Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Otoaak

Dátum: 2009.10.01. 10:56:57
A megvalósítás szerintem nem a mi asztalunk. A pufferelés a lényeg, hogy miklós 3 napot vesz alapnak és napokat számít vagy konkrét időpontot tárol stb. szerintem teljesen mindegy (játékos szemszögből). Engem legalábbis ez a része a dolognak kevésbé érdekel. Az már annál inkább, hogy karácsonykor ha elmegyek 2 hétre síelni, némi védőital (1,5 liter rumos tea) magamhozvétele után ne kelljen két esés között azzal tökölnöm, hogy elérjek egy netkávézóig entitást ölni mert lejárt a 3 nap.
Dátum: 2009.09.30. 18:26:23
Kb. te vagy a véglet nálad többet szerintem nem tud kamrázni senki. Az átlag ennek jó ha a felét tudja hozni szerintem. Nekem 100 vadászatra a HT kb. 20-22k LE-t termel még Dutch-hoz képest is előnyben vagyok pedig kb. ő a kamrázásban a pozitív véglet (már az ő szempontjából pozitív .
Dátum: 2009.09.30. 18:19:03
Igen szerintem sokat bukik főleg ha nem csak éjjel de napközben se tud mindig pont az új entitás érkezésére időzíteni. Most még pár kattintással meg lehet oldani az egészet, de pár hónap múlva a 60-100k életerejű entitásokra már sokkal komolyabban kell készülni azt nem lehet 5 perc alatt lezavarni. Nem csak azzal lesz gond, hogy éjszakára esik az új entitás megjelenése, de napközben se lesz idő pont akkor és úgy belépni, hogy idő veszteség nélkül menjen. Így meg a 45 napból simán 50-60 nap is lehet és akkor még kb. minden nap be is léptél nem hagytál ki egy napot sem.

Az igazi gond pedig pont akkor jelentkezik ha valaki kihagy pár napot vagy hetet na akkor elég sok időt be lehet bukni. Nem mindenkinek számít a versengés ebben a játékban ez tiszta sor, da attól senkinek nem lesz rosszabb, hogy pufferelve van az entitás, sőt. De aki kicsit komolyabban veszi mint pl. Birka aki képes emiatt éjjel felkelni, azt nem kéne a puffer nélküli számlálóval fölöslegesen szívatni.
Dátum: 2009.09.30. 17:32:48
Idézet: Ariel - 2009.09.30. 15:46:56
Lássuk csak, mennyit számít. Lazsálok 3 hétig, közben a másik leöl 8 entitást. A 3 hét alatt lépek 3 szintet, szerzek 4-5 millió LE-t. Máris ennyivel erősebben üthetem az entitásokat, míg aki nem lazsál, csak a 8-ik entitást ütheti ilyen feltételekkel. Emellett nekem nem kell 3 naponta foglalkozni velük, nem zavar be a portyázásaimba, nyugodtan lehet ölni a szövetségi epikust a három hét alatt, marad életpontom a KH-ra is bőven. A három hét végén nekiállok az entitásnak. Valószínüleg kell majd gyógyitalt inni, de gyorsabban hullanak majd a lények, többet sebzek és kevesebbet sebződök. A természetes ép regent el lehet felejteni, mert a játékosok 90%-a simán le van ütve amikor túl sok ép-ben van. A manaregen sem esik ki ahogy állítod, hiszen azt elhasználom minden nap az epikusra, vagy éppen portyára.


Hű ez tényleg vitális probléma. És akkor most fordítsuk meg a dolgot. Ha elmész 3 hétre nyaralni mikor megjössz pont ugyan ott vagy mint mikor elmentél, aki meg nem volt nyaralni (jah szorgalmas volt... ) 8 epikussal előrébb tart mint te, és ezt már soha semmilyen módon nem tudod ledolgozni. De tényleg jobb ha nem lehet pufferelni szívjon csak aki nyaralni megy, hát nehogy már. Aki 2-3 hetes turnusba öli bunkó módon akár 2-3 gyógyitalt is spórolhat a 8 epikuson, mekkora szemétség ez már, 20 év alatt akár 1-2 szinttel nagyobb lehet emiatt valamelyik tulajdonsága ami teljesen felborítaná a játékegyensúlyt. De tényleg..

