Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Blazek

Dátum: 2009.08.05. 20:47:25
jah igen, a gladiátor meg éhen döglik, ha a halász nem fog halat. ne keverjük már...
Dátum: 2009.08.05. 20:00:58
nem én említettem meg a neved. én általánosságban írtam amit írtam, bár tény, h olyan volt, mintha elítélnélek. senkivel nincs semmi bajom, veled sem. általában azért játszik VU-ban valaki, h leverjen másokat. teljesen mindegy, h szint, tárgy, időráfordítás vagy bármi másért erősebb. az a lélektana, h jobb vagy vmiben másoknál. engem spec az zavar, h ugyanaz a 20 név van hónapok óta mindenhol, meg az, h csak portyakari nyer bajnokit egy bizonyos szint alatt.
Dátum: 2009.08.05. 15:33:22
nevezés előtt, hiszen ha már jobb épületekért mész át máshova, akkor ott nyilván nagyobb a kút, és tölteni kell, h megkapd az épületeket.
Dátum: 2009.08.05. 15:09:08
ezért most nagyon le leszel pontozva...
azért gyűjti be, h ülhessen vigyorogva a gép előtt, h megint ő lett az überkirály. hiszen emberek vagyunk, ez az egész játék erre épül.
csak az a vicc, h ha egyszer már összekaparsz magadnak egy megfelelő mennyiségű rabolt LE-t, akkor a köv bajnokiig akár malmozhatsz is...
módosítás: azért nekem nem biztos, h nagy öröm lenne a dolog, pláne, h semmi erőfeszítésébe nem kerül a dolog (már)
Dátum: 2009.08.05. 14:48:56
pedig elvileg úgy lenne egyensúlyban a dolog nem? persze te mi mást mondanál...
Dátum: 2009.08.05. 14:42:03
nagyon meglepő, de kb ugyanaz a 15-20 név nyerte a mostani viadalt, aki egy hónapja... az jutott eszembe, h sztem nem egy jó dolog, hogy egyféle taktika kell ahhoz, h bajnokit nyerj. mi van a másik oldallal?
Dátum: 2009.08.04. 16:24:49
ez nem reklamáció, hanem a kérdés megvitatása. nyilván azért vitatjuk mi meg, mert a játék fejlesztőivel nem sok esély van erről értekezni.
1: persze h esélytelen vagyok, de vmiért csak van korosztályos verseny is, és nem engedik össze a kiforrott versenyzőket az óvodásokkal nem igaz? ennyi erővel ellened is berakhatnának 10. szintűeket: megvolt a lehetőségük ugyanakkor kezdeni amikor neked, az ő hibájuk, h nem tették, ezért jogosan verheted őket halomra a viadalon?
Dátum: 2009.08.04. 16:17:00
sajnos egyáltalán nincs "nyíltsisakos" kategória most a bajnokin. a VU-ban egy eredmény csak idő és erőforrás ráfordítás kérdése. a te példádban egérke nem azért nyer fiatalon olimpiát, mert 10szer annyi ideje volt úszni, mint a kortársainak. valóban ne nyerjen vki úgy viadalt, h napi 1 órát ül gép előtt annak kárára, aki napi 20-24-et, de ne azért legyek esélytelen, mert neki eddig 3szor annyi PP-je és/vagy CSP-je volt, mint nekem...
Dátum: 2009.08.04. 16:04:25
sántít a kérdés: az életkor nem az idő alapján van rangsorolva, hanem az alapján, h mennyit töltöttél a sporttal... nyilván nem fog világcsúcsot úszni valaki 10 évesen. de Phelps sem azt csinálja, h direkt úszik egy rossz eredményt (tehát nem lép vele szintet), hogy lerakják a gyengék közé, majd ott világcsúccsal megnyeri a versenyt. a serdülőben mindenki ugyanannyi idős, és nem szintidő-visszamaradott 35 éves, ugye?
Dátum: 2009.08.04. 15:50:52
Phelps és Cseh Laci sem fog a serdülő EB-n indulni, ugye? csak mert ők már 15-20 éve úsznak, a fiatalok meg 5 éve, nemde?
Dátum: 2009.08.04. 15:26:09
valóban nem csak a kiemelkedők indulnak, de egyik világverseny sem olyan, h van 1 esélyes, és neki már jóval a torna előtt oda lehet adni az első helyezést, mert másnak esélye sincs...
és a 30 éves tapasztalt, sok versenyt megélő top indulót sem fogják összerakni a serdülő, vagy ifjúsági versenyzőkkel...
