Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Blazek

Dátum: 2010.05.06. 16:55:39
nem is lep meg, hogy te vagy a LE diff lista érintett karakterei közül a 3. naná, hogy a te igazadat szajkózod, remekül kitaláltátok ezt a taktikát. nyilván nem fogsz (a te szavaiddal élve) "magad alá szarni", de legalább ne hőzöngj.
és képzeld: nekem 1 haverom van V4-en, de vele még csak egymás felé sem nézünk, elvből. senki mást nem ismerek, amit elértem, azt a szövetségemmel, és önerőből értem el. megjegyzem, tudtommal nálunk nincsenek építőrabszolgák, vagy felbérelt szövetség-kiépítők sem. hobby szövetség vagyunk, és nem más tápolása a célunk sem.

Ywgarrd: ahhoz a más kategóriához elég az a 2-3millió LE, amit multizással gyűjtöttél be? vagy ahhoz sem lesz elég. kezdenélek sajnálni.
viszont az előző oldalon azt mondtad, h szerinted én vagyok a pofátlan? miért is? mert felemelem a hangom egy egyértelmű csalással szemben? te ugyanazt csináltad mint Ricardo, mégis őt akarod besározni, csak azért mert beleköpött a levesedbe, és kiteregette a szennyesedet.
Dátum: 2010.05.06. 16:29:34
az a pofátlanság, hogy büszkén hirdeti, hogy neki bizony segítői vannak, akik 60 győzelemmel, meg kb +600K LE-t adtak neki, csak úgy.
ha olyan nagy király vagy Ywgarrd, akkor minek kellettek a segítők? jah tudom, az a +600K elég jól jött az elején nem igaz?
pont te fikázod Ricardot a kis karaktere miatt? te hány bajnokit nyertél 10 szint alatt a kis kariddal? jól emlékszem, h zöld volt, meg pók? jah értem, te már törölted, így feddhetetlen vagy ebben az ügyben, vagy nem?
Ricardonak azért kellett mennie a szövetségedből, mert kiteregette a szennyest, és nem vett részt a csalásban?
mind1, meg a hozzá hasonlók: szálljatok már ki a seggükből, mert elég szánalmas, amit műveltek. ha ilyen nagy királyok, 16-18 óra játékkal (amihez amúgy gratulálok), akkor nem szorulnak segítségre nem igaz? V4, verseny, akkor presztízs bebizonyítani, hogy milyen frankók vagyunk, h már bármit megtesznek érte. az hogy költesz 20K-t, meg játszol napi 16-18 órát, még nem jogosít fel arra, hogy bármilyen kategóriát megnyerhess mások hathatós segítségével. játsszatok tisztán, és legyetek úgy királyok!
Dátum: 2010.05.06. 16:05:27
de hogy te még erre büszke is vagy, az már a pofátlanság netovábbja...
Dátum: 2010.05.06. 16:02:12
már leírtam egyszer, reagáltál is rá, ugyanezt.

de akkor leírom ismét: ha a kvíz válaszadás kattintása, és a vadászat lejárta egy mp-re esik (igen, hőzöngő barátaim, sajnos sok ilyen eset van), akkor az oldal ugrik egyet, és visszarakja azt a kvízt, amire kattintottál. a böngésző nem tölt, a vadászat ideje telik, és ott az előző kvíz-kérdés újra, megválaszolatlanul. ha ismét megválaszolod, akkor sajnos hibát követsz el, mert bár ugyan te nem látod, de már egy új kérdésre fogsz (vélhetően hibás) választ adni. 20 kvízt buktam már így... mivel a kvíz is díjazott, örülnék, ha ez javítva lenne. köszönöm.
Dátum: 2010.05.06. 15:44:06
V4es kvízes bugot kéretik már javítani. piszkosul idegesítő.
(tudom Craslorg, figyeljek, és várjak. hidd el, nem mindig sikerül )
Dátum: 2010.05.06. 15:14:07
Tipikus ami itt megy. még képesek vagytok Ricardo-t fikázni, meg köpködni rá, miszerint rinyál? szánalom ami a V4en megy, nevetséges, és abszurd. Miklós 4 napja nem képes ide bökni vmit, pedig nagyon jól tudja, hogy ki, mit és hogyan csinál V4-en. gusztustalan. annyira elkurvult a VU, hogy az már szégyenletes.
Konky: te ki vagy V4en, hogy ennyire véded őket? ha meg nem játszol, akkor miért szólsz be oda, ahova semmi közöd/rálátásod?