Én nem igazán értem a szavazás állását, nem gondoltam volna, hogy a többség ezt ilyen lazán veszi. A térkapu anno ugyan így működött vajon ki volt az a pár ember akinek nem tetszett és kilobbizta a mostani sokkal rosszabb megoldást?
Dátum: 2009.09.30. 15:08:48
Hmm az se sokkal jobb nekünk játékos szemszögből. Ha 1 hét kimarad így s úgy is veszítünk egy csomó időt.

Részben az én hibám, hogy a leölés pillanata terjedt el mint kezdő időpont nem vettem észre az idő különbséget, ezek még elég gyengék csak kb. 10 sec. telt el az első csata meg a vége között.
Dátum: 2009.09.30. 14:05:10
A szavazást nem lehet módosítani, az egyes sorok hossza is limitált. Ha valamit magyarázni kell akkor azt hozzászólásban és lehetőleg a legelején, az első pár hozzászólást talán még elolvassák.
Dátum: 2009.09.30. 13:41:21
Tedd azt, én is arra nyomtam.
Dátum: 2009.09.30. 13:36:04
Birka kérésére.
Dátum: 2009.09.30. 11:51:50
Ez már eddig is megvolt. Az oldalfrissítés vagy valami hasonló miatt késik a számláló és kb. 4-5-6 sec.-el előbb vagy támadható mint, hogy te bármit is tehetnél. Már többen több helyen is felhozták ezt de eddíg még tudtommal semmi nem történt az ügyben pedig baromi szar dolog.
Dátum: 2009.09.30. 11:37:46
Ez van, akkor akinek kell a torony vigye. Kétlem amúgy, hogy sok olyan ember rohangál aki fullos kamrát csak Tyrant tagokkal fel tud tölteni, szintben akkora szórás van, hoyg nem jut ennyi célpont senkinek. Kamrából átlag 15k jön naponta anélkül is, hogy tornyos embereket pakolnék bele. (Pl. SÖ a szintemen szinte semmit nem számít kb. 3-4 ember van max. akit kamrázni lehet/tudok tőlük)

A tornyos vadász napokat az tudja rendesen kihasználni aki lebeszéli a csatákat (ilyenről nálunk nem tudok), vagy baromira sok ideje van és tud órákig a tornyos szövi tagjaira vadászni. Vannak persze ilyenek de ők szerintem torony nélkül is szépen kaszálnak, akinek sok ideje van az eleve sikeresebb lesz. Biztos, hogy érezhető persze ha valaki SÖ meg Tyrant tagokkal pakolja tele a kamrát (föleg ha ilyenkor direkt többet portyázik mint egyébként) de átlag játékos nem hiszem, hogy jelentősen (2-3x annyit) zsebelne be mint egyébként.

Én tuti nem vettem észre, hogy az EH már nem viszi a tornyot kb. ugyan annyi jön kamrából (most tslán egy kicsit több is) mint előtte.
Dátum: 2009.09.30. 11:14:24
Szerintem ennél kicsit jobb lenne ha 1+ 3 szintenként +1 alkalommal lehetne használni ezeket a képességeket. Minden maradhatna úgy ahogy most is van csak a szaki szintjétől függően többször fél órányi időre lehetne elküldeni az állatokat gyógyulni vagy idomítani.

21-es szaki + 21 turbóval 15 gyógyítást lehetne egy mozdulattal ellőni és a turbó egyből tovább pakolható, ez talán még annak is jó lenne aki csak az entitás miatt tolta fel 20-ig a szakit. 15 gyógyítás/idomítás-t a régi rendszerben nem sokan tudnak egy nap megoldani nem csoda ha nem éri meg senkinek a sebgyógyot fejleszteni. 42-es szakihoz persze leeht kicsit sok a 15 alkalom de nem egy nagy ördöngősség pontosan belőni hány szintenként reális a +1 gyógyítás/idomítás lehetőség.
Dátum: 2009.09.30. 10:57:29
Ez természetesen átlag. A legjobb építő 13+ millát rakott bele (most is aktív) de szép számmal vannak 8 milla fölöttiek is. Nálunk a szintátlag alacsony volt mikor kezdtük, a banda felének nem volt manakonstrukciója, akinek meg volt azok nagyrészének meg mágiája nem volt normális. Kb. 2 hete van manakonst szabályunk ami elég laza de a tagság 2/3-a így is alatta volt mágia szintben. Nálunk nem jellemző a karakterek korlátozása mindenféle szabályokkal (kb. ez az egyetlen szabály van jelenleg), sokan most is inkább LE-ből építenek a szerencse miatt, nem mindenki tököl minden nap a manakonsttal, meg a full regennel.

