Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2016.05.22. 21:10:38
A következő tárgyak(at) találtad: Relikviakupon
Dátum: 2016.05.22. 20:36:07
Én se értem.
Esetleg még kryxónium vagy unobtánium fókusz jó lenne.
Dátum: 2016.05.20. 14:03:44
Nekem a kő-papír-olló elves játék tetszene. Nem tudhatod, hogy az ellenfélnek éppen milyen leosztású csatlósai vannak harcra jelölve
Dátum: 2016.05.20. 12:51:41
Szerintem király

Ha lenne időd vagy energiád feltölteni wikire, az még királyabb lenne. De így is jó. Jöhet a többi is!
Dátum: 2016.05.20. 12:03:57
Szerintem a következő fejlesztés mindenképpen a csatlós oldal fejlesztése legyen, hogy gyorsabban lehessen szinteket növelni. A többi mellékes
Dátum: 2016.05.19. 09:27:06
jaja
Dátum: 2016.05.19. 08:53:31
Kész is. Lehet menni aludni
Dátum: 2016.05.19. 06:03:33
Első piramis kész
Dátum: 2016.05.17. 22:35:30
Eléggé tetszetős mondás(ok).
Én az egész aukciót újragondolnám, most amíg még lehet. V1-re mindig messze a legtöbb licitáló és messze a legmagasabb licitösszegek jönnek. Egy tétel árából egy másik világ ÖSSZES tételét meg lehetne venni.
Dátum: 2016.05.14. 13:18:54
Szerintem akkor még nem tudatosult, hogy ez mekkora naggyá fogja kinőni magát idővel
Dátum: 2016.05.14. 11:58:47
Az inspirációval akkor van gond, ha egyenlőtlenséget szül. Ha én most vagyok 200. szintű napi 40 CSP-vel, és indul egy új játékos napi 100 CSP-val, akkor neki napi 60 CSP-vel több erőforrásból jön mytokronit. Napi bazisok PP-vel többől fejlődik a csatlós. Hamarabb eléri azokat a lehetőségeket, amik az én időmben nem is léteztek.

A felzárkóztatást támogatom. Annyi a plusz, hogy vegyük észre, hogy itt eltolódott a jóakarat egy kicsit.
Dátum: 2016.05.14. 01:13:21
Na most kicsit úgy érzem, hogy én vagyok saras amiatt, hogy elindult ez a topic. Vagy jó 1.5 hónapja dobtam fel a témát, aminek 2 oka volt. Egyik, hogy megszüntessem a folyamatos rinyálást a Landragór kapcsán, a másik meg az, hogy beszélgetést kezdeményezzek egy számomra érdekes témával kapcsolatban. Ennyi. Én személy szerint egy szót sem váltottam Miklóssal ebben a témában.

Abban 100%-ig egyetértek, hogy a LÉ halmozás csak további egyenlőtlenségeket szül.

Abban is egyetértek, és többször is hangoztattam, hogy az inspiráció ilyen formában egy csalás, igazságtalanság.

Azt meg főleg nagyon sokszor elmondtam, hogy ebből a világok közötti ugrálásból jó dolog nem sülhet ki. Lásd AH, toplassítás, egyebek. Ezt szerintem Offs használta ki a lehető legprofibb módon. Én nem tudok ezzel azonosulni, de elítélni sem tudom. Azért mert túl ügyes.

Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy egy nulláról induló, egyenlő feltételekkel induló versenyhelyzet lenne a legideálisabb.
Dátum: 2016.05.13. 11:44:29
Idézet: Ariel - 2016.05.13. 11:34:21


Rendben, jöjjön a LE tárolás korlátja, de előtte valósuljanak meg a következők is:

- Az inspirátor fix mennyiségű plusz csp-t adjon, szintfüggetlenül.
- Készüljenek olyan fejlesztések, amire van értelme elkölteni a LE-t.
- A specializációváltás ne kerüljön őskőbe a türelmi időszak alatt.


Én támogatom. Ha az inspirátorhoz hozzátartozik az toplassítás miatti inspirációs tényező, akkor meg főleg.
Dátum: 2016.05.13. 10:37:31
Idézet: Ariel - 2016.05.13. 09:30:04
Az, hogy gyűjtögetve a LE-t egyszer majd hatékonyabban költöm el, semmivel sem különb annál, hogy te napi +20 csp-t, és eseménypontot kapsz, ezzel nem csak több LE-t, de mindenből többet gyűjthetsz, több mytokronitot, több eszenciát, minieseményes kacatokat, és erősebb csatlósokat produkálhatsz.


Nos én ezt is átalakítanám. Egyáltalán nem tartom igazságosnak azt, hogy nem egyenlő feltételek mellett tudlak megelőzni a toplistában, ez nem fair küzdelem. A +20 CSP nagyon sok, és amiatt kell visszamaradnod szintben, hogy kapj több CSP-t, hogy legyen eseménypont SZB-re meg ne legyen túl nagy a többiek előnye mytogyűjtésben. Ez is nonszensz.
Dátum: 2016.05.13. 07:58:18
Szerintem tök egyértelmű az, hogy ne ücsörögjenek a karakterek több száz / ezer (!) millió LÉ-n. Azzal védekezni, hogy nem ezzel kéne foglalkozni először, az elég gyenge terelés. Jó sok minden probléma van itt, és Miklósék hajlanak mindennek a megoldására. De arra egyébként kíváncsi lennék, hogy pontosan milyen előfeltételeknek kéne teljesülnie, hogy foglalkozzunk ezzel a problémával Plusz szerintem ez amúgy se holnap fog megvalósulni. Ha még itt egyet is értünk abban, hogy ez így nem jó, akkor is még x idő, mire kitalálunk egy értelmes képletet. Könnyen lehet, hogy tényleg meg sem valósul ez, míg ki nem jön egy újabb patch új fejlődési utakkal.
Dátum: 2016.05.12. 18:00:15
Ez a pár százalék tök jó. Egy myto kincsgyűjtő képesség szint 0,5%-ot ad. Pár hónapja csak az a hobbim, hogy ezeket a fél százalékokat gyűjtöm Amúgy is gyűjtögető vagyok, ilyenekkel meg lehet fogni.
Dátum: 2016.05.12. 16:48:58
Hát most így az alapvetés az, hogy legyen-e ilyen fícsör. Aztán utána majd szerintem következő körben meg tudunk alkudni a mértékéről is Amúgy tényleg ipari mennyiségű LÉ-t lehet szerezni magas szinten esszenciákkal meg mindennel. Egy küldetés 92k LÉ. Egy. És egy óra alatt lazán lepörög 30. Plusz portyaLÉ, sajtolás, vadászat.
Dátum: 2016.05.12. 13:31:54
Nagyon tetszik ez a "beszéljük meg a játékosokkal" módi