Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2016.12.07. 11:18:41
Úgy látom akkor hogy az új évet szabival kell kezdenem
Hát bazidrága, azt tudom én. Csak szólni akartam hogy van ilyen lehetőség is, mert én képes voltam benézni

És hát itt igaza van mindenkinek, a legnagyobb őskő lehúzás most jelenleg ez a csatlós-téma. Szerintem 2 őskőnek kéne lennie
Én is majdnem felháborodtam ezen, de aztán rájöttem hogy el lehet adni az előző cuccot, így "minimálban" kijövök.
Jaja, de legutóbb mintha lett volna közvetlenül a találkozó után is.
Beholder szeme lesz azoknak, akik nem voltak?
Akkor ezt így végül is nem az alkohol okozta, hanem pusztán az emberi viselkedés Amennyire ismerem magam simán elkiáltottam volna magam hogy na csend legyen most már

Vagy kettő találkozóval ezelőtt körbejárt egy lista itt fórumon, hogy miről beszélgessünk majd Miklóssal. Az jó iránymutató volt.
Köszi szépen a részletes összefoglalót!

Én úgy gondoltam hogy az AH meg a szerencsekerék új ötletek már kész vannak csak le kell kódolni. Már izzott a tenyerem De akkor ideje ötletelni
Összefoglalót pls!

Sajnálom, hogy most nem tudtam menni. Remélem jól éreztétek magatokat és jó buli volt
Befizetési akció? Aukciós tárgyak?

A TF-eseknek már ki van írva az akció, diszkrimináció!
Dátum: 2016.11.12. 23:16:36
Sebaj cimbora, egy újabb ember, aki blokkolásra került
Dátum: 2016.10.24. 15:11:01
Igaz, túloztam, de alliterálni akartam és nem találtam jobbat

Néha beszállok a tervezésbe. Nem mondom hogy most rögtön így legyen, ahogy írom, de az SZB se mai csirke már, ráférne valami frissítés. De ezt szerintem beszéljük meg másik topicban, itt pörögjön a tárgycraft
Dátum: 2016.10.24. 15:03:02
Jól hangzik, köszi!
Dátum: 2016.10.24. 15:02:51
Szerintem egyáltalán nem hülyeség, mivel színesítené a játékot és több taktikázási elemet is hozzáadna.

Igazából nem is értem ezt az oltári offenzív ócsárlást részedről, teljesen feldühítettél.
Dátum: 2016.10.24. 13:00:12
Gondoltam írok már, mert Offs megszólt hogy miért kussolok

Szerintem ennek a fejlesztésnek most igazán nincs ereje, nincs szükség rá, ilyesmi.

A következők mind sokkal jobbak lennének:
- szerencsekerék update új szuperextra tárgyakkal, új kisebb tárgyakkal
- AH update. Felesleget kiszórni, új, fasza cuccokat betenni. Na én erre költeném az aranytallért. Pl küldetés gyűrű 2. szint, és ehhez kéne aranytallér is
- SZB update. Ebbe egy csomó extra featuret lehetne beletenni.
--- X db mező többet ér,
--- birtoklási %-ért extra pont,
--- ha mind a 4-et ütöttek a mezőre és mégis a tied akkor extra pont, stb.
--- vaaaagy ezek minden körben véletlenszerűen ugranának be
- Végzet Verme update, hogyan lehetne állandó játékelemmé tenni.
--- Hetente egy új szint bejárás kedd - hétfő ütemben, mint az SZB-nél
--- Szint végi szörny egy aktuális entitás, akitől kincs esik
- Csatlós aréna update
--- Látszik, hogy jutalom dináriumokból nagyon nem lehet ellépni, mindenki ugyanazt fejleszti, erre módosítani valamit.
--- Jöhetnek új tárgyak, hogy több csatlóst lehessen hozni, most 10+ csatlós nem csinál semmit

Na én ilyesmiken filózok, a tárgycrafton egyáltalán nem. Új tárgyakat sem veszek már ilyen szinten, nem is éri meg, 10-15 szint óta ugyanazok vannak.
Dátum: 2016.10.19. 13:19:16
Én sem teljesen értem hogy miért lesz jó.
Dátum: 2016.10.18. 14:42:38
Hát tudod tetszik, nem tetszik, ez van. Aztán ha már van használom. A karakter erőssége már nem érdekel, erőforrások hegyekben állnak. Ad egy picike pluszt
Dátum: 2016.10.18. 13:52:14
Új küldetés: Győzz 7-szer csatlós arénában. Awesome!
Dátum: 2016.10.13. 20:38:17
Mondjuk azért ez nem egy horribilis összeg. 100 őskövet kell venni, a többit váltja a kiégett. Akció is szokott lenni. Sőt akár össze lehet gyűjteni templomkristályból is
Dátum: 2016.10.08. 21:50:41
Nekem is jött baromi sok, most is 300+ van. Pedig pár napja fejeztem csak be, nem is siettem.
Hmmmm... egy több osztályos SZB tök érdekes lenne. "A" liga és "B" liga. Mennyei I és II