Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lavender

Dátum: 2012.10.20. 19:39:56
A helyzet, hogy ha felveszem a jelenleg legjobb védekezést adó tárgyamat, úgy 102 tp jár egy landi csatáért, ha másban ütöm, csak 90. Egy kis matek, és kijön, hogy közel 1000tp-t cs*sztem el. Kipróbáltam, láttam, kész vagyok tőle.
Dátum: 2012.10.20. 19:05:25
Hurrá Van ennél rosszabb is: tp cuccban több, mint száz sárkányt leölni Ó, anyám! Ez bezzeg kihat az eventre!

Köszi.
Dátum: 2012.10.20. 16:36:14
V5-ös karim ügyében kérdeztem rá a dolgokra, bár ez is csak egy "úgy emlékszem" téma valahol. Mintha mielőtt növeltem volna +2-vel a HV-t, több tp-t kaptam volna egy vadászatra, mint most. Mondjuk ha jobban belegondolok, remélem nem az az oka, hogy előtte vadásztam párat tp-t adó cuccal... most 45tp jár a vadászatomra 65. szinten. Ha ez a szintnek megfelelő, akkor csak én bénáztam.
Eventtel rendben vagyok egyébként, csak kíváncsi voltam, hogy ha az előző témában nem a szerelésem miatt lenne előnyös a vadászatom, az kihat-e az eventre.
Köszönöm a segítséget és a javaslatokat!
Dátum: 2012.10.20. 12:16:01
Sziasztok!

Rátok zúdítanék ismét egy nagy csomó kérdést, ha már ráérősebb a hétvégém

A huzalozott reflexekkel kapcsolatban szeretném megkérdezni a témában érintett játékostársakat, hogy mi a tapasztalatuk sajtolás téren:
- ugyanolyan szórásban sajtolódnak az állatok, mintha turbóval sajtolnátok őket? Amióta használom ezt a funkciót, olyan érzésem van a kapott számok alapján, mintha sajtolásnál elfelejtené turbózni a szakit, persze tudom, lehet, hogy ez is csak random, és még nem is vadásztam eleget ahhoz, hogy egyértelműen bizonyíthassam a feltételezésemet... Illetve lehet, buta kérdés:
- összefügghet ez a kevésbé látványos sajtolgatás azzal, hogy sima vadászatnál már látványosabb kevesebb lé-t kapok, mint korábban (a játékban eltöltött időmnek köszönhetően)?

Más. Úgy látom, mintha a hasznos vadászat szaki arányaiban ad több LÉ-t, azaz nem a kapott LÉ mennyisége változik, hanem az érte kapott tp csökken. Nálam mintha ez történne... Tényleg így van vagy ez is valami rendellenesség?

Kapcsolódóan az előző témához és az eventhez azt is szeretném tudni, hogy egy event-csata teljesen egyedülálló a portyákhoz és a vadászatokhoz képest?
- Nem számolódik bele vt-s vadászós küldibe, azaz nem vadászat
- Nem lehet rajtuk hagyományos portyás küldiket csinálni, hiába sül el kritikus ütés vagy vari menet közben (LE-rablás sincs, ez ok)
Amit tudni szeretnék, hogy az előbb említett hasznos vadászat AF képesség sincs rájuk hatással, vagy csak azért nem látom, hogy lenne, mert nálam még gyerekcipőben jár? (((vagy hatással van, de itt a vadászatokkal ellentétben ugyanannyi tp-ért több LE jár)))

A segítségeteket előre is köszönöm!
Dátum: 2012.10.17. 05:49:21
Ki jegyezte el Csámpás Rozit,az Indul a bakterház című műben?

Patás,a lókupec*
Szabó bakter
a Piócás ember
Buga Jóska

jelölt válasz
Dátum: 2012.10.15. 05:47:42
Tapasztaltam már, hogy nem megfelelő a tulajdonság százalékom néhány portya után, ma reggel is ez volt a helyzet. Mielőtt hibaként jelezném, megkérdezlek titeket, van-e valami ötletetek, tapasztalatotok ezzel kapcsolatban.

