs részel.
Dátum: 2012.12.03. 10:55:06
GM-el át lehet venni, mással lesz a gond
Tény, hogy vannak fontos/abb fejlesztések, de hidd el, a játékosok több, mint 90% a játékban a vizuális élményt is keresi és nem kapcsol ki mindenféle képi megjelenítést, hogy csak betűket meg számokat lásson a "játékból"
Én is pl csak olyan állatot tartok meg harcolni aminek a képével is ki vagyok békülve és a felszerelések közül vannak cuccok amiket elvből elvetek a kinézet miatt, még ha pár ponttal többet is adna valamiből.
Dátum: 2012.12.03. 10:09:55
VF:
A szakértelem minden szintje után csökken a vadászatért kapott tapasztalati pont, szintenként 1%-kal. A szakértelem maximális szintje 50, ekkor a vadászatért fele TP fog járni.
Dátum: 2012.12.03. 09:54:34
PP TP attól függ kit ütsz. CSP TP-d érdekes, nekem 56-57. szinten 19-20 TP jön 50-es VF-el, akkor neked is van pár pont VF-ed vagy semmi, csak ilyen keveset nő a vadászatért kapott TP 10 szint alatt?
Dátum: 2012.12.03. 09:49:54
Lehetséges, hogy görgővel/középső gombbal/jobb gomb-megnyitás új lapon módszerrel portyáztál és/vagy nem vártad meg két portya indítása közt amíg az előző betölt? Ilyenkor elő szokott fordulni, hogy nem számolja.
Dátum: 2012.12.03. 09:43:33
Ha így marad akkor lesz ám kikapcsolási roham
Dátum: 2012.12.03. 09:41:29
Idézet: Cyrus Cronos - 2012.12.03. 09:00:52
szerezz 20416 tp-t és szerezz 4419 tp-t egyetlen nap alatt
Ebbe minden TP beleszámít, amikor csak a portya számít, akkor az a leírásban ki is van kötve. És az jóval kevesebb is. A 20416-ből látszik, hogy 70. szint körül lehet amikor egy csak Portya TP-s küldi 150-200 TP-t kér (és azt hiszem nem határozza meg, hogy egy nap alatt), az egy nap alatt x TP meg csak vadászattal kb 250-300 CSP (VF-el), ha hígítjuk más cselekvésből származó TP-vel akkor gyorsabb, de úgyse egy sétagalopp, mindenképp géphez szegezős fujjj küldi, jobbak a kombimálós "észküldik".