Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Blazek

Dátum: 2014.07.05. 13:23:16
V2. Topi. + Szívósság öve.
Dátum: 2014.06.18. 11:31:21
V2. Topi. Még mindig.
Dátum: 2014.02.13. 09:24:17
V2-n átadó Topi nevű karakterem. Nézzétek meg, akit érdekel, keressen meg!
Dátum: 2012.11.23. 13:33:11
köszöntem!
Dátum: 2012.11.23. 13:15:51
találkozós aukcióra mikor mentik a dukátok számát?
Dátum: 2011.11.18. 11:55:18
nem, ez csak saját.
Dátum: 2011.11.18. 11:02:05
ha 5 portyából letolok 28 kritikust, a küldetéseknél miért csak 17-nek számolja? ötlet? fordult már elő vkivel, hogy elszámolta a program a küldetéseit? nálam volt már gyanús, hogy előbb csináltam meg, mint ahogy számoltam.
Küldő:
Picifrici
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 19:16:34
KAF


ha ez az amire gondolok, akkor nem szép...
Dátum: 2011.08.16. 12:43:15
Kedves Birka!

Ez már azért felbosszantott, de tényleg. Tudod: NEM TILOS csendben maradni! NEM TILOS nem hülyeségeket suttogni eddig is erősen befolyásolható Tihor Miklós fülébe. NEM TILOS saját magadnak is mondogatni, amit itt mindig leírsz, hogy változtass stratégiát, meg alkalmazkodj, meg találj ki újat/mást. NEM TILOS nem elrontani mások játékát egy olyan felvetéssel, ami 10 játékost ha érint az összes világot figyelembe véve. NEM TILOS nem úgy eladni egy fejlesztést, hogy neked aztán mindegy, csak éppen TÉGED ZAVAR EGYES EGYEDÜL. És talán végezetül NEM TILOS, hogy ne nézz másokat hülyének...
Dátum: 2011.08.15. 16:26:45
125 TP. ennyit kaptam (ha minden igaz) a legutolsó ismételhető küldetés leadása közben. könyörgöm: CSAK felfelé ütök, nem vagyok EH-s, van, hogy 47 TP jön egy pp-ből (nem optimálisan játszom, hanem kedvem szerint), és 0 LE. megcsinálom a küldetést, kapom a sok potya tp-t, és akkor még a küldetésért is kapnom kell ezentúl? nem arról volt szó, hogy azt kell büntetni (nem értem miért kell amúgy), aki veszít a portyában, és ezért 0 tp-t kap egy pp-ből? itt van ez a topic is, tele van mindenféle ötlettel, erre megvalósul vmi, amire sztem max 3-an panaszkodtak. nevetséges.
Dátum: 2011.07.25. 22:53:21
a bajnokikat nyerő karakterek jelentős hányada NEM lép el adott szintek környékéről. CSAK a bajnokira neveznek, és meg is nyerik az eddig felhalmozott előnyükből. elég megnézni a kategóriákat, szinte mindig ugyanazok nyernek. de nem feljebb, hanem ugyanott. és élvezik, nem is csinálnak mást. nekik ez a játék. ha van egy taktika, amivel stabilan bajnokikat tud vki hozni, akkor meg fogja tenni.
Dátum: 2011.07.18. 13:30:23
az a baj jelenleg, hogy mindenki a randomot szidja, meg hogy lutri volt. pont ez az: NEM VOLT LUTRI. annyi volt benne a random, hogy (leszámítva a szövetségi összefonódásokat) nem tudod, hogy kik neveznek a te kufárodhoz. és ez szép és jó is lenne addig, amíg ez számítana. mivel nem dőlhet el a verseny 1-2 hét alatt, mert abból világháború lenne, be lett hozva a "képlet" dolog az eventbe. azaz X kompenzációt kap, Y meg levonást. CSAK AZÉRT mert eddig minden eventben részt vett, és maximálisan odatette magát, és megszerezte az eddigi jutalmakat. igen, pont azért, mert előbb regisztrált, és több időt foglalkozott már eddig a játékkal. az utolsó 2-3 napban szinte térképet sem találtam. folyamatosan ellőttem az összes pp-met, olyan 70 csp-m maradt, de már csak azért, mert nem volt időm elvadászni. az event vége előtt 1 nappal még 30-40 térkép előnyünk volt (ezt a képlet alapján mondhatom tetemes előnynek), már tervezgettem a díj felhasználását (kereskedelmes cucc persze), amikor bumm, átlépési határidő, és -100-ban voltunk, az utolsó helyen. ez minden, csak nem lutri, meg random.

