Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Otoaak

Dátum: 2009.06.10. 10:13:27
Azért kb. 50-52-es szint alatt nem annyira jellemző a 2-3 nap alatti 30-50k kínzókamra bevétel, főleg annak akinek csak a "morzsa" jut. Nincs mindenkinek lebeszélt kamra töltése, meg max.-os kamrája, hogy nehogy "lemaradjon".
Dátum: 2009.06.10. 10:05:05
Ok sorry akkor én számoltam el valamit...
Dátum: 2009.06.10. 09:57:49
A többség nincs katakombába (amúgy 2 nap gomba 1 nap vadászat és az egyetlen hátrány a portyapontok ledolgozása jelenti), szerintem aki akar megtalál minket, az elitnek vadászós napja volt tegnap, nem hiszem, hogy érdemes lenne azon elmélkedni melyik oldalon volt több üthető karakter... más részről meg én kérek elnézést nem gondoltam, hogy az elit meg az azúr légió becses tagjai azért játszanak, hogy nehogy lemaradjanak valahonnan, őszintén szólva én még azt se értem, hogy pontosan miről is marad le az aki semmit nem csinál a vadászaton és a kínzókamra töltésen kívül. El se tudom képzelni milyen céljai vannak egy olyan szövetségnek aki a nem lemaradásnak él bármit is jelentsen ez. Ha valaki a toplistás helye miatt hagyja magát farmolni az a magánügye mindenesetre ez sokat elmond, érdemes lesz akor ezzel miden héten próbálkozni.
A kristály horda elleni küzdelem izé. tápolás persze van akinek számít de ez aligha az elit többsége...
Dátum: 2009.06.10. 09:07:36
Sanyi ha nyerni akarnának vagy akár csak felvenni a kesztyűt akkor nem kifogásokat keresnének meg nyafognának hanem harcolnának. Szerintem azért nem fogadták el mert ezzel a hozáállással jövő héten se nyernének, ez a piszkálódás a katakombával csak azért van mert egyszerűbb magyarázni a vereséget mint megmozdulni és tenni ellene. Annyira kevés tetje van egy ilyen háborúnak, hogy nem igazán erőltet szinte senkit a dolog, főleg ha amúgy is televan a töke a játékkal. Mondjuk ez meg nem az elit hibája, a háború rendszer is legalább annyira szar mint a portyázás.
Dátum: 2009.06.10. 08:56:06
Játékos ellen a vastag bőr se sokat ér, nekem nem a kristály horda alázza szét az állataim hanem a kataklizma csak úgy szimplán, sokszor még másodlagos se kell hozzá csak egy tisztességes krit.

Gyógyításba meg az a legszebb, hogy ha nagyon megnyomja az ember vagy neadj isten olyan hülye (like me), hogy turbózza akkor sokkal több támadást kap be mert csaták után szépen felgyógyul és még több támadást kap a több támadás miatt meg mégtöbbet sérülnek az állatok, nagy poén mondjuk epikus közben pihenni, az ember felmegy kb. 2500-2800 életerőre aztán 1 óra alatt bejön 2-3 2-3k-s vereség, közben gyógyítok 1 állaton kb. 500-at a másik 3 meg összesen bekap még vagy 1000-1200 sebződést. Kb. ez az a pont amikor reflexből tolnék még pár pontot a felejtésre, mert nem szopatm magam a gyógyítással csak közbe meg Miklós hinti itt a port a gyógyítás reformjáról utánna meg nincs kedvem visszafejleszteni...

