Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Idézet: Birka - 2013.01.24. 22:20:32
Ha a lombik és az iszák átalakításon esik át, akkor csak 4 új tárgynak van hely gyakorlatilag, és 2 bagóért vehető lom hirtelen kap egy komoly boostot, amit én kevésbé tartok korrektnek utólag (Ha tudtam volna, hogy ilyen tápos, akkor már rég vettem volna szöveg ugye...), semmint ha 2 "tápos" cucc bekerül a helyére.
Értem. Ha egyébként megfelelőnek tartod a 2 cuccot, csak a fentiek miatt nem lenne korrekt, akkor kiveszik őket és új néven bekerülhetnek az új hatással
Idézet: Birka - 2013.01.24. 22:20:32
Pont fordítva. Ez a 4 tétel jelenleg gyakori és ritkába mennének.
Jé ez meglep! Mármint, hogy a 4 relik gyakori a kövek meg ritkák. Eddig sosem figyeltem milyen gyorsan pörögnek a kövek, a relikek másfél-két hónapos érkezése pedig nem tűnt olyan gyakorinak, de mindenesetre sosem néztem meg, hogy melyik kategóriába tartoznak, mert még csak gyűjtögettem a dukátot.
Ha ritkává válnának milyen időközönként lehetne hozzájuk jutni?

Kamikaze, Vadász csizma AH-ba? Előbbit élő liciten már nem is lehet kapni, hogy mennyire hasznos azt objektíven megítélni nem tudom. A csizma nem tudom volt-e most novemberben élőn, de a hatása kellemes.
Vagy kifejezetten új dolgokat szeretnél? Mert akkor megszellőztethetnél pár ötletet!
Dátum: 2013.01.24. 22:48:49
A xenó királynők sebződése és a csapdák építésének osztói/szorzó úgy vannak beállítva, hogy mindenképp 3 hétig tartson az event. A végefelé jobban sebződnek és nagyobb ütemben (még talán maguktól is) épülnek a csapdák. Én így hallottam/olvastam nagyobbaktól, szerintem mindegy mennyi LE-t ölsz bele, akkor sem készül el előbb és akkor is kész lesz az utolsó nap. Ez azért jó, mert így nem járunk úgy, mint a BU-val
Jól értem, szerinted a Szkarát, rejtőköpenyt, kristálygömböt és lélekkút katalizátort kéne gyakorivá tenni és a négyféle követ ritkává? Ez csak olyan szempontból tűnik értelmesnek, ha azt szeretnénk elérni, hogy kevesebb kő pörögjön a rendszerben (nekem nem hiányoznának) és a 4 relikhez minél többen hozzá juthassanak.
A sámán iszák és zu'lit lombikját nem kivenni kéne, hanem átalakítani, hogy szintednek megfelelő italt adjon minden nap - szerintem úgy jó lenne.

Új tételek lehetnek.
Dátum: 2013.01.24. 20:31:34
Tudtommal összesen volt kezdéstől 3 hét. Leírásban ez van. Látott valaki más hivatalos infót?
Idézet: Sandman010 - 2013.01.24. 15:15:38
már csak 0,9% hiányzott hogy kipurcanjon,elpusztuljon végleg,de eljött az a bizonyos óra és felment 25%-ra. Meg mielőtt ez megtörtént volna beadta az eggyel magasabb szintű xenókirálynőt is (igaz egyszer csak),amit nem is tudom mire véljek?!
Ez azért volt, mert ahogy Cras írta a hajnali napváltáskor 25%-ra regenerálnak az elkábult királynők. Azok kábulnak el, amelyeknek nincs kész a csapdája, ha kész és utána ölik meg, akkor nem kábul, hanem végleg kidől és akkor már hajnalban sem támad fel. Szóval te pont napváltás előtt ütötted meg és vagy te vagy valaki más 0,9%-ról kiütötte, így 1 csata erejéig az eggyel nagyobbat üthetted, de a feltámadás után újra a szintednek megfelelőt.
Ha elolvasod az eventek leírását is, nem csak nyomod a támadás gombot, akkor nem akadsz fenn teljesen természetes dolgokon.