Mai csatáim az említett pillanatig:

Ma, 05:37 Z P A csatát ellenfeled nyerte.*
Ma, 05:36 Z M Te nyerted a csatát.
Ma, 05:36 Z M Te nyerted a párviadalt.
Ma, 05:35 Z R Te nyerted a csatát.
Ma, 05:35 Z R A párviadalt ellenfeled nyerte.
Ma, 05:35 Z P Te nyerted a csatát.
Ma, 05:34 Z T Te nyerted a csatát.

Ezzel az üzenettel kezdtem el a *csatát:
Mivel támadtál már az elmúlt 10 percben, fáradtan indulsz csatába. Erre a harcra tulajdonságaid 30 százalékkal kevesebbnek számítanak.

Viszont amikor lefutott a csata, és már olvastam a leírását, a tulajdonságaim csupán -20%-ot jeleztek (0%: 07:05), ezek szerint -40 helyett. Előre is köszönöm az észrevételeket!
Dátum: 2012.10.10. 05:45:25
Így gyorsan frissen a reggeli első belépéskor jutott eszembe/vettem észre, hogy a naponta kapott ajánlások összegét is esetleg be lehetne a napi rutin-ablakba applikálni, hogy naponta frissüljön, de csak az aktuális napra vonatkozóan. Én ezeket naponta megnézem, de főleg mert kíváncsivá tesz a piros gomb, utána meg már ne világítson Akit pedig érdekelne a hagyományos felhozatal, megnézhetné az ajánlások gombot az elmúlt napok listájáért, ahogy eddig.
Dátum: 2012.10.09. 20:49:47
Nagy köszönet a fejlesztésért! Comme il faut
Dátum: 2012.10.06. 21:58:18
Megkaptam a választ, köszönöm
(igen, igen)
Dátum: 2012.10.05. 19:38:05
Meg tudná mondani valaki, hogy a huzalozott reflexek használatakor az alapjáraton kimaxolt szakikra is ráteszi a +5-öket a rendszer (természetesen a fertőzést legyőzött karik esetére gondolok, illetve az olyan szakikra, amikre még nem került rá a +5bónusz)? Illetve az "1/3 őskő az alapértelmezett" pusztán csak annyit jelent, hogy ha megveszem ezt a HR-t, utána érdemes azonnal beállítani, hogy ne a köveimből vonogasson le, mert a csp-ket csökkenteném inkább (mármint ez tényleg beállítható)?
Dátum: 2012.10.05. 05:30:11
Köszönöm !
Dátum: 2012.10.04. 18:27:45
Cras, köszönöm a választ, bár ez az érvelés nem nagyon érintett meg. Még mindig nagyobb problémának látom azt a bukást, amit a "véletlenül rányomtam a templomra, pedig még nem akartam, hogy elinduljon"-esetben tapasztalhatnak meg a játékosok. Ez tényleg bukás, magának a templomnak az elbukása is lehet, szemben azzal, amiről ti beszéltek a versenyszellem és a szuperoptimalizátorosdi nevében, tul. képp a ti problémátok, hogy +1 nap lesz a templomotok a 10-12 nap helyett. Akárhogy nézem, és ez most nem is neked szól, de ebben a helyzetben nem mi nyavalygunk "piti" dolgokért. Az, hogy kevesen szeretnénk valamit, itt csak annyit jelent, hogy kevesen panaszkodunk miatta.
Dátum: 2012.10.04. 17:32:46
Valaki igazán elmagyarázhatná szegény tudatlan fejecskémnek, miért jó az, ha magától indul az új templom, úgy, hogy nem is tudok róla viccet félretéve, mivel tök más stratégiám/mentalitásom van, komolyan szeretném megérteni, mi a jó az automatizmusában, hátha megvilágosodom!

Fecsu: bárcsak imáink meghallgattatnának
Dátum: 2012.10.04. 17:22:40
Ha már téma, valószínűleg volt róla szó, csak megerősítésként kérdezem, hogy jól értem-e a következőket:

"A születésnapi promóció időszaka alatt az első vásárlásra jár az ajándék, tehát ha valaki többször vásárol, akkor is csak az első alkalommal kap, az első vásárlás összegének megfelelő bónuszt."

