Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - lcs5

Oldal: 1
Dátum: 2009.07.16. 23:35:31
Ne haragudj, de ezt nem hagyhatom szó nélkül. Te beszélsz fantáziáról, meg eredetiségről, lcs5 felhasználónévvel?

1 .Az lcs5-ben tényleg nincs fantázia De ez nem karakternév hanem egy felhasználó név ami minél rövidebb annál könnyebb begépelni . Én szinte mindenhol ezt használom mert az lcs5-ös email címemet használom legáltalánosabb és hivatalos dolgokra .Praktikus okokból rövid egyéb helyeken ennél sokkal kreatívabb vagyok .

2 . És igenis még az lcs5 -is sokkal fantáziadúsabb mint az ezüst agyar . Ez a kártyázdi arról szól , hogy neveket adjunk lapoknak és nem a hátterekről .Névként meg kopott nincs szükség más érvre . És mielőtt hamis önérzettől vezényelve mindenki írogatna én egy kérdésre válaszoltam .
Na de kérem! Mi bajod van az Ezüst Agyarral?(V3)

nem nekem szolt de az a név konkrétan elcsépelt . Az öcsém 14 évesen az egyik wow-os karakterének is ezt a nevet adta és akkor sem volt egyedi.
Dátum: 2009.07.16. 18:49:46
A beszélő nevekkel nincs gond de az ezüst agyarban még fantázia sincs .
A silver fang rengeteg fantasy játékban benne van .Az ezüst agyar pedig iszonyatosan elkoptatott karakter név a magyar fórumokon szerepjátékokon .

Legyen eredeti ha már beszélő név .
Dátum: 2009.07.15. 23:40:02
- A név nem lehet lopott, jog védett stb. Eredeti név legyen.


Ennyi erővel a szemzsarnokot is lehetne használni mert csak a beholder van lefoglalva .

ennyi a hozzáfűzni valóm
Dátum: 2009.07.15. 23:33:09
Az eredetiség és a fordítás között egy hatalmas szakadék van .
Dátum: 2009.07.15. 23:29:39
Na de kérem! Mi bajod van az Ezüst Agyarral?(V3)

Ez tuti nem megy át a rostán írd be keresőbe hogy silver fang egy millió találatot kidob rögtön az első oldalon egy yo-gi-oh lapot és egy animét .
Dátum: 2008.10.17. 09:39:20
A Smaragd lordok-hoz lehet jelentkezni
Van 2 szabad hely .
Többet nem írok aki ismeri a klánt az már jelentkezik . Aki nem ismeri az sürgősen ismerje meg .
Dátum: 2008.10.12. 17:05:00
Melyik lény egyesíti magában a legtöbb különböző állatot ?

Griff
Hipogriff
Kirin
Mantikorn

A kérdés "Azonnal töröljétek" értékelést kapott!
Na de miért ? Ez tényleg alap műveltséghez tartozik .Ókori műveltség .

Griff(eredeti 2 és görög 2)
Hipogriff(eredeti 3)
Kirin(az összes állat)
Mantikorn(ábrázolás függően 3-4)
Dátum: 2008.10.07. 20:25:36
Mennyi a töketlen fecske repülési sebessége?
25 mph
Afrikai vagy európai fecske?(ez)
30 km/h
Annyi mint a tökösé!

Erre nem reagálok semmit .
Dátum: 2008.10.01. 18:50:39
A smaragd lordok szövetségben van egy üresedés ezért aki hajlandó betartani a szabályokat és egy remek klán tagja kíván lenni az jelentkezhet .

Rommel a főnök ha kérdésed lenne .
Dátum: 2008.09.30. 19:10:35
A warlock
Idézi a démonokat
Látja démonokat(térképen)
Képes irányítani(befogni)
Képes befolyásolni őket.
Felhasználja képességeiket

Paladin
Gyógyít
Éleszt
Harcol.
Dátum: 2008.09.30. 18:23:22
Ez miért rossz kérdés? A wow már rég népi játék aki nem ismeri annak 2 perc keresés .

Melyik kaszt foglalkozik a démonokkal (wow) ?

Warlock
Hunter
Paladin
Druid

Ez merő rosszindulat . Csak hogy ne kapjak Lét
Dátum: 2008.09.30. 11:50:28
Idézet: Leanthil - 2008.09.30. 11:30:07
Idézet: Aramyr del Kerithyon - 2008.09.30. 11:16:18
Most kezdetem el játszani ezért egy kicsit ködös a dolog 2. Tszinten választottam a "sebezz legalább 30 pontot egy körben" küldetést. Ez most vadászatra értendő vagy akkor is érvényes ha engem megtámad valaki? Mert 30 pontos sebzéssel nyertem az ellenem indított portya utolsó körében, de nem teljesítettem a küldetést- akkor ez a sebzés nem számít?


Először is, vadászat közben nem sebzel, csak portya közben, és a küldi szempontjából mindegy, ki támadott kit.
Másodszor pedig valószínűleg nem választottad ki előtte a küldit, ezért nem teljesült.


Egy csapással kell 30-at sebezni .javaslom a varázslatot .
Dátum: 2008.09.27. 10:14:44
Irtam egy hibás kérdést Ki kéne javítani a választ zergre (fáradt voltan és mellé nyomtam )
Melyik faj rendelkezik közös egységes tudattal ?
Dátum: 2008.09.26. 17:38:18
Klán társat keresünk !(már nem aktuális de sietünk és megpróbáljuk minél hamarabb aktuálissá tenni )
Üdv minden jelentkezőnek
Egy erős és kirobbanóan fejlődő smaragd klán .
Név szerint a smaragd lordok (nem túl eredeti de ez van )
5 tag van 0 szabad hely (sajnos megelőztek )
Rommel a főnök(elviselhető ha nincs gépnél )
3-as szintűek előnyben de 2-eseket se küldjük el .

Üdvözlettel: Ranagol
Oldal: 1