Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Blazek

Dátum: 2010.04.08. 15:43:42
valami kegyetlenül el lett k...va. 71. szinten kaland:

1. szintű felejtés próba
9. szintű Egészség próba
2. szintű szubtéri érzékelés próba
22. szintű Erő próba
Dátum: 2010.04.08. 15:32:58
a torony egyszer éjfélkor íródik jóvá (de a kamra marad 15/15 kb 3-ig), egyszer meg 1:30 körül. jó lenne konkrétan tudni már végre, hogy mikor. a másik probléma, h kimaradt egy nap, amikor LE-t nem kaptam belőle, csak a kérdések besorolásáért.
ma 3-5-ig (éjjel) nem lehetett belépni egyik szerverre sem.

edit: nekem is nullázódott a kamrám, amit 5kor töltöttem...
Dátum: 2010.03.27. 17:25:07
amiket leírtál, azok mindenkinek megvannak, hiszen ezért játszik. a baj ott kezdődik, h amíg alacsony szinten vagy, addig alig kell vele foglalkozni, kevesebb is az élmény. ahogy nő a lehetőségek száma, úgy fog egyre több időbe kerülni, ez is tiszta sor (ezt te is leírtad, egyet is értek vele). a gond ott kezdődik, amikor azért indul meg a nyávogás, mert nincs játékélmény, nincs mit csinálni, DE ugyanakkor legyen már kevesebb az idő, amit vele kell tölteni. most akkor mi van? sírok, h több kell, ha többet kapok akkor meg azért, mert sok időmbe kerül, és csökkentsék a ráfordítás-igényt? milyen fejlesztést csináljon vajon a beho? 1mp-ért fél napi játékélményt? vagy gombnyomásra működő karaktereket? ez sztem nem lehet a jövő útja, de mivel a beho olyan amilyen, sajnos ki fogják sírni azok, akik eddig is kisírták a hasonló dolgokat.
Dátum: 2010.03.27. 16:52:12
ezt megértem, de tényleg. DE: te soha semmit nem hagytál abba az életedben, amire nem volt elég időd? mondok egy példát: régen nagyon szerettem gitározni, de mivel nincs napi 4 órám gyakorolni (hasraütés-szerű szám volt), ezért abbahagytam, és nem erőltettem tovább. ha úgy adódik, akkor elő-előveszem, de csak ha tényleg van rá egy kis időm. a másik: szeretek meccset nézni, de ha nincs időm megnézni az egyiket, akkor nem nézem meg. ez mindenhol így működik. sztem a világon ez az egyetlen, ahol egy játékot akarnak a játékosokhoz igazítani, és nem a játékosok igazodnak a játékhoz.
Dátum: 2010.03.27. 16:23:02
nem tudsz belépni? hát akkor nem léptél be. túlcsordul a csp? hát akkor túlcsordul. ennek a kib...ott VU-nak pont az a keresztmetszete, h ki mennyi időt tud vele tölteni, erre minden egyes rinya arról szól, h ez sok idő, az sok idő, ezt csökkentsük, azt csökkentsük, ez legyen kényelmi funkció, meg az. nincs még egy ilyen cég, mint a beho, aki ennyit görcsölne azon, h a hőnszeretett játékosok ne hagyják abba a játékot. minden szarért abba lehet hagyni: vajon mennyien hagyták abba azért, mert lerabolták őket az elején csúnyán? akkor tiltsuk meg a (teszem azt) 5K feletti rablásokat? komolyan kezd bosszantani az automatizálási, meg kényelmi, meg gyorsítási rinyálás állandóan. ezt már leírtam másik topicban, de itt is kiemelem: ha nincs rá időd, akkor NE JÁTSSZ!!!!
Dátum: 2010.03.26. 16:52:38
hiába kukacoskodsz, nem értetted meg amit írtam: akik esetleg tudták, és nem jelentették, az volt azért, mert:
1: már volt jelentve (szép magyarsággal)
2: mert nem lett volna értelme.

értelmezd. köszi.
Dátum: 2010.03.26. 16:40:36
olvasd vissza Endyr-t.
1: mert már jelentették
2: mert az a reakció a jv részéről, ami
Dátum: 2010.03.26. 16:31:03
igen, azt olvastam.