Ja mielőtt valaki félreérti NEM azzal van baj, hogy csaták után visszajön az elvesztett életerő fele, a gyógyítással van bajom mert az a szar. Csak azért emelem ezt ki külön mert egyesek egy ilyen után azonnal a sebzéskompenzációt piszkálnák főleg olyanok akiknek M betűvel kezdődik a nevük. szal nem a sebzéskompenzáció a szar az sokat dob azon, hogy többet lehessen portyázni a baj a gyógyítás hatékonyságával van.
Dátum: 2009.06.08. 20:42:49
Adminisztrátor
636 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr friss hírek
90. hozzászólás - Ma, 16:03:46
Baraty 2 apróbb fejlesztéssel lepett meg ma minket:
1.) Ha befogsz egy állatot, csak az állatok gomb sárgul be, az események nem.
2.) A Szövetségeknél, a háborúk/kapitulációk gomb alatt minden szövetség mellett megjelenik egy ikon. Erre katinttva, feljön a portya ablak, rögtön az adott, háborúban levő szövetség tagjaira szűrve.



Minden kötekedés nélkül de ez most tényleg komoly, hogy az 1-es pont része a "játékfejlesztés" kategóriának ? Nem mintha nem örülnék neki csak sokmindent megmagyaráz ha ezt jelenti a fejlesztés bár a sima "apróbb változtatások" akkor már nem is tudom mit takarhatnak.
Dátum: 2009.06.06. 08:53:18
A top 25 küldiző között szerintem nekem van a legfiatalabb karakterem. 17 ismételhető küldit csináltam meg eddig de messze nem hozta még vissza a befektetett LE-t. Aki nagyon rágyúr a küldikre az tényleg előbb is el tud jutni odáig ahol a top van de sokkal többe is kerül szerintem, persze ez hosszú távú befektetés de most nagyon durván érzem a több 100k LE hiányát amit arra költöttem, hogy itt tartsak. Ebben nem kis szerepe volt a kristálypontnak is mondván majd azzal behozom ami kiesett. Persze ez az én hülye taktikám volt maradtam volna a kaptafánál most nem lenne hátrányom. Kb. ugyan ez van az állatokkal is, én eléggé az állatokra álltam rá eddig simán lehetett olyan karit csinálni ami az állatokra épít de a sebzés csökkenéssel (ami szerintem egyáltalán nem tünt bugnak) ez is ad még egy pofont a karinak. Kíváncsi vagyk ki fog még szeptemberben játszani mindenesetre én a tali után tuti tartok egy kb. 2 hónapos szünetet mert ennek egyre kevésbé van értelme.

Miklós ha nemzetközi szinten is szeretne eredményeket elérni akkor vegyen még fel embereket ne a játékosokkal foltozgassa a játékot. A játék bugmentesítése és az újdonságok 90%-ban a játékosoktól erednek a maradék (hatalom tornya meg hasonlóak) meg kb. többet ártottak mint használtak. Szerintem a szánalom csúcsa, hogy 2 hónapnyi ötleteltetés után Miklós bedob egy ilyet a kristálypontra. Szerintem sokan arra várnak, hogy valami nagy durranásra készül a beho (ez lehetett volna a kristály horda de szerintem ez nagyon nem jött be ezért a 3 napért fölösleges volt 1,5-2 hónapot programozni) de egyenlőre még mindíg cak várunk és egyre több embernek fogy el a türelme.
Dátum: 2009.06.02. 18:41:09
Talán nem lenne baj, ha előbb utána néznél kb. miről volt szó mielőtt még ennyire okos vagy.
Dátum: 2009.06.02. 18:23:45
A fenti tárgy kaphatna esetleg (meg a hasonlóak is) egy %-os bónuszt a +1 helyett? 1-2-3% gyógyulásnak már komoly értéke lehetne (3k életerejű állat +30-60-90 életerő óránként már egész jó).
Dátum: 2009.06.02. 18:20:03
Én elfogadhatónak tartom mind a 3 dolgot, a varázslatelnyelés is mehet szerintem de csak akkor ha az egészség is ad elnyelést. Így végképp nem borulnának az arányok maradhatnának a jelenlegi stratégiák és talán feltűnne 1-2 új is.
Dátum: 2009.05.29. 18:29:59
Sok sikert azoknak akik lerázták a láncukat. Egyre inkább az az érzésem lehet nektek volt igazatok... van pár ember aki érdekesen színesítette a hétköznapjainkat és búcsúzóul még sikerült elénk kerülni a toplistán, mikor a TGY ellen küzdöttünk jól estek a biztató szavak én sajnálom, hogy így alakult és intő példa is egyben. Sok sikert nektek irl.
Dátum: 2009.05.29. 13:15:43
Vannak akik azzal játszanak, hogy bogarakat égetnek nagyítóval ez szerintem még akkor sem játék ha momentán nem én vagyok a bogár...
Dátum: 2009.05.29. 13:07:08
Már bocs de akkor ennek így semmi értelme. Sokmindent lehet csinálni ebben a játékban aminek semmi értelme, kár azt ragozni ki miért és, hogyan nem csinálja...