Más: ma léptem 60-ról 60-re és így az 55-ös helyett a 65-ös királynőt ütöm. Ebben az az érdekes, hogy amíg az 55-öst ütöttem addig nálam 10 szinttel kisebb spell-t használt, (59-es voltam, akkor 49-est, 60-on 50-est és 61-en 51-est, mert ki-belépéskor ugrottam csak a 65-ös dögre) most pedig a 65-ös királynő már 75-ös varival tolja, tehát magához képest +10 szintűt. Így is simán agyonverem, de meglepett az újítás és várnék egy megerősítést, hogy így van rendben.
Dátum: 2013.01.24. 08:56:11
Idézet: ATi_20 - 2013.01.24. 08:16:19
Melyik nem a Bakonyban található?
Kőris-hegy
Ceszneki vár
Tubes
Zirc
Cesneki vár nincs ki maradt egy "s"
A tiédből egy "z" is
Dátum: 2013.01.23. 23:16:55
Én csak ennyivel reagálnék a kreatív ötletre:
Ha három héten belül nem sikerül az összes xenomorf királynőt elpuszítani és testüket csapdába zárni, akkor a világotok történetében sötét korszak köszönt be. Ha viszont győzedelmeskedtek, hordaparancsnokod a királynők kincseit szétosztja köztetek, mindenkinek az érdemei arányában.
Tehát előbb győzni kell, hogy jutalmat kapj.
Ne igyál előre a xenó bőrére
Dátum: 2013.01.23. 13:46:46
Ügyfélszolgálatra írj. Mióta megvan itt csak akkor járnak, ha ők akarnak valamit. De ott legalább fixen el lehet érni azokkal a dolgokkal amiket tőlük akarunk tudni.
Dátum: 2013.01.22. 07:51:25
A kritikusokon kívül minden tárgyból vagy relikviából adódó szakibónuszhoz szükséges, hogy ne nullás, hanem minimum egy pont legyen a szakin. Ha ez megvan, akkor megkapod a teljes bónuszt, jelen esetben a 40-et. Kivéve, ha ezzel eléred a maxot, mert afölé nem növel sem a xenós öv, se az ékszerek.
Dátum: 2013.01.22. 07:45:12
Vagy elnézted vagy bugba estél, nekem is számolta. A 3 szerencsenöveléssel kész is lett az építési limit a maxos jutalomhoz
Dátum: 2013.01.22. 07:42:06
Gyanítom, hogy nem tudjuk, ezért nem kaptál választ, kérdezd ÜSZ-t.
Dátum: 2013.01.21. 16:53:09
Olvasd el újra, hogy honnan és mit idéztem és mit írtam én.
A hiány Miklós leírásában van, nem a játékban. A játékban ott van az "egyszeres jutalom" felirat és az ahhoz szükséges TP mennyiség. És valóban eltűnik, amint teljesítjük, ahogy a kétszeres és háromszoros is eltűnik, ha kész. Én viszont azt jeleztem, hogy Miklós topiknyitójában nincs ott csak a kettő és háromszoros, de az is még szintlépés formájában, így a topiknyitó hsz alkalmatlan arra, hogy abból számoljak vagy következtessek, ezért kérdeztem rá itt.
Az, hogy kezdetben szintlépés volt a kritérium és később változott TP-re, de elmaradt a kiírásjavítás vagy csak kezdettől fogalomzavar volt a fórum és a játékleírás közt nem tudom, de nem is lep meg.
Dátum: 2013.01.21. 10:35:09
Idézet: Miklós - 2011.07.20. 14:09:03
Azok a karakterek, akik a küldetéssor teljesítésének időtartama alatt végig voltak a szövetségnek, és ez idő alatt legalább 2 szintet léptek, jutalmat kapnak, amit egy gomb megnyomásával vehetnek át a szövetségi küldetések oldalon:
2 szintlépés esetén: szinttől függő LE (100. szinten kb. 500ezer), valamint 40. szinttől kezdve 25 kristálypont, és 60. szinttől kezdve 5 AFpont.
3 szintlépés esetén: szinttől függő LE, (100. szinten kb. 750ezer) valamint 40. szinttől kezdve 50 kristálypont, és 60. szinttől kezdve 10 AFpont.

Olvastam, de nem tartom helytállónak. Egyrészt, mert a rendszer TP-t számol, nem szintlépést, valamint 3 fokozata van a jutalmazásnak nem 2 és így az "egyszeres jutalom" - vagy hogy írja a játékban - hiányzik is onnan.

Viszont a konkrét kérdésemre szorítkozva a választ megkaptam, köszi
Dátum: 2013.01.21. 09:30:24
Mennyi az AFP jutalom? Fix vagy függ szinttől és attól, hogy hányszoros jutalmat szerez meg az ember?
Wikin nem találtam elég infót.
Dátum: 2013.01.20. 17:46:35
Azt mondják az életben, hogy a szerencsejátékokra költött pénz a "Bolondok adója", akkor ez lehetne a "Bolond(ok) medál(ja)" lenne már pár darab nekem is, több, mint UR...
Dátum: 2013.01.20. 12:07:11
Félreértettelek, a VT medálos hasonlat miatt a %-ok megtévesztettek. Azt hittem a sajtmedálra gondolsz, de ezek szerint a harcmedálra amit tényleg nem olyan könnyű megszerezni, sokan ölnek sokat és lehet tartalékolni, taktikázni a 10-be kerüléssel.
Én a sajtmedálra gondoltam. Az ájult állatokkal nem sok mindent lehet taktikázni és az is kiszámíthatóbb.
Dátum: 2013.01.20. 11:36:52
Így igaz, csak ne hangoztasd túl sokat, mert akkor a jövőben már nem jutunk hozzá olyan könnyen, mint most.
Dátum: 2013.01.20. 10:12:25
Xenó medál, semmit nem ad, minden résztvevő kap.
Xenó harcmedál, +5 kritikus ütést ad, top10 xenóölő kapja.
Sajtoló medál, +1% LE lélekenergia sajtoláskor, top10 állatájulást elérő kapja.
Végzet medál, -1mp. egy vadászat idejére, +1 építés szakértelem, top10 építő kapja.
Dátum: 2013.01.19. 14:02:09
Nincs véletlenül Felcser AFK-d?
http://vegzetur.wikidot.com/felcser
Dátum: 2013.01.19. 09:40:16
Jó lett a Xenócsatákat statisztikába foglaló omni kiegészítés, kár hogy kezdéskor még nem volt.
Köszi
Dátum: 2013.01.19. 07:25:09
Hogy lesz egy libából vérengző vadállat?
Elveszed feleségül...