Dátum: 2009.08.04. 15:00:31
tehát minden kategóriában nyerjen az a 2-3 karakter, aki magas LE diffel rendelkezik? hát ez aztán sokkal jobb rendszer, mint az, ahol szinte bárkinek van esélye nyerni. igen, csak így tovább. viszont ehhez nem kell viadal. adják oda a díjakat a kategóriaszintek pókjainak, a többieknek meg LE-t, és nem kell bonyolítani minden hónapban egy viadal baromsággal. mert értelme semmi. ergo a foci vébét nyerje éppen az akkori világelső, és kész.
Dátum: 2009.08.04. 03:38:09
nagy hülyeség lenne bevezetni a TF-es kategória-ellenfeles bajnoki viadalt? ez a szinthez kötött bajnoki egy nagy nulla. lehet rá tervezni, de pár karakter fogja megnyerni úgyis, kár rá készülni. ha azon múlna, h le tudod e verni a kategóriaellenfelet, akkor a pókok fentebb indulnának, ott, ahová az erejüket tekintve valók. persze jönne a sírás, h így azok vernék meg őket, akik a szintjük és kereskedelem miatt előnyben lennének hozzájuk képest. ellenben így lenne benne izgalom, és kihívás nekik is, és bárki másnak is. psitike ugyanúgy izgalommal várhatná a bajnokit, mert ha oltári nagy mázlija van, akkor bent maradhat egy alsóbb kategóriában, ahol nyerhetne is. ezzel a lépéssel lenne benne izgalom, nem csak azért nevezne az ember, h megkapja a LE-t. tudom, a gond ebben a random nagy szerepe, és korántsem lenne biztosítva mindig ugyanazoknak a győzelem...
Dátum: 2009.07.31. 19:11:31
ha lehet 18-20-as szinten 100as spektrális, akkor miért ne lehetne 50es kivégzés 13. szinten? hidd el, van is. V4-en sokan egyféle szakértelmet növelnek, a gyengébb karakterek a kivégzést. ennyi.
Dátum: 2009.07.30. 14:48:08
amúgy vmelyik nap eszembe jutott az az ötlet, miszerint be kéne vezetni a randomot az őskővásárlásban is.
meglenne ott is a 70-30%+szerencse esély, h ha befizetsz, akkor ingyen kapod az őskövet. egyből másképp értékelné a beho a randomot!
Dátum: 2009.07.30. 14:19:16
mint szintbeli érintett szólnék hozzá a témához, annyi vagyok még egy fél óráig mint Faktor.
1: engem is zavar a 200as támadó IQ-t levarázsolja az épphogy 140es smaragd, de szerencsére ha így is van, akkor közelharcban kritikussal összetöröm
2: ezen a szinten húztam fel a VF-et maxra, mert úgy láttam, ahogy Faktor. kezd bedurvulni a dolog, és nem tetszik, h 6-7 szintről ütögetnek le olyan szövetségeknek a tagjai, akik az épületek miatt erre aztán végképp nincsenek rászorulva (pl SÖ, K&V stb)
3: Faktor, megnéztem a karaktered. hol van az az 1.7 rabolt LE a karakteredből? egy szinten vagyunk, nekem épphogy van 700K, és előtted vagyok tulajdonságban is, meg szakértelem összegben is.
4: osztom abbéli véleményt, h ha Faktornak sírásra áll a szája a jelenlegi helyzetben, akkor ugyan mi sikerélmény van a játékban azoknak a karaktereknek, akiket ő farmol naponta?
5: csak tájékoztatásul: a karakterem valszeg nem jól fejlesztett, de arra büszke vagyok, h mindössze 4 napig voltam összesen 15 PP-n, az is háború és a döntetlen küldetés miatt, úh én nem ütök 4-5-6 szinttel lefelé.
csodálkozol, h mentik? az a durva, h 50el magasabb IQ kell, h egy bónuszt kompenzáljak
az másik topic.
én arra panaszkodtam, h a 200as IQ-m szart sem ér a 150-160-as smaragdok ellen.
nyilván, mivel nyerni is kéne. hiába van 100as egészségem 40. szinten, ha nem nyerek egy portyát sem. akkor mire fejlesztettem? arra, h még többen tudjanak megverni? ragaszkodsz ehhez az egy dologhoz.
Mortimer: hányszor fogunk még ezen vitázni? még egyszer leírom: nem mindenki 60+ szintű, meg nem mindenki rabolt több millió LE-t. jelenleg nem nagyon tudok 10ezer ÉP-t csinálni, h 1500-on tudjanak ütni. ha lenne 6000, akkor is leütne első körben. lehet, h neked megoldás, de másnak sajnos nem. hiába mondod te azt az oldalt, én meg ezt.
és ebben a hsz-ben nem az egészség volt a téma, hanem a 200/150 IQ közötti különbség, ami szart sem ér a smaragdbónusz miatt...