jelenleg lehet LE diffel, és talán győztes csatával is díjat nyerni (ez utóbbival nem biztos, nem érdekes), de vicc, hogy 4-5 haverral, állandó támadásokkal lehet szervert nyerni, csak azért, mert vki ráköltött 10-20K HUF-ot.
nem Ricardo-t kell köpködni, hanem a csalókat!
Dátum: 2010.05.05. 18:10:05
köszönöm, hogy nem rám gondoltál. tudod, én elég naiv vagyok az ilyen játékokat tekintve. nem foglalkozom vele, hogy pénzért lehet nagyon komoly, esetenként behozhatatlan előnyt vásárolni másokkal szemben, mert ez egy ilyen játék. ezzel nagyon nem tudok mit kezdeni. de botrány, hogy egy játékon belül olyan visszaélések és csalások vannak, hogy már azt kell mondjam, a pofátlanságnak nincsenek határai. ami most V4-en is megy, az már inkább mosolyogtató, mint bosszantó. és szomorú, hogy miklós olyan gyönyörűen asszisztál ehhez (mondván prémiumos a játékos, nem tehetünk semmit), hogy az eszem megáll néha. ebben az esetben ami a leginkább bosszant, az az, hogy olyanok akarnak mindent megmondani, meg olyanokról kellene elhinni, hogy igaza van, mert ismeri a játékod, ne adja az ég, még ért is hozzá, akik agyba főbe kiskapuznak, meg scriptelnek.
Dátum: 2010.05.05. 17:58:35
pusztán egy okból: pont azért, mert ők vannak ott az elején. ha csalással, ha nem. nekik van ráhatásuk a JV-re, és bármilyen téma vetődik fel itt a fórumon, mindig az AL egy tagja kb az első, aki hozzászól, és (rossz megfogalmazásban): osztja az észt. erre kiderül (nem most, már nagyon régen), hogy multiznak, scriptelnek meg ki tudja még, hogy mit találtak ki. ezek után, még ha pl kocos nem is csalt soha életében, akkor is elnézett a szövetségének/szövetségén belül kismillió csalást. hadd ne mondjam, hogy ezt hogyan hívják a kriminalisztikában. ezek után pedig jönnek a scriptelős topicban, és hülyének néznek, mert engem zavar, hogy jogosulatlan előnyük van.
Dátum: 2010.05.05. 17:42:01
10es.

kérdés: ha már kiderül a multizás, miért a gyenge karakter van zárolva? a másik szabályos volt?
Dátum: 2010.05.03. 17:14:11
sajnos a Le diff top lista vezetők sem csinálnak olyat, ami szabályellenes, mert nincs leírva sehol. ennek ellenére sztem csalás.
nem az aktív játékoddal van a baj, hanem azzal, h ketten visztek egy karaktert.
Dátum: 2010.05.03. 16:34:49
mivel te meg a haverod két ember vagytok, tuti előfordul, hogy olyankor rabolsz le valakit, amikor az nincs a gépnél. ergo pont ebből származik előnyöd. ha azt a karaktert is ketten vinnék, akkor nem tudnád lerabolni, mert leüttetné magát.

félre értés ne essék: mind a két módszert csalásnak tartom, és szomorú, hogy a V4 elment ilyen irányba...
Dátum: 2010.05.03. 16:27:11
"Pénzt és időt belefektetve azért harcolunk hogy az egyik társunknak élvezetesebb játékot tudjunk biztosítani..."

valóban. a LE diff elejének célpontjai pont ugyanezt csinálják. te is pont ugyanezt csinálod. mitől vagy jobb mint ők? fura, hogy te emeled fel a hangod a csalás ellen.
Dátum: 2010.05.03. 16:08:30
nem lepne meg ha az Inclemens hamarosan hadat üzenne a Mutánsoknak...
Dátum: 2010.05.03. 15:12:44
nem lehetne kezdeni vmit a portyalsita körüli hibával: portyalistából támadsz --> nem támadhatod, mrt nincs elég életpontja, visszalépteted a kar lapjára a böngészőt (vagy frissítesz egy portyalistát) és láss csodát, ismét támadható, most már nincs kevés ÉP-n. asszem már jelezte vki ezt a hibát. idegesítő duplán kattintgatni minden 3. portyát kb.
Dátum: 2010.05.03. 15:10:09
V4en előfordul, hogy a vadászat idejének lejárta és a kvíz megfejtés kattintása egy időbe esik, ilyenkor a kvízt nem veszi figyelembe, kiadja újra a kvíz ablakot, viszont ha újra (jelzem jól) megválaszolod a kérdést, akkor azt történik, mint dupla kattintásnál, már a következő kérdésre adod a rossz választ. tekintve, hogy van kvíz verseny is, az is díjazott kategória (ha jól tudom), jó lenne, ha utána néznétek ennek, már vagy 10et buktam így. köszi.
Dátum: 2010.05.01. 19:46:17
nézd már meg a top lista (LE diff) végét, meg a két szövetséget....
Dátum: 2010.05.01. 16:28:43
Idézet: Rokamoka - 2010.05.01. 11:47:08

Én is egy kényes témát hoznék elő:
Nem szeretnék zavarosban halászni, sem mellélőni, sem gyanúsítgatni, DE. Vesztett LE szerinti toplista, első pár büszke tagja, egy szövetségből. Hajnalban végigmentem rajtuk - akin tudtam, kétszer is -, mindenkitől 0 lé.
Na mostan, ha teszem azt, csak haverokat tömnek lebeszélten ilyen brutál táppal, akkor is felül kellene ezt vizsgálni.


amint megnézed a LE diff lista elejét, azonnal látni fogod a helyes utat. Javaslom, kukkants rá a szövetségekre is, meg fogsz lepődni. (vagy nem)
Dátum: 2010.04.29. 23:46:27
A toplistát 10 percenként, a szerzett LE differenciát 8 óránként, a kvíz eredményeket csak 24 óránként frissítjük.
Dátum: 2010.04.28. 17:08:40
beholder.hu

értelemszerűen regisztrálni kell, és akkor kap számlát az illető. ezután lehet rá pénzt befizetni, és onnan költeni. (csekkről, átutalással, miegymás).
azért az vicces, hogy ennyi marketing sincs a VU-ban a TF felé/onnan.
Dátum: 2010.04.28. 16:05:31
nem. csak regisztrálni kellene egy másik oldalon. semennyibe nem kerülne, ha itt is lenne egy ilyen lehetőség. csak hát ugye, tudjuk mekkora az átjárás a tf/őv és a vu között. marketing...