tudod, nem ez az első, amit tud x ember, ők használják, a többiek meg vagy nem tudnak róla, vagy ha tudnak is, nem használják, mert attól tartottak, h szabályellenes, és bug.
Dátum: 2010.03.26. 16:26:38
és ezt a beho lekommunikálta valahol? kiírták a fórumba? küldtek körüzenetet róla? vagy megint csak nektek lett elmondva? félreértés ne essék, nem kötekedés, pláne veled nem Endyr.
Dátum: 2010.03.26. 14:40:18
lehet h hágott valaha át szabályt, ki tudja. a lényeg, h törekszik rá hogy ne így legyen, és SZÁNDÉKOSAN nem használ ki kiskapukat/hibákat, amiket tiltanak a szabályok. te hoztad fel a piros lámpát: oké, átmehetsz rajta, hogy időt nyerj magadnak, csak ha meglát a rendőr, akkor fizetsz érte (más szabálysértés esetén elveszik a jogsidat), és hiába magyarázkodnál, h de te csak megkönnyítetted az életed, meg ide sietsz, meg oda. (módosítás) és persze ha nem ütközöl össze senkivel, akkor még csak nem is ártottál másnak.
Cave: utolsó hsz-ed nem érv, csak kapálózás a cinizmus mögé bújva.
Dátum: 2010.03.26. 14:17:53
akkor nem olvastad BlackSheep hsz-ét. van ilyen. és azt is szokták mondani, h attól mert más csinálja, neked még nem kell, és nem mentesít, mert nem érv az, h "de hát más is..."
script: tilos. pont. nincs tovább, h miért, meg mikor, meg mennyit. Miklós hsz-e is csak egy marketing-duma a beho részéről. "nyugodjon meg mindenki, el lesz intézve a szemét mocsok csaló". jah, h xy-nak hívják? ööö.. akkor kérlek szépen, ne csináld, jó? persze nem csinálom, eddig sem csináltam. oké, köszönjük. pffffffffffffff...
kényelmi funkciók, játékidő: nem tudom ti hogy vagytok vele, de amire nekem nincs időm az életemben, azt NEM CSINÁLOM. wowoztam 2.5 évig, aztán napi 10 óra kellett volna hozzá, azóta nem wowozok. ha nincs rá időd, tölts vele kevesebbet, vagy ne tölts vele egyáltalán időt, de NE CSALJ! ilyen egyszerű.
Dátum: 2010.03.21. 10:31:35
ráadásul a kamra 1:20 körül íródott jóvá, akit utána rögtön elvittem kamrába, az délelőttre gyorsan el is tűnt a kamrából (persze nem kaptam érte semmit).
Dátum: 2010.03.15. 15:28:58
Melyik a legnagyobb kígyó (vagy vmi hasonló a kérdés, de kb ennyire konkrét)?

Anakonda, Piton mint két lehetséges válasz. A helyes az anakonda a kérdés feltevő szerint, azonban a leghosszabb kígyófaj a kockás piton. Az anakonda csak a legnehezebb, de nem nő olyan hosszúra. mi alapján a legnagyobb? sztem nem egyértelmű.
Dátum: 2010.03.15. 15:26:08
a "válaszolok" gomb is csak "válasz+egy fél o betű"
Dátum: 2010.02.06. 21:56:26
a TF-en egyszerűen úgy van (ha jól tudom), h ha már benne voltál az első 3-ban a legfelső kategóriában, akkor egyel feljebb kell indulnod. szívesen látnék egy ilyet itt is, csak épp minden kategóriára vonatkoztatva. ahol már nyertél, ott nem indulhatsz, automatikusan a köv kategóriába kerülsz. így többen tudnának nyerni, és nem mindig ugyanazt a 10-15 nevet lehetne olvasni győztesek névsorában.
Dátum: 2010.02.05. 17:58:09
a korlátozás célja gondolom az volt, h azokat hátráltassa, akik a bajnoki medál után 1 hónapig katakombáznak, avagy nem, de közben nem csinálnak semmit, így a köv bajnokijuk eleve garantált, hiszen semmi nem változik. V2-n van pár ilyen bajnok, ma el is bukott pl az egyik a negatív módosítók miatt. én ezt jónak tartom, mert ha valaki kemény, akkor ne mindig ugyanott legyen az.
Maci: 1 hónap alatt VF-fel is lehet szintet lépni, igaz, kategóriát nem biztos.
Dátum: 2010.02.03. 13:28:59
egy iskola igazgató 200 ezret keres egy polgármester meg 800ezret. menj tüntetni. tiszta vicc vagy.
Dátum: 2010.02.03. 13:18:15
és ezt miért rám reagáltad?
Dátum: 2010.02.03. 13:08:10
értem, tehát a bónuszaidért szart sem tettél. akkor meg itt ne beszélj etikáról, meg korlátozásokról, mert csak kinevetteted magad. részemről befejeztem a vitát veled.
Dátum: 2010.02.03. 12:43:03
olvass visszafelé. már leírtam nem egyszer. 20. szint környékére 600K-t építettem be a szövetségbe, nem számítva a törölt TOP25 karakterem cirka 15M-ját (akkor még nem nagyon volt divat a konstrukció). nem portyázom, naponta agyonvernek csak azért, mert 600K hiányzik a tulajdonságaimból, amit te rá tudtál költeni a kis 1403 LE-s építésed helyett. te mit tettél azért a támadás/védekezés bónuszért, amit az épületekből kapsz?