V1-en az eventre indítottam egy karaktert, 0-ról. simán összeszedte a szükséges térkép darabot, és még vesszője sem volt, és a szakértelmet sem kellett húzni hozzá az event végéig. vajon mennyi ilyen karakter volt pl V2-n? tuti meg lehet nézni az adatokat. a gyorsított kezdési feltételek miatt bárki csinálhatott 1-2-3-5-10 ilyen karaktert, és olyan sok idő sem kell hozzá naponta. csak utána kellene nézni, nem folyton kompenzációkat gyártani.

már meg is van a köv eventre az új karakterem: természetesen a tesóm játszik vele, azért vagyunk egy IP-ről, természetesen az életvitelünk is azonos, így ha 2-5 perc eltéréssel támadunk/kihívásozunk ugyanazon karaktert, az csak a véletlen műve lehet. és természetesen ő még kezdő, hülye a játékhoz, így, amikor majd egy eventnél át kell lépnie egy másik kufárhoz, ahhoz, h én nyerjek, ő meg tök utolsó legyen, akkor meg fogja tenni, mert meghívtam egy hamburgerre...
Dátum: 2011.07.15. 12:06:22
akik most is "fejest ugrottak a semmibe", azokat mennyiben akadályozza egy esetleges egyéni büntetés? most is tudták, h ha átlépnek, akkor nem kapnak semmit (medált igen).

az átlépési határidő letelte előtt torony magasan az én kufárom vezetett, aztán jött a szöv fórumba a beírás, h hirtelen lett 100 térképnyi hátrányunk, és tök utolsók vagyunk (V2).
Dátum: 2011.05.06. 14:53:34
az 500as varázslat sebzésben nem nagyon van erő szerintem... meg a 43as állatsebzés sem random erő kérdése (kétszer is ennyit sebeztek a csata alatt...)
Dátum: 2011.05.06. 14:35:42
picit rendbe kéne tenni az elnyeléseket a bajnokin. 61. szinten 320-as erővel 61 sebzés, 120+-os állatoktól 4 támadással 43 sebzés. varázslat meg 500, nem mentve.
Dátum: 2011.04.25. 16:52:05
60. szinten 230. az elég?

mod: épp most próbálom újra. jelenleg 10/1. nincs szerencsém? nah ne már...
Dátum: 2011.04.23. 11:06:14
szerezz 7 térkapus tárgyat. SIKERÜÜÜÜLT!!!

34 (!!!!!) térkapu pontból. ez már több mint sok.

1 ájult, 1 10% alatti állat. szint top vagyok, 3szoros bajnok, és 10 esetből 8-szor nem mentem a varázslatot. oké, felturbózott térkapus ellenfélről van szó, de akkor is túlzásnak tartom. kíváncsi lennék, a TÖ-m felével hogyan lehetne térkapuzni a szintemen...
Dátum: 2011.04.12. 17:06:32
a szerencsém pont 1-el volt magasabb, mint ellenfelemnek.

Nekem csak tényleg az a fura, hogy pont akkor bukom a varázslatkört, amikor számít. amikor simán nyerek harci körben is, akkor mindig bejön. persze ez a magas IQ-m miatt van. a fontos csatákban, lásd előző bajnokin a döntőben, most az elődöntőben (ami kb a kategória döntője volt) buktam azt az egy varázslatkört. és az a fura, hogy ugye ez két dobás. tehát neki egy, meg nekem egy. ha mindkettőnknek bejön, akkor nyerem a csatát. ha neki bejön, nekem nem, de nem minimumot dobok sebzésre, akkor is közel lettem volna. tehát: buktam a dobásomat, és még a sebzésnél is minimumot sikerült. ez azért vicces egymás után két bajnokin.
Dátum: 2011.04.12. 13:22:09
sajnos más a játék 150. szinten, meg más 60-on. itt nem tudsz behozni varázslatkört egy erős karakter ellen, pláne, ha az kihívásozik, és 120as állatai vannak. rubin vagyok. el is találtam, de a 4-500-as kritikus sebzéseim helyett csápoltam 80at, így az álltaim is 40-et... Az alap IQ-m 60. szinten 300, az erőm pedig magasabb, mint a támadásom. A szerencsém is eléggé átlag feletti. Egy darab dobáson múlt az egész. Bejön a varázslatkör, vagy nem. Erre hiába fejlesztesz, sokan leírták már, h 200 IQ előnyről is lehet rosszat dobni, de hogy egy egész bajnoki múlik rajta, az már nonszensz.
Dátum: 2011.04.06. 21:34:25
a legutóbbi két döntőmet minimum 1300-1400 varázslatsebzés hátrányból kezdtem. mindkétszer legrosszabb esetben volt X az iq+szerencse. biztosan véletlen, hogy pont a döntőben bukom mindig a varászlatkört. az meg egyenesen vicc, hogy nem lehet visszahozni 1450 hátrányt úgy, hogy az ellenfelem el sem talál a csata további részében. egy darab "kockadobáson" múlik a bajnoki. kicsit drága+időigényes kockadobás...