Meg kéne változtatni a toronybirtoklás feltételeit nem az építéstől kellene függjön a birtoklás hanem olyan erőforrás (Pl. idő)-től ami mindenki számára "egyformán" elérhető. Vagy ami még jobb lenne ha random pattogna a torony a szövetségek között (az alap épületet cc. pár száz k vagy 1-2 milla építés kelljen azért) és csak az esélyét (kis mértékben) lehetne növelni, hogy hozzátok kerül. Sokkal korrektebb lenne a dolog és nem csak pár szövinek lenne haszna belőle.
Dátum: 2009.05.29. 12:46:15
Idézet: Mazlee - 2009.05.29. 12:06:33
értem én és ez igy is van. de nekem is fel kellett húznom a mágiát hogy a szövetséget tápoljam. ezt az áldozatot más is megteheti..
és újra leírom. 1 szint építése nektek ha el akartok indulni nem akkora LE mint nekünk.

biztos megkapom majd hogy minek buzdítok másokat az építkezésre. Nem buzdítok csak leírom hogy nem akkora a szakadék mint amekkorának sokan hiszik.


Nem lenne, baj ha gondolkodnál is, valahogy baromira nehezedre esik egyáltalán végigondolni ezt az egészet. Ezt te most kmolyan nem érted miért nem szánja rá magát senki, hogy mondjuk 80-as tornyot csináljon azért, hogy kb. 1 hétig övé legyen a torony aztán visszaveszitek és buktak több 10 milla LE-t ?? Van pár ember akivel nem jövök ki itt túl jól de egyiküket se nézném ennyire hülyének, hogy nem tudja kiszámolni, hogy a jelenlegi toronyméret mellett amit építeni kell több mint 1 hónapig kell tartani a tornyot, hogy legalább a befektetett Le visszajöjjön (nem hogy nyernének rajta). Az meg, hogy mekkora esély van tartani a tornyot 1 hónapnál tovább azt inkább nem ragoznám... könnyű dobálózni itt az építkezésekkel de amíg még az alapvető épületek sincsenek meg elég nehéz beszállni a versenybe. Meg persze nem kis arrogancia kell a bárki meg tudja ezt csinálni dumához. Azért (Miklós szerint ugye a kisebb szövik is beszállhatnak ebbe) a 70. heylről egy 7-8 tagú szövivel megnézném, hogy valaki elhódítja a tornyot mondjuk akár csak pár napra is pusztán a verseny izgaléma kedvéért.
Dátum: 2009.05.29. 11:46:53
Szó nincs kiöregedésről csak nincs kedvük játszani, de az megintcsak nem a lábatlanok hibája...
Dátum: 2009.05.29. 11:39:26
Idézet: Mazlee - 2009.05.29. 11:06:30
a nagy részével egyet értek, de a Hatalom tornyával nem.

mindenkinek ugyanannyi esélye van felépíteni. manakonstrukció.