Ez tehát valódi emberek első befizetésére vonatkozik, és nem karakterenkénti első befizetésre? Tehát hiába játszok több világon, ha mindkét karimnak szeretnék követ venni, lényegét tekintve azt kell eldönteni, hogy melyik az az egy, amelyik végül jutalmat kaphat? Mik a tapasztalataitok?

A választ előre is köszönöm!
Dátum: 2012.10.01. 20:29:48
És igen, újra a templom! Még mindig semmi, így akkor én is azt kérem - harmadszorra!!! -, hogy a játék eddigi működéséhez hasonló módon, ha valami újra aktív, letelt, stb (lásd lejárt prém tagság, lejárt állatszelídítés, beidomított/elkészült állat, elérhető új tárgyak szintugrás után a lélekkufárnál, elérhető új fejezet a legendából, ha nem aktív a pihenés, kipirosodik a vadászat, ha szereztem egy kalandot, kipirosodó kalandgomb, ha elérhető a kvízolimpia, de még nem neveztem, piros kvízgomb...) kapjon a templom is piros gombot!

Lényeg a lényeg, szeretném, ha e rövidke sort kiegészíthetnénk a lejárt, de még nem aktivizált, azaz belépésre váró templomokhoz tartozó akciógomb használatával, azaz pirosodjon ki, ha már megjelent az új, de még nem léptem bele! Így tudja mindenki pontosan, hogy mikor kell belépni, ezzel boldog lehet az is, aki alig várta, hogy pirosodjon, és az is, aki tervezni szeretné a belépést, és próbál ügyelni arra, nehogy rányomjon a piros gombra. Miért? Mert mindenki úgy játszik, ahogy szeretne, és ezt jó lenne tiszteletben tartani. Köszönöm!

off: saját hsz, szövetségi fórum. háttérinfó: ötkor kelek, este már csak vagyok. köszönöm a megértést!
Ma, 19:46:15
Miklósék felé egyetlen kívánságom van, de csak nem akar teljesülni! az a rohadék gomb a templomhoz... félkómásan rányomtam valamire, és már csak azt láttam, hogy a szemem előtt van egy csomó szürke négyzet... awww.....
Dátum: 2012.09.22. 20:08:52
Ok, köszönöm!
Dátum: 2012.09.22. 19:39:27
Sziasztok!
A térkép eseménnyel kapcsolatban szeretném megkérdezni, hogy a

Ha bronz jutalmat nyernék, ahelyett inkább végzet medált szeretnék
Ha ezüst jutalmat nyernék, ahelyett inkább végzet medált szeretnék


opciók kiválasztása független attól, hogy az utolsó héten már nem lehet csapatot váltani? Szóval ha már a váltás tiltott, de világosan látszik az eredmény, még van lehetőség legalább akkor eldönteni, hogy kell-e inkább a végzet medál, mint a semmi ?

Azt pedig csak félve merem megkérdezni, hogy van most valami kompenzáció pl egy meglévővel azonos elért relikvia esetén?
Dátum: 2012.09.21. 20:19:29
Mi az AC/DC új albumának a címe?

Black Water
Black Ice*
White Water
White Ice

Bele lehet kötni, de akkor is, meddig új és engedtessék meg, de spec szerintem, érdeklődéstől függ.
Dátum: 2012.09.20. 16:42:38
Annyi szabadság azért szerintem kijár minden játékosnak, hogy eldönthesse, hogy közvetlenül vagy közvetve akar érintet lenni a fejlesztés eredményeként a további játékban. Ehhez pedig csak egy egyszerű beállító-kikapcsoló gomb kell. A kedvenc példám, a templom is nagy vihart kavart, mindenki eldöntheti még ott is, hogy részt vesz-e benne, vagy sem, és ez így van jól. De említhetném az eventeket, a bajnokikat, a kvízolimpiákat, a kvízek megválaszolását, stb. Utána pedig mindenki értékeli, hogy helyesen döntött-e. Ez a fair játék, szerintem.
Dátum: 2012.09.20. 16:10:19
Viszont kihívásoknál csak a győzelmeket számolja a rendszer, itt is hasonlóan lehetne eljárni, semmiképp sem szabadna sima portyákhoz hozzávenni a győzelmeket, főleg a vereségeket.