A top szövik között is van különbség, nálunk semmi nem megy vérre, nem kényszerítünk senkit a jobb játékra vagy komolyabb szövetségi vállalásokra, és nem rúgunk ki senkit csak azért mert valamivel kicsit lemarad.

3 hét hosszú idő, és ha csak az jön vissza amit befektettünk akkor kövezzetek meg de szerintem nem érte meg nekiállni. Minden nap rendesen tolni elég nyomasztó egy idő után, valami haszna kell, hogy legyen különben semmi értelme. (nem milliós nyereségre gondolok).
Dátum: 2009.09.30. 10:32:14
Szerintem a köztes megoldás a jó. Randommal kezdeni és egy idő után csökkenjen a random amíg teljesen el nem tűnik és fix.-en kiesik a tárgy.
Dátum: 2009.09.29. 21:11:07
Mi készültünk a HT átvételre, méghozzá nem is kicsit. És merem állítani, hogy majd 1 milla LE van benne minden tagtól, mert az elején a nagy dobásokat 250-300k-s LE csomagokkal kezdtük. Persze ez messze nem az a mennyiség ami a 250-es szinthez kell de attól is erősen messze vagyunk, hogy csak manakonstból készült a tornyunk. Bele lehet ebbe nyúlni és lehet rajta változtatni de akkor azt ugy, hogy ne az járjon rosszul aki LE-t is költött rá, és legalább azt mindenki ki is szeretné venni amit befektetett.
Dátum: 2009.09.29. 14:00:00
Szerintem marha jó lett egyébként az egyéni epikus minden tekintetben. Egyedül a puffer ill. az idő tényező csorbítja csak a képet.

Az idő tényező megoldása akár a térkapuhoz hasonlóan is működhetne, további epikus emlékmű szint építéssel egybekötve. (ebbe akár a szövi epikusok is lehetnének pufferelve), legalább 2-3 hétnek megfelelő mennyiségű entitást eltárolva.
Dátum: 2009.09.28. 21:14:39
Az azúr 166-os szintnél tart. De 50-es szinten a 100-as se hiszem, hogy lemegy nem, hogy a 150 fölöttiek.
Dátum: 2009.09.28. 21:05:25
Igen a másodiknál is ugyan úgy indult a számláló mint az előnél. Pontosan a 2. epikus halálánál kezdte a visszaszámolást.
Dátum: 2009.09.28. 16:04:52
Nagyon szomorú, hogy az entitásoknak nincs puffere. Jelenleg az entitás legyőzésétől számolja a 72 órát a számláló. Remélem ez a jövőben változni fog. Így is nagyon nagy hátrányba kerül önmagához képest is ha valaki 1-2 hét "szabira" megy és nem lép be, az hogy még az entitás lehetőségeket is elveszíti csak egy újabb adalék.
Dátum: 2009.09.28. 14:04:53
Az a 74-81-es kategória azért jól néz ki (8 szint). A 74-75-ös szintűek biztos örülnek is neki.

A wiki meg messze nem hivatalos forrás, egy behós eseménnyel kapcsolatban nehogymár a wikire kelljen menni infóért ha kiváncsi vagyok valamire. (ez nem tárgy stat amit az egyszerűség kedvéért összegyűjtenek egy helyre)
Dátum: 2009.09.28. 13:21:26
Ha rajta van a jelentkezés gombon, hogy nevezel a 70-75. szint közötti kategóriában a bajnoki viadalra szerintem akkor tudni fogom, hova jelentkezek. Nem igazán értem, mire gondolsz ezzel a csak utánna jössz rá és akkor már semmit sem számít dologgal. Nem azt írtam, hogy jelentkezés után írja ki hova jelentkeztem, hanem, hogy amikor jelentkezek már akkor is látni lehessen mik a kategória határok, mielőtt még megnyomom a gombot.