ez meg baromság úgy ahogy van. ez még akkor sem lenne teljesen igaz, ha tök egyformák lennének a szövetségek. Kb. olyan mintha a VB győztes fociválogatottat összeraknánk a paraolimpia lábnélküli versenyzői ellen, aztán azt magyaráznád, hogy ugyan annyi esélyük volt nekik is nyerni ők is 11-en vannak...
Dátum: 2009.05.29. 11:35:34
Szeritnem érezhetően csökkent a nyomás a 2. vonalon legalábbis én sokkal kevesebb támadást kapok mint szoktam. Az meg, hogy mi mennyire nehéz elég szubjektív, szeritnem senki nem "farmolja" a kristályosokat szerintem ha meg mégis akkor erősíteni kell kicsit rajtuk. A csaták többségét hozni ellenük nem jelent automatice farmolást elég sokat ütnek és manát is jócskán égetnek szerintem sharpáék is csak potival tudják tartani magukat, ha meg tévedek akkor jó lenne még erősíteni rajtuk. Ha óránként ütnek azt aláírom, hogy nagyon szar (erre mondjuk jó lenne valami korlát) de igazából nem sok LE-t visznek el. Alacsonyabb szinten ennél sokkal többet szopnak a játékosok egymás ellen sokkal éberebben kell játszani. Persze ettől még zt viszont igen, hogy a másod harmad vonalnak akiknek 80-90%-át egyáltalán el se érik sokkal nehezebb dolga van a kristályhorda nélkül is. A 15% támadhatóságon kívül ugyan ezzel szopik itt mindenki csak a mi "kristály" hordásainkat kitevő top karik ellen hatványozottabban kevesebb esélyünk van mint nektek az igazi kristály ellen. Akit 150-160k LE elvesztése ennyire földhözver egy kapituláció után, már bocs de annak soha az életbe nem lesznek max.-os épületei mert csak a 2 utolsó szint (gyaktér, védőfal) 7,2 millába kerül, nem hiszem, hogy pont az a 160k fog hiányozni.

Én nagyon sajnálom, hogy a K&V-ból sokan törölnek most, de azt erősen kétlem, hogy ez a kristály horda miatt van. Nekem is televan a tököm sokmindennel a játék kapcsán bőven lenne min javítani és sok oka lehet annak ha valaki abbahagyja, de minden szívás ellenére szerintem a kristály horda pozítiv fordulat a játékban.
Dátum: 2009.05.29. 10:44:17
Szerintem ez egyértelmű biztos vagyok benne, hogy lőni fognak megint mindenkire.

Sokan érdekesen állnak a dologhoz, a kristály horda pont azért került be, hogy színesítse a játékot és megnehezítse a játékosok dolgát. Az, hogy háborúban nem lehet pozitív mérleget hozni ellenük a citadella miatt eléggé érthető, kihívás kellett a játékba és nem újabb farmolási lehetőség. Én csak azt sajnálom, hogy kimaradtam a dologból mert még kicsi vagyok hozzá. Mondjuk az sokat dobott volna szerintem a dolgon ha mindenkinek meglenne a mumusa és nem ilyen alacsony szinten kerülnek be (máramelyik ugye) lehetett volna közöttük pár 66-70-es tag is akik max. ütőtávból ütnék az élbolyt mint pl. draglov reggel engem. Persze ebben van egy jóadag rosszindulat is de messze nem annyi mint sokan gondolnák, egyszerűen csak azonos feltételeket szeretnék, ha engem lelehet zúzni ilyen különbséggel akkor az a minimum, hogy hasonló nehézségei legyenek annak is aki ezt velem csinálja. Ez is elég sovány indok de ezt legalább el tudom fogadni arra miért is lehet 7 szinttel lejjebb ütni. (ha már lejjebb lehet akkor ne csak az szopjon aki később kezdett)
Dátum: 2009.05.29. 09:54:40
Küldtek valakinek hadüzenet a kapituláció után?
Dátum: 2009.05.29. 07:23:26
Szint: 50
Egészség: +10
Regenerálás: +10
A harcolni kijelölt állat óránként 1 ÉP-t regenerál

Ez az óránként 1 ép akár még vicces is lehetne, ha nem a 44. epikus szörnyből esett volna ki ez a tárgy. Így viszont csak elkeserítő.